Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

może się czepiam ale przy takiej cenie to powinno być wiadomo co się kupuje, na plus ze figurki nie robi Project TriForce :) 

można wiedzieć jaki sklep wybrałeś bo w Polsce tą edycję sprzedają bodajże tylko 3 (grymel, konsoleigry i muve)

PS. w sobotę dostałem Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands z UBI czyli znowu kilka dni przed premierą, ale te słuchawki to straszna bieda

PS. możliwe ze 16tego ponownie trafią do sprzedaży kolektorki z For Honor i inne, tu zajawka https://www.youtube.com/watch?v=YoP5TDXaq3s

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem się z faktem, że z portfela ucieknie duża sumka, ale szczerze mówiąc być może naiwnie, ale liczyłem na trochę łagodniejsze potraktowanie nas ze strony dystrybutora. Niestety kolejny przykład przeliczania 1:1 w stosunku do zachodu, szkoda że mi tak pensji nie przeliczają. Również zaklepałem, bo ponoć ilości są mega limitowane, a z drugiej strony coś z uniwersum LotRa jest dla mnie obowiązkowym must have'm. Mam tylko nadzieję, że nie natłuką tego nie wiadomo ile, bo za taką cenę można wymagać limitowanej liczby wydań, tak jak chociażby wyglądało to z droższą kolekcjonerką Dark Soulsa III. Mam tylko nadzieję, że pokażą solidny unbox przed premierą, bo za taką cenę to jednak chciałbym wiedzieć co kupuję.

 

2 godziny temu, robart napisał:

na plus ze figurki nie robi Project TriForce :) 

Nie rozumiem dlaczego się czepiacie tak tego TriForce :P Owszem mieli kilka większych wpadek ( ten Batmobil z wizualizacji śni mi się do dzisiaj ), czy chociażby ten dość mocno plastikowy żołnierz z Bfa 1, ale zrobili też masę świetnych figurek czy statuetek, które robią duże wrażenie. Fenix z Epic Edition GoW 3, Chief & Locke z kolektorki Halo 5, szkieletor z najnowszego DOOMa czy nawet przez wielu niedoceniana statua z Mirror's Edge'a należałoby uznać za bardzo udane projekty. Statua z GoW 4 też wyszła spod ich ręki i cały czas ostrze sobie na nią zęby, ale brak miejsca na takiego kolosa aktualnie zniechęca mnie do zakupu. Jedynie do czego mógłbym się przyczepić to fakt, że edycje z figurkami od TriForce przeważnie mają, przynajmniej na premierę bardzo wygórowaną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Orchi napisał:

Niestety kolejny przykład przeliczania 1:1 w stosunku do zachodu, szkoda że mi tak pensji nie przeliczają.

Kolego jakie 1:1 na Amazonie Uk jest za niecałe 1000 zł. Co do pensji to nie wiem po co marnować czas na groszowe wypłaty. Świat stoi otworem i przy takim hobby, to nie traciłbym go na pracę w Polsce. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, SystemShockPl napisał:

Kolego jakie 1:1 na Amazonie Uk jest za niecałe 1000 zł. Co do pensji to nie wiem po co marnować czas na groszowe wypłaty. Świat stoi otworem i przy takim hobby, to nie traciłbym go na pracę w Polsce. 

To chyba nie chodzi o to a bardziej o cenę ogółem. To czy warta jest tyle kasy się okaże jak pokażą jak naprawdę wygląda ta statuetka. Pisanie aby nie tracić czasu na pracę w pl przy hobby kolekcjonerstwie jest troszkę bez sensu i stronnicze. Ty piszesz to ze Swojej perspektywy i Swoich zarobków. Powiedzmy niech to będzie 6k pln na miesiąc.Lata Ci taka cena wtedy. Nagle wychodzi jakaś EK za 5k (tak wiem,przesadzam) i nagle Ty piszesz-o ja jak drogo cała wypłata na to!

Wtedy przychodzi gość co zarabia 12k i pisze do Ciebie-nie wiem czemu zajmujesz się takim hobby przy tak gównianych zarobkach. Z takim hobby nie pracował bym za takie grosze tylko znalazł lepszą robotę bo ta Twoja to strata czasu.

Druga sprawa-myślę że osób zajmujących się kolekcjonerstwem w PL których wypłata wynosi na tyle dużo że na 1k za Ek machną ręką i powiedzą-toć to grosze! jest znikoma.

Stąd się bierze narzekanie na cenę.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lPSClqv.jpg

ixXHj0Y.jpg

nasza kochana https://www.facebook.com/CENEGA/photos/a.309978192671.148182.284153467671/10154590354892672/ CENEGA ujawniła zawartość limitki Dawn of War III, w zestawie m.in. unikatowy album na płyty, karta z grafiką 3D i oficjalny soundtrack, cena nieznana widać siedzą przy wódce i obradują ile głupi Polak jest w stanie zapłacić :)

może na tym samym posiedzeniu zdecydują też co z NieR: Automata na peceta wszak premiera za kilka dni a w sklepach ciągle brak preorderów 

co do Shadow of War to coś na zachętę a i pewno w Polsce kolektorkę wykupią handlarze bo wersja na peceta chyba nie wszędzie jest dostępna, oby dla tych co kupią figurka faktycznie była z brązu a nie z plastiku bo jak będzie plastik i Triforce to GG :D

 

Yoszek mądrze napisałeś i w pełni bym cię poparł gdyby nie jak sądzę twoje aukcje na ebay, kupowanie tanio i sprzedawanie drogo powinno być zawsze piętnowane 

podobnie jak aukcje tego pana http://allegro.pl/total-war-warhammer-pc-edycja-steelbook-artbook-i6559793218.html edycja też niby była limitowana a tu nagle jakiś Pan ma ich nieskończoną ilość, rynek gier w Polsce to kolejna mafia - vide G2A i takie szemrane aukcje na allegro

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Hrabia93 napisał:

Takie pytanie ciekawostka: jak myślicie, będzie możliwe kupno w Polsce kolekcjonerki Persony 5 od normalnego dystrybutora

Możesz kupić na Zavvi od dawna leży w preorderze. 

 

1 godzinę temu, Yoszek napisał:

Ty piszesz to ze Swojej perspektywy i Swoich zarobków. Powiedzmy niech to będzie 6k pln na miesiąc.Lata Ci taka cena wtedy. Nagle wychodzi jakaś EK za 5k (tak wiem,przesadzam) i nagle Ty piszesz-o ja jak drogo cała wypłata na to!

Nie chodziło mi o to, ale niejeden narzekał na suchoty w portfelu. Świat stoi otworem, należy wiec korzystać. Chociaż zarabiam więcej niż 6k pln to i tak nie wydam całej pensji na jedną grę :).  Jednej rzecz się obawiam w przypadku tej ek. Jak będzie dobra sprzedaż, to ruszy lawina figurek od 1k pln. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robart napisał:

 

jak ktoś ma na zbyciu 150 Euro to też jest kolektorka z prawie 40 cm repliką młota 

 

Też nakład 5000??

Teraz, Errasmus napisał:

Czy kupowanie na Zavvi jest ok? Dobrze zabezpieczona wysyłka i ogólnie brak problemów? 

Powiem Ci tak, steele pakują w pancerne koperty, większe rzeczy pakują w różne materiały, raz w kartonie, raz w grubej folii bąbelkowa. Odzyskałeś 30 zł??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ofercie błyskawicznej na amazonie  ponownie Battlefield 1 - Collector's Edition - [PC]  EUR 74,97 wciąż drogo ale przynajmniej gra jest w wersji multi n nie rusko polska

https://www.amazon.de/dp/B01F8ODLOE/

Batman: Arkham Knight - Special Steelbook Edition - [Xbox One] EUR 17,74

https://www.amazon.de/gp/product/B00U14AVDQ

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z artbookiem z RE 7 kupiłem w polskim sklepie i mam artbook po francusku. Czy to normalne? ;/
I jeszcze jedno pytanie  The Last Guardian Edycja Kolekcjonerska - zamawiał ktoś z promocji (pudełko czeskie) - jest angielska wersja gry?
 

Edytowano przez srebrnypionek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Hrabia93 napisał:

Takie pytanie ciekawostka: jak myślicie, będzie możliwe kupno w Polsce kolekcjonerki Persony 5 od normalnego dystrybutora, czy trzeba będzie "zerkać" na inne ?

Techland ma wydać Personę, ale czy kolekcjonerkę to nie wiem. Polecam Zavvi, tanio i wysyłka free ;)

4 godziny temu, robart napisał:

może na tym samym posiedzeniu zdecydują też co z NieR: Automata na peceta wszak premiera za kilka dni a w sklepach ciągle brak preorderów 

Przecież to ma być tylko w wersji cyfrowej :P

Prędzej w końcu ogłoszą Dark Soul 3 wydanie GOTY :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Yoszek napisał:

To coś z prey-a ma 12cm ?Takie malutkie?I 100$? Kurde nie rozumiem.....

Pathfinder Edition również totalnie nie moje klimaty.Chciałbym tylko steelbook edition w pl i było by świetnie.

To są limitki od tego sklepu, to nie jest z oficjalnej strony, pewnie dlatego taka cena... z czapy. Chyba :D

 

Co Nier: Automaty na PC, to muve mi potwierdziło, że wydawca nasz zapowiedział wydanie wersji pudełkowej (nie wiadomo, czy z płytami czy kodem), ale na razie szczegółów brak. Cena jak z konsoli, ale może się zmienić :P

Zresztą obawiam się samej konwersji na PC... może być kijowa (wymagania zapowiadają słaby port).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...