Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Najlepsze zaś w przypadku tegoż dowcipu jest to, że może okazać się prawdą. Proszę bardzo :)

http://tw2.thewitcher.com/forum/index.php?topic=32201.0

Akurat to mnie niepokoi, w przeciwieństwie do problemów z optymalizacją gry na Windows 7. :)

@Up:

W Wiedźminie 1 w Edycji Rozszerzonej jest poprawionych sporo błędów, o wiele zmniejsza czas ładowania itd. Co prawda wprowadza swoje nowe błędy, jednakże jest ich zasadniczo mniej i przyjemniej się gra. Tutaj masz więcej informacji dot. Edycji Rozszerzonej: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11335 . Ale i tak nie ma sensu kupowanie ER, gdyż można pobrać patch znajdujący się w internecie, wystarczy poszukać.

Edytowano przez Dayux
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem wieśka po raz 4:

Alvin u Triss, Adda odczarowana, po stronie zakonu, Berengar poległ w walce z Azarem. Questy zrobione w 100%-wszystkie

:)

Mam nadzieję, że trud na marne nie poszedł. Przeszedłem całość w 33h. W Wieśku 2 licze na 3 razy tyle :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, że opakowanie trochę się różni, bo wilcza morda się świeci jak psu jajca, pokazane są wszystkie nagrody, jakie Wiedźmin zdobył w branży to nic więcej tam nie ma. Wróć, są trzy naklejki, ale wątpię, żeby opłacało się je kupować :)

Takie odpowiedzi oczekiwałem ;) Dzięki. Na naklejkach mi nie zależy, więc sobie odpuszczę. Czekamy na Wiesia 2 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, która ścieżka pod koniec gry jest najtrudniejsza ? Bo przyznam się, że prawie ukończyłem grę jako neutralny ale nie dotrwałem do końca. I zastanawiam się, czy nie spróbować znowu jako neutralny. Bo z tego co pamiętam,

Jest kilka akcji bodajże, które wymaga od nas opowiedzenia się po stronie zakonu lub wiewiórek ale nie widziałem tam opcji pozostania neutralnym.

I w tym rzecz też, czy jak opowiem się po np. Stronie zakonu to ma to jakieś znaczenie na drodze ku neutralności czy nie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy razem :) Ciekaw jestem tego DLC dołączonego do kolejnego nr CD-Action, nie ukrywam, że zachęcili mnie tym do kupna pisemka. Pierwsza recenzja na świecie nie dziwi, bo nie od dziś wiadomo, że CD Projekt jest z redaktorami CD-A w dobrej komitywie. Dla samej recki Wiedźmina 2 bym pisma nie kupił, skoro wychodzi ono bodajże 10 maja, a ok. 12 dnia tegoż miesiąca mają być wysyłane kolekcjonerki. Te 3 dni spokojnie poczekam, zresztą po tym, co do tej pory widziałem i czytałem, że kontynuacja nie jest robiona na odczep i trzyma co najmniej poziom ''jedynki'' czyli wg mnie bardzo dobry.

Ale te gadżety związane z najnowszą grą RED-ów, ze wspomnianym DLC na czele przyciągnęły moją uwagę i na 90% o ile dożyję nr kupię.

Ciekawi natomiast jutrzejsza konferencja, której niestety, jak wielu zapewne użytkowników forum, nie obejrzę na żywo (zostanie chyba ujawniona spora porcja informacji, skoro zaczynają już o 14:00) z powodu szkoły, z której wrócę raczej wieczorem. Cała moja nadzieja w tym, że ktoś dobry wrzuci to na jakąś stronkę ;)

Cóż, premiera Wiedźmina 2 coraz bliżej, jestem pewien że od jutra będę jeszcze bardziej oczekiwał tej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komandorze Spriggs

Twoje pytanie nie jest łatwe, jako neutralny w

starej wyzimie

ma się najwięcej zabawy :). Powiem to najprościej jak się da, to w jakiej jesteś frakcji zależy od decyzji podjętych pod sam koniec 4 aktu.

Jednak w sumie warto zagrać też u elfów i zakonników( :D ) dla uroczych wojowniczek które to w tych frakcjach występują...

A która najtrudniejsza ? Hmm... bodajże żadna to zależy jak mniemam od stylu gry. Ja wczytywałem zapis z 4 aktu i robiłem tylko wyzimię, nie chciało mi się męczyć.

Zrobiłem tylko 2 zakończenia, wiewiórki i neutralność.

Edytowano przez Vetos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil Również się cieszę. DLC, nieważne jakie będzie, zapewne ucieszy. No i możemy się spodziewać od ciebie "recenzjii od gracza/bigfana" nawet przed 17 maja, right? Przywilej kolekcjonera, że zagra wcześniej, i... tylko napali innych na grę. :tongue:

Cóż, CD-A jak pisałem wychodzi 10 maja, z tym, że nie wyobrażam sobie żeby w CD-A Wiedźmin 2 dostał mniej niż 8 (w ogóle czy jakiś polski recenzent kiepsko oceni tą grę? Wątpliwe). Kolekcjonerka przyjdzie ok. 13-15, więc krótki i pobieżny opis wrażeń mogę wysmażyć, kto wie, moze jakiś gameplay? Jednak mija się to chyba z celem, bo jestem wielkim fanem Wiedźmina i moja recenzja raczej nie byłaby chłodna, wyważona i zwyczajnie obiektywna (wiem, wiem, obiektywne recenzje nie istnieją, ale zawsze można próbować).

Jednak mój optymizm wiąże się również tym, że skoro Wiedźmin pierwszy był dobry (dla mnie bardzo dobry, ale ogólnie zważywszy wszystkie plusy i minusy można by mu 4 z plusem dać) to jaki jest Wiedźmin 2, skoro względem pierwowzoru poczynił ogromne postępy praktycznie w każdym aspekcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny news od wujka Elesshara :)KLIK. Szturm na mury - świetna walka.

Warto obejrzeć każdy filmik. Nie ma rozmów i spoilerów za to widać walkę itp. Graficznie jest pięknie, walka coraz bardziej mi się podoba i ogólnie nie mogę się doczekać jutrzejszej konferencji i tego, kiedy sam będę mógł zagrać w Wiedźmina 2 :)

Edytowano przez Elesshar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Analizując zdjęcie 1 można śmiało powiedzieć że Geralt w tym świetle słabo wygląda :) ale to pewnie dlatego że mu krew szybciej płynie... A 2 zdjęcie jest bardzo fajne, a to dla tego że Geralta nie widać.

W sumie to te blizny są za bardzo do siebie podobne, takie jest moje zdanie. I że są za częste.

Przyszło mi jeszcze do głowy że te fotki zostały zrobione kiedy bohaterowie byli w ruchu więc mogło słabo wyjść :)

Edytowano przez Vetos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem wieśka po raz 4:

Alvin u Triss, Adda odczarowana, po stronie zakonu, Berengar poległ w walce z Azarem. Questy zrobione w 100%-wszystkie

:)

Mam nadzieję, że trud na marne nie poszedł. Przeszedłem całość w 33h. W Wieśku 2 licze na 3 razy tyle :D

Na jakim poziomie? Bo na pewno nie na doświadczonym w tak krótkim czasie, ze sto procentami questów.

A ja z własnej strony proszę kolekcjonerów o nieujawnianie szczegółów fabuły przed premierą :) Popsujecie reszcie grę.

Jeżeli będą one w spoilerach to nie widzę żadnego problemu, aby tutaj pojawiły się jakieś informacje nt. rozgrywki. Osobiście nie będę ich czytał, jednakże Ci, co będą mieli Edycję Kolekcjonerską będą mogli wymieniać się zdaniami, także spokojnie. ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim poziomie? Bo na pewno nie na doświadczonym w tak krótkim czasie, ze sto procentami questów
.

Na najtrudniejszym :D Bez flash moda ale na tym ostatnim po prawej. Teraz sobie przypomniałem, że mogłem 1 pominąć, a mianowicie

W akcie IV rozprawić się z sukubem, który nęka kowala

Nie miałem żadnych problemów z tą grą, może ze 2 razy zginąłem.

Jak ktoś chce sava przygotowanego specjalnie do wieśka 2 z wymaksowaną postacią pisać na pw :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz bliżej do konferencji :) tak, tak bliziutko a tak daleko.

Gameplay był bardzo dobry, jednak dialogów było mało, ale najważniejsze że wiesiek ma swój głos! Walka była ok, bardzo dynamiczna i efektowna.

Reklama zmiażdży wszystko i wszystkich. To będzie taka szarża jakiej polski biznes nie widział, może konkurować z spotami politycznymi. A co tam, nawet je przerasta!

Wiedźmin będzie w playboy-u, w telewizji w najlepszych porach dnia! Jak widać nie było o co się martwić, nie spodziewałem się czegoś takiego...

A te standy, mnie nie bawią lecz z 2 strony wystrój sklepów ulegnie zmianie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba pierwszy raz od końca liceum kupie playboy'a majowego :) No poszaleli chłopaki z CD-P :) i nawet udało sie im nie zginąć w trakcie prezentacji.

Kurde, ale po co Oni taką kampanie robią ... ja juz BARDZIEJ chcieć tej gry nie mogę ... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie zbiór wszystkich ważnych informacji, które zostały przedstawione na konferencji. Mnie szczerze mówiąc, konferencja rozczarowała, bo Geralt mruknął 2 wyrazy i tyle. Cały gameplay to walka... Cóż, mam nadzieję, że niedługo usłyszymy dłuższe próbki polskiego dubbingu.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...