Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Trwam razem w Wami w tym całym hajpie, ale i tak bym dzisiaj w nocy w drugiego Wiesława nie zagrał. No cóż, chciałem uczestniczyć w tej wiekopomnej chwili, a wychodzi na to, że mogę się nie doczekać. Noc jeszcze długa, jutro nie mam co robić. Posiedzę, poczytam, pogram, zobaczę.

Pozdrawiam wszystkich domorosłych Wiedźminów :D

Niewątpliwie uczestniczymy w wiekopomnej chwili :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolduch1, Twoja kwestia na temat zakupu gry przez przedział wiekowy 11-15 lat, może urazić parę osób. Mówiąc ogólnie możesz obrazić względnie normalnych nastolatków, uwierz nie wszyscy są tacy narwani... ale po komentarzach niektórych, to trochę wstyd mi, że mogę reprezentować polską młodzież.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety wada tego typu zabezpieczeń. Wiedźmin 3 to będzie pewnie:

4xDVD z grą

1xDVD z łatką, która odblokuje część zabezpieczeń

1xDVD z łatką 2, która odblokuje kolejną cześć zabezpieczeń

1x łatka z neta, która odblokuje zabezpieczenia łatek z płyt

1x łatka 2 z neta, która odblokuje wszystkie poprzednie łatki :D

Jedyny plus, to że piraci nie zagrali wcześniej :)

Edytowano przez Graczdari91
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie siedzi dwóch moderów. Nie dziwię się- zaraz polecą pewnie jakieś bluzgi :) A we mnie nadal tli się nadzieja, że dostaniemy jakąś rekompensatę. Takie postąpienie z rodakami jest nie fair, wydymali nas na całej linii. Tyle trailerów, tyle gameplayów, taki hype i podnieta- a tu zonk. Tak, jak ktoś wcześniej napisał- niesmak pozostanie. Zapewne z trzecią częścią Wiedźmina też tak będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie siedzi dwóch moderów. Nie dziwię się- zaraz polecą pewnie jakieś bluzgi :) A we mnie nadal tli się nadzieja, że dostaniemy jakąś rekompensatę. Takie postąpienie z rodakami jest nie fair, wydymali nas na całej linii. Tyle trailerów, tyle gameplayów, taki hype i podnieta- a tu zonk. Tak, jak ktoś wcześniej napisał- niesmak pozostanie. Zapewne z trzecią częścią Wiedźmina też tak będzie :)

Już 3 raz piszesz o wydymaniu, tobie to tylko jedno w głowie Piotrek :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie siedzi dwóch moderów. Nie dziwię się- zaraz polecą pewnie jakieś bluzgi :) A we mnie nadal tli się nadzieja, że dostaniemy jakąś rekompensatę. Takie postąpienie z rodakami jest nie fair, wydymali nas na całej linii. Tyle trailerów, tyle gameplayów, taki hype i podnieta- a tu zonk. Tak, jak ktoś wcześniej napisał- niesmak pozostanie. Zapewne z trzecią częścią Wiedźmina też tak będzie :)

Ehem a co ma gameplay do systemu zabezpieczeń - ludzie weźcie wrzućcie na luz. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tech support odpisuje dwa maile na minutę... :)"

Po tajemniczym wpisie, teraz dają nam Panowie znać, że jednak czuwają nad fanami ;) Mają trochę przerąbane, skrzynki są zalewane pewnie bluzgami itp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam komentarze na oficjalnej stronie gry to dochodzę do wniosku że Wiedźmina II kupił przedział wiekowy 11-15 lat w większości.

Tak, uraziłeś też mnie. Nie zdziwię się, jak się okaże, że ty masz 13 lat. W kilku postach wcześniej pomyliłeś równoleżnik z południkiem i chrzaniłeś, że czas słoneczny jest tylko nad morzem, bo na lądzie każdy kraj ma inny. Tyle tylko, że się opiera na strefie słonecznej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam komentarze na oficjalnej stronie gry to dochodzę do wniosku że Wiedźmina II kupił przedział wiekowy 11-15 lat w większości.

Tak, uraziłeś też mnie. Nie zdziwię się, jak się okaże, że ty masz 13 lat. W kilku postach wcześniej pomyliłeś równoleżnik z południkiem i chrzaniłeś, że czas słoneczny jest tylko nad morzem, bo na lądzie każdy kraj ma inny. Tyle tylko, że się opiera na strefie słonecznej...

O tym smaczku nie słyszałem... Co to czas słoneczny, chyba już każdy wie :D Uczą tego w podstawówkach.

A na thewitcher.com coraz to goręcej się robi. Jakby wyłączyli opcję komentarzy, mieliby spokój :D Powinni tak zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze spodziewałem się tego. Ale tu nie chodzi o CD Projekt, tego samego spodziewałbym się po BioWare, Blizzard, Rockstar i całej reszcie. Nie może tak być że wszystko przebiega gładko, prawo Murphyego wyklucza taką ewentualność :tongue:

Co do tych postów na stronie, no cóż, też żadna nowość. Ludzie jak ja bardzo chciałbym mieć tak poważne problemy jak wy, "nie zagram dzisiaj w grę, żądam (albo i RZĄDAM) rekompensaty" haaha very funny, weź żyletkę i się potnij.

Oby jutrzejsza premiera przebiegła już bez większych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...