Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

diablo 3 jednak coraz taniej

http://allegro.pl/diablo-iii-edycja-kolekcjonerska-i2583367340.html

gw2 też niewiele drożej niż 499 kto chce ten znajdzie

a tu biełoj kriuk

http://allegro.pl/myth-the-fallen-lords-box-premierowa-bialy-kruk-i2582468259.html

szkoda że jakby czołg po nim przejechał :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo to wyjątek potwierdzający pewną regułę bo o ile używane egzemplarze bez kodu można wyrwać już w okolicach 300zł tak zafoliowane nówki wciąż nie chcą zejść poniżej 500zł. Aukcja powyżej to perełka, wystawiona na 100% dzisiaj. Gdybym sam ją w porę zmonitorował to prawdopodobnie klepnąłbym "kup teraz" :>. Nie zmienia to faktu że używane EK Diablo III powolutku acz systematycznie będą tanieć - wprost proporcjonalnie do zmniejszającego się na ten tytuł hype'a.

Co do Mytka - rany wojenne odcisnęły piętno na wyglądzie zewnętrznym egzemplarza. Jak za taki stan to mimo wszystko troszkę za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak btw, to ,,Nic na razie nie mogę powiedzieć, trzeba czekać na oficjalne informacje.'' - komentarz Cenegi z 13 sierpnia dot. nowej puli EK Darksiders 2. Co jak co, ale coś im wolno idzie to ogłaszanie oficjalnych informacji :trollface:

Chyba, że jeszcze rozmawiają z THQ :P

Dałem już zresztą stosownego posta na ich fanpejdżu :>.

I jeszcze ciekawa informacja: właśnie zauważyłem, że plecaki z kolekcjonerek Metra oraz Afterfalla są dokładnie takie same, jedynie ta druga ma emblemat :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Może i takie same jednak to plecak Afterfalla wygrywa konkurencję. Co jak co ale, brak loga gry to moim zdaniem niewybaczalny błąd. No i leży ta nieszczęsna "torba" z EK Metro i nikt nawet nie wie, że jest EK czegokolwiek. A jak popatrzyć na Afterfalla to od razu widać. Wstyd dla producenta polskiego Exclusica Metro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tutaj ktoś,to również zamawiał Darksiders 2 ek na amazonie i już otrzymał paczkę?

Ja czekam na swojego Darksidersa właśnie stamtąd i co prawda paczka jeszcze nie dotarła, ale kiedy sprawdzałem status wysyłki dwa dni temu miał on żenujące 20 procent - a trzymał go przez naprawdę długi czas. Dzisiaj rano progres podbił do 80 procent, i jak głosi, kolekcjonerka zawitała do naszego pięknego kraju wczoraj o godzinie 19:00 smile_prosty.gif Czyli, czyli, czyli - na dniach/dniu u mnie. Like how cool is that? biggrin_prosty.gif

-------------------------------------------

Najwidoczniej DHL szybciej rozwozi swoje przesyłki, niż uaktualnia ich status w internecie.

Darksiders II Collector's Edition in da house.

http://i179.photobucket.com/albums/w299/Matuch17/dsKopiowanie.jpg

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma EK Drivera: San Francisco? Zagrałem w demo i nabrałem ochoty na grę. Czy ten 1970 Dodge Challenger jest warty dopłacenia tych kilkudziesięciu złotych? Nie oczekuję, że będzie on jakością dorównywał replikom za 800-900zł z AUTOart, ale po prostu nie chcę się wstydzić jeśli jakaś tandeta będzie stać na półce.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn

Gratulacje :D Sam jestem zaskoczony, że tak szybko się wyrobili. Podawali przybliżony czas dostawy między 23 sierpnia, a 1 września, więc miłe zaskoczenie.

I znów mam do Was pytanko :D Zależy mi na jeszcze jednej kolekcjonerce, mianowicie na Darksiders: Hellbook Edition. Czy ktoś ma ją w swojej kolekcji i jest ona warta swojej ceny. Jak sprawdzałem i szukałem u nas w kraju, to mało jest egzemplarzy na sprzedaż, a jak już są to cena mnie mocno odstrasza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma EK Drivera: San Francisco? Zagrałem w demo i nabrałem ochoty na grę. Czy ten 1970 Dodge Challenger jest warty dopłacenia tych kilkudziesięciu złotych? Nie oczekuję, że będzie on jakością dorównywał replikom za 800-900zł z AUTOart, ale po prostu nie chcę się wstydzić jeśli jakaś tandeta będzie stać na półce.

Chłopie, bierz tą EK z lotu. O ile dobrze się orientuję, wyrwać ją można za naprawdę małe pieniądze - gra dała mi naprawdę sporo frajdy (i to nie tylko ze względu na fakt, że jestem fanem tej swego czasu podupadłej serii i z tęsknotą wypatrywałem jej godziwego comebacku) a Dodge, w najgorszym przypadku, wygląda dobrze.

Zresztą - przejrzyj sobie moją galerię sam:

http://forum.cdaction.pl/index.php?app=blog&module=display&section=blog&blogid=3024&showentry=32887

Link zaprowadzi cię do mojego martwego już dzisiaj bloga, gdzie drzewiej bawiłem się w recenzje i prezentacje EK - może i dzisiaj się na to coś przyda :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi: Mam Hellbook Edition i powiem tak: za mniej niż 100 zł. warto. Wydanie klimatyczne i dość fajnie wykonane. Artbook jest w miękkiej oprawie, całkiem fajny. Wydanie bardzo fajne dla fana Darksiders.

http://allegro.pl/mini-tyrael-blizzcon-diablo-iii-figurka-oo-nowa-i2555173826.html

Ciekawostka kolekcjonerska. Szkoda, że nie mam kasy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy w tym temacie nie uznawany jestem teraz za wroga ale może kogoś zainteresuje ta informacja. Ostatnio widziałem że dużo osób czekało na edycję Hitmana z figurką. Dziś na fanpegu KG napisali coś takiego:

" Kolekcjonerkę z figurką (formalnie: Edycja Zawodowca Deluxe) mamy już przygotowaną do wystawienia i czekamy na akcept. Stay tunned!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolekcjonerka Darksiders 2 dotarła dziś do mnie w absolutnie perfekcyjnym stanie i świetnie zapakowana.Hellspawn widzę że do Ciebie także.Ogólnie przyznam że jestem bardzo zadowolny ale po lekturze tego http://www.collectin...rs-premium.html nie wiem czy nie lepiej było zamówić francuską wersję.Ale fakt faktem dopóki nie zobaczyłem porównania nie miałem żadnych zastrzeżen heh.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kaczek93

Oho, już widzę tą bitwę o preordera.

@Hellspawn i lubro

Nieeee, przeca 170zł to nie niezła, a horrendalnie wysoka cena za tą edycję Drivera. 2 miechy po premierze można było ją za tyle wyrwać i ja osobiście wtedy odpuściłem z powodów jakościowych tytułu i biedoty w kolekcjonerce. Bardzo chciałbym się z najnowszym Driverem zaznajomić lecz w obecnej sytuacji, na 2 (?) lata rok po premierze przymusowo czekam na obniżkę do co najmniej 100zł. Co jak co ale nie mam zamiaru dawać premierowej ceny za roczną już EK średniej gry. Nie rozumiem polityki Ubi, EK Revelations jest śmiesznie tania a Driver wciąż horrendalnie drogi.

@hellghaasst

Droogo, za taką malutką figureczkę chytry_prosty.gif

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Revelations jest śmiesznie tania

Bo tam... nic nie ma.

a Driver wciąż horrendalnie drogi.

Wbrew temu co piszesz premiera D:SF miała miejsce rok temu (dokładnie), a za mimo wszystko nieźle wydaną kolekcjonerkę na konsolach cena 170zł jest imo niezła. Na Steam jakaś Special Edition zawierająca DLC z kolekcjonerki kosztuje 35 euro. Ja za parę złotych więcej dostanę jeszcze tego Dodge'a.

@Hellspawn

Czy te... gazety (?) można jakoś usunąć? Rozumiem, że mają one nadać dynamiki modelowi, ale wygląda to źle. ;p

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tam... nic nie ma.

Stuff równego poziomu co zawartość Drivera.

Co do daty premiery - wybacz, jakoś siedział mi w pamięci ten 2010 rok. Za Ciebie decyzji nie podejmę lecz osobiście będę czekał na obniżkę cen. Kolekcjonerka wciąż dostępna jest w każdym sklepie więc w końcu Ubi spuści z ceny. Po prostu nie mam zamiaru płacić za grę tej samej ceny, którą mogłem dać 2 miesiące po premierze, tym bardziej że mój hype na nią stosunkowo wolno ale jednak opada.

Zapomniałem dodać że fajna oferta wisi w tej chwili na allegro - klik.

130zł jest jeszcze ceną do przełknięcia.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EK Revelations jest śmiesznie tania

Bo tam... nic nie ma.

a Driver wciąż horrendalnie drogi.

Wbrew temu co piszesz premiera D:SF miała miejsce rok temu (dokładnie), a za mimo wszystko nieźle wydaną kolekcjonerkę na konsolach cena 170zł jest imo niezła. Na Steam jakaś Special Edition zawierająca DLC z kolekcjonerki kosztuje 35 euro. Ja za parę złotych więcej dostanę jeszcze tego Dodge'a.

@Hellspawn

Czy te... gazety (?) można jakoś usunąć? Rozumiem, że mają one nadać dynamiki modelowi, ale wygląda to źle. ;p

Niestety, gazety są nieusuwalne. Tj. jak się uprzesz, to możesz je powyłamywać a pozostałą biel zakryć czarnym lakierem - ale według mnie nie zasługują na aż tak ostre traktowanie :)

P.S

Edycja Kolekcjonerska Darksiders II właśnie znalazła nowego entuzjastę :)

deathjrkopiowanie.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że jestem gołosłowny. Mały teaser przyszłego apdejta:

P8230034.jpg

Co do EK GW 2. Pewnie nie dam jej szybko. Chciałbym żeby filmik wyszedł znacznie profesjonalniej niż poprzednie, tak wiec wszystko pewnie się trochę wydłuży.

@DOWN

Jeśli miałbym spocząć na laurach to faktycznie mógłbym uznać że były "profesjonalne". Jednak mi to nie wystarcza...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem CriX o co Ci chodzi ale wydaje mi się że poprzednie filmiki miałeś "dostatecznie profesjonalne" smile_prosty.gif

chyba że jakieś "fajerwerki szykujesz"

a w nawiązaniu do masek wydaje mi się że ta francuska nie jest tak klimatyczna (za dużo białego w stosunku do tej z UK) ale to rzecz gustu oczywiście smile_prosty.gif

wiadomość z ostatniej chwili

imć Cichy powrócił ze swoimi promocjami smile_prosty.gif

http://allegro.pl/gu...2585229126.html

@Crix

dążenie do samodoskonalenia to piękna cnota jezyk1.gif

a tak poważnie chciałem powiedzieć że te które widziałem były naprawdę niezłej jakości więc ciekaw jestem ogromnie co i jak zmienisz bo widzę że chcesz wysoko zawiesić poprzeczkę :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - czy 100 zł za nową kolekcjonerkę Anno 2070 to dobra cena ? Bo gra mnie dosyć interesuje ale pamiętam że ten "zestaw solarny" był słabo wykonany, typowo "Made in China", a oprócz tego zestawu to w kolekcjonerce jest artbook, soundtrack i plakat, czyli standardowy komplet. A patrząc po cenie nowej gry w sklepie dopłacam 25 zł więc nie jest to znowu aż tak dużo, ale mam dylemat dlatego wolę się was zapytać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX: kiedy mniej więcej możemy się spodziewać filmu?

@ wahadlo: podzielam zdanie imć bleuba. Zestawik solarny może i nie jest super - hiper, lecz dostarczy trochę zabawy na jakieś pół godzinki, więc nie jest bezużyteczny. Pudełko jest IMHO bardzo ładne i świetnie będzie się prezentowało na półce, a i artbook jest całkiem ładny. Za 25 zł jak najbardziej warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ DjAndzia - jeszcze niedawno widziałem na allegro aukcję prywatnej osoby z 10-12 sztukami tej EK za 260 zł. Ciekawe skąd miał... pewnie ma jakieś wtyki u samego Koticka. :trollface:

A tak na serio: zeszło szybko, bo nie było ograniczeń ilościowych, niestety. Powinna być 1 sztuka "na łebka" i basta.

CriX - czyżby to coś związanego z Resident Evil? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...