Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Tak, jest "prawdziwa", chociaz nie jest identyczna z polska EK. Ogolnie wydanie kolekcjonerskie bylo bardzo ubogie, na tyle biedne, ze powinno byc napisane "kolekcjonerskie". No bo sorry, ale mapa, kilka stylizowanych zdjec i instrukcja dodana do wersji PL to nie jest nic specjalnego. Wydanie amerykanskie bylo podobne, tyle ze zamiast zdjec tu dostajesz jeszcze drzewko technologiczne na odwrocie mapy i kilka naklejek...

EDIT:

Bardzo dziekuje wszystkim, ktorzy w ostatnim czasie odwiedzili moj profil. Wlasnie zauwazylem, ze mam nastukane 4 tysiace odslon. Moje zycie ma teraz sens. ;)

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Na dobrą sprawę z tego co widzę i przeczytałem jest to, to samo co można było dostać u nas w zwykłej edycji: mapa, pocztówki itp. Jakoś nie widzę żeby się czymś prócz okładki różniło.

PS. Ciesz się... mnie nikt nie lubi... :( I pomyśleć że tyle razy przeglądałem twój profil... wyszło mi te 4k... wejść :P

Ten sam gość od Bioshocka 2 wystawia też Metro 2033

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję się na tego Bioshocka 2 EK. Co prawda mam już grę, ale zawartość edycji kolekcjonerskiej strasznie mi się podoba i jeśli cena nie podskoczy za wysoko to biorę bez gadania.

@Tesu, gratulacje 4k odsłon, ja na taki zaszczyt muszę jeszcze poczekać, jakoś przeżyję :D Na szacunek ulicy trzeba sobie zapracować, right? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ta EK to jakaś ściema. Widziałem prawdziwą EK i była na pewno do niej jeszcze torba z logo gry. Nie pamiętam co jeszcze. Ta niby EK to chyba bardziej gra wyjęta z całego pakietu + kilka pierdułek, już bez samej torby. Nie radzę nikomu kupować niekompletnej edycji.

Bioshock 2 już dochodzi do 100 zł, ostatnie minuty i może być sajgon o niego.

UPDATE

And we have a WINNER: ktoś wygrał B2 za 111,76 zł. Ma gość szczęście bo gra jest dużo więcej warta, a tutaj na dodatek wersja jeszcze nie rozpakowana.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licytowałem do stówki wraz z przesyłką, bo niestety nie mam więcej środków do rozdysponowania. Ostatni miesiąc boleśnie dał mi kość pod względem kupionych gier, w tym kilku kolekcjonerek. Na amazonie nówki śmigają po około 75 zł (nie chce mi się sprawdzać), zatem to nie jest taka atrakcyjna cena. Bankowo jeszcze będzie okazja nabyć nówkę nieśmiganą :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CriX, jeśli tamten skecz-recenzja cię nie przekonał, to masz bardziej rzetelną recenzję -

. : P

Teraz po przeczytaniu pierwszych postów też chciałbym dać coś do zrozumienia, mimo, że jestem w wieku "kieszonkowego" (15 lat) to wszystkie EK kupuję za w pewnym sensie zarobione przeze mnie pieniądze (kieszonkowe poszło na prenumeratę CDA), to coś sprzedam, naprawię komuś telefon, otrzymam bon od Nokii za wysyłanie im informacji nt. mojego telefonu, wygram konkurs. : P Myślę, że jak na mój wiek to nie jest tak źle, uzbierałem już BioShocka 2 EK, Fallouta 3 EK, Rajd Polski EK, Batman: Arkham Asylum EK, Aliens vs Predator EK, Total War: Shogun 2 EK, Disciples III: Hordy Nieumarłych EK, Call of Juarez: The Cartel EK (pre-order złożony) oraz "powoli" zamawiam Sacred 2 EK i The Settlers 7 EK. A, prawie bym zapomniał, za 3 miesiące odkupuję Wiedźmina 2 EK od pewnego jegomościa.

-------------------------------------

Z gier na to wygląda że już wszystkie. W maju zapewne pojawią się nowe kolekcjonerki więc czekajcie. Na koniec kilka gadżetów dodawanych do gier (jeszcze nie wszystkie):

-------------------------------------

Koszulka którą dostałem do gry Batman AA:

p3200584.th.jpg

Kompas dodawany do TimeShift:

p3200586.th.jpg p3200587.th.jpg

Koszulka Divinity II:

p3200590.th.jpg

Tatuaże i karty z postaciami z gry Borderlands:

p3200589.th.jpg

Czerwona latareczka z gry Dead Space:

p3200588w.th.jpg

I na koniec polski smaczek:

Drewniana replika granatu w skali 1:1 z gry NecroVision:

p3200585.th.jpg

Skąd masz powyższe gadżety?

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety mam ze sklepów internetowych bo były załączane do gier które zamawiałem, no może za wyjątkiem kompasu do Timeshifta bo go w Empiku dawali. To i tak nie są wszystkie gadżety bo w innych postach było ich jeszcze trochę.

Tutaj masz chyba wszystkie jakie mam.

p7110110.th.jpg

Shortyy i po co mi recenzja DS 2 EK? Myślisz że mnie interesuje co oni mają do powiedzenia?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie kupiłem grę Aliens versus Predator Edycja Kolekcjonerska (odebrałem swoja przesyłkę) i wszystko było w miarę OK. Facehugger w miarę cały, pudełko tylko lekko pogięte ale to szczegół, jedynym NAJWAŻNIEJSZYM problemem jest brak instrukcji przez co nie mam CD-KEYA i nie mogę zainstalować gry :/ Napisałem do gram.pl może da rady go jakoś przysłać drogą elektroniczną bo szkoda mi płacić za wysyłkę i reklamować produkt a bez tego nie pogram :/ Mam nadzieję, że da się zrobić coś z tym przez internet.

Edytowano przez Darkmen
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyślałeś że oni też mogą o tym nie wiedzieć? NA dobrą sprawę to wątpię żeby na umyślnie sprzedawali wadliwe egzemplarze bo dla nich by to mogło oznaczać złą opinię. Najlepiej jest jeśli kupuję się gry po przecenie, a wcześniej czytało się o możliwych wadach poprosić o sprawdzenie egzemplarza przed wysyłką. Sklep jeśli się poprosi powinien to zrobić bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze do tego dochodzi czynnik transportu, kurier czy poczta

w wielu przypadkach przesyłki traktowane są jak worki kartofli wiec czasem nawet w sklepie sprawdzą ze wszystko jest ok a może pan Heniu kuku zrobić niosąc paczkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix i Mikel666666

Ja rozumiem, jeśli takie rzeczy zdarzają się jednej - dwóm osobom, ale nie całej grupie. Kto nie kupił tej EK, narzeka na połamane pudełka, figurki czy braki instrukcji. To normalne nie jest.

Większość gier wysyłana jest kurierem, reszta poleconym pocztą polską. W pierwszym przypadku nie ma możliwości, aby pudełko uszkodziło się w trakcie transportu, w tym drugim odsetek również jest bardzo mały, ponieważ poczta dba o przesyłki polecone - są monitorowane i jest możliwość reklamacji. W obu przypadkach sklepy wysyłkowe porządnie pakują gry, aby do żadnych uszkodzeń nei było. Za brak instrukcji też obwinisz kuriera?

Najlepiej jest jeśli kupuję się gry po przecenie, a wcześniej czytało się o możliwych wadach poprosić o sprawdzenie egzemplarza przed wysyłką. Sklep jeśli się poprosi powinien to zrobić bez problemu.

Jasne, to najlepsze wyjście. Tylko najpierw taka informacja o możliwych wadach musi się ukazać. Tu takowej nie było.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak instrukcji to już wina wydawcy, błąd

przykład ostatnio kupowałem "Biblię" Bisley`a nakład w PL coś koło 600 szt., z pominiętymi lub z duplikowanymi stronami okazało się że dzwoniąc do wydawnictwa że poszła partia z błędem introligatorskim, info odsyłam dostaję nowe

wcześniejszy post był że nie tylko sklep jest winny temu że są uszkodzenia jak zaznaczał Crix

sznureczek jest długi

jak to tłumaczono w przypadku Wiedźmina że zbierają fanty w jednym miejscu, później magazyn, pakowanie do wysyłki, wysyłka (w którym etapie ktoś na wali nie wiadomo) zadowolony/zły odbiorca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli na magazynie te kolekcjonerki leżały im już x miesięcy, to jakim cudem wcześniej nikt nie zauważył tych pogiętych pudełek czy uszkodzonych figurek? Pomijam fakt, że trzeba by być ślepym, żeby takowe egzemplarze pakować do wysyłki. Dlatego nie uwierzę, że gram.pl nic o tych uszkodzonych grach nie wiedziało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest za duzo defektow w jednym czasie, aby byl to zwykly przypadek czy tez wina jakiegos wstretnego listonosza, ktory po paczce zawieajacej kolekcjonerke AvsP ze zwyklej zlosliwosci przejechal dla pewnosci kilka razy swoim rowerem, skuterem, segwayem czy czym tam teraz polscy listonosze jezdza. Rozumiem uszkodzenia sporadyczne, czasem jak pech to pech, ale jesli pare osob dostaje uszkodzone/niekompletne kolekcjonerki kupione podczas tej samej wyprzedazy, to jest to moim zdaniem dosc dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...