Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@UP

Rze co? (pisownia specjalnie) Bo nie wiem o czym mowa... Jaka figurka? W W2 nie było żadnej figurki...

A ok, już wiem o czym mowa. Tylko dalej nie napisałeś jak wg ciebie powinna wyglądać dobra EK SW.

Sory, według mnie tak powinna wyglądać dobra ek. A mianowicie artbook jakaś figurka bądź popiersie ładne pudełko, i coś co mocno nawiązuje do gry, jak kości, karty. To jest według mnie dobra recepta na kolekcjonerkę,no może się nie zgodzicie, że wiesiek ma dobrą ek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co do edycji kolekcjonerskich to mam małe wymagania. Oczywiście ważne żeby cena była dobra w stosunku do jakości.

Artbookiem nie pogardzę, soundtrack przesłucham, figurkę dam na półkę i będzie dumnie stała.

Jeszcze jedno: będzie kolekcjonerska edycja Tomb Raidera. Powiedział to sam Karl Stewart. Nie mogę się doczekać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reminded aż takim maniakiem tomb raidera jesteś? nie myślałem że są jeszcze takie osoby, według mnie sława tomb raidera już przeminęła, przykro mi jeśli się nie zgadzasz.

Wierz mi, jest mnóstwo osób, które kochają Tomb Raidera. Ale zgadzam się, że sława Lary Corft przeminęła. To nic, bo Crystalsi tworzą wciąż gry z serii Tomb Raider. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, według mnie tak powinna wyglądać dobra ek. A mianowicie artbook jakaś figurka bądź popiersie ładne pudełko, i coś co mocno nawiązuje do gry, jak kości, karty. To jest według mnie dobra recepta na kolekcjonerkę,no może się nie zgodzicie, że wiesiek ma dobrą ek?

Czyli mimo że w SW jest figurka nawiązująca do gry, artbook i jeszcze jakieś rzeczy nawiązujące to Ek jest zła? Mimo że ma to o czym wspominałeś? To teraz nie wiem ocb. Mówisz jedno a potem sobie zaprzeczasz?

A co do sławy TR. Wg ciebie przeminęła? Nie myślałem że ktoś taki jest, kto tak uważa. Może i wyszły z dwie części słabsze jednak to nie oznacza że ze wspaniałość tej gry przeminęła. Po za tym dlaczego ma być tobie przykro że się ktoś z tobą nie zgadza?

@UP

Sława Lary nigdy nie przeminie, a przynajmniej nie przeminie do puki żyje pokolenie które się na tej grze wychowało.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie została zastąpiona przez-Uncharted.

Off topic

Dyskutujemy tu na na temat edycji kolekcjonerskich a nie na temat ewolucji gier i jego rozwoju :P

Coś w czym się zakochałem szkoda że tylko wersja japońska :(

capcom-biohazard-620x520-540x452.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadalem za Lara, ale Tomb Raider Legenda byl moim zdaniem lepszy od poprzeniczek (co i tak nie uchronilo tej gry przed wywaleniem jej przeze mnie do smieci wkrotce po jej ukonczeniu ;)). Na zblizajaca sie czesc czekam z umiarkowana niecierpliwoscia, bo restart serii wydaje sie byc calkiem niezly pod wzgledem koncepcyjnym. No i nowa Lara wyglada duzo lepiej niz jej plastikowe poprzedniczki.

Moim zdaniem Acti ma calkiem fajne pomysly na kolekcjonerki - noktowizor (pal licho juz jego jakosc) czy sterowany zdalnie samochodzik to oryginalne motywy. Szkoda tylko, ze tych kolekcjonerek nie bylo w wersji na PC, a do tego ich cena raczej powalala...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO dla fana serii Resident Evil to jest to calkiem fajna kolekcjonerka. I jeszcze sa naszywki organizacji Umbrella i oddzialu S.T.A.R.S.! :)

A tak przy okazji to update juz zrobiony - jak chcecie to zajrzyjcie do tematu z kolekcja gier.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sława Lary nigdy nie przeminie, a przynajmniej nie przeminie do puki żyje pokolenie które się na tej grze wychowało.

Nie bój się. Są ludzie, którzy mieli kilka lat kiedy wyszła chociażby IV (tacy jak ja) i kochają Larę Croft.

Dobra, dobra już nie będę robić offtopu.

Ta edycja nade mną bardzo fajna. Japończycy to mają pomysły...

A właściwie to jakiej gry ona dotyczy? (proszę się nie śmiać!)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remix -Jedziesz kolekcjonerkę Star Wars tylko dlatego że nie lubisz tego uniwersum, a wedle mnie taka EK (o ile okaże się prawdziwa) jest o wiele lepsza niż Wiedźmina dwójki. Nie sztuką jest napchać wiele pierdółek do pudła, jakąś brzydką (moim zdaniem) gipsową głowę i rzucić to na sprzedaż. Sądzę że taka figurka wygląda o wiele lepiej niż gipsowe, szkaradne popiersie (podkreślam że to jedynie moja opinia). Skoro nie lubisz SW to nie bierz, nikt ci łaskawie nie rzuci ''worka z kasą'' żebyś kupił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maliniorz

Podobno tylko glupiec nie zmienia zdania. ;)

Jestem umiarkowanym fanem Gwiezdnych Wojen (w sensie ze lubie stara trylogie, TIE Fightery, X-Wingi, krazowniki Imperium, kultowego Dartha Vadera i pojedynki na miecze swietlne), ale tej kolekcjonerki nie kupie. Mam za malo wolnego czasu, zeby na powaznie zabrac sie za granie w kolejnego MMORPG, a kupic ja dla samego kupienia i postawienia na polce jest wedlug mnie pozbawione sensu. Mozna co prawda liczyc na to, ze w ciagu kilku lat SW: TOR stanie sie tak populary jak WoW i taka wciaz fabrycznie zapakowana w folie kolekcjonerka zyska sporo na wartosci, ale rownie dobrze gra moze sie okazac niewypalem (w koncu fanow swiata SW jest mimo wszystko mniej niz szerokopojetego fantasy), ktory bedzie popularny tylko przez kilka miesiecy a pozniej przejdzie na model F2P i bedzie powoli dogorywal (czego jej nie zycze).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW i tym podobne zdzieracze kasy mnie nie obchodzą bo nie są warte dopłacania do nich co miesiąc.

I tu sie mulisz drogi CriXie. Odnosze wrazenie, ze zaliczasz sie do grupy hejterow WoWa "bo ma abonament". Ze wszystkich MMORPG, ktore swego czasu sprawdzalem, WoW byl i jest akurat tym tytulem, w ktorym koniecznosc placenia abonamentu nie jest czyms dokuczliwym, bo w zamian Blizz daje naprawde dobry, przemyslany i dopracowany produkt z dobrym supportem. Duzo bardziej zrazily mnie gry F2P ze swoimi wszechobecnymi, nachalnymi mikroplatnosciami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

Dużo bardziej wolę płacić abo w WoW i komfortowo grać ze znajomymi niż LoLać wkurzając się na wszystkie bugi, kolejki i lagi/disconnecty w trakcie gry. Inna sprawa, że z WoWem skończyłem właśnie z powodu abonamentu (ale jak ktoś ma stałą pracę to te 40-50zł/m nie robi dużego problemu). Grałeś ty kiedykolwiek w WoWa? Nie po to zrobili darmowego triala, żeby im się to na dłuższą metę nie opłaciło - może warto spróbować :)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu was zaskoczę moje kochane dzieciątka - w WOW'a grałem i miło to wspominam. Co do jakości produktu nie mam najmniejszych wątpliwości jednak to strasznie pochłania czas i uzależnia. A tak jak pisaliście - nie masz stałej pracy - lepiej nie graj. Mimo wszystko właśnie przez darmowośc wolałem GW chociaż jakościowo WoW wypadał lepiej. Jednak GW 2 to już całkiem inna klasa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to ujal inaczej: nie masz stalej pracy i wystarczajaco duzo wolnego czasu, to lepiej nie graj. Wlasnie brak czasu wynikajacy z objecia innego stanowiska w firmie zmusil mnie do pozostawienia WoWa, bo nie da sie w te gre grac po 2h dziennie i jednoczesnie w pelni rozwinac swoja postac i cieszyc sie end-game. Z WoWa przezucilem sie na multi COD i BF, cale szczescie ze Razer Naga MMO z dodatkowymi przyciskami sprawdza sie w multi FPS rownie dobrze co w WoW. :D

[koniec offtopa]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyż nie wiem czy warto kupować EK CoJ The Cartel :/ Nie ukrywam że zdecydowałem się na kupno tej gry ze wzglenud na rzeczy jakie są w tej kolekcjonerce. Pozatym myślałem że gra będzie lepsza. A bo obejrzeniu gameplay i ocenach spadło moje zainteresowanie tą grą :/ w dodatku dowiedziałęm sie W40K Space Marine będzie miało multi. Nie mam kasy by kupić 2 gry. Bo wyliczeniu wyszło mi że sam CoJ w tym EK kosztuje z 40-50 zł. ale jakoś mnie to nie pociesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...