Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Moim zdaniem powinienes wybrac kolekcjonerke Bioshocka 2, jest duzo bardziej klimatyczna niz Settlersi. Co do Mass Effect - wielka szkoda ze kolekcjonerki obu czesci byly bardzo rozczarowujace pod wzgledem zawartosci. Taka dobra gra, a takie biedne edycje kolekcjonerskie do nie zrobili... :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie coś pięknego. Wietnam jest moim ulubionym teatrem wojennym i łykam prawie każdą grę, której akcja się tam rozgrywa. Bardzo chętnie sprawdziłbym tą EK, ale cena zaporowa. 160 bym jeszcze dał, ale dwie i pół stówy? W życiu. Dodatkowo nie ma co oczekiwać że stanieje bo wtedy nie będą juz dostępne koszulki i nieśmiertelniki, skoro są spersonalizowane. Przykre.

Może mnie ktoś oświecić czy Risen posiadał swoje EK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to nie.

Edit-

Ajj sory za wprowadzenie w błąd

EK risen zawiera

-Artbook zawierający wizualizacje bohatera i innych pobocznych postaci.

-Kod dostępu do beta-testów kolejnej gry studia Piranha Bytes.

-Mapa wyspy Faranga.

-Plakat A1 z autografami członków Piranha Bytes.

-Płyta z muzyką z gry autorstwa Kaia Rosenkranza.

-Płyta "Making of" zawierająca wywiady z członkami Piranha Bytes.

-Zestaw naklejek z gnomami i ghulami.

LINK

http://gexe.pl/risen/newsy/3234,Znamy-juz-...onerskiej-Risen

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak-

Bioshock 2- klimatyczne. Gdyby dali jeszcze figórke big sister albo BD to extra (do B2 zamówie jeszcze figurke)

Settlers- Figurka jest, soundtrack...

Hmm...

Dochodze do wniosku, że wygrywa- Settlers

IMO cena powala (70 zł) Nie wiem czy to promocja czy nie, ale za taką cene to bierz najpierw to. Potem ewentualnie B2

Ostateczne słowo należy do Ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w dalszym ciagu namawiam do EK Bioshocka 2. Figurki co prawda nie ma, ale i tak moim zdaniem jest ciekawsza niz Settlersi. I pisze to pomimo tego, ze sam jestem wielkim fanem figurek w kolekcjonerkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...dziękuję.Zastanowię się. Chociaż chyba wezmę bioshocka. To jedyna aukcja na allegro, a z zagranicy nie będę sprowadzał. A settlers jest na muve, to trochę pewniej. I tym razem nie ja płacę. Częściowo. Pomyślę. Odtwarzacz mam, więc miło będzie posłuchać z niego jakiegoś nowego utworu.

PS.Szanowny Crixie, widziałem, że posiadasz EK i Settlersów, i Bioshocka. Możesz zatem mnie oswiecić, która edycja(i gra)

jest lepsza? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to jest edycja z artbookiem. a ja biorę(chcę) ek. mam upatrzoną.

Chyba wolę bioshocka. Settlers można jeszcze gdzieś znaleźć, a bioshocka nie. poza tym za miesiąc mam imieniny. Ale nadal poczekam na zdanie pana Crixa. Lub kogoś innego, kto posiada te dwie kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruszę trochę starszy temat: mam nadzieję(choć w CoD-a nie gram), że EK MW3 będzie bardzo bogata, żeby była nawet lepsza od wiedźminów. W końcu powinni pokazać coś naprawdę EXTRA EPICKIEGO, żeby na koniec serii się popisać:)

Do ac 3 powinni dodać działające ostrze.

up- dzięki. jak mówiłem, czekam jeszcze na opinię kogoś, kto ma obie ek

dobra kupię. Dziękuję za pomoc. Wieczorem(ew. jutro) dam zdjęcia kolekcjonerek.

Edytowano przez hellghaasst
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie edycje są bardzo fajne. Settlersy co prawda mają figurkę ale mimo wszystko Bioshock 2 ma to coś. Ma tą duszę. Po za tym wszystkie elementy nie dość że są niezwykle starannie przygotowane to i są genialnie dobrane. Po za tym sam artbook to mistrzostwo - bardzo gruby, kolorowy, twarda oprawa. Soundtrack na winylu i cd. Przy czym Cd jest genialne po jest stylizowane pod płytę winylową. Tego nie da się opisać - to trzeba poczuć.

Ja ci mówię - kup Bioshock 2. Tesu też bardzo dobrze wie o czym mowa. Po za tym sama gra jest epicka i jeśli nie dla EK to kup dla samej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam chyba 33? Na pewno coś mniej niż Dustdevil ale od niego będę miał Stalkera EK :D Po za tym zamówiłem Heroes VI i Cartel. Największą radochę? No nie wiem... wszystkie bardzo mnie zawsze cieszyły. Uwielbiam rozpakowywać każdą nową grę i EK. Uwielbiam ten zapach nowości który jest dla mnie idealnym narkotykiem. Ale jeśli cos muszę wybrać to chyba Bioshock 1 i 2. Obie gry tak mnie zachwyciły że już samo kupienie ich było czymś wspaniałym. A jeśli chodzi o walory użytkowe to EK Metro 2033 bo jak widzisz w moim profilu - maska jest bardzo fotogeniczna i praktyczna :D

A właśnie - Bioshocka 1 najpierw miałem samą grę a potem dopiero udało mi się kupić EK. Tak więc ona ma dla mnie szczególna wartość bo była też jedną z moich pierwszych, jeśli nie pierwszą EK. Ale tego już nie pamiętam za dobrze.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoW. Gratuluję. Mi chyba również nawiększą radość sprawila EK Metra. 2 dni temu ją dostałem. Ile dałem? 80zł bez grosza.

Dziś wydam 200zł na Ek Bioshocka i Batmana. Batmana już mam, ale nie ek...

Może kupię jeszcze tych settlersów i może alien vs predator. Ładny ten facehugger.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, dostalem wlasnie potwierdzenie, ze paczka od Ciebie doszla. Zawartosci nie mam jak sprawdzic, a zabronilem ja otwierac, ale i tak dzieki wielkie. Dzis lub jutro postaram sie kupic odpowiednie pudlo na paczke i jak sie da to jeszcze w piatek wysle RE. Nie zapomnij pozniej wstawic zdjecia w temacie z kolekcja gier. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG. Nie doczekam się... już wbijam zęby w ścianę, pojękuję - móóóóózzzzzggggg.... i drapię wszystko na swojej drodze. Za dużo sie z tym bawisz. O i nie zapomnij zapakować też System Shock 1 i 2.

Dalej nie mogę uwierzyć że będę miał RE 1 XD

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ale pod warunkiem, ze w zamian przeslesz mi premierowki One Must Fall 2097 i Kyrandia 2: Hand of Fate PL. :P

Musisz uzbroic sie w cierpliwosc. Paczka z Irlandii do Polski moze isc nawet okolo 2 tygodni...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...