Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Kurdę kusi ta kolekcjonerka watch_dogs.

Zastanowię się jeszcze do jutro i biorę. Wie ktoś czy jak kupię wersje na ps3 to mogę jakoś dostać cyfrową wersje na ps4? (wiem, że coś takiego było z niektórymi grami). I może wie ktoś jakiej jakości jest ta figurka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że kupno kolekcjonerki W_D to była najgorsza inwestycja w moim życiu. Cena spadła równie szybko, a może nawet szybciej jak Duke Nukem Forever, który był grą nieporównywalnie gorszą (ale nie tak złą jak Aliens: CM choćby).

Z 270 zł na 109 zł w niecałe 4 miesiące. Paranoja jakaś, chyba już nigdy nie zaufam Ubisoftowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Duke, I Watch_Dogs owiane były przed premierą przepotężnym hype ze strony graczy. I jedna, i druga nie spełniła oczekiwań, toteż taka a nie inna cena DedSec Edition nie jest dla mnie dużym zaskoczeniem ;).

Anyway, klik! Kolekcjonerka kolejnego dodatku do Wowa niczym nie zachwyca i zgodnie z przewidywaniami wciąż utrzymana jest w standardowych klimatach. Biere!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez doświadczenie, jak myślicie, jak to będzie z ACU Notre Dame Edition? Kupować od razu po premierze, czy poczekać do świąt aż cena opadnie (czy raczej wzrośnie)? Czy może w ogóle zostanie wyprzedana... choć to zbyt pozytywny scenariusz dla Ubisoftu. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Z tego co widzę już są niby jakieś promocje na tą edycje. W empiku z 270 na 220 (wersja pc) i 380 na 335 (ps4 i xbone).

Osobiście wole chuchać na zimne i grę zamówiłem.

A wie ktoś może czy jeszcze dodadzą preorder z bonusami do tej gry? Bo empik albo eultima czy muve nie mają rządnych bonusów...

PS: ah jednak jest w u nas w Polsce, prawdziwe ostrze Asasyna. Ktoś zamawia :D?

http://muve.pl/gadzety-koszulki/akcesoria/phantom-blade-ostrze-assasina/76928

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może czy jeszcze dodadzą preorder z bonusami do tej gry? Bo empik albo eultima czy muve nie mają rządnych bonusów...

W Media Markt jest preorder pack z bodajże trzema bonusami za 30 zł, ale ręki nie dam sobie uciąć. W internetach na razie znaleźć nie mogę.

EDIT: Jakby co, w MM jest też podobny preorder pack do FC4, ale dla mnie i te 30 zł za jakąś broń i strój (jak w Unity) to lekka przesada.

Edytowano przez Germanotta
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vashj

Mam zaklepaną kolekcjonerkę W3 na PC, ale nie jestem pewny czy będę ją opłacał. Wszystko zależy od mojej kondycji finansowej w okolicach premiery gry. Dodaj do tego fakt, że nie przepadam za serią Wiedźmin, więc bliżej premiery napisz mi priva czy już podjąłem ostateczną decyzję.

Serio? Super by było! Odezwę się po nowym roku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedź Heroesa VII raczyła pobudzić moją wyobraźnię i w efekcie na moim blogu napisałem jaką kolekcjonerkę najchętniej bym ujrzał. Jeśli ktoś jest ciekaw, to zapraszam do przeczytania mojego artykułu, o tutaj. :) Mile widziane komentarze. Dobrze wiem, że do premiery samej gry jeszcze co najmniej rok czekania, a znając obsuwy u Ubi, to nawet z 1,5 roku, ale myślę, że kiedyś się doczekamy. :)

Co do ostatnich doniesień kolekcjonerskich, to figurki do Far Cry'a 4 szału nie robią i chyba sobie daruję na razie Kyrat, bo jak ta z Ubi Collectibles wygląda tak przeciętnie, to aż się boję o tę z kolekcjonerki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja również czekam na zamówienie z Empiku,ale mam nadzieję że tego 3 będzie można odebrać grę bo chciałbym sobie w weekend pograć,a nie czekać do poniedziałku.

A wracając do mojego oczekiwania na paczkę z play asia o której wspomniałem jakiś czas temu to dzisiaj doszła.Po 46 dniach.Tak jak i w przypadku Tesu-mój pierwszy i ostatni zakup tam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...