Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Przemyślałem trochę kwestię nowego Tomb Raidera i jego edycji kolekcjonerskich i wysnułem kilka wniosków. Nie lubię tego typu figurek jaki jest dołączony do kolekcjonerki nowego TR-a. Naprawdę Crix, nie pisz teraz, że się nie znam, że figurka ma dużo ruchomych części, po prostu do mnie to nie przemawia, wolę figurki, które postawię i ładnie wyglądają, a nie coś, co będę musiał ustawić na klęczki, żeby chciało jako tako stać. Idąc dalej, metalowe pudełko zbiorcze, to całkiem fajny gadżet, ale czy dla niego jest sens dopłacać? Ogólnie z mojej perspektywy to wygląda tak, że EK kupię do 350zł max(jeśli będzie kasa na grę), a jeśli będzie drożej, to po prostu kupię edycję Survival, która w pełni mnie zadowala, w moim przypadku jeszcze dochodzi kwestia tego, że mój komp już jest dość starawy, więc jeśli wymagania będą sugerować, że nie odpalę gry, to na siłę nic kupować nie będę.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ty wyraziłeś zdanie na temat figurki i tu się nie mam czego przyczepić. Pewnie jak byś miał do czynienia z figmami z anime to byś mówił co innego (nie przekonamy się). Mnie się też średnio takie figurki podobają jeśli właśnie nie pochodzą z anime. Jednak są chlubne wyjątki - ale większość na podstawie gier z japoni więc wszystko jasne.

Yaper zaczął pisać o czymś o czy mnie ma pojęcia tak więc ja odpisałem. To czy się już komuś jako całość podoba, czy nie - kwestia indywidualna.

Ja poczekam aż ta EK mocno stanieje. Będzie tak na pewno, a parcia na nią nie mam. Jak już to kupie ją dla brata.

@Yoszek

Dzięki za filmik - napaliłem się jeszcze bardziej na tą EK :D

Wracając jeszcze do TR - poczekajcie na figurki i statuetki, bo te będą na pewno.

Edytowano przez CrixDoomsday
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem już zamówienie na nowego SC. Jak budżet pozwoli, a GoW: Judgment nie będzie miał kolekcjonerki to z całą pewnością nie anuluję zamówienia.

@TTTr

Chodziło mi oczywiście o SC w sensie StarCraft :). O nim właśnie była rozmowa kilka postów wyżej.

Edytowano przez Jachus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

Takową edycję widywałem już parokrotnie na aukcjach allegro, w którejś z promo muve wisiała obok zwykłej premierówki Dirta 2 za dychacza przez dobry dzień-dwa. Dlatego też gratuluję Crixowi udanego zakupu i mimo wszystko nawet za te 3 dyszki nie polecam, gdyż nie ma w tej limitce nic wartego dorzucania tych 20zł extra smile_prosty.gif

Co do kolekcjonerki Starcrafta II - można się koło niej zakręcić, co prawda nie wygląda to na równie bogate wydanie co SC2 CE, lecz ta w dniu premiery wyceniona została na 400zł i nawet dzisiaj w takich właśnie cenach oscyluje. Poważnie przemyślę zakup tego Heart of The Swarm.

@TTTr96

Naprawdę Crix, nie pisz teraz, że się nie znam, że figurka ma dużo ruchomych części, po prostu do mnie to nie przemawia

Crix po prostu uważa, że każdy który ma odmienne zdanie od niego jest po prostu zbyt ograniczony w swym rozumowaniu i wiedzy by pojąć prawione przez niego jedyne i słuszne wywody, dlatego nie ma co nawet poruszać tematu action figures, anime figures etcetera.

Edytowano przez bleub
  • Upvote 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Po prostu kuleje u was czytanie ze zrozumieniem (przynajmniej u niektórych). Tak więc nie ma co się dziwić, że się spinacie z byle powodu. Ja nikomu nie mówię, że mają się mu podobać action figures. Czytajcie - potem piszcie. Sam z resztą podsumowałeś dlaczego dyskusja nie ma sensu.

Ja dla siebie tego Colina nie kupuję. Też uważam, że nie warto wydawać na niego pieniądze. Pudełko - fajna ciekawostka ale nic więcej. Kupiłem tylko dlatego, że potrzebuję czegoś fajnego na prezent - niespodziankę dla kolegi z Kanady.

SC zapewne też przygarnę. Po pierwszej EK SC WoL, którą tak usilnie polecał Yaper ma wielką ochotę na następne. Po za tym po Blizzardzie można się spodziewać porządnej jakości.

Na reszcie się ruszyło na rynku EK i jest na co czekać. Kiedy więc ta premiera CS?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ujawnienie zawartości edycji kolekcjonerskiej Heart of the Swarm udanie rozświetliło mój dzień. Co tu dużo pisać, Blizzard wpisuje się w swój standard, a mi to jak najbardziej wystarcza. Oh, w marcu wychodzi tyle super wydań, że będę chyba musiał zaciągnąć kredyt, aby z niczego nie zrezygnować. Damn biggrin_prosty.gif

Znam się, nie znam się, ale action figures od Square Enix uważam za jedne z brzydszych na rynku i swojego zdania się trzymam. Swego czasu napalałem się na action figure Nathana Drake, która na wizualizacji wyglądała bardzo fajnie. Na żywo było o niebo gorzej. Samo wykonanie i detal tych figurek pozostawia wiele do życzenia, poza tym są one gabarytów małych laleczek, co też psuje efekt. Czarę goryczy przelewają te tandentne stawy. Może są funkcjonalne i pozwalają na przybranie róźnorakich poz, ale mi się po prostu nie podobają i psują wizualny efekt, jaki figurka w moim mniemaniu ma spełniać. Dlatego też zrezygnowałem z analogicznego zakupu Kratosa z linii Square Enix. Szkoda 250 zł na takiego crapa. Anyways, dzisiaj przyszła do mnie figurka Connora łowcy z AC3 (nakład praktycznie wyprzedany, przejrzyjcie sobie sklepy, dlatego tez przyspieszyłem zakup w jedynym dostępnym nadal źródle zaopatrzenia) i to jest przykład idealnej figurki za 100 zł. Można narzekać na politykę Ubisoftu, ale w tej materii odwalają kawał porządnej roboty.

Statuetka Songbirda wygląda zacnie i majestatycznie, ale cena za tą EK nadal jest dla mnie nieporozumieniem. Pożyjem, zobaczym, może się jeszcze do niej przekonam, albo wygram na loterii, toteż nie będę miał rozterek moralnych tongue_prosty.gif

Edytowano przez Yaper
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, statuetka łowcy / myśliwego, czyli Rathonhake:ton w pozycji innej niż ta z Freedom. Wielu uważa zakup tejże figurki za stratę pieniędzy w wypadku, gdy zamawia się edycję Freedom, ale nie myślę, abym wywalał pieniądze w błoto. Tak jak pisałem post wcześniej, 100 zł za takie cudeńko to cena idealna i ze swojego zakupu się cieszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie przeczytałem co się dzieje w kolekcjonerkach i tak:

Figurka Lary to porażka. Jedna z najgorszych w ostatnim czasie. O ile grę kupię to nie ma mowy żeby takie coś stało u mnie na półce. Kolekcjonerka skreślona. Za to np. figurka Raidena z Metal Gear jest naprawdę fajna.

Widzieliście EK Starcrafta na ultimie za 230 zł? Ja zaklepałem ale nie wiem po co bo nie jestem na nią zbytnio chętny smile_prosty.gif

Songbird mi się bardzo podoba i podtrzymuje swoje zdanie. EK Bioshocka nie kupię ale jestem chętny na jakiś grupowy zakup osobno figurki i dużego artbooka.

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak informacyjnie:

- Assassin's Creed Antologia na PC nie posiada żadnych DLC(good job Ubi...)

- Na gramie pojawił się pre-order pack Splinter Cell Blacklist

- Na gramie można już potwierdzać zamówienia na AC3 na PC(yeAH!)

- W empiku można już zamawiać ACA na PC -- Xbox 360 -- PS3

- Także w empiku pojawił się zestaw Might and Magic Heroes World, który zawiera Heroesy od I do VI, a także Clash of Heroes(dzieje się kilka lat przed Heroesem V).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że taka niska cena w przypadku wersji pc kryje jakąś niespodziankę tongue_prosty.gif No cóż, mi osobiście aż tak brak tych DLC nie przeszkadza. Trójkę wraz z seasson passem mam na konsolę, więc trójka z antologii pójdzie na sprzedaż, a dzięki temu za antologię zapłacę koło stówki. Po za tym Empik solidnie zszedł z ceny 250 zł na 212, co jeszcze bardziej mnie kusi i pomimo braku tych DLC jest to świetna cena. Nurtuje mnie tylko pytanie jak długo utrzyma się ta "promocyjna" cena i jak wygląda nakład tej edycji i tylko to trzyma mnie w niepewności czy już sobie zaklepać tą edycję czy trochę poczekać.

@down

Leonarda spotkasz i bez dodatku w Brotherhoodzie ^.- ale jeśli chodziło Ci o Kopernika, to nawet jak by dołączyli DLC to na pc byś tej misji nie dostał, gdyż była ona exlusivem na PS3.

Prawdę powiedziawszy to jedynym wartym uwagi dodatkiem wnoszącym coś do historii jest "Porwanie da Vinciego", inne dodatki to parę mapek i kilka postaci do multi. Nie wiem czy trzeba ubolewać nad ich brakiem. Odnośnie Seasson passa było niemal pewne, że nie pojawi się w edycji pecetowej, o czym z resztą pisałem kilkanaście dni temu. Nie rozumiem Waszego niezadowolenia. Za 200 zł dostajecie 5 części gry ( w tym jedną prawie premierową ), fajnego steelbooka i ładne pudło zbiórcze. Tak jak @TTT niedawno pisał, seasson pass to wydatek rzędu 70-100 zł. Gdyby wołali za tą edycję 350 + zł, znów były by jęki jakim to prawem tak wysoka cena.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steelbook Splinet Cella za 30zł?Rewelacja,już łykam,pomimo że grę pewnie kupię jak stanieje(1q 2013 jest tak oblężony premierami że masakra)

TTTr96,dzięki za info.

BTW na muve pojawiła się EK Tomb raidera.300zł na pc,359 na konsole.Survivalka odpowiednio 200 na pc i 259 na konsole.Czyli 100zł wołają za ta "świetną" figurkę...ale już kompletną bzdurą jest to,że steelbooka dają tylko do podstawowej wersjii gry.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...