Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

EK nowego Batmana imho będzie okropnie wręcz droga. Sama figurka na ichniej stronie kosztowałaby 60 dolców, co daje nam 160zł, do tego gra i odpowiednie widełki = 350-400zł za wersję PC. Obym nie miał racji. Bo jakoś w cenę 100 dolarów nie chce mi się wierzyć (chyba że na PC). Poczekajmy na jakieś bardziej oficjalne info.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX z tą konsolową kolekcjonerką to nie przesadzaj, bo jeśli twoja przepowiednia się spełni, to konsolowe społeczeństwo (po części to ja też) zmajstrują Ci defenestrację :P (sic!) Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilbym, ale to wersja importowana z Japonii, a nie prawdziwy oryginal z Rosji. A tyle kasy za wydanie japonskie z autografem autora gry to gruba przesada. Jak koles spusci z ceny o jakies 999,700 dolarow to moge sie zastanowic. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No to naprawde trafil Ci sie dobry egzemplarz i jest sie z czego cieszyc. Wspolczuje tym wszystkim, ktorzy przezyli rozczarowanie widzac kiepski stan popiersia w srodku EK Wiedzimna 2.

Szczerze mowiac ja tam sie ciesze ze moja glowa byla lekko uszkodzona tak samo jak i ze nie moglem pograc te "24 godziny wczesniej" bo za to w czwartek dostane i nowa glowe, i koszulke a do tego jeszcze jakis tajemniczy bonus za straty moralne ;p

A wracajac do AC Revelations, w Ubi shopie nadal nie ma Animus Edition, ale patrzac jaka cene ma zwykla wersja (140 zl) naprawde nie zdziwie sie jezeli ANimus przekorczy 300. Zostala tez ujawniona ta specjalna edycja z gramu o ktorej pisalem, dla kogos kto planowal kupic pre ordera zwyklej edycji to dobrze bo za darmo dostaje kilka DLC, OST i zmieniona okladke, no ale dla kogos kto i tak czeka na kolekcjonerke nic specjalnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie patrzyłem na zdjęcia tylko chciałem sprawdzić co to za gra :dry:

@UP

No to naprawde trafil Ci sie dobry egzemplarz i jest sie z czego cieszyc. Wspolczuje tym wszystkim, ktorzy przezyli rozczarowanie widzac kiepski stan popiersia w srodku EK Wiedzimna 2.

Szczerze mowiac ja tam sie ciesze ze moja glowa byla lekko uszkodzona tak samo jak i ze nie moglem pograc te "24 godziny wczesniej" bo za to w czwartek dostane i nowa glowe, i koszulke a do tego jeszcze jakis tajemniczy bonus za straty moralne ;p

A wracajac do AC Revelations, w Ubi shopie nadal nie ma Animus Edition, ale patrzac jaka cene ma zwykla wersja (140 zl) naprawde nie zdziwie sie jezeli ANimus przekorczy 300. Zostala tez ujawniona ta specjalna edycja z gramu o ktorej pisalem, dla kogos kto planowal kupic pre ordera zwyklej edycji to dobrze bo za darmo dostaje kilka DLC, OST i zmieniona okladke, no ale dla kogos kto i tak czeka na kolekcjonerke nic specjalnego

assassin's kosztuje 100 co ty za głupoty opowiadasz ta edycja będzie oscylować w okolicach 170 zł bo nic ciekawego według mnie w niej nie ma z wyjątkiem artbooka który jest także w edycji NEXUS :sleep:

sory i jest jeszcze box które jest także w NEXUS

co wy na to ludziska

http://www.gram.pl/news_8A3lHui7_AMD_Grafi...w_Avatarze.html

myślicie że aż taki mocny będzie bo ja raczej nie ale luknąć zawsze można

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh remix, szczerze mowiac nie chce mi sie z Toba gadac, z tego co widze sam piszesz zamiast najpierw zorientowac sie w temacie za prawie kazdym razem gdy widze twoje posty (z ostatnich kilku stron tetris i "nie patrzylem na zdjecie" bo po co za duzy wysilek, lepiej sie na forum spytac, wiedzmin 2 i tylko polska kolekcjonerka, czy prawie rozpoczety flejm za to ze ktos Ci zwrocil uwage abys uzywal kropki cyz przecinka)

oficjalna cena ACR w Ubishopie to 140 zl -> http://shop.ubi.com/store/ubiemea/pl_PL/pd...evelations.html (i to jeszcze chyba ze edycje cyfrowa)

a cena ACR Animus to prawie 100 Euro na konsole -> http://www.gamestop.ie/41693_Xbox_360_Assa...us_Edition.aspx na PC 80 Euro

A sama edycja ANimus to zupelnie co innego niz Nexus, zdecydowanie bogatsza -> http://www.destructoid.com/assassin-s-cree...ld-204075.phtml

Edytowano przez Tooya
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy na to ludziska

http://www.gram.pl/news_8A3lHui7_AMD_Grafi...w_Avatarze.html

myślicie że aż taki mocny będzie bo ja raczej nie ale luknąć zawsze można

Troszkę offtop, ale imho jak najbardziej tak. Wystarczy popatrzeć na nadchodzącą Forzę 4 na X360 i porównać graficznie do PGR3 - gry, która była produktem startowym w 2005 roku. Skok graficzny jest kolosalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...