Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ale ja nie kupuję EK dla pudła, tylko dla zawartości. Gdyby była w środku ta figurka z edycji "specjalnej" to brałbym bez zastanowienia.

Btw. Tak, dałeś zły link, musisz wejść w swoją aukcję i "Pokaż inne przedmioty sprzedającego".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, link prowadzi do strony logowania.

Codex warto kupic chocby ze wzgledu na jego rzadkosc i atrakcyjna cene. Niedawno widzialem go na allegro za 400 i 449 zl i oba zeszly. Mozna to potraktowac jako inwestycje i pozniej sprzedac. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Sorry że odbiegam od tematu ale orientuje się może ktoś dlaczego w zakładce kupione nie mam przedmiotu żadnego?Wprawdzie na allegro jestem od można powiedzieć chwili, konto mam założone jakiś czas ale korzystam od niedawna i kupiłem tylko jeden produkt ale nie mam go w tej zakładce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy kupiles ten produkt? Nie jestem pewien, ale chyba po miesiacu albo trzech te dane znikaja.

@Shortyy

Zdecydowanie zafoliowane za wiecej chodza. W koncu to nowka, a kupujacy ma pewnosc, ze w srodku nic nie brakuje, a DLC sa niewykorzystane.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Mysle, ze tak. Jak juz bylo wspominane Assassin's Creed Brotherhood Codex Edition w wersji PC jest obecnie juz dosc rzadki, a 300 zl w porownaniu do dotychczasowych, nielicznych ofert to dosc tanio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spotkałem coś dziwnego. NA stronie muve.pl EK CoJ C kosztuje 169zl a na allegro po 159 zł a sprzedający ten sam muve pl. Opłaca się kupić z allegro? Oto link http://allegro.pl/call-of-juarez-the-carte...1701553150.html

Edytowano przez PAtro342
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl na początku widniała cena 149zł (i ja za tyle mam preorder zamówiony), potem cena skoczyła do 159, by następnie po paru godzinach jeszcze wyżej. Ludzie brali, popyt był, to i się schamili podbijając cenę. W tej sytuacji korzystniej jest zamówić tą grę na allegro.

@Crix

Chodziło mi bardziej o to, że bezsensem jest kupowanie EK "bo tania". Źle się wysłowiłem. Dla dodatków - ok. "Bo tania" i ma napis "Edycja Kolekcjonerska" - już nie.

Dla mnie głupie jest też kupowanie gry i trzymanie jej w folii "bo może potem sprzeda się drożej". Są lepsze możliwości inwestycji pieniędzy, w tym wypadku jaką radochę będziesz miał Shortyy z tego AC, skoro nawet jej nie otworzysz? Troszkę mi tu hipokrtyzmem zajeżdża, po to kupujemy kolekcjonerki, żeby się nimi cieszyć, czyż nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieli świeżą nowinkę o EK Two Worlds 2 (chodzi mi o tą aksamit ediszyn)? Szczerze przyznam, że edycja ta mi się bardzo spodobała. Dodatki niegłupie (jak ta spinka ma wyglądać ;f?), pudełko powinno się bardzo zacnie prezentować, jakby do tego cena nie przekroczyła 80-100zł to jest gotów kupować. Co prawda z grą nie miałem styczności, ale jedynka mi się podobała.

Widzieli świeżą nowinkę o EK Two Worlds 2 (chodzi mi o tą aksamit ediszyn)? Szczerze przyznam, że edycja ta mi się bardzo spodobała. Dodatki niegłupie (jak ta spinka ma wyglądać ;f?), pudełko powinno się bardzo zacnie prezentować, jakby do tego cena nie przekroczyła 80-100zł to jest gotów kupować. Co prawda z grą nie miałem styczności, ale jedynka mi się podobała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: już nie ten refleks :tongue:

Może nie każdy widział na stronie głównej, więc jakby co to pomogę i oto przedstawia się nam VGOTY Edition Two Worlds II - Velvet Game of the Year Edition :P

two20worlds20velvet.jpg

Dostępne będą dwie edycje:

- na PC/Maca odziane w czarny aksamit

- na konsole odziane w czerwone aksamity

Zawartość jednej, jak i drugiej edycji to:

- gra :P

- aksamitne pudełko

- dwustronna mapa

- dodatkowa płyta z bajerami typu artworki, filmiki making-of itd. + ścieżka dźwiękowa ( w wersji rozszerzonej w stosunku do pierwotnej wersji TW2 ) + 2 mapy do PvP

- dodatek do podstawki - Pirates of the Flying Fortress, który ukaże się we wrześniu

Data premiery: 18 października

Edytowano przez daveNWN
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by wam to powiedzieć... EK Two Worlds 2 jest powodem dlaczego nie kupiłem EK Fallout NV. Miałem T2 zamówione i nagle się okazało że ta polska gra w EK nie wyjdzie w Polsce... Miałem ochotę zabić twórców, a jeszcze bardziej jak okazało się że NV też nie kupię bo wszystkie wyprzedane... Tak więc wątpię że i to TW wyjdzie w Polsce a jeśli już to kijem go nie tknę... Nie dość że G w nim jest to po numerze z EK TW2 mam dość dystrybutora. Grę kupie jak będzie kasa ale na pewni nie EK... No chyba że dostanę gigantyczny zastrzyk kasy i uda mi się dopaść EK TW2, w co wątpię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może właśnie o to chodzi - pierwotna edycja kolekcjonerska TW2 w Polsce nie wyszła, więc teraz dystrybutor pragnie graczom jakoś to zrekompensować. Szkoda że tak późno, szkoda, że nie nie jest to EK z prawdziwego zdarzenia (nazwałbym ją raczej edycją specjalną, bądź właśnie aksamit edition), ale oby cena była proporcjonalnie niska - wtedy kupuję.

Ciekawe, jak to pudełko zbiorcze wygląda na żywo...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak: Z taką rekompensatą to niech się pocałują w nos. Już lepiej jak by dali sobie spokój i nie wywlekali na światło dzienne dawnych brudów. Już nawet zapomniałem o dawnej hańbie ale widać im mało i muszą to wszystkim przypomnieć. Jak nie dadzą w granicach 150 zł to szkoda będzie nawet tym sobie głowy zawracać. Ja w dalszym ciągu nie rozumiem jakim cudem Polska gra nie wyszła w Polsce... Najlepsze jest to że i oni nie byli w stanie na to odpowiedzieć... jak widać takie rzeczy tylko u nas i polak potrafi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście powyższa edycja TW2 prezentuje się biednie, ale ciekawi mnie z uwagi na to nietypowe aksamitne pudełko - byłby mały rarytas w kolekcji. Gry do tej pory nie kupiłem, a jestem nią umiarkowanie zainteresowany (w wątpliwość wprawia mnie owa przaśność dzieła polskich developerów). Powielam opinię, jeśli owa edycja nie będzie przesadnie droga - 120 zł max - to biorę. Inaczej, czekam na obniżki, a na bank takowe będą, bo to nie jest tytuł gorący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy opłaca się według was kupić EK Wiedźmina 2 ale jest taki problem posiadam edycje premium i nie wiem czy się opłaca a jeżeli ktos jest zainteresowany kupnem wiedźmina 2 edycji premium niech pisze stan idealny

a tak na boku mam tylko jedną kolekcjonerkę Dead Space 2 ale posiadam 47 orginalnych gier z tego 45 edycji premierowych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to "opłaca"? Chodzi o względy finansowe? Jeśli o to, to rzeczywiście się nie opłaca, masz przecież edycję premium.

Jednakże jeśli chodzi o wartości kolekcjonerskie, jeśli dodatki do EK Ci się podobają to czemu nie?

A i zapraszamy do pochwalenia się swoją kolekcją gier w odpowiednim ku temu temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...