Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ja się tak wtrącę, w innym temacie się też pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi: wiem, że do premiery trochę czasu ale widmo coś o edycji kolekcjonerskiej Skyrima? Co będzie zawierają, ile kosztowała itd.

Z tego co się orientuję niedługo będą ujawniać zawartość.

http://allegro.pl/saga-baldur-s-gate-edycj...1682796682.html

Kolekcjonerka Baldur's Gate.. Calkiem niezla, ale najlepszy jest to ze na 12 plytach CD.. ;) hihi

Coś czuję, że zacznę to licytować. Bójcie się ;)

Edytowano przez DUSTDEVIL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak wtrącę, w innym temacie się też pytałem, ale nie uzyskałem odpowiedzi: wiem, że do premiery trochę czasu ale widmo coś o edycji kolekcjonerskiej Skyrima? Co będzie zawierają, ile kosztowała itd.

Z tego co wiem to jeszcze nie ujawnili ani ceny ani składu EK, ale głowy nie dam ;)

http://allegro.pl/saga-baldur-s-gate-edycj...1682796682.html

Kolekcjonerka Baldur's Gate.. Calkiem niezla, ale najlepszy jest to ze na 12 plytach CD.. ;) hihi

Kto wygrał i mi sprzątnął sprzed nosa ?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała rada na przyszłość: jeśli chcecie coś wygrać na Allegro to nie chwalcie się tym tutaj, chyba że już ktoś Was uprzedzi i poinformuje gawiedź o danej aukcji. Przyznajcie się, wygrał ktoś z Was tą kolekcjonerkę King's Bounty? Miałem walczyć, ale pieniądze się ultoniły, a i dana EK nie była zadbana, a ja na takie rzeczy zwracam uwagę, chyba że jest to tzw. 'biały kruk', a stawiam colę i chipsy, że jeszcze nieraz zobaczymy podobną edycję (modli się o białego kruka Gears of War PC by CD Projekt! xD).

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz na prawdę zawodzę się niektórymi edycjami kolekcjonerskimi. Artbook, płyta z muzyką i making-ofem+ figurka i dodatkowa zawartość w grze w dużym pudełku za ponad 300zł... Już nie wiele gier tworzy wspaniałe edycje kolekcjonerskie. Można by dodać wiele rzeczy. Mapę świata gry, opowiadanie, jakiś gadget z gry, koszulkę. Drodzy twórcy gier. Jest sporo rzeczy które mogli byście dołożyć do swojej ek. Postarajcie się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się zdecydować. Znalazłem kolejnego gościa z kolekcjonerką Wiedźmina 2, ale też parę innych ciekawych ofert. Co wybrać?

The Settlers 7 EK 70zł + Red Orchestra Osfront EK 20zł (jedna przesyłka)

Alone In The Dark EK 50zł + Frontlines: Fuel of War EK 60zł (jedna przesyłka)

Alone In The Dark EK 50zł + The Settlers 7 EK 70zł (dwie przesyłki)

Sacred 2 EK 50zł + Alone In The Dark EK 50zł

The Settlers 7 EK 70zł + Sacred 2 EK 50zł

Drakensang EK 40zł (używana) + Alone In The Dark EK 50zł (dwie przesyłki)

Drakensang EK 40zł (używana) + The Settlers 7 EK 70zł (dwie przesyłki)

Wiedźmin 2 EK (używana, bez samej gry) 120zł (jedna przesyłka)

Mam do dyspozycji 140zł (wliczając koszta przesyłki).

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał Alone In The Dark EK 50zł + The Settlers 7 EK 70zł (dwie przesyłki) bo:

1. są figurki

2. dość bogate są te edycje jak na dzisiejsze standardy

3. obie gry są wciągające

Co do kolekcjonerki Wiedźmina 2 bez gry to ja bym nie brał, chyba że utargujesz z gościem cenę 70 zeta ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę bez gry, bo grę już mam. Nie utarguję 70zł, najtaniej znalazłem za 110zł, ale niestety facet zrezygnował "z powodów osobistych". Poza tym trochę się martwię, że z czasem ta kolekcjonerka będzie drożeć i już jej nie dostanę.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej zagrałbym w Settlersów (bo Wiedźmina w końcu już mam ; p), ale nie wiem czy w takim wypadku załapię się jeszcze na EK Wiedźmina 2 w stosunkowo niskiej cenie.

EDIT/ Obiecana recka Disciples III: Hordy Nieumarłych Edycja Specjalna gotowa - http://pcollectors.blogspot.com/2011/07/di...enie-hordy.html .

EDIT/

http://gamecorner.pl/blogi/fly/2011/06/edy..._byle_czym?bo=1 ^^

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...