Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Osobiście wolę mieć pety w WoWie (w którego gram) i fajny pendrive, niż sztuczne dolary, bandanę i zapalniczkę niewiadomej firmy. Pomijam już grę wątpliwej jakości która zapewne nie będzie miała startu do przyjemności którą daje SC2. Są to moje prywatne odczucia i nie wypowiadam się za innych jak by co. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące premierowego wydania King's Baounty.

Mam wydanie z artbookiem, poradnikiem i soundtrackiem, ale wydaje mi się, że to nie jest kolekcjonerka.

Czy było oprócz tego wydania jeszcze bardziej standardowe wydanie (np. tylko płyta z grą i instrukcja) czy to jest to najbiedniejsze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lubro, no offence - każdy może mieć odmienne spojrzenie na owe gry, grałem we wszystkie trzy i wyraziłem swój unikalny pogląd na sprawę. Każda z nich to typowy czasoumilacz z sezonu ogórkowego, ale jedna wypełniła swój obowiązek lepiej, druga gorzej - cała magia gier ze średniej półki, które mogą nadrabiać głównie klimatem i designem.

Anywho, jako że za kilka godzin wyjeżdżam w celach zarobkowych to za jeszcze niezarobione pieniądze robię zakupy. Po nowym tablecie i kolejnym X360 pomyślałem o Epic Edition Gears of War 3. Czy ktoś się już tym interesował, ewentualnie już zamówił i może się podzielić jakąś atrakcyjną ceną? ;p

Co do Epic Edition 'Gears of War 3' - sam również planuję zakup, głównie dla tej kapitalnie wykonanej figurki, a ceny oscylują w granicach 399 zł, przynajmniej jeśli chodzi o polską dystrybucję. IMO nie jest źle zważywszy na zawartość, jakość i fakt, że to jest gra konsolowa. Owa EK bije na łeb tą z 'Forzy Motorsport 4', co nie zmienia faktu, że nabędę obie - Forza to przede wszystkim wielka gra, a gameplaye z uznanego serwisu Veni, Vidi, Vici tylko utwierdziły mnie w tym przekonaniu, że będzie to wyraźny krok naprzód, zwłaszcza w dynamice jazdy, na co najbardziej narzekam w poprzednich odsłonach serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Figurkę do GoW 3 projektował główny artysta firmy Epic. Bardzo chcę kupić tą edycję, ale jak na razie nie wiem nic o cenie.

BTW: Mi tam kolekcjonerka StarCrafta 2 podobała się. Oczywiście za 300zł nie warto, ale jak się postarasz to można taką zdobyć na 150-200zł. A taka cena jest do niej adekwatna, bo dodatki są ciekawe (świecący nieśmiertelnik-pendrive, artbook drukowany na kredowym papierze mający 208 stron, pudełko z tłoczeniami). Polecam kupować gry Blizzarda za 100-200zł max. Za drożej nie ma sensu, chyba że jest się fanem.

Ciekawostka: otworzyłem stary CDA z recką TBC i WOLK i pod koniec jest dział o edycjach kolekcjonerskich. Bardzo ciekawe, ale na początku obie edycje kosztowały 350zł, a na Allegro cena dochodziła do 700zł (tak przynajmniej było napisane w CDA by Ghost) !!! I pomyśleć, że dziś za WOLK dałem 99zł... ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dusty

Cena edycji kolekcjonerskich WoW i dodatkow do niego jest dosc zroznicowana. Ja swoja kolekcjoneke WotLK kupilem w dniu premiery za okragle 300 zl. Na aukcjach jest roznie. Jesli kolekcjonerka byla uzywana, a kod na peta uzyty, to czasem trafia sie nawet za mniej niz 100 zl. Inna sprawa z kolekcjonerkami, ktore wciaz sa zafoliowane. Ich cena potrafi byc dosc znaczna zarowno na ebay jak i na zagranicznych serwisach aukcyjnych. Rekordzista jest chyba kolekcjonerka podstawki World of Warcraft z autografami ludzi z Blizza na pudelku - kosztuje zazwyczaj grubo ponad 1000 euro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu To prawda, dla wielu kod na peta jest ważniejszy od reszty dodatków... i za to dziękuję Blizzardowi, bo mnie taki dziecinny element wcale nie bawi, a dostaję możliwość kupić fajną edycję BARDZO tanio ;)

Jak kupowałem TBC to zapytałem sprzedawcę dlaczego taką rzadką kolekcjonerkę sprzedaje za śmieszne pieniądze. Odpowiedź? "Są wakacje, a ja nie mam na prepaida do WoW'a..."<facepalm>

@UP średnia cena gry + 15-30zł

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O sorki... zły adres. TEN jest właściwy. Sklep sprawdzony i bardzo dobry.

UPDATE

Uwaga. Ten sklep ma obecnie przerwę wakacyjną więc w razie czego radzę się wstrzymać z zamawianiem lub jak już to przesz Aliensgroup.pl

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo wowa wyczaiłem super figurkę obczajcie to

http://www.aliensgroup.pl/3132_Gry_i_komik...NG_DELUXE_.html

Figurka jest bardzo fajna i dobrze wykonana - od dluzszego czasu stoi na moim biurku w pracy. Lich King celuje swoim Frostmournem w samuraja z kolekcjonerki Shoguna 2. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...