Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

czy tylko ja jestem takim idiotą, że w połowie 4rozdziału latam ze stalowym mieczem, kurtką od Vesemira i srebrnym mieczem od siemki?

nie ja też tak miałem kiedy grałem po raz pierwszy na normalnym wystarczał ten sprzęt a potem sie dostaje najlepsze miecze za darmolca (prawie) pod koniec czwartego i w piątym akcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego babola, nazwał bym horrorem, bo jak na złość dużo jest wczytywań czasami, lecz bywa, że nie ma ich wcale przez cały poziom. Gra trzyma wysoki poziom, na tyle wysoki bym zagrał się w nią na śmierć (wstawałem codziennie rano przez tydzień, włączałem kompa i grałem do późnego wieczora).

Najgorsze jest, to, że pierwszy dodatek nie ma głosu podczas rozmów, a taki czytanie nawet bez angielskiego jest makabryczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przejściu gry sięgnąłem po Sagę i opowiadania

Tak samo było ze mną, tyle że ja równolegle czytałem książki i grałem w grę, więc udało mi się wyłapać sporo "smaczków", jak subtelne nawiązania do niektórych momentów z Sagi czy całe kwestie z książek wypowiadane przez postacie (czasami nawet w innym kontekście niż oryginalnie) ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, że się dostaje ja już w wiedźmina gram drugi raz, niestety z przyczyn formatu musiałem grać od nowa a byłem prawie w 5rozdziale, hmm a co do książek ja najpierw przeczytałem potem zainteresowałem się grą

Edytowano przez maxlol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu wszystko zależy jak rozłożysz staty pamiętam jak grałem pierwszy raz i nie wiedziałem jak rozkładać

i męczyłem się parę minut z magami salamandry w 3rozdziale przy użyciu zamieci a jak grałem drugi raz to szast prast i po krzyku nawet nie musiałem używać znaków

Edytowano przez maxlol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pierwszy raz pykałem to też nie wiedziałem co najlepiej i kiedy sobie wziąć i na koniec miałem strasznie lipnego Geralta(niby miał ten 50 lvl ale co jeśli słabo rozdane talenty).Drugim razem wszystko jak po maśle zero problemów.Również miałem lvl 50(zresztą zawsze jak gram kończę na tym lvl).A co do tego że miałem problemy to nie chodzi mi o to że sobie nie radziłem ale o to że strasznie długo przebiegały moje walki.

Zauważyłem że Wiedzmin nie jest taką grą w której jest ważny jaki tam masz miecz, każdym można wygrać. No ale na pewno inne miecze i zbroje wyglądają lepiej niż te pierwsze

Tu się zgodzę gdyż jak masz dobre staty to nie ważne jaką masz zbroję i miecz bo i tak dasz sobie radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem 2 razy i na normalu miałem Dyabela z Aerodnight (tak jakoś wyszło :) ) i zbroję pro-Zakonną a za drugim razem miałem Sihila, Księżycowe Ostrze i Dyabela oraz zbroję Neutral . W pro-elfiej podoba mi się bodajże +100 do energi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przejściu gry sięgnąłem po Sagę i opowiadania

Tak samo było ze mną, tyle że ja równolegle czytałem książki i grałem w grę, więc udało mi się wyłapać sporo "smaczków", jak subtelne nawiązania do niektórych momentów z Sagi czy całe kwestie z książek wypowiadane przez postacie (czasami nawet w innym kontekście niż oryginalnie) ;)

oOo widze że, nie jestem sam ;P Co do 'smaczków' to najbardziej śmiałem jak przeczytałem tekst na mieczu Zoltana ;P

Od razu mi się przypomniała rozmwa w Nowym Narkorcie ;) 'Na pochybel dysonansom' Heh ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikul1991

Witam!

Chciałbym przedstawić Wam moją zapowiedź najważniejszej z polskich gier przeznaczonych na next-genowe konsole,

czyli Wiedźmina: Powrót Białego Wilka.

Zapraszam na www.project-xbox.esite.pl.

Jeśli to możliwe, proszę o Wasze komentarze.

Pozdrawiam

Mikul

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po przejściu gry sięgnąłem po Sagę i opowiadania

tak samo było ze mną tylko że ja najpierw sięgnąłem po sagę a później po grę!mnie ubawiła jak Gerald zastanawiał się nad

początkiem listem do Triss Merigold.Dzięki temu że przeczytałem książkę to wiedziałem co wybrać :D

Edytowano przez AssOn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w pełni rozumiem...ja mam takie przyzwyczajenie z gatica I gdzie dzięki umiejętności akrobacja można było naprawdę fajnie skakać lubiłem to bo dziki temu człowiek mógł robić naprawdę fajne rzeczy i urozmaicał sobie podróż/walkę/zadanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw przeczytałem wszystkie 7 tomów, a potem zagrałem w Wiedźmina. Głównie odrzuciły mnie długie loadingi i powtarzalność postaci na ulicach (atak klonów, czy co?) i nijaki początek (doszedłem do 2 aktu). Jakoś tak wyszło że po premierze edycji rozszerzonej nie miałem okazji zagrać. Pewnie kupię kiedy wyjdzie na konsole, o ile będzie pozbawiona niedociągnięć wersji PC'towej z którymi się zmagałem, pożyjemy zobaczymy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie gra skłoniła do przeczytania sagi - pewnie inaczej nieprędko bym sięgnął po książki Sapkowskiego, bo zupełnie o nich zapomniałem.

Jak dla mnie Wiedźmin był, jest i pozostanie najlepszym polskim rolplejem - a kto wie, czy nie najbardziej klimatycznym i wciągającym RPG na świecie? Chodź engine nie powalał na kolana już w dniu premiery - bardzo nadrabiał świetnymi dialogami, genialnym podkładem, niesamowitym klimatem.

Głupio to pisać.. ale gry nie ukończyłem ani razu - jestem obecnie przy ok 75-80% gry. Wynika to z tego, że ciągle dochodzą jakieś nówki i wypada od Wiedźmina chwilę odpocząć.. w dodatku jest masa obowiązków poza kompem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u to żałuj chłopie żałuj bo końcówka jest naprawdę fajna i zaskakująca!Przeszedłem te grę tylko raz i nie wiem co się dzieje kiedy podejmiesz inne decyzje ale po ostatniej walce i zrozumieniu jej byłem na prawde nieźle zaskoczony!

a tak przy okazyj-

czy ktoś wie co się dzieje kiedy zgodzisz się na propozycję króla gonu???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa trochę mnie to nurtowała dzięki...

w ogóle murze chyba jeszcze raz to wszystko przejść bo mam więcej takich problemów...

a takie pytanie z troch innej beczki co myślicie o dodatkach???właśnie zastanawiam się czy kupić poprawioną wersje ba sam grałem w podstawkę bez dodatków ani pathy ...warto jeszcze raz wydawać kasę???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...