Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Po obejrzeniu konferencji w necie jestem jak na razie w wniebowzięty, las jest naprawdę cudowny, Lucek naprawdę nieźle się postarał, co dalej, twarz Geralta jest o niebo lepsze od tej z jedynki, kiedy na początku ją zobaczyłem, to też się zdziwiłem ale po jakimś czasie naprawdę mi się spodobała, żeby ją jeszcze troszkę postarzeć, dodać kilka blizn, oczywiście jak na razie daleko jej od ideału mojego wyobrażenie na podstawie książki, ale panowie są na bardzo dobrej drodze, walka jest bardziej dynamiczna, takie bzdury jak ułożenie mieczy, czy ta nieszczęsna kitka są dla mnie mało istotne, co do jednego jest pewien jeśli to jest dopiero 60% gry to aż strasz pomyśleć jak będzie wyglądała w pełni ukończona :), oczywiście jak na razie jestem zachwycony, na temat fabuły nie ma sensu się co rozpisywać, bo trudno ją ocenić na podstawie niespełna godzinnego filmiku.

Mam też nadzieje że bracia konsolowcy również ujrzą na swoich maszynach piękno Wiedźmina 2 ;)

Edytowano przez Eskel047
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsol - najlogiczniej byłoby, gdyby CD Projekt wydał jedynkę na nowym silniku, a potem dopiero dwójkę, nawet gdyby trzeba było i czekać kilka miesięcy. Trochę głupio czuliby się konsolowcy, gdyby dostali dwójkę, a o jedynce nic nie wiedzieli z grubsza, zwłaszcza za granicą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że w dwójce znajdzie się miejsce dla ras rozumnych opisanych w książce a nie przedstawionych w części pierwszej gry jak np.gnomy ,bobołaki i dopplery(na co najbardziej mam nadzieję, zwłaszcza na naszego znajomka z pewnego opowiadania).

EDIT:I wapiry wyższe ;]

Edytowano przez chuunin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się tej twarzy czepiacie. Kurna oni ją specjalnie zrobili tak by mogli na swoim silniku wyrażać większe emocje. Zmienili silnik więc musieli się przygotować na zmiany. Wątpię by wszystko było takie same w Geralcie. A ktoś napisał że mało swojskie. Czy słyszał ten Pan co to pisał jak się nazywa dzielnica do której pędzimy ? Szymanowice lub jakoś tak. I on jest po angielsku to co innego. Amerykanie to zawsze efekty jak najwięcej :D Ale nie chodzi o to mi że z 10 - czy ilu tam - minutowego gameplaya nie można dowiedzieć się jaka gra jest dobra. Co z tego że będę jechał kolejką 10 minut i nie dojadę do stacji mojej której chce. Nie powiem chyba że kolejka jest wolna skoro jest podane że trasa to około 1 godzina prawda ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyjdzie. Wiesiek będzie tylko na PC :happy:

Biorąc pod uwagę fakt że podczas pokazu grali na padzie od X0, a sam silnik jest kompatybilny z konsolami to jest naprawdę duża szansa że to będzie eksluziw tylko dla PC...

Co do newsa, wątpię żeby był prawdziwy, tam też był CoD7 i jakieś Yoga Natal, choć nie zmartwiłbym się gdyby tak było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to że wiedźmin w książkowym pierwowzorze był taki jak w jedynce. Sądzę , że wiedźmina, a tym bardziej Geralta, który nie lubi zmian, do całkowitej zmiany imageu raczej nie skłoniła pani Jadzia z warzywniaka. Do tego dochodzą elfy niczym z Japońskiego RPGa i potwory o których nigdy nie słyszałem czytając sagę. Oglądając gameplaye z pierwszej części widziałem, że to będzie bezpośrednie nawiązanie do książki. Oglądając filmiki z "dwójki" zobaczyłem postać kogoś podobnego do wiedźmina i sporo akcji, ale gdzie tu jakieś podobieństwa do pierwowzoru. I wcale nie mówię, że chłopaki z CDP nie dadzą rady. Po prostu bardzo zależy mi na tej grze i nie chciałbym żeby postawiono bardziej na nextgen niż klimat i grywalność.

Edytowano przez Zygfrydo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygfrydo - w Sadze pojawia się strasznie mało potworów (chyba, że mówisz o politykach...). Poczytaj Opowiadania.

Elfy mi się tutaj bardzo podobają. Z japońskimi długouchymi nie mają wiele wspólnego, IMO.

I nie mów, błagam, o "wiedźminie, który wygląda jak w książce"... Wiedźmin w książce nie wygląda, bo jest to książka. W Twojej wyobraźni on wyglądał tak, w mojej zupełnie inaczej. W wyobraźni CDPRed wygląda jeszcze inaczej. : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Na temat wyglądu Geralta dowiadujemy się jedynie jakie ma oczy, fryz, w jaki sposób stoi, jaką ma kurtkę. Co do jego twarzy to dowiadujemy się jedynie, że pomimo iż był brzydki to laski na niego leciały :D

No i że był blady i nie miał rumieńców.

Edytowano przez noniewiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygfrydo - w Sadze pojawia się strasznie mało potworów (chyba, że mówisz o politykach...). Poczytaj Opowiadania.

Elfy mi się tutaj bardzo podobają. Z japońskimi długouchymi nie mają wiele wspólnego, IMO.

I nie mów, błagam, o "wiedźminie, który wygląda jak w książce"... Wiedźmin w książce nie wygląda, bo jest to książka. W Twojej wyobraźni on wyglądał tak, w mojej zupełnie inaczej. W wyobraźni CDPRed wygląda jeszcze inaczej. : )

No właśnie też mi o to chodzi. Każdy z ludzi ma inne wyobrażenie. Dlatego np. Jaskier nie miał swojej czapeczki z piórkiem. Po prostu projektant se inaczej go wyobrażał. Ale te zmiany czuję że wyjdą na lepsze. Trza tylko czekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak

Ale szczerze powiedziawszy to nie piszę że jedynka. Mnie ładnie się podoba Wiedźmin/Witcher bo i tak wszyscy będą pisać o wszystkich częściach. A (seria) tylko to zepsuje :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Zły Elf Z Trailera (zapomniałem jak go tam wołali :P) akurat bardzo się podobał, podobnie zresztą jak elfy w pierwszej części. W ogóle nie jestem przeciwnikiem tej rasy i lubię nią grać w różnych grach RPG, ale przyznam, że w Wieśku wyglądają najlepiej - bo nie są lalusiowate i metroseksualne ;p

Co do wersji konsolowej - bardzo bym chciał, żeby ukazała się razem w wersją PC, albo choć nieznacznie później. Na upgrade kompa się nie zapowiada, a na Wiedźmina to i 200 złotych z chęcią wydam. Choć - tu też ciekawa sprawa. Wydawca polski, polski producent - może w końcu doczekamy się polskiej ceny konsolowej gry? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po ostatnich a właściwie to pierwszych trailerach to tylko apetyt się wyostrzył. Jedyne czego oczekuję od tej gry to żeby była nie krótsza od jedynki i miała książkowy klimat (w sumie taki jak w jedynce mi odpowiada). Więcej nie pisze bo zaraz się napalę i będę w jedynkę pocinał albo książkę czytał ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo autorowi tego artykułu coś się pochrzaniło w głowie, albo ja nie wiem o czym on pisze... Co to znaczy "transformacja w The Witcher International" i skąd się wziął tekst o "sukcesach polskiej wersji" na Zachodzie...? Przecież Wiedźmin od początku był robiony w wielu wersjach językowych, wśród których angielska był najważniejsza - zaraz po polskiej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko im się dziwić, że próbują zrobić międzynarodowego Wieśka - ciężko liczyć, że w Polsce znajdzie się tylu kupców, żeby sfinansować tak wielkie przedsięwzięcie. Poza tym CDP R chce, żeby jego marka stała się rozpoznawalna na całym świcie, przecież nie będą wiecznie robić kolejnych części tej samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zauważcie że dzięki temu mogą zarobić więcej pieniędzy. Mówię to robieniu międzynarodowego Wieśka jak nazwał to kolega powyżej. Przez o będą mieli więcej kasy na zrobienie części następnej ( o ile mają taką w planach ), albo zrobić całkiem nową serię. Ale tak mimo wszystko myślę że trochę pociągną tego Wieśka :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Wiesiek od początku był projektem "na Zachód" i od początku był "międzynarodowy". Nawet w mojej "polskiej" wersji mogę wybrać napisy i kwestie mówione spośród bodaj 7 czy 8 języków.

Dlatego nie rozumiem skąd to nagłe poruszenie spowodowane "międzynarodowością" drugiego Wiedźmina...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Alaknar ma rację. O co wam chodzi ?! :D Wiesiek miał się pokazać z najlepszej strony dla "zachodu". Ale nie zapomnieli przy tym o polskiej wersji. heh ludzie......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...