Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dziś na muve była dostępna DXHR Augmented Edition (ta biedniejsza, bez figurki) za 5 dyszek w wersji na PC, dostępne egzemplarze rozeszły się w przeciągu około pół godziny. Co prawda sama edycja nie jest jakaś świetna, jednakże przygody Pana INeverAskedforThis w pełni to rekompensują trollface.gif. Dodatkowo samą gierkę można odsprzedać za 20-25 złociszy i wychodzi jeszcze lepszy deal. Z tego miejsca pozdro dla TTT, dzięki niemu zdążyłem klepnąć swój egzemplarz odpowiednio szybko smile_prosty.gif.

Edytowano przez Gabriele
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabriele, piszesz po fakcie, aby denerwować ludzi? Chętnie bym się na egzemplarzyk załapał, a tu kicha :/

Co do kompani, wiecie jak mogę zarejestrować EK Duke'a? Na liście punktowej jest, ale w środku żadnego kodu nie znalazłem. Paragonu też niestety nie mam, bo kupowałem dość dawno temu, a o kompani nie miałem jeszcze wtedy pojęcia...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uznałem że może to być pomocny fakt dla kogoś kto ma chrapkę na tę edycję, tzn. że skoro już raz się pojawiło w dobrej cenie, może pojawić się drugi - trzeba tylko zacząć obserwować. wink_prosty.gif

Niestety, w KG jedyne akceptowane formy przyznawania punktów to rejestracja gry bezpośrednio z kodu, wysłanie skanu faktury / paragonu mailem lub też numer zamówienia, jeśli chodzi o muve digital. :<

Edit: Sprawdzałeś na odwrocie instrukcji?

Edytowano przez Gabriele
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd ludzie mają tyle punktów, pracują w sklepach czy jak

Wystarczy kupować trochę gier dystrybuowanych przez Cenegę (co w cale trudne nie jest, skoro Cenega ma monopol na naszym rynku i jeśli ktoś ogarnie ważniejsze dla siebie premiery w roku to nie musi się martwić o punkty), czasem jakąś kolekcjonerkę (Pctowe to na ogół 600-900 punktów, konsolowe 1000-1600), mieć znajomych którym te kody niepotrzebne lub też kumpli którzy są w stanie dać "pożyczkę". Dodatkowo warto doliczyć też osoby którym się kiedyś pomogło i które chcą się odwdzięczyć. Przykładowo raz kumpel mi podrzucił kodzik z EK Tom Raidera, 800 pkt do kieszeni tongue_prosty.gif.

Jak już jesteśmy w temacie KG to do katalogu powróciły fotoskopy z GTAV ("ponad 50") i zawitały koszulki z Rayman: Origins ("ponad 10")

Edytowano przez Gabriele
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie jest bardzo ciekawa oferta na figurki z serii Assasin's Creed. Mianowicie wszystkie figurki Ezio(włącznie z tą z Black Edition!)* są dostępne w jednym pakiecie za jedyne 360zł + KW. Z jednej strony drogo, ale jakby nie patrzeć, sama figurka Ezio z AC2 Black Edition jest warta moim zdaniem 150zł. :) Podejrzewam też, że dodatkowo jakieś DLC do AC4 będzie dołączone(czyżby strój Ezio dla Kenway'a?). Co by nie było, must have dla fanów AC, którzy nie mają figurek w swoich zbiorach.

Link: http://www.ultima.pl/zestaw_4_figurek_z_serii_gier_assassins_creed/i14437/

*Brak Furii Ezio, ale wtedy pakiet kosztowałby 5x więcej. :)

  • Upvote 7
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, czyżby UbiSoft wznowiło produkcję? A może to chińskie zamienniki? Dość dziwne, bo na ogół nie robi się dodatkowej produkcji rzeczy dawno wydanych, a nie patrząc figurki to też jakaś tam seria limitowana. Czy na zagranicznych stronach też coś takiego się pojawiło?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie taki zestaw figurek to mega okazja, bo nigdy nie dane było mi dorwać jakiejkolwiek z nich, do tego Black Ezio <3. Trzeba poczekać i zobaczymy czy będą to prodkty jakie już znamy, choć z okazji premiery Black Flag taki ruch wydania starych figurek wydaje się całkiem sensowny z biznesowego punktu widzenia.

Jeśli mowa o figurkach to na grymelu pojawiła się oferta kupna obydwu figurek Kenway'a i Czarnobrodego za 250 zł, połączone wyglądają obłędnie. Ubi robi dosłownie wszystko aby w tym roku wykraść z mojej kieszeni ostatnie grosze :D

e02k.jpg

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Ultimie jest bardzo ciekawa oferta na figurki z serii Assasin's Creed. Mianowicie wszystkie figurki Ezio(włącznie z tą z Black Edition!)* są dostępne w jednym pakiecie za jedyne 360zł + KW. Z jednej strony drogo, ale jakby nie patrzeć, sama figurka Ezio z AC2 Black Edition jest warta moim zdaniem 150zł. smile_prosty.gif Podejrzewam też, że dodatkowo jakieś DLC do AC4 będzie dołączone(czyżby strój Ezio dla Kenway'a?). Co by nie było, must have dla fanów AC, którzy nie mają figurek w swoich zbiorach.

Link: http://www.ultima.pl...s_creed/i14437/

*Brak Furii Ezio, ale wtedy pakiet kosztowałby 5x więcej. smile_prosty.gif

Stary, kocham Cię. Gdyby nie ty to kupiłbym te figurki oprócz Białej wersji Ezia za jakieś 450zł... Jakby ktoś chciał to mogę odsprzedaż białą bo mam już z White Edition. A wersję Black widziałem jakieś dwa miechy temu za 330zł, i z Revelations poszła za 180 z groszami. Dzięki, naprawdę.

Edytowano przez Fander
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99zł za PC to coś słabo przecenili jak w dniu premiery była za 119,99 zł :)

a sama gra pewno niedługo wyląduje w koszy Humble Bundle za 1 $

unboxing Totala faktycznie słabo sfilmowany (choć z drugiej strony mozna by rzecz ze to z widoku pierwszej osoby - modne POV) ale podany z humorem no i na szczęście tym razem obyło się bez przekleństw :)

inna sprawa że teraz w kolekcjonerkach dają g.. a wołają jak za złoto

PS. Czy zamawiał ktoś Watch Dogs ta wersję z czapką na ultimie - wydaje mi się że cena podskoczyła o jakieś kilakdziesiąt złociszy http://www.ultima.pl/watch_dogs_pl_vigilante_edition/i14401/ teraz stoi za 199,99 zł

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiać nie zamawiałem, ale cena rzeczywiście zawyżona. Z tego co pamiętam była po 179 lub nawet 169... A co do filmu denerwują ciągłe skoki ostrości, ale ogólnie nie jest tak źle smile_prosty.gif

@Co do preorderów - zamówił ktoś z was antologię TES? Jak myślicie jak to będzie z cenami po premierze, można liczyć na spadek czy raczej wzrosną?

Edytowano przez ZymDeQuad
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko stwierdzić jak to będzie z tą Antologią TES. Za przykład można wziąć zeszłoroczną Antologię AC, która na PC rozeszła się tak szybko jak się pojawiła, a w wersjach na konsole kurzy się na półkach. Kolejny raz trzeba się zmierzyć z podstawowym pytaniem, brać za cenę premierową i być pewnym swego, czy żyć w niepewności i czekać na obniżki :P

Dla zainteresowanych tematem kolekcjonerki GTA V, mam do odstąpienia Empikowski egzemplarz za 503 zł z hakiem, w wersji na Xboxa, jakby coś pisać na priv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że duży jest ten nakład figurek z grymela? Jak zamówię teraz to mam jakieś szanse, na to, że nakład się nie wyczerpie? Bo na pewno nie stać mnie na te i na te figurki, więc mam dylemat. Czy np. jak zamówię figurki na ultimie, bądź na grymelu , to mogę w każdej chwili anulować zamówienie? Bo obawiam się, że jak zamówię te z grymela, to okaże się, ze nakład wyczerpany, a na te z Ultimy będzie już za późno :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...