Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Kolekcjonerka Wojny na Północy bardzo ciekawa i interesująca - no dobra figurka mi się tylko podoba, no i gra, która zapowiada się na naprawdę kawał dobrego i brutalnego rpga w sosie z Pierścienia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Gzz, cena niezła, (choć w jednym sklepie internetowym można było dostać tą EK King's Bounty za 29zł - uwierzycie?), zawartość bardzo interesująca no i nóweczka w folii, co jest rzadkością. Podejrzewam, że ktoś chapnął po taniości i teraz wystawił. Ciekawe, ilu takich jeszcze czeka na swoją okazję - imho takie aukcje będą się jeszcze na allegro pojawiać, więc pocieszam tych, którym aukcję z przed nosa sprzątnąłeś :trollface:

I jeszcze jedno - jeśli masz GT5 i G27, to nie wiem, na co jeszcze czekasz z kupnem PS3... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub, sam nie wiem, co mnie jeszcze powstrzymuje. Może to, że mam w co grać, ale na GT5 mam ciśnienie od listopada i to niemałe. W końcu samochodówki to dla mnie coś więcej niż gołe gry. Poza tym ostrze sobie zęby na God of War 3, serię Uncharted, Heavy Rain, Killzone 2, 3, najnowszego InFamousa... Wkurzę się to złożę zamówienie na dniach :)

Z tym KB:L EK za 29 zł to niesamowita sprawa. Możesz zdradzić jaki sklep dopuścił się takiej herezji cenowej? :> Nie omieszkam bacznie obserwować jego ofert.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wkurzaj się, tylko składaj zamówienie. GT5/GoW3 + duże TV = duuuuży fun, a co dopiero z G27...

A King's Bounty EK za 29zł było na muve.pl. Jak zobaczyłem kiedyś tą cenę, to bez chwili zastanowienia chciałem kupić od razu 2-3 :)

Niestety chwilę później okazało się, że "produkt jest niedostępny" :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłeś chociaż jeden egzemplarz dla siebie, czy i z tym nie zdążyłeś? Gdybym to zobaczył to sam wziąłbym z 5, a później wystawiał na pożarcie na Allegro. Jak widać nadal jest zapotrzebowanie i tacy jelenie jak ja chwytają nowe sztuki jak młode pelikany :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, za późno na to wpadłem, a i tak zupełnym przypadkiem.

Ktoś tak jak ja, przypadkowo musiał wynaleźć tą ofertę i kupić co najmniej parę sztuk, lub rozgłośnił sprawę znajomym i wszystko bardzo szybko zeszło. To moja opinia, ale najciekawsze było to, że kolekcjonerska ta nie była na liście kolekcjonerek po wybraniu odpowiedniej kategorii na stronie głównej - a tam teoretycznie powinny się znajdować wszystkie tego typu gry. Znalazłem ją poprzez wpisanie w wyszukiwarkę słów "King's Bounty". Jakby ktoś nie wrzucił jej do odpowiedniej kategorii. Ciekawe, o ile się spóźniłem ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie wstrzymał przed składanien preorderów, chwile po premierze te dlc bedzie dostępne na xbl.

Tak btw. - ja swoją ek kings bounty kupilem za 39zl plus wysyłka. Co prawda używka, ale stan praktycznie jak nowy. Wiec tez niezła okazja :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerka Forzy 4 nie wygląda zachęcająco - same dlc + z tego co widzę artbook. Gra w mojej kolekcji będzie na pewno, lecz jednak w normalnej edycji. Odkładam pieniążki na EK : ME3, Wojny na Północy i z wydanych już - Alan Wake oraz coś co może mnie zaciekawić, zastanawiam się nad FF XIII - O taka, tylko na "iksa" ->

finalfantasyxiiiedycjak.jpg

Co o niej sądzicie ? Na alletanio - tylko tam kupuję gry na konsole - chodzi po ok. 150 zł, sama gra mnie bardzo interesuje + dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś pisał ale pokaże EK Far Cry 2 za 49.99: http://muve.pl/pc/strzelaniny/far-cry-2-ed...284#podobne-gry Za tą cenne nawet nawet bym się skusił.

W skład wydania wchodzą:

? Gra Far Cry 2 na komputery PC,

? Album z ilustracjami do gry,

? Płyta DVD z materiałem z produkcji gry,

? Mapa olbrzymiego świata gry,

? Limitowana koszulka kolekcjonerska,

? Opakowanie imitujące skrzynię na amunicję.

Edytowano przez PAtro342
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę kolekcjonerzy z krwi i kości zlinczują mnie, no ale... FC 2 jest grą przeciętną jak dla mnie, odrzuciła mnie jej powolność i nuuuda, tak samo miałem z jedynką.

Cena jest ciekawa i kusząca - BTW 50zł to cena na prawie każdym serwisie aukcyjnym czy sklepie internetowym - zawartość też, ale dla mnie jako początkującego kolekcjonera, który ma na razie plany i zamiary, ta EK nie jest warta zakupu, właśnie z powodu słabej gry. Zamierzam kupować tylko takie EK w skład której wchodzą interesujące mnie gry :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę. Może dodatki fajne, może i cena fajna, ale kupowanie dla samego kupna mija się z celem. Miałem tą grę na X360 - pograłem parę godzin i odłożyłem na półkę (akurat RDR się napatoczyło - jednakże później do Far Cry 2 nie wróciłem...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale fajnie, mówisz dokładnie to samo co ja pisałem już wiele razy... No ale ja za to zostałem zjechany bo niby jestem nietolerancyjny, i że inni mogą mieć inne upodobania co do kolekcjonowania i kupowania... Tak więc to twoje czym się różni od mojego, że ja zawsze po tyłku dostaję?

UPDATE

Na to wygląda że zdobędę fajny gadżet związany z Fear 3 :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu pojawiło się EK BioShocka 2, coraz drożej je widuję - http://allegro.pl/bioshock-2-edycja-kolekc...1715289463.html .

EDIT/

O, ktoś sprzedaję Codexa - http://allegro.pl/assassin-s-creed-brother...1719009574.html . Kupiłbym, ale za taką cenę to się nie opłaca, przecież w środku prawie nic nie ma. : P

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znoszę jak goście zamiast dać REAL PHOTO dają obrazki z jakiejś strony... G mnie obchodzi jak to producent przedstawił... ja chcę widzieć rzeczywisty produkt. Shortyy a cena za tą grę i tak wygórowana nie jest, a sam wiesz że EK jest dużo więcej warta.

@UP

Jak to nic nie ma? Jest... Jak bym miał kasę to bym kupił bez zastanowienia...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam na razie dwie kolekcjonerki:

Frontlines Fuel of War

-Koszulka

-Artbook

-Zbiór broni i pojazdów

-Soundtrack

-BigBox

-Pudełko z grą

frontlines.th.jpg

Alone in The Dark

-Artbook

-Poradnik

-Sountrack

-Figurka Edwarda

-Making of

-Pudełko imitujące zabójczy rów(?)

atid.th.jpg

Sama figurka:

aitd.th.jpg

Crix gdzie zamawiasz kolekcjonerki?

Edit:

Ciekawostką jest to, że kolekcjonerkę Frontlines kupiłem za 20 zł, a Alone in The Dark za 30 zł a obie nówki.

Edytowano przez Clexane
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, no pudło, gra, making-of, notes/artbook/coś takiego i DLC. Trochę ubogo jak na taką cenę, EK Fallouta 3 składała się z podobnych elementów, ale bez DLC i jeszcze figurka była.

EDIT/

A, no i jeszcze ten cały film krótkometrażowy. Prawie jak podstawowa edycja Wiedźmina.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shortyy

Ja na Twoim miejscu bym bral. Codex Edition na PC rzadko pojawia sie na PC, a jak juz to w wyzszej cenie. Mam te kolekcjonerke i uwazam, ze jest warta swojej ceny. Gra swietna, pudelko naprawde ladnie sie prezentuje, artbook moim zdaniem przebija ten z Fallouta 3, a zawartosc dodatkowa (wlaczajac w to swietna postac arlekina w multi) jest ok. Gdyby za kolekcjonerke chcieli 300+ zl to bym sie wahal, ale 250 zl to cena w sam raz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pudło jest świetne, gra również, ale to do mnie nie przemawia. Na dzień dzisiejszy granica cenowa dla mnie dla pojedynczej gry (nawet EK) to 200zł. Ale się jeszcze zastanowię, w niedziele kończą się moje aukcje i zobaczę ile kasy z tego będę miał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA gry zamawiam na Muve.pl, Gram.pl, Ultima.pl

O gadżecie więcej powiem dopiero jak go dostanę :D

Shortyy Pudełko z AC B C jest genialne, Lepiej od niego wygląda tylko to duże z God of War. Ja na twoim miejscu kupiłbym jak nic.

A może się ktoś zainteresuje tym co ja sprzedaję na allegro? TUTAJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...