Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Tak jak bleub napisal - ogolnie sie nie oplaca, skoro juz Wiedzmina 2 masz. Natomiast jesli jestes fanem Sapkowskiego i/lub odkryles w sobie upodobania kolekcjonerskie, to wtedy taki zakup ma jak najbardziej sens, tylko ze tanio raczej nie bedzie.

A co do Aksamitnej Edycji Two Worlds 2 to trzeba przyznac, ze pomysl calkiem oryginalny, a to sie chwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem, ze sam pomysl to nie wszystko, tym bardziej ze ciekawszych gadzetow w niej brak. Nie zamierzam jej kupowac, bo i fanem TW nie jestem, ale przynajmniej widac, ze sie starali byc oryginalni. Jesli cena bedzie racjonalna, to pewnie kilka osob z FA stanie sie wlascicielami tej edycji i fotki wrzuci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do TW

Jeśli co to opłaca kupić się komplet I i II w wydaniu Royal

Co prawda w języku naszych zachodnich sąsiadów ale nie zmienia faktu że rzecz opłacalna :D

http://www.amazon.de/Two-Worlds-Royal-Edit...678&sr=1-13

http://www.amazon.de/Two-Worlds-II-Royal-E...5678&sr=1-8

:D

btw. bardzo fajną społeczność mają na zachodzie odnośnie kolekcjonerek nie dość że sami są w stanie poszukać poszczególnych tytułów, to jeszcze pomagają z dostawą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda w języku naszych zachodnich sąsiadów ale nie zmienia faktu że rzecz opłacalna :D

I tu się niestety kolego mylisz. Niestety język niemiecki najbardziej przekreśla takie produkcje, pomińmy już fakt że niektóre elementy bywają też cenzurowane. Na dobrą sprawę jeśli gra jest w języku innym niż angielski czy polski to traci niemal 100% wartości. Wiem że TW2 ma bardzo fajne wydanie EK ale niemiecki je przekreśla.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak się do tematu podchodzi, jeśli jest jakaś kolekcjonerka która jest ciężko dostępna lub tytuł nie wyszedł w PL można znaleźć w innym kraju.

Trochę to jest na zasadzie czy kolekcjonuje by posiadać kolekcjonerki czy dla tego że jest się fanem tytułu.

Co do wersji niemieckich w obecnej chwili jest tak że wydania niemieckie mają wersję UNCUT czyli masz 18 lat i dostajesz wersję nieocenzurowaną.

Tak mówiąc o różnicach kolekcjonerek dla przykładu niemieckie wydanie Metro.

http://i76.photobucket.com/albums/j31/thef...3_SE_Inhalt.jpg

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło o podstawkę darksiders i batmana vs bioshock 2 ek hehe na hellbook edition mnie nie stać

Darksiders hellbook edition jest już nie do zdobycia patrzyłem na amazon i allegro amazon był jedynym sklepem mającym tą edycję a szkoda :wallbash:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...