Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Być może będzie to na zasadzie 'FEAR 3', czyli zainteresowanym "zrobią" kolekcjonerkę wyciągając konsolową grę i wkładając tam PC-towy odpowiednik. IMO rozsądna opcja dla chętnych, bo sama figurka Batmana robi dobre wrażenie. Sam nie wiem, czy się na takie coś nie zdecyduję, bo EK 'Gears of War 3' kosztowałoby mnie ponad 500 zł, więc tutaj będę prawdopodobnie czekał na spadek ceny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy opłaca mi się zamówić Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution Edycja Specjalna w której jest

-Gra Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

-Instrukcja obsługi

-Karta z kodami DLC

-T-Shirt rozmiar - L

-Plakat w wymiarze 54x76 cm

za cenę : 129 zł i 99 gr ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy się opłaca? Z obiektywnego punktu widzenia nie. Za 130zł masz mnóstwo innych, bogatszych kolekcjonerek. Ale jeśli bardzo lubisz tą serię to powinieneś brać bez zastanowienia - ta akurat gra sprawi prawdziwemu fanowi tony więcej frajdy, zabawy niż każda inna EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co z tego jak za 130 zł i tak sie nie opłaca. Taka EK warta jest co najwyżej 70 zł ale nie prawie dwa razy tyle. I w cale to nie jest tania EK. Tania EK to np. Cartel bo nie dość że 170 zl to jeszcze pełna jest prawdziwych gadżetów kolekcjonerskich. DLC nie są gadżetami kolekcjonerskimi. Za 130 zł mogę mieć jedną dobrą EK lub 2 jak np. Disciples III Nieumarłe Hordy i Homefront.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@petronko Co do edycji specjalnej Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution kupiłem ją 2 dni temu za 8 dych i dzisiaj ją właśnie dostałem. Radzę sprawdzić na allegro http://allegro.pl/gra-pc-warhammer-40k-daw...1746529094.html. Jak już masz zamiar kupować to chyba tylko to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie niestety nie umiem Ci odpowiedzieć. Pozostaje cieszyć się ze "zdrowej" ceny EK na PC i albo czekać na obniżki edycji konsolowych (jeśli jest się konsolowcem), albo kupować właśnie tą edycję PC.

Tak do głowy mi przychodzi, że przecież konsolową EK Drivera można było zamówić już od ładnych paru miesięcy, natomiast pecetową wersję ujawniono dopiero niedawno. Może ma to jakiś związek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie sorry za double-posta (mam nadzieję, że mod okaże łaskę), ale temat nie jest odświeżany, przy edycji posta też nie odświeżyłby się, a ja mam super nowinę.

W Biedronce można dostać zeszyty z okładką z Wiedźminem 2. Tak to wygląda:

http://www.imagic.pl/files//19046/DSC_0706.JPG

Ja kupiłem sobie od razu 15 sztuk i będę miał na następne pół roku do szkoły :trollface:

W sumie fajna okazja nie tylko dla kolekcjonerów czy fanów Wiedźmina, ale każdego, kto lubi mieć oryginalne zeszyty.

Zeszyty 60k, miękka okładka po 1,59 w mojej Biedro.

Są jeszcze okładki z najnowszych Piratów z Karaibów, Euro 2012, Gortatem i takimi tam.

Także lecieć do Biedronki nim wam wszystkie wykupią, bo i cena niezła, i zeszyty wyjątkowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witajcie.

Jak wiecie (albo i nie) jestem wielkim (WIELKIM!) fanem Pana 47.

I z tąd moje pytanie (a właściwie taki nietypowy wywiad).

Jak myślicie, jak będzie wyglądać EK 5 części przygód Agenta 47?

Ja to widze tak:

-Walizka na elementy zbiorcze zestawu (taka jak na snajperke w Blood Money)

-Replika pistoletu (jakiegoś tam:P)

-Garnitur. (hahahaha)

-replika garoty.

Cena- tak gdzieś z 269.99 zł

A wasze propozycje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walizka na elementy zbiorcze zestawu (taka jak na snajperke w Blood Money)Może być

-Replika pistoletu (jakiegoś tam:P)Jak wyżej

-Garnitur. (hahahaha) Miniatura lub garnitur zrobiony z jakichś szmat.

-replika garoty.Taaa, jasne

Ogólnie, jak dla mnie byłaby to kiepska kolekcjonerka, ale na pewno nie kosztowałaby 270zł, to jest "trochę" za mało.

Edytowano przez MyExtasy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można gdybać. Ja widziałbym jakąś naprawdę konkretną koszulkę, soundtrack i fan kit (podstawa), walizka jak najbardziej mogłaby pełnić funkcję pudełka zbiorczego. Do tego wielgaśny artbook, poradnik i sama gra w steelbooku. I ja mogę za taką edycję zapłacić nawet 250zł. A jakby dodali figurkę...

Na replikę pistoletu nie ma co liczyć, była taka próba przy Dead Space 2, wyszło nie najlepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie... odniese się do pomysłu blueb'a

-koszulka- zależy jaka

-soundtrac i fan kit- jak najbardziej

-artbook- jasne ale najlepiej w twardej oprawie.

-steelbook- hmm... w sumie to pasuje ale zależy CO na tym steelbooku będzie.

-poradnik-Mi pasuje.

-figurka- żartujesz? Co najwyżej tandetna podróbka. SAMA FIGURKA na AliensGroup kosztuje 1.000 zł

Garnitur? I to wszystko za 270 zł? Człowieku, z garniturem takie Edycje chodziłyby o wiele drożej chyba, że tak jak powiedział MyExtasy zrobione ze starych szmat. Zresztą pomysł kiepski.

Popatrz na CoJ'a- Tyle dodatków za 170zł

Garnitur- No super extra wypas to nie będzie no ale jakiś starych szmat też nie powinien być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 centymetrowa, ze zdejmowanym garniturem, widziałem ją. Ale mi o taką nie chodzi. Normalna, 15-20cm. Znacząco nie podniosłoby to producentowi kosztów EK, a wtedy zestaw byłby wręcz idealny (choć i droższy o te +/- 50zł).

Jaka koszulka? Ładna, czarna najlepiej, klimatyczna. To samo z resztą zestawu. Ma być klimatycznie. A o klimat, wydaje mi się, akurat w przypadku Hitmana nie trudno.

Edit.

Co do garnituru - no way. Zresztą, co Ci po marnej jakości garniturze, który ani na Tobie dobrze leżał nie będzie, ani to gdzie powiesić, zaprezentować. Dla mnie bezsensowna propozycja.

Chyba, że chcesz zapłacić za EK >1000zł..

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...