Skocz do zawartości

Rap z USA


Tony_Starks

Freshmani XXL- dobrzy?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. no dobrzy czy nie

    • Dobrzy
      14
    • Słabi
      5
    • Popkiller Nudne Wilki leprze
      2


Polecane posty

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Zostawcie Eldoga i sprawdźcie koniecznie Dedication 4. Lil Tunechi tym razem zapewnia:

- świetnie zarapowane 15 tracków

- masę karkołomnych panczlajnów

-element rozrywkowy w postaci Lil Mouse

-zabijanie hip-hopu od 1410 roku ( bo przez Wayne'a dawno "umar" przecież)

A tak bardziej serio to Tunechi nagrał świetny mixtape, na którym pokazuje, że kilka nieudanych featuringów to mała wpadka. Lil leci pięknie, jak zwykle wzbogacając zwrotki o dobre ( oryginalne : P ) pancze. Polecam ogromnie. Świetny materiał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie moge tylko powiedziec o tym materaiale, że bardzo średnio mi się podoba. Nie moje klimaty wgl. Przesłucham jeszcze niedługo następny raz to zobaczymy. Tymczasem na chwilke wtrące się z tym:

[media=]

Możecie mi zapodać tekst tego wstępu? I tłumaczenie? Bo nie rozumiem prawie nic oprócz "evil brain angel heart" biggrin_prosty.gif, a koniecznie chce sie dowiedzieć OCB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

@up - Chciałem właśnie dodać ten klip. Świetny jest, klimacior się trzyma, podkład mocny i momentami wydzierający się Xzibit. Nie spodziewałem się, a wkręca się bardzo. Teraz jeszcze bardziej oczekuję albumu, a zwłaszcza tracku z Game'em i Crooked'em.

A tak w ogóle to moglibyście się podzielić odczuciami na temat albumu (i mixtape'u) Slaughterhouse i DMX'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Ostatnio co się w ogóle robi w tej muzyce. Dobry rok się kroi, jak tak dalej pójdzie. Najważniejsze - nareszcie DMX'owi udało się wydać album, nawet jest reklama w USA. Po tylu latach obietnic, kolejnych odsiadek nagrał i wydał album. Album, który jak dla mnie - wieloletniego fana tego pana, jest dość dobry (3,5/5). Bez szału, ale da się posłuchać i czerpać z tego przyjemność.

No i mój hit ostatnich dni - Xzibit i jego Napalm. To jest coś genialnego. Bit od pana Barkera (jaram się takimi kliamtami w rapie), świetny klip no i nawijka Xzibita też ładna.

Wcześniej DJ Khaled i jego Hip-Hop, również świetny track.

Jeszcze wcześniej Nas ze swoim Life is Good.

Troszkę później Rzeźnicy ze swoim (oczywiście moim zdaniem) albumem i mikstejpem roku (...so far).

Byl przecież też dobry B.o.B.

Także wygląda to na obecną chwilę bardzo ładnie i mam nadzieję, że ta passa się nie zepsuje. A przeciez w zanadrzu mamy G.O.O.D. Music, które nie wierzę że nie będzie V.E.R.Y. G.O.O.D. Pusha też chyba w niedalekiej przyszłości. Do tego Kendrick, czy Lupe, których zapewne w całości nie sprawdzę, bo przesadnie nie mam parcia na nich. No i jeszcze T.I., na którego neicierpliwie czekam. No i na Napalm, przez tytułowy singiel. Widzę to pozytywnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaa, pare dni temu epickie IMO "welcome to: OUR HOUSE", teraz również dobre"Undisputet", tak jak @up pisze, jest kozacko w tym roku. Dodam tylko, że premiera EPki Tech N9ne sie szykuje. Czekam z niecierpliwością.

Jeśli chodzi o Undisputed - album serio spoko. Pare fajnych "oldskulowych" kawałków, dobra imo wstawka "Prayer". Nie wszystko na płycie mi przypadło do gustu. I to chyba nawet dobrze, bo nie każdy z nas lubi to samo, więc CD może trafi do większej liczby ludzi.

PROPS++

PS O co chodzi z tym Xzibitem?

Jakiś czas temu ktoś dawał to:

teraz dajecie to:

[media=]

Więc?tongue_prosty.gif (Tak od sb dodam, ze pierwszy kawałek jest według mnie dużo lepszy niż ten z teledyskiem ;x ale to tylko moja opinia, po prostu nie wiem czym sie tu jarać w tym drugim ;p)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Też mnie to ciekawiło o co chodzi z tym kawałkami więc po krótkim rozeznaniu udało mi się ustalić, że ten pierwszy track to prawdopodobnie nowa/stara wersja utworu "Hurt Locker" z MMX E.P. na nowym bicie (twórca chyba nieznany).

Dla porównania tekst starszej wersji: klik

Więc wychodzi na to, że pierwszy wałek jest jakimś nieoficjalnym tune'm, a na płycie usłyszymy ten z klipem.

PS. jest nowość od żeńskiej części sceny, czyli Gavlyn, którą ktoś tu chyba już reklamował, za co temu komuś dziękuję, bo o ile nie zdarza mi się słuchać lasek to ona jest mega kociakiem biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up

Tak kociaaak.biggrin_prosty.gif Również, nie słucham za dużo rapu od płci przeciwnej ( prawie wcale... nikogo nie dyskryminuje, po prostu, jakoś mi nie podchodzi). Po tym kawałku, to się nie zmienia, ale naprawdę jest na wysokim poziome, w ogóle fajny głos ma. Tylko klip taki, nijaki.

Ostatnio mam mało czasu na przeglądanie newsów i tak dalej, ale na Cd Action mi fajne klipy wstawiacie, dzięks, dobrą muzę słuchacie.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undeer i Asasyn101 cieszę się, że mogłem wam pomóc icon_lol.gif . Mam nadzieje, że jej album "Habit That You Blame" jest sprawdzony icon_wink.gif.

To tak jeszcze z cyklu mało znanych, a dobrych raperów polecam Joe Connora i jego świetny mikstejp na bitach Eminema (i nie chodzi tu o produkcje, a bity na których Em nawijał). Do pobrania tutaj : http://hiphop-n-more...ples-rapper-lp/ . Propsy dla tego pana.

[EDIT] Przesłuchał ktoś już od deski do deski nowy album SH ? Bo nie wiem czy się nawet za niego zabierać bo jakoś w ogóle się Rzeźnikami nie jaram.

Kolejna współpraca Pink z Eminemem znowu się udała. Oj prze-bangier jak dla mnie :)

http://www.youtube.com/watch?v=5PjnO2X8QlY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[EDIT] Przesłuchał ktoś już od deski do deski nowy album SH ? Bo nie wiem czy się nawet za niego zabierać bo jakoś w ogóle się Rzeźnikami nie jaram.

Również się nimi nie jarałem, a ich mixtejp jeszcze bardziej mnie utwierdził w przekonaniu, że jest średnio.

Właczyłem welcome to: OUR HOUSE i uwierz mi, MEGA zaskoczenie, według mnie epickie bity, teksty DOBRE, aczkolwiek nie sprawdzałem wszystkiego i pare fajnych refrenów jak np kawałek "Flip a Bird" biggrin_prosty.gif Polecam sprawdzić. Wiadomo, różne sa gusta, ale u mnie płyta na mega propsie i kupie ją na pewno.

Heh, może ten mini opis wydawac Ci się "dziwny", ale kiepsko u mnie z opisywaniem kawałkow. Po prostu, albo sie jaram, albo nie. a w tym przypadku mocno się jaram. Tak samo jak Undisputed DMX'a. Również kozak. Dwie świetne płytki pod rząd ;x

EDIT: Link co daliście do YT nie działa. Ale znalazłem tu:

http://www.hiphopdx....mes-the-weekend

Fajne. Tak jak @up pisze, można posłuchać. Choć mam jedno spostrzeżenie. Jakiś inny głos ma Em ostatnio. Na welcome to: our house, (np kawałek Asylum) ma głos jakby 15 lat młodszy. W tym singlu podobnie ;p. Choć, może ja po prostu wyczulony na niego jestem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizardius

"Flip A Bird" akurat ma najsłabszy refren na całej płycie i dzielnie walczy z tym z "Hold Me Back" Rick Ross'a o jeden z najsłabszych refrenów roku.

[EDIT] Przesłuchał ktoś już od deski do deski nowy album SH ? Bo nie wiem czy się nawet za niego zabierać bo jakoś w ogóle się Rzeźnikami nie jaram.

[...]według mnie epickie bity, teksty DOBRE, aczkolwiek nie sprawdzałem wszystkiego[...]

What? (a'la Lil Jon w "Lean Back")

Kolega się pytał kto przesłuchał od deski do deski. blink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wizardius

"Flip A Bird" akurat ma najsłabszy refren na całej płycie i dzielnie walczy z tym z "Hold Me Back" Rick Ross'a o jeden z najsłabszych refrenów roku.

[EDIT] Przesłuchał ktoś już od deski do deski nowy album SH ? Bo nie wiem czy się nawet za niego zabierać bo jakoś w ogóle się Rzeźnikami nie jaram.

[...]według mnie epickie bity, teksty DOBRE, aczkolwiek nie sprawdzałem wszystkiego[...]

What? (a'la Lil Jon w "Lean Back")

Kolega się pytał kto przesłuchał od deski do deski. blink_prosty.gif

No i tez własnie o to chodzi. Wy sie jaracie "Life is Good" Nasa, a mnie tam żaden kawałek nie rusza. Mówisz, że refren Flip a Bird słaby, a ja po prostu go lubie. Taaa, jestem hipsterem biggrin_prosty.gif. Przesłuchałem płyte od deski do deski. Mówiąc "nie sprawdzałem wszystkiego" mam na myśli wszystkie teksty smile_prosty.gif Już któryś raz mówie, że i tak tekstu ze słuchu rozumiem 60 %, a wszystkiego np np rapgeniusie nie sprawdziłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...