Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Już niedługo dotrze do mnie paczka z Amazona zawierająca :

Bioshock - Limited Edition Tin Case (PC DVD)

Bioshock 2 - Collectors Edition (PC DVD)

Legendary (PC CD)

Far Cry 2 (PC)

Kane and Lynch 2: Dog Days - Limited Edition (PC DVD)

Darksiders Hellbook Edition (PC DVD)

Całość za 46 funtów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta EK Stalkera stoi na allegro już od miesiąca...

Jest inna za nieco ponad 100zł, ale niekompletna, więc automatycznie w moich oczach sporo traci.

@EK Kane & Lynch

Oprócz DLC ma fajne pudełko i chyba dodatkową płytkę DVD z masą stuffu, o ile się nie mylę.

@EK GTAIV

Może i jest na ebay, ale już też od dobrych paru miesięcy. I oczywiste jest, dlaczego nikt tego nie bierze. Same dodatki są super, ale nie za kwotę 500zł (bo przesyłka też kosztuje). A w samą grę nie pograsz, bo po włosku.

Za dwie i pół stówki jeszcze pogdybałbym nad zakupem, bo GTAIV to dla mnie gra wybitna. Ale nie jestem szalony / aż tak bogaty, by płacić "jak za zgniłe ryby", jak to mówią.

@pat661

Pokaż mi tą aukcję, bo nie mogę uwierzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się ale niczego nie obiecuje.

(no ale jak nie znajde to odrazu będzie- Pat Kłamca!!!" "żal Cie Pat" "jaki oszust!")

Więc nie obiecuje ale sie postaram.

Cholera.

Wybaczcie i prosze nie wyzywajcie od oszustów i nie palcie na stosie ale... nie moge znaleść!!

Aaa już szukują bat... uciekam tyłem... shit zastawili pułapke... o nie otoczyli mnie... Po mnie...moje zwłoki pochowane na cmentarzu...

The end

Koniec Epizodu VII

Edytowano przez pat661
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kij tam. Nie ma to nie ma, niebo nie spadnie nam na głowę z tego powodu ;)

Zdarzają się aukcję, gdzie CoD:BO na X360 pójdzie za 16zł, ale bardzo rzadko. Tym trudniej mi uwierzyć, że EK Stalkera mogła pójść za tak śmieszną kwotę. Pewnie aukcja była ustawiona, aby sprzedający nie musiał płacić takiego "haraczu" dla alledrogo za sprzedaż przedmiotu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga!!

Epizod VII (wersia poprawiona)

Gdy myślałem, że po mnie... zostałem ułaskawiony...Bleub wychylił się jak pół du... eee kowboja zza krzaka i wybaczył mi, że nie znalazłem aukcij:D

Koniec Epizody VII

P.S. Sorrki za Offtop

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

A ja nie. Kolekcjonerka zamowiona, ale dostarcza mi ja na adres w Polsce. A poniewaz juz mam spore zaleglosci w grach, to pewnie do urlopu w pazdzierniku nie zdaze wszystkiego przejsc i na przetestowanie CoJ Cartel czasu nie bede miec. Do tego dochodza premiery DeusEx, Skyrim, BF3... Podejrzewam, ze kolekcjonerke nowego CoJ zostawie nienaruszona w Polsce przynajmniej do przyszlego roku, a nawet i wtedy bede mial inne gry do poprzechodzenia. W ten sposob minie 10 lat, az pewnego dnia wystawie ja wciaz zafoliowana na aukcje i sprzedam z wielkim zyskiem. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, EK jest bardzo dobra, ale gra zapowiada się na zwyczajnie słabą. A za tą cenę mogę mieć EK Red Orchestra (która wygląda smakowicie). No nic, podumamy, najwyżej ominie mnie bardzo dobra kolekcjonerka co najwyżej średniej gry. Nie taka duża strata... ;)

@Tesu

Haha, dzisiaj za zafoliowaną np. Super Stunt Spectacular nie byłbym skłonny płacić dużych pieniędzy :P

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejBorsuk

"Good for you", jak to Niko Bellic mawiał. Gratulacje. Gra zapowiada się miodnie, więc pieniążki dobrze będą wydane. Szkoda tylko, że nie ma informacji lub lepszych zdjęć tego pierścienia - nie wiadomo, czy to chiński plastikowy szajs czy jakaś godna uwagi ozdoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Dołączę się do tematu :D

Sam mam właśnie zamiar zamówić sobie kolekcjonerkę Heroes of M&M 6. Potrzebowałbym linku do jakiegoś dobrego sklepu gdyby był ktoś tak miły :)

Poluję też na kolekcjonerkę Dead Island, ale wyczytałem na niektórych forach, że nie jest warta kupna. Czy może są jakieś edycje limitowane? Co wy o tym myślicie? Chociaż do prawdziwego kolekcjonera myślę, że innych zdanie się nie liczy, tylko że ja takim póki co nie jestem ^^

A ten Bioschock...Chyba się skusze xD

PS. Posiadam kolekcjonerkę Total War Shogun 2 chętnie dodam zdjęcia tylko nie w tej chwili :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...