Skocz do zawartości

Wiedźmin/Witcher (seria)


Cardinal

Polecane posty

Przeglądałem ostatnio nowe screeny z Wiedźmina (znaczy ostatnio ukazane, których nie oglądałem) i wydaje mi się iż dopieszczono trochę grafikę od ostatniej serii screen'ów... ale to może być tylko takie moje odczucie :roll:

Nom, cały czas dopieszczają grafikę, wydaje mi się, że od czasu E3 dopracowali trochę światłocienie. Ja się tak zastanawiam: ile jeszcze można wyciągnąć ze starej, dobrej Aurory :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, co wsadzą do pudełka... pewnie którąś z książek

Raczej watpie, zeby dali ksiazke. Jak juz, to moze jakies jedno opowiadanie. W materialach prasowych z GC jest broszurka z opowiadaniem "Wiedzmin" (na pierwszy rzut oka sredniawo przetlumaczone na angielski).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o intrze do Wiedźmina z CDA? Mi się podejrzanie tnie...
Odtwórz w QuickTime'ie - nie tnie się :P

Co do intra: NIE-SA-MO-WI-TE!!! Ścisła czołówka jeśli chodzi o intra do gier. Ale to była dopiero próbka właściwiego intra (około 1/6 ( :!: )), do tego wystylizowana na teaser. Wzorowo wyreżyserowany, graficznie to jest ekstraklasa (taką grafikę w filmikach widziałem tylko w PoP'ie). Nie no, o stronę filmików nie musimy się już martwić (kolejna pozycja na karteczce odznaczona :) )!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Bagiński robi wszystkie cut scenki, czy tylko intro?
Z tego co wiem, tylko intro i outra (prawdopodobnie 3 - na każde możliwe zakończenie, a każde z nich ma być cholernie spektakularne :D ), reszta cut-scenek jest robiona na silniku gry, więc nic tu po Bagińskim, ale również tutaj grafika jest powalająca (vide końcówka drugiego filmika o mo-cap'ie).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, a wiecie jakie to wrażenie robi wyświetlone na ścianie? :D

O to że to będzie H&S się nie bój, bo twórcy przy każdej okazji podkreślają nieliniowość i świetną historię, więc coś w tym jest. Jeśli dotrzymają obietnic to bardziej nieliniowej gry chyba nie będzie. A co do samej historii, to raz że świat ma ogromny potencjał, bohater zresztą też a za sam scenariusz odpowiadaja zawodowy scenarzysta:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intro z CDA.... hmm.... szczęka mi opadła technicznie jest boskie :).

Mnie tez powaliło jak to intro oglądnąłem :wink:

Jednak nie jest najlepsze intro jakie widziałem(Warhammer 40000, Starcraft, Warcraft 3, WoW).

Wg mnie nie pasują tutaj polskie napisy: powinny być po angielsku z dobrym lektorem :wink:

Gdyby nie było to intro do Wiedźmina(czyli do mojej ukochanej sagi...:wink: ), to pewnie nie polubiłbym go tak bardzo :wink: Jednak mimo wszystko jest to jedno z najlepszych intr jakie widziałem :wink:

A do pudełeczka mogliby wrzucić replikę medalionu Wiedźmina...

Eeeee tam ja bym wolał żywą Yennefer :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest najlepsze intro jakie widziałem(Warhammer 40000, Starcraft, Warcraft 3, WoW).

To dopiero część intra, myślę że całość spokojnie powalczy z powyższymi o najlepsze w historii :D .

Wg mnie nie pasują tutaj polskie napisy: powinny być po angielsku z dobrym lektorem :wink:

No jak w grze polskiej firmy, tworzonej na podstawie książki polskiego autora ci nie pasują polskie napisy, to już nie wiem gdzie ci pasują :? .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak w grze polskiej firmy, tworzonej na podstawie książki polskiego autora ci nie pasują polskie napisy, to już nie wiem gdzie ci pasują

Tzn. chodzi mi oto, że wg mnie lepiej by brzmiało po angielsku :wink: , z angielskimi napisami :wink:

czy ktoś może wie na jakim silniku to jest??

Wiedźmin ciągnie na starawej już Aurorze :wink:

tak na marginesie kiedy premiera

Chyba sami ludzie z CD-P R nie wiedzą :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byle by intro nie trwało 10 min. :wink:

Trwa 6 minut, i jest to streszczenie pierwszego rozdziału, takie wprowadzenie :wink: .

tak na marginesie kiedy premiera

Początek 2007 roku, ostatnio wyciekły informacje o 30 marca, ale podobno to kłamstwo. W każdym jednak jest ziarno prawdy, wiec... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwa 6 minut, i jest to streszczenie pierwszego rozdziału, takie wprowadzenie :wink:

Hmmm to i tak dość sporo jak na intro :wink:, ale bardzo dobrze :D

Wiadomo coś o aktorach, którzy podkładają głosy w Wiedźminie :?:

Kto użyczy głosy głównemu bohaterowi :?:

Jak ja bym bardzo chciał by gra wyszła jeszcze w tym roku :(:( może na święta :twisted: chociaż: wole dostać dopieszczony produkt, niż byle jaki, który będzie tylko czekał na kolejne patche, tylko ile można czekać :wink: :?:

Nie wiem, może już ktoś to dawał, ale dobra: http://www.sapkowski.pl/modules.php?name=D...etit&lid=41

To jest DEMO gry Wiedźmin we Flashu :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to i tak dość sporo jak na intro :wink:, ale bardzo dobrze :D

He, jeszcze o outrze nie zapomnij :D też może trochę trwać.

Wiadomo coś o aktorach, którzy podkładają głosy w Wiedźminie :?:

Kto użyczy głosy głównemu bohaterowi :?:

O aktorach podkładających głosy nic na razie nie wiadomo, i w sumie trudno się dziwić, dialogi to jeden z ostatnich etapów produkcji. Nie należy się sugerować tymi które są na trailerach, bo są tylko po to żeby postacie nie ruszały bez sensu ustami :D . Osobiście nie mam pojęcia kogo bym chciał usłyszeć jako Geralta. Ważne żeby pasował.

Żebrowski, Żebrowski! xD - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiś inny tytuł który na tym silniczku ciągnie?? Bo jak to jakiś stary silnik z jakiejś brzydkiej gry to ja sie kłaniam twórcą Wiedżmina jak oni go dopracowali :shock:

Napewno Neverwinter Nights 8) i chyba KOTOR 1 :D

O aktorach podkładających głosy nic na razie nie wiadomo, i w sumie trudno się dziwić, dialogi to jeden z ostatnich etapów produkcji. Nie należy się sugerować tymi które są na trailerach, bo są tylko po to żeby postacie nie ruszały bez sensu ustami :D . Osobiście nie mam pojęcia kogo bym chciał usłyszeć jako Geralta. Ważne żeby pasował.

Wiem, że podkładanie gosów jest juz końcowym etapem, ale bardzo ważnym :D

A gdyby CDPR zdobył jakąś wielką gwiazdę, to by sie tym chyba chwalili :D

Heh, może Madsen :D:wink: , który ostatnio lubi podkładac głosy do gier :wink:

Żebrowski, Żebrowski! xD - CRD

Ja nic do pana Żebrowskiego nie mam :D wg mnie to był On najlepszym elementem tago "filmu'' :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin ciągnie na starawej już Aurorze :wink:

A jakiś inny tytuł który na tym silniczku ciągnie?? Bo jak to jakiś stary silnik z jakiejś brzydkiej gry to ja sie kłaniam twórcą Wiedżmina jak oni go dopracowali :shock:

Jeszcze NWN2 z tych nowych, ale nie wygląda tak dobrze jak Wiedźmin, jest strasznie sztuczna. A tak naprawde to z Aurory zostało w Wiedźminie, bo ja wiem, 10%? Cała obróbka grafiki została stworzona od nowa, przez co nie ma np. "klockowatych" poziomów, jak. np. NWN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...