Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

łał to musiały byc wspaniałe czasy :( szkoda ze wtedy byłem małym przdącem który dopiero uczył sie chodzic i mówić :P

Własnie mnie krew zalała gdyż dowidziałem się że gdybym zareklamował popiersie dosatłbym jeszcze wiedźmiski medalion :( moje popiersie jest otarte w 3 miejscah ale mało widocznych wiec juz nie chciałem się juz w to bawic szkoda :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy dla kogo. Dla kolekcjonera figurek będzie tyle wart. Np. dla kolekcjonera aut, jakieś stare auto będzie warte 50.000$, dla ciebie nie, bo to tylko auto. Tak samo jest na przykład ze znaczkami ktoś kolekcjonuje znaczki i płaci za jeden 200 zł, dla ciebie to idiotyzm tyle dać za kawałek papieru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nieładnie, bo to ja prosiłem o zdjęcia owego egzemplarza :P

Tak mi sie wydawalo (serio!), ale pisze z komorki i nie chcialo mi sie sprawdzac kilku stron, zeby sie upewnic. Sorki Yaper!

Tesu mam pytanie gdzie kupiłeś Shoguna 2 ek, strasznie podoba mi się ta figurka, jest po prost extra.

Sprowadzilem ja sobie ze Szkocji, bo niestety wydana w Polsce kolekcjonerka oferowala w sumie tylko ksiazke (ktora juz mam) i film (ktory juz tez ogladalem).

I jeszcze jedno pytanie, masz tylko 2 Ek? :unsure:

Mam kolekcjonerki Assassin's Creed Brotherhood, Shogun 2, Fallout 3 (na zdjeciach jest tylko dvd box, bo figurke mam na biurku w pracy, artbooka i gre wywiozlem do Polski, a w metalowym pudelku trzymam filtry i inne drobne akcesoria do aparatu) oraz World of Warcraft: Wrath of the Lich King. To chyba tyle. Zamowilem juz tez edycje kolekcjonerskie Deus Ex: Human Revolution i CoJ: Cartel.

EDIT: Mam tez kolekcjonerke King's Bounty, ale jest w Polsce.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tesu- mi się już zachciało Ek Shoguna 2, a tu takie rozczarowanie.

Wszyscy kupują Coja, i tak myślę że chyba też się skuszę na kolekcjonerkę.

Ale jest jeden problem brak funduszy, mam dylemat co kupić, Starcrafta 2 zwykła wersja, czy Ek Coja :icon_cry:.

Edytowano przez remix85
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jeśli podoba ci sie Starcrafta 2 chciałbyś w niego zagrać to kup go. Jeśli jednak chciałbyś zagrać w CoJ'a bo podobała ci się poprzednia cześć lub dużo o niej czytałeś, oglądałeś i chcesz w nią zagrać to kup ją ale dla samej kolekcjonerki nie ma jej co co tracić kasy.Takie jest moje zdanie.

Edytowano przez PAtro342
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy kupują Coja, i tak myślę że chyba też się skuszę na kolekcjonerkę.

Ale jest jeden problem brak funduszy, mam dylemat co kupić, Starcrafta 2 zwykła wersja, czy Ek Coja :icon_cry:.

Jako gracz radzę: bierz StarCrafta II, bo to wyśmienita gra zarówno w singlu jak i w multi. Nowy CoJ to mimo wszystko inna liga, nawet nie patrząc na inny gatunek, ale jakość końcową i żywotność.

Jako kolekcjoner: bierz CoJ'a - EK wygląda przyzwoicie, ale gra to nadal jedna wielka niewiadoma (możesz się posiłkować konsolową recenzją).

Jako, że to wątek stricte dla kolekcjonerów to chyba logicznym wydaje się, że wybierzesz EK CoJ'a, ale gdybym stał przed dylematem: SC2 vs. EK CoJ3, to brałbym grę Blizzarda, bo jestem przede wszystkim graczem, a mój avatar dobrze mówi, co sądzę o grze mającej premierę 27 lipca 2010 roku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyduję się na Starcrafta 2, bo to przede wszystkim świetna gra, która ma doskonały tryb multi, i super fajny single.

Coj ma super zawartość, ale nie będę kupować kota w worku, w przypadku gry blizzarda nie ma szans na to, że się rozczaruję tym bardziej że grałem w demo, a poza tym, mam kumpla, który zdrowo pocina w multi.

Yaper-dzięki w tym wypadku zachowam się jak gracz, nie jak kolekcjoner.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko, moim zdaniem źle zrobiłeś. Stracisz na tym tylko pieniądze. Argumenty? Wymienione przez wszystkich innych - StarCraft II stanieje, CoJ zdrożeje. Tak samo było z CoJ: Więzy Krwi, teraz już jest praktycznie niedostępna.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja o 'potanieniu' StarCrafta II odbyła się już przy okazji zeszłorocznej premiery? I co? Nadal cena twardo stoi na wysokim poziomie i będzie tak jeszcze przez kilka lat, bo to jest Blizzard, a oni z ceny nie schodzą. Owszem, możesz kupić używki z kontem BN, ale nie muszę chyba dodawać, ile tego typu wersje są warte. Poza tym warto śledzić Allegro, bo zdarza się, że nówka przy licytacji od 1 zł może być wygrana w granicach setki, ale do tego trzeba anielskiej cierpliwości. Mimo wszystko lepiej dać te 150 zł i cieszyć się grą z prawdziwego zdarzenia, niż za te same pieniądze nabyć wątpliwej jakości grę z tylko niezłą kolekcjonerką.

PS: @remix, jeśli nie kupisz do trzech tygodni, a nadal będziesz zainteresowany to prawdpodobnie będę miał nówkę i mógłbyś kupić ją ode mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CoJ to recenzją gry na konsolę się nie posiłkuj bo FPP na konsolach zawsze jest słabsze (jeśli oczywiście jest też wersja PC).

No chyba ze tym FPP jest gra z serii COD, ktora zgodnie ze slowami Activision robiona jest glownie pod konsole, a wersja na PC jest tylko portem (vide zabugowany, lagujacy i brzydki Blops, ktory na X360 jest swietna gra). ;)

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper- Bardzo chętnie :wink:

Piszę teraz dla osób które nie posiadają wiedźmina 2,jeżeli ktoś jest zainteresowany może ją ode mnie odkupić, oczywiście gra jest w foli. Jak na razie leży w opakowaniu od kolekcjonerki :tongue: .

Co do CoJ to recenzją gry na konsolę się nie posiłkuj bo FPP na konsolach zawsze jest słabsze (jeśli oczywiście jest też wersja PC).

@Shortyy

Ja też tak uważam. Lepiej kupić kolekcjonerkę za mniejsze pieniądze niż zwykłą edycję za większe.

Bez przesady, Starcrafta 2 z przesyłką mogę spokojnie wyrwać za 120-130 zł.

Teraz dla wszystkich którzy uważają że zrobiłem źle.

Nie kupuję kolekcjonerki tylko po to żeby cieszyć się ich zawartością, dla mnie najważniejsza jest gra, dopiero potem liczy się zawartość, jeśli komuś podoba się gra to ok, ale jeśli nie, to nie rozumiem dlaczego taka osoba ma to kupić?

w końcu najważniejsza jest sama gra. To jest moje zdanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest mocno ograniczony finansowo to po pierwsze radzę kupować dobre gry, nawet w gołych premierówkach. Co innego jeśli są fundusze na kolekcjonerki, wtedy można się wyszaleć i zrealizować swoją pasję.

W tym miesiącu zrealizowałem swoja pasje, nawet nie wiem jak wytrzasnąłem 400 zł.

Najpierw Wiedźmin teraz Starcraft 2, ja tam jestem zadowolony, a tak w ogóle, chęć na tego Coja mi przeszła.

Wole Starcrafta i tyle :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuję kolekcjonerki tylko po to żeby cieszyć się ich zawartością, dla mnie najważniejsza jest gra, dopiero potem liczy się zawartość, jeśli komuś podoba się gra to ok, ale jeśli nie, to nie rozumiem dlaczego taka osoba ma to kupić?

w końcu najważniejsza jest sama gra. To jest moje zdanie.

I pod tym podpisuje sie wszystkimi moimi konczynami. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spełnieniem marzeń jest wymarzona gra ze wspaniałą kolekcjonerką i niewygórowaną ceną :)

Dla mnie czymś takim jest kolekcja wszech czasów Heroesów, moje najlepiej zainwestowane dwie stówy (kupione zaraz gdy zobaczyłem reklamę tego cuda w CDA, jakieś dwa-trzy lata temu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tesu, wreszcie osoba która mnie popiera. :wink:

Zodiak- chciałem kupić Heroes 5 Ek, ale nie było mnie na nią szczerze stać, dopiero od niedawna mam powiększone fundusze. wcześniej kupowałem same reedycji i tanie gry.

Jak by teraz natrafiła mi się okazja kupna, nie zastanawiał bym się ani chwili, ale teraz bardzo ciężko go dostać, trudno się mówi.

Zodiak-dawałeś zdjęcia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remix85, daleko szukać nie trzeba:

http://allegro.pl/heroes-of-might-and-magi...1719201355.html

IMO to już naprawdę ostatni dzwonek, jeśli ktoś rozważa posiadanie własnego egzemplarza. Cena nie powoduje stanów depresyjnych, a adnotacja 'NOWA' winna budzić spokój i pomóc w decyzji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOMM Kolekcja Wszech Czasów rzeczywiście robi wrażenie. Jedynie szkoda, że odpowiedzialni za to cudo nie pokopali głębiej, ponieważ większość dodatków jest dla HOMM V. Ale i tak doskonała robota, muszę przyznać ;)

BTW: producenci najwidoczniej nie lubią Super Big Boxów, bo oprócz HOMM KWC mam tylko Mass Effecta 1 w takim pudle...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...