Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

"Dokładnie jak HulkRampage napisał i dokładnie jak pisaliśmy jeszcze późnym wieczorem. Nie ustaniemy w wysiłkach - gry jeszcze nie uruchomiliście tylko dlatego, że nie możemy z czystym sumieniem zagwarantować że uaktualnienia zadziałają u 100% z Was. Nie gniewajcie się, ale 90% nam nie wystarcza."

No to idę lulu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on Społeczność - Instalacja i aktywacja Wiedźmina 2 ? informacje techniczne - thewitcher.com just now

Uaktualnienie działa w 100%. Upewniamy się jeszcze, czy wszystkie DLC (Kurtka i Troll) ściągają się bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden, jedyny krok nic więcej... A na thewitcher.com jest ciekawie. Powoli "garnizony" się rozchodzą, jedni popadają w euforię, inni gadają nie na temat. A My czekamy i czekamy. Ja się chyba już nie nabiorę na kawał z graniem 24h przed premierą, nigdy! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwuje w całej tej sytuacji lakoniczne stwierdzenia CDP, że za chwilę dadzą odpowiedź a przeciągają to w nieskończoność. Zastanawiam się tylko w jaki sposób nam to zrekompensują, bo w moim odczuciu maja obowiązek to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w Twoim. Pewna rekompensata się należy. Była mowa o odpowiedzi TAK lub NIE... i co dostaliśmy? "Nie jest źle" Nosz kurde, to już może wkurzyć. A teraz od 30min sprawdzają trolla i kurtkę... ehhh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadziej że wiecej nie zobacze socuRoma w żadnej polskiej grze. Oddawna miałem na nie go alergie :/ Dobrze że poszedłem spać i budzik nie zadzwonił bo jeszcze bardziej byłbym wkurzony. I po cholere dawali to piraci się cieszą a normalny jeszcze wierny fan nie może nic zrobić :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, i nici ze spania do 7... Mlody wstal radosny o 5... Do 6 jakos jeszcze udawalem ze spie, ale dluzej sie nie dalo... Coz, mysle sobie - przynajmniej zerkne czy w CDP tez juz swita...

No niestety... Ale spac tez juz nie pojde :(

A 50mb.pl faktycznie miazdzy :)

Edytowano przez LiOx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uruchomią nam Wieśka jutro i według zapewnień zagramy dzień przed resztą, wię przesuną premierę na 18-ego. Kurde, dziś mam imieniny a w sql będe ze zmęczenia wyglądał na naćpanego :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile głów poleci po tym EPIC FAIL-u w CDP. Mam tylko nadzieję, że grę ktoś testował i poprawiał bugi, bo tego secureROMa najwidoczniej olali zakładając z góry, że musi chodzić...

Strach się bać co będzie na Euro 2012 jak zaczną być stadiony wykorzystywane ;)

@MaXKiller

Ilość kolekcjonerek to jedno, smród jaki z tego powstał to drugie.

Edytowano przez smyku
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...