Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Batman już na na listę wpisany zakupów :)

miło być chwalenie się Darksiders Hellsbook edition

Generalnie fajnie wygląda, Artbook co prawda na offsecie ale wart tych strasznych pieniędzy

1

2

3

4

5

6

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikel666666

Darksiders Hellsbook Edition ladnie wyglada. Szkoda, ze nie pokuszono sie o dodanie figurki Wojny... Sam artbook to jednak troche za mala przyneta by mnie skusic na wydanie dodatkowej kasy na taka edycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Co do figurki widziałem jak ją starannie zrobiono (paskuda) więc podziękowałem bo była opcja zakupu z figurką mnie kręcił sam Artbook a właściwie to są 2 jeden normalny drugi z mapą na pudełku :)

To o czym mówisz to jest tak zwany press kit ale o to trzeba by było zapytać naszych redaktorów :)

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do figurki Wojny z Darksiders. Zwróćcie uwagę na to że jest wykonana tak samo jak figurka Big Daddy z Bioshock - z żywicy. Jeśli spodziewaliście się czegoś lepszego to muszę was rozczarować - figurka z PVC podniosła by cenę gry o ponad 200 zł. Figurka z żywicy to wydatek rzędu niecałych 50 zł. Tak więc mimo wszystko nie jest źle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ UP

To Cię trochę zmartwię co do ceny Wojny tu, wiec nawet więcej niż 200 zł, nie jest ona oficialnie dawana do gry tylko osobny zakup, podobno przymierzali się do zrobienia jej kolesie od McFarlane`a ale coś poszło nie tak z licencją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman CE

:pytajnik:

Collector's Edition. (Edycja kolekcjonerska)

Figurka batmana rzeczywiście prezentuje się ładnie, ale mi jednak wystarczy zwykła wersja gry. Za dużo teraz tytułów do kupienie, trzeba oszczędzać fundusze ;)

Edytowano przez brzoln
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Batman CE

:pytajnik:

Sorki, chodziło o Batmana Arkham City Collector`s Edition (stąd CE), małe przyzwyczajenie, tak to jest jak się siedzi na dwóch forach odnośnie kolekcjonerek :(

Zmiany zapewne kosmetyczne, jak w poprzednim wypadku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...