Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Wiecie co? Mi to wygląda tylko na figurkę w większej skali niż ta, która faktycznie będzie w EK. Mogę się mylić ale zwykle winylowe figurki są zwykle nieduże. Ja bym się spodziewał max 10 cm. Po za tym ile by miała kosztować EK z takim olbrzymem? Przecież to jest prawie wielkości monitora. Tak jak mówiłem - jak dal mnie bardziej wizualizacja niż faktyczna figurka... Ale kto ich tam wie.

@Dowm

Czyli nic się nie pomyliłem. Tylko na co więc Muve dało takie nieprawdziwe zdjęcie?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałbym tą duża wersję jako finalną wsadzoną do EK, przeca na wizualizacji widać duże pudełko z plastikową szybką od frontu sugerującą że figurka będzie mniej więcej jego wysokości. Niemniej foto wrzucone przez lobo daje do myślenia :>.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego hitmana, poszperałem na amazonach i n brytyjskim jest wystawiona ta kolekcjonerka na konsole za 60 funciaków a na pc za 50. Figurka ma mieć niby 10 calów (25 cm ), i ciut różni się detalami od tej wrzuconej przez Hellspawna. Niemniej cena atrakcyjna i trzeba się czaić na muve, bo na pewno będzie tak samo jak z Darksiders 2, a na facebookowym profilu muve.pl pojawiła się informacja, że lada dzień ta edycja pojawi się w ofercie. W sumie to w ogóle nie myślałem o zakupie tej gry w tym roku, ale chyba trzeba będzie wygrzebać oszczędności biggrin_prosty.gif Miło się zaskoczę jeśli cena konsolowej edycji zamknie się w 300 zł.

http://www.amazon.co...30&sr=8-2-fkmr0

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam u Was, ale ja jestem ogromnym fanem Felici Day(wykupiła to sobie u mnie dzięki świetnemu serialowi 'The Guild', oraz świetnemu voice actingowi w DLC do DA II - Znak Zabójcy, no i do puli mogę dodać średni, ale dający się obejrzeć serial Dragon Age Odkupienie), a teraz prosto od

. wink_prosty.gif

PS: Nie musicie dziękować za 2 tygodnie spekulacji i fapania na widok figurki. wink_prosty.gif

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kolekcjonerkę najnowszego Hitmana - ta figurka wogóle mi się nie podoba. Taka komiksowa stylizacja, która kontrastuje z tematyką gry, to nie moje klimaty. Wolałbym zwykłą np. jak w ofercie aliensgroup. Najbardziej interesuje mnie sama gra, a ta stoi jeszcze pod znakiem zapytania. Przeczytam recenzje w CDA i dopiero wtedy pomyślę nad zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Przeczytam recenzje w CDA i dopiero wtedy pomyślę nad zakupem.

Ja po recenzji ME, ME2 i ME3 nie sugeruję się w najmniejszym stopniu CDA, z tego co pamiętam ME1(najlepsza część z serii) dostała 8, albo 8+, a dwie dużo słabsze części dostały po dyszce, co jest dla mnie tak bardzo komiczne, że kupuję już to pismo raczej z przyzwyczajenia, a jak upadnie to płakać nie będę, bo i tak 99% newsów mam z neta...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt jeszcze nie obczaił unboxingu GW2 EK? Toż to jest MEGA! Figurka rzeczywiście urywa genitalia, steelbook okazał się dużym pudełkiem na resztę elementów zestawu, mniam mniam mniam! 500 stówek oferowane niedawno przez Empik za ten zestaw to rzeczywiście w porzo cena.

@TTr96

Kojarzę dziewczynę właśnie z The Guild, robili świetne okołoWoWowe filmiki :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o szybką radę. Za godzinę prawdopodobnie wychodzę z domu i przez tę godzinę muszę się zdecydować czy biorę Sims Średniowiecze EK. Sama kolekcjonerka nie jest zbyt bogata, ale prezentuje się naprawdę spoko imo. Simsy dość lubię(to dzięki nim mogę godzinami przebierać w uzbrojeniu postaci w grach RPG ;D) Cena jaką mam obecnie to 67zł, średnio mi na tej grze zależy, zdecydowanie SImsy 3 są lepsze, aczkolwiek Średniowiecze jako skok w bok na 10-20h jest całkowicie do przetrawienia. Więc co o tym sądzicie? Brać, czy może odkładać kasę na inne ciekawe kolekcjonerki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił. Już same Simsy to rozrywka bardzo przyziemna, płytka, a spin-off Średniowiecze tym bardziej. Kupowanie kolekcjonerki dla samego hasełka "kolekcjonerska"? Po co? Zresztą - ta EK to typowa próba wyciągnięcia jeszcze więcej kaski od fanów serii.

Ty, nawet ten spin-off Średniowiecze doczekał się dodatku :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felicia Day, ahh it's fappin' time right now! :trollface: /uff... zmęczyłem się, a tu trzeba jeszcze coś napisać pod spodem :D/

Unboxing EK Guild Wars 2 utwierdził mnie w przekonaniu, że owa edycja jest niemal w 100% warta swojej ceny (w końcu 500 zł to bajońska suma jak na moje standardy i obawiam się, czy nie odbiła mi palma gdy kupowałem Pre Purchase), ale nawet pomimo braku całkowitej pewności nie zamierzam jej odsprzedawać. Jest git. Figurkę miałem już okazję widzieć dużo wcześniej i wygląda majestatycznie oraz przekozacko. Stalowe pudełko z ładną grafiką to wielce gustowny element skrywający resztę. A tam ramka i arty bez rewelacji, artbook zapowiada się estetycznie, ale 120 stron to trochę mało. Szkoda, że gra nie pojawi się w steelbooku tylko w tym tekturowym cuś, podobnie soundtrack, ale za to naziwsko Jeremy'ego Soula rekompensuje mi to. Ogółem jest na co czekać :> Wraz z Asssassin's Creed 3 zdecydowanie dwie najciekawsze EK jakie pozostały nam z tym roku :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłem Mass Effect 3 Edycje Kolekcjonerską PS3, dałem za nią 159 zł. Powiem wam szczerze, że w życiu bym nie dał za to 300 zł. Tam nic tak na prawdę nie ma, jedynie artbook daje radę jako tako. Do tego również otrzymujemy pocztówkę z grafiką Normandii, naszywkę N7 i komiks które jest spoko. Odpowiedzcie sobie sami, bo ja bym nie dał, kupiłem tylko dlatego, że była promocja na EK a zwykła kosztowała 199 zł. To moja druga kolekcjonerka i powiem wam, że fajnie to na półce wygląda ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na gram.pl Kolekcjonerski ME3 na PS3 był za 119, a na merlinie za taką samą cenę na Xboxa. Właśnie na merlinie zamówiłem, ale sam nie wiem czy czasem to nie była jakaś pomyłka i nic z tego nie będzie, bo po 1 dniu cena się zmieniła na 265

@JediMati

Ten kod pozwala Ci na ściągnięcie DLC "From Ashes", czyli dodatkowa misja na Eden Prime i dodatkowa postać do singla

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 159 zł to naprawdę warto, i zawartość odpowiednio pasuje do ceny. Ładne tekturowe pudełko, a w środku dodatki razem z grą. Do tego gra jest w klimatycznym Steel-Book'u, jeśli ktoś jeszcze się zastanawia to bierzcie bo wszędzie są chyba promocje ;) Ja już mam drugą grę w edycji kolekcjonerskiej do kolekcji. Chodź tak naprawdę nie wiem jaka jest dodatkowa zawartość cyfrowa, kod wpisałem coś tam pobrałem a w grze tego nie widzę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GW 2 genialne!!

muszę to powiedzieć choć to wbrew mojemu drugiemu ja, GW2 jest chyba(musiałem dodać) warta te 500 PLN smile_prosty.gif

a co do spekulantów

owszem kolega Kaczek zarobi na tej EK, ale jak widzę sprzedaje tylko jedną, więc może doszedł do wniosku że warto jednak jej nie mieć smile_prosty.gif

dlaczego tak mógł pomyśleć cóż muve dało wielu do myślenia smile_prosty.gif

a może kupił a teraz potrzebuje kasy na GW2 bo znów jest (ma ktoś wolne 500 PLN do środy - po Wielkiejnocy biggrin_prosty.gif )

ale ja będę go bronił przed łatką spekulanta z innego powodu,

mianowicie wystawił na licytuj a nie KT więc to już sprawa kupujących za ile zejdzie równie dobrze mógłby sprzedać taniej niż zapłacił(wiem że tylko teoretycznie)

jakby chciał zdzierać zrobiłby jak muve z GW2 i dał KT np na 500 czy 700 PLN pewnie ktoś by się połasił

PS no i ma tanią wysyłkę :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc te filmiki niezmiernie się cieszę ze swojego pre-orderu. Jak na razie mogę spać spokojnie.

Figurka będzie prawdziwym olbrzymem i już się nie mogę jej doczekać (mówię cały czas o EK GW2 :D)

Pytanko. Ma może ktoś na sprzedaż nabój na smyczy ze Stalkera Czyste Niebo?

@DOWN

Mam to samo odnośnie Hitmana - jakoś wielkim fanem nigdy nie byłem, więc też odpuszczam.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79 - kolega Kaczek93 kupił tą EK z myślą o natychmiastowej odsprzedaży, do czego się publicznie przyznał. Oczywiście, nie mam nic do sprzedawania pojedynczych kolekcjonerek, kiedy zyskują na wartości po jakimś czasie od premiery, ale mam coś przeciwko perfidnemu cwaniactwu.

W zasadzie ta figurka z kolekcjonerki Hitmana jest specyficzna i nie każdemu podejdzie pod gust - ja odpuszczam. Sama gra mnie średnio interesuje, a figurka jest po prostu nie na mój gust.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem sprzedawania na Allegro produktu, którego się fizycznie nie posiada(nie licząc sklepów) jest zabronione? Jeśli tak, to kwestia zgłoszenia cwaniaczka(powiedzmy że dopisałbym kilka epitetów, ale regulamin zabrania) i przez jakiś czas będzie pewnie pod okiem Allegro. :) Ogólnie dla mnie to chamstwo, kupowanie dla zarobku, handlarze chyba nie wiedzą, że fani często nie mają kasy na wysokie wydatki i kupna w dniu premiery edycji limitowanej gry, to banda zadumanych w sobie debili musi się rzucić, wykupić wszystkie egzemplarze i potem opchnąć, bo w końcu nikt im nie zabroni. W takich sytuacjach z chęcią bym dał w mordę cwaniaczkowi.

PS: Postanowiłem jednak kupić EK The Sims Średniowiecze, kto wie, może nakręcę unboxing. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...