Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

6 godzin temu, Marwal napisał:

Ciekawe, czy można gdzieś wyłapać stare kolekcjonerki

Jeśli żuliłeś na premierę 160, a potem na allegro te 300, to teraz pozostaje siedzieć 24h na dobę pilnować wszystkich serwisów typu olx, allegro, sprzedajemy by złapać choć jedną sztukę. Jakiś czas temu poszła za 500 w folii i żałuję, że nie kupiłem. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, robart napisał:

Watch Dogs 2 THE RETURN OF DEDSEC też było niby wyprzedane a wróciło do sklepu 

inna sprawa że za te 78,40 € głupio było nie brać premierówki :)

Tylko że WD nie było numerowane więc myślę że dorobić nie dorobią. Jedynie wróci jak ludzie do tego 14 lutego anulują preorder.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części możliwe, zawsze tak jest, ale w większośći to kwestia graczy, jakości gry, i małej ilości egzemplarzy, bo 11 tysięcy na świat przy takiej wypasionej edycji to jest mało. A sama kolektorka na filmiku wygląda naprawdę rewelacyjnie, także jest hype widocznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej, swoją drogą dlaczego tylko 11 000, bo nowa marka i nie wiedzą jak się sprzeda ich kolejna gra z gameplayem kopiuj-wklej? Będę pod wrażeniem jak nie będzie przez kilka godzin wydłużonych sztuczne przez ten sam schemat co w ich poprzednich grach. Ta firma to od dobrych lat tworzy kaszankę, Za pogrzebanie serii Might magic to należy im się kop w zad by zlecieli z rynku na stałe. 

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zwolennikiem małych nakładów, ale wysokiej jakości, czyli dokładnie tego co mamy tutaj. Jakoś kolekcjonerki na pierwszym unboxingu była naprawdę znaaaacznie powyżej średniej, do tego same hełmy to fajny pomysł i prezentują się świetnie. Kolekcjonerki to powinien być IMO rarytas który jest dostępny trochę czasu przed premierą i tyle, a nie tak, że walają się potem na wyprzedażach. To jest bajer dla kolekcjonerów, a nie edycja która ma się sprzedać w jakimś mega nakładzie i przynieść wydawcy dodatkowe zyski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że EK For Honor będzie solidna i warta ceny, natomiast zapewne będzie ponownie dostępna na internecie. Mocno zastanawiałem się nad jej zakupem, jednak po ograniu bety gry stwierdziłem, że po prostu mi się ona nie podoba, dlatego też zrezygnowałem z zakupu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tu zostawię, że Watch_Dogs 2 Return of DedSec Edition (czyli ta najbogatsza edycja) też ma tylko 11k egzemplarzy. I jasne, pewnie ze 500k egzemplarzy ma jeszcze biedniejsza edycja, ale to dowodzi temu, że Ubi swoje ekskluzywy sklepowe robi w małych nakładach. :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

For Honor po raz drugi, niestety tym razem nie podali żadnego ekstra kodu zniżkowego

 

i Ghost Recon: Wildlands z figurką Project Triforce, w komentarzach sporo narzekań na brodę i ogólnie na edycję 220 USD

 

PS. słyszeliście o wtopie naszego kochanego wydawcy z grą HUSK, nie dość że trafiła do miesięcznego bundla to jeszcze twórca gry zamieścił jedyną pozytywną reckę tej gry na STEAMIE https://www.reddit.com/r/Steam/comments/5rx67o/developer_of_husk_is_making_fake_reviews/

a u nas żądają za ten twór prawie 60 zł 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to już pewne - kolekcjonerka For Honor epicka! Chyba najlepsza kolekcjonerka ostatnich lat. Widać, że wszystko porządne. Nawet te bolce wtykane w podstawę na których wiszą chełmy ciężko wchodzą i trzeba młoteczkiem stuknąć by wlazły do końca, bo gość wciskająć rękoma nie dopchał ich tak jak trzeba. Wyśmienita kolektorka, czekam na nią!

 

Co do kolektorki Ghost Reacona to straszne badziewie, broda tego kolesia wygląda żenująco, standardowo zresztą koleś wygląda jakby był ziemią gdznieniegdzie uwalony. Zgodnie z przewidywaniami. Wniosek? Więcej oryginalnych kolektorek jak For Honor, mniej sztampowych i słabych jak GR.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam absurdalnych. Fallout 4 EK chodziło po wyższych w pewnym czasie pomimo wielkiego nakładu. :D Co do niższych cen to nie sądzę, dlatego, że mało kto z Polski pewnie ją kupił, dlatego myślę, że ta EK jako jedna z nielicznych będzie utrzymywała baaardzo wysoką cenę, a może nawet i jeszcze urośnie po premierze, bo nakład jak wiadomo wyczerpany, a sztuk na polskim rynku jak na lekarstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...