Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Tylko nie wiem, po co kupować EK SR3 ze słuchawkami, które mogą być wątpliwej jakości. A jeśli już nie wsadzą do tej EK byle g***a, to i tak barwa dźwięku może nie przypaść Ci akurat do gustu. Dobór słuchawek to przeca kwestia osobistego gustu muzycznego. Imho niewypał z tym akurat gadżetem.

@kamiladam

Od razu do głowy przychodzi właśnie Signature Edition. I wierz mi - te 400zł są o wiele lepiej wydane, niż choćby na AC:B Codex PC. Jak pokazałem ojcu niektóre zdjęcia z artbooka to był mocno zdziwiony, że to arty z gry, a nie real fotki ;)

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Co do tych słuchawek to rzeczywiście jest osobisty problem, gdyby podali jakieś parametry tych słuchawek to byłoby lepiej, a tak to jakby kupić kota w worku, dlatego według mnie dodawanie słuchawek to takie naciąganie kasy bo co Ci po nich jak kupisz i okażą się g*** warte ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde mimo wszystko nie jestem zdecydowany na te "Jaja ze Stali" tzn. do gry bo pograłem trochę i kolegi wczoraj no i tak średnią więc nie wiem czy dobrze wydam te 200 zł. Gdyby ten Bioshock 2 EK był dostępny... nie miał bym wątpliwości co kupić, a tak to sam nie wiem... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.

Cena w porządku, ale imho nie ma w niej nic atrakcyjnego. Pudełko mnie odrzuca, do tego komiks (why nie arbook!?), koszulka i mało wartościowe DLC możliwe do kupienia przez każdego zapewne już dzień po premierze.

Dla kogoś, kogo mocno interesuje gra jest to niezły zestaw. Ja jednak tytułem tym jestem umiarkowanie zainteresowany, a ta EK w żadnym wypadku nie sprawiłaby, że zdecydowałbym się wydać na nią dodatkowe 80zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl pojawiła się EK Dead Island.

Jedyne co mi się podoba w edycji Treasure to drewniane pudełko. Lubię takie kurioza :) Poza tym słabo, jak za taką cenę. Czekam jeszcze na edycję z torbą na ramię, która IMO prezentuje się najlepiej. Jeśli nie w Polsce to być może przez taki Amazon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj - your choice :P I nie mów, że to są niepotrzebne bzdety, bo są tacy tu w temacie dla których każdy ten przedmiot związany z grami = świętość i bardzo dobrze ich rozumiem (sam tak mam z gadżetami MU :) )

Temat jest ogólnie po to, aby dzielić się swoimi zdjęciami kolekcjonerek itd. a nie pieprzeniem, że nie kupuję bo to głupota. Chcesz wywołać flame, hę ?

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie kupuj - your choice :P I nie mów, że to są niepotrzebne bzdety, bo są tacy tu w temacie dla których każdy ten przedmiot związany z grami = świętość i bardzo dobrze ich rozumiem (sam tak mam z gadżetami MU :) )

Temat jest ogólnie po to, aby dzielić się swoimi zdjęciami kolekcjonerek itd. a nie pieprzeniem, że nie kupuję bo to głupota. Chcesz wywołać flame, hę ?

nie kupuje wersji kolekcjonerskich, są droższe, i mają w sobie do niczego mi nie potrzebne bzdety

to MOJE zdanie, i nie musicie sie z nim zgadzać, czyż nie mam jednak prawa do jego wypowiedzenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

EEEeeeee... No niby masz. Ale po co nam ta wiedza skoro to jest temat dla tych co kupują bądź chcą kupować...?

Po za tym te twoje "bzdety" mają nie raz większa wartość niż ich początkowa wartość. Po za tym z EK jak z winem - im starsza tym lepsza (czyt. cenniejsza).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz. Tylko ten temat służy kolekcjonerom do dzielenia się swoją pasją, której najwyraźniej nie rozumiesz. Więc po co trąbić na lewo i prawo, że EK są ble? To jak wsadzać rękę do środka ula. W takim razie załóż swój temat "Dlaczego nie lubię edycji kolekcjonerskich" :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym na dobrą sprawę to post powinien zostać zaraportowany jak na innych tematach. Spróbuj powiedzieć np w temacie o książce że nie czytałeś bo ci się nie podoba to od razu ci go skasują. Tutaj w twoim wypadku powinno być tak samo. Ale ja moderatorem nie jestem i nie będę się w niego bawił. Jednak następnym razem będę już raportował za walenie postów w celu statsowania, a nie wnoszących nic lub nie związanych z tematem.

Co do EK Dead Island to też miałem nadzieje że będzie ta z ręcznikiem. Zapytam się swojego kontaktu w Muve.pl czy tamta edycja się pojawi czy będzie tylko ta. Jak nie będzie to trzeba będzie się penie za granica rozglądnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede celowac w kolekcjonerke Dead Island z recznikiem. Jesli w Polsce nie bedzie sprzedawana, to zrobie tak jak z EK Shogun 2 z figurka samuraja i sprowadze ja sobie z UK. Roznica w cenie raczej nie bedzie wielka, a wole miec kolekcjonerke w takiej wersji, jaka mi najbardziej odpowiada, a nie byc skazanym na to, co nam zaoferuje polski dystrybutor gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Nie ma sprawy. Na allegro pewnie trafi sie jakis egzemplarz, ale ze spora prowizja. Jesli komus zalezy na wersji z recznikiem, a nie bedzie jej w Polsce, to moglbym zamowic kilka i wyslac po koszcie zakupu gry plus jej wysylki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...