Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Zakończę dyskusję na temat EK Wieśka tak:

Nie miałbym (jak i sporo innych) pretensji, gdyby REDzi oświadczyli na początku, ze kolektorki na XOne będą posiadać dodatkową zawartość, bo to partnerzy, czy co tam sobie wymyślili. Wtedy OK, bo wielu tak robi. A nie, ze wyskoczyli z tym tak nagle, choć jeszcze nikt za swój egzemplarz nie zapłacił.

I tu już nie chodzi o to, ze się hejtuje, bo to konsola Microsoftu dostała dodatkowy content, tylko, ze rozegrano to w taki sposób. Tak samo by było, gdyby wzbogacono kolekcjonerki na PC lub PS4.

Edytowano przez TomcioM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TomcioM: ale zdajesz sobie sprawę, że umowa z MS została na 100% niedawno podpisana? REDzi na pewno jeszcze o tym nie wiedzieli w dniu rozpoczęcia preorderów.

Po drugie czytaj ze zrozumieniem. REDzi nigdzie nie mówili o jednakowej zawartość EK, a jedynie gry jako takiej. Co też do końca nie jest w 100% prawdą, bo PC dostanie przecież tryb z ultra mega hiper wypasioną grafiką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już teraz nie wiem. Redzi deklarowali, że edycję będą jednakowe. Wy mówicie, że nic takiego nie mówili. Gdy podaje sie cytat, dalej upieracie się, że nic takiego nie mówili. Edycje są jednakowe ale jednak nie są...

Skoro nic takiego nie mówili, skoro każdy twierdzi, że mówili ale inni twierdza, że nie... - proszę o cytaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lucciver

Na litość boską, powiedz mi gdzie w tym Twoim cytacie jest napisane o jednakowych edycjach kolekcjonerskich. CONTENT TO NIE TO SAMO CO EK. Przeczytaj sobie dzisiejsze oświadczenie i tamtą starą wypowiedź i wklej mi cytat gdzie było mówione o jednakowych edycjach kolekcjonerskich. Obiecali, że nie podzielą gry na części i każdy gracz dostanie taką samą grę, nie edycję kolekcjonerską.

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo o DLC, gdyz przy premierze Wieska 2 rozne sklepy mialy rozne DLC (handlarz, czy tez ubior) ale ostatecznie REDzi zdecydowali sie, ze kazdy jednak dostanie wszystko, zeby nikt nie czul sie pokrzywdzony i jesli sobie zainstalujesz Witchera 2 to zobaczysz, ze masz bodajze 10 DLC dostepnych. Podobno wydawcy nie byli zachwyceni, ale studio zdecydowalo sie na taki krok.

Jak na razie tego sie trzymaja, bo kazdy kto kupi trojke niezaleznie od platformy ma wszystko jednakowe, jak cala reszta. A ze dali dodatek do Xboxa? Dostana wiecej pieniazkow, za ktore mam nadzieje zrobia swietnego Cyberpunka ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Problem jest taki, że Iwiński na początku sam nie wyjaśnił, że chodzi mu o DLC. Pisząc CONTENT można mieć na myśli DLC jak i fizyczne przedmioty. Content to zawartość i tak długo jak nie jest to dokładnie wyjaśnione, będą spory co do tego.

Media branżowe cytowały jak gdyby mówił o zawartości ogólnie, w tym fizycznej. Dopiero po przegrzebaniu internetu znalazłem dokładniejsze informacje i wyjaśnienia. Widać więc skąd wynikają nieporozumienia. Tak więc dla mnie temat jest zamknięty.

Edytowano przez Lucciver
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kizami

Samą grę już mam (Posiadam tylko PC-ta i mam pudełkową edycję B:AO), ciesze się, że akurat kolektorka jest na Xbox'a, bo steelbook'a z wersji na PS3 w rozmiarach pudełka Blu-Ray bym chyba nie zdzierżył. smile_prosty.gif

PS. Ciekawe, czy znajdę kupca na te dwie gołe płyty z Batmanem (plus DLC, o ile nie wygasły).

EDIT. Właśnie zamówiłem kolektorkę B:AO, mam nadzieję, że jakość elem. wchodzących w jej skład, nie będzie odbiegać od tych, które zostały zakupione w dniu premiery. ;/ (Miałem taki przypadek)

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o Edycji Władcy Cienia to Muve ją miało i pewnie ktoś na allegro za znacznie większe pieniądze. 400 PLN kosztowała na muve, ale rozeszła się bardzo szybko. Z tego co pisali, to tylko oni mieli ją mieć bo z założenia nie miała nawet trafić do polski.

Chodzi mi o zwykłą kolekcjonerkę. Wiem, że Muve sprzedało wszystkie sztuki, ale przeglądając neta zauważyłem sklep gdzie sprzedawali Risena w kolekcjonerskiej zwykłej za 300 zł no i nie zapisałem sobie zakładki strony ani nie pamiętam nazwy sklepu. Nie mogę znaleźć nawet na google :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesli nie ma tego nawet w google, to znaczy, ze nie istnieje... Troche dziwne, ze kolekcjonerki Risen 2 mozna bylo dostac nawet po premierze, a Risen 3 zniknely. Chociaz zdaje sie, ze w przypadku Risen 2 mielismy nasza wlasna, polska kolekcjonerke, a w przypadku Risen 3 byl to limitowany import z zagranicy.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Jesli nie ma tego nawet w google, to znaczy, ze nie istnieje... Troche dziwne, ze kolekcjonerki Risen 2 mozna bylo dostac nawet po premierze, a Risen 3 zniknely. Chociaz zdaje sie, ze w przypadku Risen 2 mielismy nasza wlasna, polska kolekcjonerke, a w przypadku Risen 3 byl to limitowany import z zagranicy.

no to dla mnie szok, że jeszcze przed premierą każda kolekcjonerka znikła. Nie dość, że było tych edycji aż trzy no w tym pierwsza nawet fajna bo można było dostać figurkę z Risena 2 plus mapa do R3 i ścieżka dźwiękowa - teraz jest bez figurki. Jeszcze na forum każdy uspokajał, że po premierze zobaczy unbox i zastanowi się czy kupić kolekcjonerkę czy nie, ale nie było to możliwe. Do [beeep] z czymś takim :D

Powinien być większy nakład kolekcjonerek w Polsce, przecież w kółko podkreślane jest, że Polska i Niemcy są największymi fanami serii gier od Piranha Bytes.

Mało tego, na unboxingach widzę w zwykłych kolekcjonerkach Risena 3 figurkę, która była dostępna tylko w Edycji Cienia! Gdybym wiedział, że będzie można ją dostać w zwykłej kolekcjonerskiej edycji to bym się tak długo nie zastanawiał czy cena spadnie z Edycji Cienia. Przez to czekanie nie mam nic.

Ciągle jakieś zmiany, nie czaję rynku. To zaczyn być frustrujące!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało tego, na unboxingach widzę w zwykłych kolekcjonerkach Risena 3 figurkę, która była dostępna tylko w Edycji Cienia! Gdybym wiedział, że będzie można ją dostać w zwykłej kolekcjonerskiej edycji to bym się tak długo nie zastanawiał czy cena spadnie z Edycji Cienia. Przez to czekanie nie mam nic.

Zaraz zaraz... Jak to figurkę z Edycji Cienia w zwykłych edycjach? Pierwsze raz o tym słyszę... W mniejszej edycji (tej dostępnej u nas) jej na pewno nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się pomyliłem no ale kurde na youtube są 2 unboxingi edycji kolekcjonerskiej Risen 3 i oba mają figurkę. Jeden unbox jest z cdactiona hehe No i to nie była edycja cienia przecież dlatego myślałem, że może coś się zmieniło. Nie śledziłem cały czas rynku, więc nie byłem pewny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing cdaction to Edycja Cienia - być może film nie został odpowiednio zatytułowany, ale fakt pozostał faktem.

BTW, jedynym plusem tej kolekcjonerki jest jej niski nakład. Liczyłem na bardziej spektakularną figurkę, jest jedynie poprawna, przyjemna, ale nie usprawiedliwia wysokiej ceny. Nieco lepiej sprawy mają się w uboższej kolekcjonerce, ale cena powinna być i tak o 50 zł niższa na premierę. Jedynie szkoda, że nakład był tak niski, bo prawdopodobnie nie ma co liczyć na kupno egzemplarza po czasie, w niższej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...