Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Na Allegro ostatnio widziałem, tak samo jak winyla i samo opakowanie.

Właśnie jest ten problem że interesuje mnie sam Artbook, niestety na allegro brak.

No chyba że ktoś by chciał kolekcjonerkę bez artbooka, niestety zaczyna mi brakować miejsca a jeśli chodzi o grę i resztę dodatków to dla mi nic wartościowego (przepraszam fanów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jest ten problem że interesuje mnie sam Artbook, niestety na allegro brak.

No chyba że ktoś by chciał kolekcjonerkę bez artbooka, niestety zaczyna mi brakować miejsca a jeśli chodzi o grę i resztę dodatków to dla mi nic wartościowego (przepraszam fanów)

Jest jeszcze jedna opcja: kup dużo tańsze Rapture Edition, które zawiera wspomniany artbook i następnie odsprzedaj samą grę (co będzie dziecinnie łatwe, bo jest bardzo dobra i stosunkowo świeża, nówki zawsze znajdą właściciela za satysfakcjonującą Cię cenę).

Proszę Cię bardzo: http://allegro.pl/bioshock-2-parture-editi...1716890688.html

Co z tego, że wersja konsolowa, jak artbook jest jeden i do tego nowy, nieśmiagany brudnymi łapskami ludzkości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że artbook jest takich samych wymiarów, tylko pudełko jest unikalne, nieco większe niż zwykły dvd-box. Nie chce mi się wierzyć, że robili dwa wydania tego samego artbooka. Mimo wszystko warto gdzieś to sprawdzić, żeby nie było zawodu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gadżetów. Dla mnie są to bezwartościowe dodatki do gier. Nigdy mi nie zależało na zdobyciu takowych, a gry które kupowałem nie miały dodatkowych kubków, smyczy czy innych zabawek. Jedynie mam mały artbook BioShocka, który wygrałem na konkursie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym niby Cię rozczarowałem? Że tej EK do tej pory nie mam? Fakt, dałem plamę, bo od 1,5 roku nosiłem się z zakupem, a wtedy nowych było pełno w różnych sklepach (można było nabyć nawet za, sic!, 80zł). Później cudownie towar stał się niedostępny i jedynym wyjściem były używki o mało przekonującym stanie (patrz: zakurzona kolekcjonerka, która poszła za niecałe 100 zł). Pal licho, że będzie to mój 3 egzemplarz KB:L, bo posiadam wersję z Premium Games oraz Cover z CDA, ale IMO to jedna z najlepiej wydanych kolekcjonerek na PC i warto ją mieć, nie wspominając, że gra jest po prostu kapitalna - must have dla fana serii Heroes i gier RPG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie tez pogratulujcie bo tez zakupilem te kolekcjonerke w zeszlym tygodniu za niecale 100 zl. :) Zdjec poki co nie bedzie - nie chcialem przeplacac za przesylke i dostarczona mi ja na moj polski adres. Dopiero w pazdzierniku bede mogl sie nia osobiscie nacieszyc. A Tobie Yaper ze swojej strony tez gratuluje, nie tyle tej konkretnej kolekcjonerki ale spelnienia Twojego postanowienia jej zdobycia i radosci jaka Ci to sprawilo. :)

EDIT:

Moje nowe 42 cale dzisiaj przyszly, jutro ide po konsole i EK Killzone 3. Mam nadzieje, ze wciaz jeszcze go maja w sklepie, bo wczoraj nie mialem karty, a na polce stal ostatni egzemplarz... Poki co szykuje sie na sesje na duzym ekranie w Guitar Hero 5 i Mad World, tyle tylko ze to "tylko" Wii...

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podrzucam świeżutka bułeczkę :D

na razie grafika

WITN-540x303.jpg

post szybszy niż CDA :D

Skład

Gra w steelbook`u

Artbook,

Płyta z dodatkami

Figurka śnieżnego trolla

Potwierdzone wersje PC, PS3, XBOX 360

Cena 89.99 EUR (nie wiadome w jakim kraju i za którą wersję )?

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX nie wiem, może masz rację co do dodatków, a może nie masz. Cóż mnie zawsze omijały dodatki, bo najczęściej kupuję na allegro kiedy już wiem czego oczekiwać po grze. Wyjątkiem jest BioShock i gry od EA.

W drodze mam tylko Balls Of Steel. Niedługo jadę na wakacje i narazie nie zawracam sobie głowy kolekcjonerkami ;) od września zacznę duuże zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja bardziej mi się podoba od tej z kołczanem jako etui. Generalnie lubię dobrze wykonane figurki w kolekcjonerkach (dlatego na celownik obrałem chociażby EK Gears of War 3, czy Deus Ex: Human Revolution). Mam nadzieję, że nie jest to tylko wersja na rynek niemiecki, bo zgermanizowanie tytułu wygląda tragicznie.

@Tesu, witaj w klubie szczęśliwych posiadaczy telewizora z prawdziwego zdarzenia i konsoli. Co prawda mam X360, ale niezmiernie zazdroszczę Ci PS3, który nomen omen zamierzam kupić od roku. Niby kasa jest, ale nadal targają mną wątpliwości, a posiadane przeze mnie Gran Turismo 5 kusi wizją gry na G27. Swoją drogą zaopatrz się w DJ Hero - dopóki nie spróbowałem myślałem, że gry muzyczne są nudne i wybitnie każualowe - nic bardziej mylnego.

-----

Zabieram się za zrobienie konkretnej prezentacji mojej ubogiej kolekcji kolekcjonerek, ale na drodze staje wiele prozaicznych przeszkód: a to brak miejsca w pokoju, a to tymczasowy brak cyfrówki, do tego lokalizacja niektórych kolekcjonerek w miejsca, do których musiałbym się przekopać. Nie wytrzymałem i zrobiłem szybką mini sesję na potrzeby forum, bo jest mi niezmiernie głupio, że musicie tyle czekać na zdjęcia z mojej strony. Na bogatszą wersję w swoim czasie (mam nadzieję, że jeszcze w tym miesiącu) zaproszę Was na mojego bloga. Z góry przepraszam za jakość zdjęć (robione telefonem), scenerię (upychałem moje cuda gdzie się dało) i brak zdjęć EK Heroes V i The Settlers III, ale co się odwlecze to nie uciecze. Tymczasem zapraszam do tego, co udało mi się na prędko zmajstrować.

post-18522-1310667300_thumb.jpg

Dla jasności:

Command & Conquer 3

World of Splinter Cell

Metro 2033 (torba z maską już schowana, nie chciało mi się wyciągać)

Neverwinter Nights 2 Lawful Good

TES IV: Oblivion

Dragon Age: Początek

Assasin's Creed: Brotherhood - Codex Edition

Arcania: Gothic IV

Mortal Kombat

Heroes Kolekcja Wszechczasów

Bonusy (lepsze zdjęcia w najbliższym czasie):

post-18522-1310667457_thumb.jpg

Wiedźmin 2 (więcej jak będę miał czas)

zdjcie052n.th.jpg

Gran Turismo 5: Signature Edition

zdjcie049dn.th.jpg

DJ Hero: Renegade Edition (najbardziej okazała EK, jaką mam, pudło robi wrażenie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...