Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Bioshock 2 jest zapakowany również w gustowne pudło, o dwóch Wiedźminach nie wspominając. Jedna sprawa, że tego typu big boxy zajmują dużo miejsca i trudno je ulokować w pokoju. Co z tego, jeśli kocham tego typu edycje i traktuje je z należną im boskością.

Heroes Kolekcja Wszechczasów to naprawdę udane wydawnictwo, ale i tak sporo brakuje mu do ideału. Po pierwsze, wspomniane dodatki do starszych odsłon, mile widziane byłyby również tłoczenia premierowe płyt i jakaś figurka / kubek z logo serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Wszech czasów Heroes wypada i tak znacznie lepiej niż Starcrafta 2 :P Nie dość że tańsza to lepiej przygotowana, bogatsza, zawiera lepsze gry, więcej wszystkiego i jest pod każdym względem lepsza. Blizzard nawet nie pokusił się o danie Starcrafta na DVD tylko na pendrive... Po za tym pety z DLC... nc. Po za tym bez figurki, tłoczeń ani kubka z logo serii... W dniu premiery EK Heroes kosztowała jeśli dobrze pamiętam ok 300 zł a Starcrafta 2 400 zł. Mówcie co chcecie ale S2 to dla mnie przykład jak nie powinna wyglądać EK za takie pieniądze. O i właśnie - w EK Heroes jest jeszcze fajna koszulka a z tego co wiem w S2 nie, plakatu też chyba nie ma. A juz na pewno nie posiada tak jak Heroes takiego bogatego, grubego i w twardej oprawie poradnika i artbooka. Tak więc Heroes wygrywa :D jupiii. A na poważnie to wiadomo że każdemu podoba się co innego. Ja nie lubię płacenia za nic tylko dlatego że marka. I nie krytykujcie mnie za czepianie się Starcrafta 2 - do gry bardzo nic nie mam ale EK to wg mnie to parodia i naciąganie fanów. I jest to TYLKO MOJE ZDANIE.

A Bioshock 2 i dodanie winylu było genialne. To dopiero jest klimatyczna EK, do tego z plakatami na których ukryte są wiadomości :D No i soundtrack stylizowany też na winyl.

@Dust

Ile możesz naliczyć big boxów EK?

p5180001c.th.jpg

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, jest kilka spraw.

@Remix - Nie dawałem zdjęć HoMM KWC ponieważ zrobił to wcześniej Crix, wystarczy poszukać.

@CriX - Edycja ta w czasie premiery kosztowała 260 zł, był to gdzieś marzec-maj, a w czasie wakacyjnej wyprzedaży zmniejszono jej cenę do, uwaga 160 zł!, byłem zły że miesiąc po tym jak kupiłem cena zeszła o stówę.

@Yaper - Ja natomiast niezbyt lubię figurki i nie chciał bym jej w tej edycji, kubek także byłby nieprzydatny, lecz z tymi dodatkami co do wcześniejszych odsłon to masz racje, przydały by się także poradniki, jak w Złotej edycji piątki, ale to drobnostka.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Miałem dostać kubek do CoJ więzy Krwi ale okazało się że się skończyły... - byłem załamany. No ale mam z bratem kubek z Dragon Age jednak nie używamy go bo gadżetów kolekcjonerskich się nie używa... no chyba że ktoś jest barbarzyńcą :P

Ja jestem fanem wszystkiego więc jak są kubki, koszulki figurki czy inne pierdoły to zawsze się bardzo cieszę.

Jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia EK Heroes KWC to zapraszam na mojego BLOGA... i dodajcie komentarz żebym wiedział że byliście.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, a jesli jakis ekstra fajny gadzet zwiazany z gra jest do wygrania w konkursie i to Ty go wlasnie bys wygral, to tez nie bedziesz z niego korzystac i odstawisz na bok, zeby go nie niszczyc i cieszyc sie tylko jego widokiem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem jakiś czas temu u znajomego, z kobietami wiec pełna kulturka, jedynie lekkie napoje i zagryzka. Siedzimy, gawędzimy, rzucam pomysła: "Zagrajmy w kości". A ten bezczelnie "Nie mam". Mówię "no jak nie masz przecież w Wiedźminie były". A ten jakaś gadka, że te kości to tylko na półeczkę i synu jak podrośnie przekaże w spadku ;].

Btw. Moje kości się różowe od obrusu w dziwny sposób zrobiły ;] A karty których do remika zgarnąłem drugą talie z allegro, są raczej kiepskiej jakości. Ledwo przetrwały gdy sie na nie "coś" wylało.

Edytowano przez Samaelvonhell
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, a jesli jakis ekstra fajny gadzet zwiazany z gra jest do wygrania w konkursie i to Ty go wlasnie bys wygral, to tez nie bedziesz z niego korzystac i odstawisz na bok, zeby go nie niszczyc i cieszyc sie tylko jego widokiem?

A jak myślisz co ja tyle czasu już robię? Wszystko mam ładnie poskładane w szufladach, koszulki popakowane w woreczki i pozaklejane. Ja nie używam niczego z EK. Zapalniczkę z EK Coj WK tylko raz napełniłem żeby zobaczyć jak się pali i tyle. Tylko kilka koszulek założyłem (pewnie tylko 2) raz żeby zobaczyć jak się prezentują i od tego czasu nie były więcej ruszane, nie wspominając już o chodzeniu w nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, EK StarCrafta II nie była opłacalna za premierową cenę, ale teraz można ją dostać za stówę taniej, do tego z koszulką o wartości ok. 70 zł gratis, zatem rozważam zakup i późniejsze odsprzedanie samej gry. Dlaczego? Może to wydanie wygląda biednie na tle KW Heroesów, ale zawiera klimatycznie dodatki: świetnie wyglądające pudło, stylizowany pendrive, artbook i soundtrack, który uważam za jeden z najlepszych w historii. Jako wielki fan StarCrafta nie mogę przejść obok tego obojętnie. Obiecałem sobie, że nabędę EK jak tylko cena będzie rozsądna i jest coraz bliżej dokonania mojego postanowienia.

Jeśli o mnie chodzi to najbardziej pożądanymi dodatkami w EK są te z kategorii spektakularnych: świetnie wykonana figurka, artbook w twardej oprawie i na kredowym papierze, kubek, stylizowane pudło zbiorcze, steelbook. Nie przepadam za to za artbookami o prezencji broszurek, dodatkami DLC (choroba dzisiejszej branży), czy innymi naszywkami, naklejkami, smyczkami.

@Samaelvonhell, nie dziwię się Twojemu znajomemu, że traktuje z taką czcią gadżety kolekcjonerkie. Sam tak mam, nie kupuję EK do wyczynowej eksploatacji ich zawartości. Dowolny kolekcjoner na świecie, niezależnie od kategorii hobby, robi podobnie. Jeśli chce pograć w karty kupuję standardowy pack w kiosku i nie mam bólu duszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Samochodzikiem z Sygnowanej edycji GT5, koszulkami czy sztyletem z EK King's Bounty się nie bawię, ale taki kubek - czemu nie? Gdyby myć ręcznie (nie w zmywarce) to mógłby posłużyć i dobre parę lat zachowując przyzwoity stan. Niezwykle użyteczny dodatek, no i od razu przyjemniej się pije klawusie w takim kubasku z logo np. ME.

To samo z okularkami przeciwsłonecznymi z nadchodzącej EK Cartela - akurat nie mam żadnych do jazdy samochodem, to te z kolekcjonerki będą jak znalazł ;) (o ile ich jakość będzie przyzwoita..)

Są teraz na allegro te wszelakie kubki z prawie nieograniczonym wyborem logosów, ale to chyba chińskie badziewia, które po paru spotkaniach ze zmywarką wyblakną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Widzisz. To jest twoje podejście i ja ci złego słowa nie powiem. Ja mam po prostu inne i swoje rzeczy traktuję wręcz z nabożną czcią :D

A kubki z Allegro to G są warte bo zmyją się praktyczni od razu. Jeśli chcecie to dam wam adres sklepu który podobno robi kubki z wybranymi przez was nadrukami i mówi się że jakość jest powalająca (nadruk podobno nie zmywa się bo jest powlekany warstwą zabezpieczającą). No ale nie wiem czy robią kubki z motywami np z gier... bo z anime robią na pewno. No ale jak się ich nie zapytacie to wiedzieć nie będziecie. Po za tym szklanki itp też robią.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, EK StarCrafta II nie była opłacalna za premierową cenę, ale teraz można ją dostać za stówę taniej, do tego z koszulką o wartości ok. 70 zł gratis, zatem rozważam zakup i późniejsze odsprzedanie samej gry.

Też myślałem o tej kolekcjonerce SC2, sklep 77? :) Jakiś czas temu na allegro wystawili 2 egzemplarze, bez koszulki za ok. 240-250zł. Teraz żałuję że się szybciej nie zdecydowałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, widziałem ek alone in the dark 5, za 30 zł w foli, teraz jest mniej aukcji z tym tytułem, więc cena maksymalna może być większa o jakieś 10-15zł, czyli jakieś 40-45 zł. Szczerze mówiąc nie warto kupować tego zestawu, a już na pewno samej gry, :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto jak najbardziej, a na pewno za takie 50zł. Figurka, bardzo dobry soundtrack, artbook, gra i pudło za taką cenę to świetny deal. Poza tym to za 30zł to była cena wywoławcza aukcji.

@DOWN:

Ale jest! A ja nie jestem wybredny. :D

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała ta gra jest powalona, począwszy od sterowania, po grafikę jedyne co trzyma poziom to muzyka.

Ja się wcześniej wypowiadałem co jest ważniejsze, gra czy zawartość kolekcjonerki, nie kupię kolekcjonerki, jeśli sama gra nie jest dobra, szkoda mi kasy wywalać na jakiś szajs.

Wolę wybulić 300 czy 400 zł, ale otrzymać produkt doskonałej jakości. :confused:

Shortyy- Widziałem za 3 dychy-Kup teraz, więc to chyba nie była cena wywoławcza. :confused:

Edytowano przez remix85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...