Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@remix85

Nie wiem gdzie wyczytales, ze tylko w Polsce beda kolekcjonerki. Z marketingowego punktu widzenia CD Projekt strzelilby sobie taka decyzja w stope. Pierwsze slysze o takim pomysle. Moze pomylilo Ci sie z ograniczona, numerowana iloscia kolekcjonerskich egzemplarzy na terenie naszego kraju?

Na razie zrezygnowalem z kupna kolekcjonerki Killzone 3, za duzo mi kasy poszlo na inne tytuly (w liczbie 8 :)), a jeszcze Uncharted musze kupic. Jednak jesli kogos by to interesowalo, to na ebay znalazlem aukcje kolekcjonerki Killzone 3 za sporo mniej niz chca w sklepie: Killzone 3 Helghast Edition

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kotobikuya ma bardzo dobre figurki. Mam Asukę i jestem zadowolone. Nie jest to może jedna z najlepszych firm produkujących figurki jednak ich produkty są solidne i nie można się do nich przyczepić.

@UP

Jak widzę kolega przespał część lata :P

Heroes VI

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym wolal figurke Harley Quinn. ;)

Jesli jednak ta figurka Batmana bedzie ladnie i solidnie wykonana, to raczej kupie kolekcjonerke. Zreszta po Arkham Asylum mam wielki kredyt zaufania do studia Rocksteady i jest raczej nikla szansa na to, ze Arkham City okaze sie byc slaba gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@remix85

Nie wiem gdzie wyczytales, ze tylko w Polsce beda kolekcjonerki. Z marketingowego punktu widzenia CD Projekt strzelilby sobie taka decyzja w stope. Pierwsze slysze o takim pomysle. Moze pomylilo Ci sie z ograniczona, numerowana iloscia kolekcjonerskich egzemplarzy na terenie naszego kraju?

Nie wyssałęm tego z palca podczas pierwszej konferencji cdp red pokazywało kolekcjonerkę wieśmaka 2 to mówili że będzie on dostępna tylko i wyłącznie w Polsce :sleep:

a tak konkretnie do tematu właśnie zamówiłem kolekcjonerkę wiedźmina 2 a nastepnię dojdzie bioshock 2 edycja specialna

YEAH

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może faktycznie :huh: chyba porombało mi się z tym że miała być dostępna tylko w gram.pl gath demeth :angry:

Oglądałem tę konferencję i nic nie mówili o tym, że będzie tylko i wyłącznie w Polsce. Konferencja była po angielsku, może coś źle zrozumiałeś.

tak mi się wydawało ale najwyraźniej się pomyliłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Czemu jesteś zawiedziony Remix? Nie mogę zrozumieć takiego podejścia - ''żeby inni mieli gorzej ode mnie''. Jak dla mnie to bardzo korzystne że kolekcjonerki poszły za granicę, może tamtejsi gracze bardziej zainteresują się prozą Sapkowskiego, może ktoś uświadomi sobie przy okazji że istnieje taki kraj jak Polska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Czemu jesteś zawiedziony Remix? Nie mogę zrozumieć takiego podejścia - ''żeby inni mieli gorzej ode mnie''. Jak dla mnie to bardzo korzystne że kolekcjonerki poszły za granicę, może tamtejsi gracze bardziej zainteresują się prozą Sapkowskiego, może ktoś uświadomi sobie przy okazji że istnieje taki kraj jak Polska.

Nie chodzi o to po prostu myślałem że będzie tylko dostępna tylko w Polsce raz na Ruski czas mogę palnąć FAILA :angry:

co byś mi dał za red alerta 3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mieszkasz w większym mieście looknij na Merlinie nie dość że dychę taniej to jeszcze darmowy odbiór Heroesów 6:D

Nienawidzę DHL, jakiś ćwierć inteligent zamiast przedzwonić że jedzie z paczką, nie dał znać nic że z pracy do domu 10 min. mam. Sprawdzam tracking był i awizo poszło, mimo że żadnego nie zostawił :(

Dzwonie do działu obsługi klienta a tam mi mówią żebym sobie drałował 15 km za Kraków, kurier pracuje od 8 do 16 a punkty na danej ulicy załatwia jak mu się chce :/

Ja chcę swoje Darksiders Hellbook

Co do Batmana to oficjalnie na Comiconie potwierdzą kolekcjonerkę i niestety nie będzie do końca to co podają na Bestbuy`u

ten filmik mnie rozwalił, piłeś nie rozpakowuj kolekcjonerki

http://youtu.be/pw074a8i-yA

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Dlatego wlasnie ja zawsze jako adres dostawy podaje adres mojego biura. A ze biuro jest calkiem spore (750 osob) i kurierzy z DHL, UPS i FedEx odwiedzaja nas codziennie ze sluzbowymi przesylkami, to i moje paczki dostarczaja "przy okazji". No i traktuja je odpowiednio, bo w koncu skad maja wiedziec, ze to prywatna przesylka. ;) No i nie ma ryzyka, ze mine sie z kurierem. Nawet jesli mnie nie ma w pracy, to kolesie z dzialu pocztowego odloza przesylke na bok i wysla mi maila, ze czeka na odbior. Jak do tej pory w ten sposob dostarczono mi grubo ponad 100 paczek i kazda trafila w moje rece bezproblemowo i bez jakiegokolwiek wysilku z mojej strony. Jesli masz taka mozliwosc, to polecam dostarczanie paczek na adres firmy, a nie domowy. Gwarantuje, ze bedziesz miec mniej stresu zwiazanego z mozliwoscia przegapienia kuriera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...