Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Kiedyś, wydanie specjalne było dla fanów i tylko dla nich. Nie było problemów z dostaniem takiego, bo mało kto je chciał (w końcu to większa koszta). Jedynym problemem wtedy było posiadanie odpowiednich funduszy. Teraz, jest zupełnie inaczej. Wydania takie, nie są już rezerwowane dla fanów i kolekcjonerów, a dla "allegrowych cwaniaczków" którzy je masowo kupują, a później sprzedają. Następnie fani je kupują (cena jednak jest o 40% wyższa). W tym roku, nie dostrzegłem, ani jednej wartościowej kolekcjonerki, którą mógł bym spokojnie wykupić....

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek czeka, zbiera kasę na EK, później wraca z pracy i uradowany klika w link do sklepu, a tam tylko kurz został. Po premierze EK Darksiders II zapewne będzie hasać na Allegro w bardzo "atrakcyjnych" cenach.

Panowie którzy byli w odpowiednim miejscu i czasie, mam nadzieję, że podzielą się wrażeniami z EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, będzie jeszcze jeden rzut kolekcjonerek GW2 przed premierą? Bo te na muve.pl (za 700 złotych) w ogóle nie schodzą, tak też, możliwe, że obniżą "tylko" do 500 złotych. Dochodzi jeszcze pochodzenie po okolicznych sklepach, może tam coś mają.

PS: Nie musicie udzielać szczerzej odpowiedzi, wolę żyć nadzieją, że tak będzie :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DjAndzia Ja akurat nie byłam tą grą zainteresowana, ale Ek wygląda ciekawie. Ciekawe jak z jakością trollface.gif Strasznie szybko się rozeszło, co się teraz dzieje na tym rynk

(nie wiem jak cytujecie,że macie dokładnie usera, dzień i godzinę dlatego uzyłem @)

Sądze żę dzieje się tak ponieważ coraz więcej ludzi próbuje nas naśladować i chce tak jak my, poszanować swoje hobby. Zarazem drugie tyle, a nawet więcej to po prostu za przeproszeniem "polaczki" chcące w łatwy i bez interesowny sposób zarobić(Więcej osób to większe ceny - dla oglądającego i przyszłego sprzedającego jakąkolwiek EK,ale nie zawsze to się sprawdza). Ja nawet nie dam złotówki na takich oszustów, niezależnie jakiejkolwiek gry.(Diablo 3 się kłania)

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub:

Skąd wiesz, że nie schodzą chytry_prosty.gif?

Bo sterczą tam chyba od dwóch tygodni, jak nie dłużej.

Przesadzasz. Pierwszy lepszy przykład z brzegu - Risen 2.

Może i trochę dramatyzuje, ale też mam trochę racji. Ostatnio, ta branża zrobiła się naprawdę "zajęta".

Edytowano przez Dedexus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matrix312

Nawet nie wyjmę jej z folii. Po co mi maska i jakiś tam artbook. Że tak łagodnie powiem "to nie dla mnie" ale mam nadzieję, że większość wie o co chodzi.

Z resztą nawet jeśli chodzi o samą grę, to mój złom już jedynkę ledwo ciągnął smile_prosty.gif

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktoś jak jakiś czas temu narzekałem na EK najnowszego Deus Exa? Jeżeli ktoś ma nadal "hajpa" na tą edycję to proszę bardzo: http://allegro.pl/deus-ex-human-revolution-kolekcjonerska-i2530219812.html . Chyba dobra oferta jak na edycję X-klockową.

Poza tym muszę się pochwalić, że zakupiłem sobie wreszcie EK AC2 za 150 zł. O ile wcześniej nie zwracałem uwagi na tą serię to jeden z użytkowników (chyba największy fan serii AC na całym forum smile_prosty.gif ) tak nahajpował mnie na gry z tejże serii, zakupiłem pierwszego AC i zdałem sobie sprawę jakim idiotą byłem. Tak więc musiałem zakupić "Łajt Edyszyn", nawet gdy miałem możliwość kupienia EK Bioshocka za 100 zł.

Z czystej ciekawości pytam: ile kosztowała EK AC 2 w empiku? Kiedyś było o tym gorąco na forum, i zastanawia mnie ile straciłem na swojej głupocie.

Może lepiej byłoby gdybym tego jednak nie wiedział...

Edytowano przez xvi26
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę. Czy jest na tym forum osoba która kupiła EK Borderlands II U. L. C. (PC) i chciałaby zamienić ją na EK Guild Wars 2 po cenach kupna (czyli przelewa mi różnicę w cenach gier)?

Jest taka osoba na tym forum. Ale nawet gdybym w ogóle nie musiał Ci przelewać różnicy w cenie gier, to i tak wolę Borderlands 2 - Ultimate Loot Chest Edition :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, od nie dawna zacząłem się interesować kolekcjonerkami, więc często tu zaglądam. Co do dzisiejszej sytuacji z kolekcjonerkami z Darksiders 2, to faktycznie rozeszły się w 2-3 godziny. Radzę jednak obserwować muve.pl ponieważ na kilku forach pracownik Cenegi potwierdził, że rozmawiają z THQ o dodatkowej puli. Na amazon.co.uk dostępna jest tylko kolekcjonerka na xboxa, a pomimo darmowej wysyłki trzeba zapłacić prawie 380-390 zł. Sam miałem tam preordera ale go anulowałem i teraz na karcie kiszą się 74 funty ;p

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie maski z Darksiders 2: http://bi.gazeta.pl/.../z11295953X.jpg

@ Orchi: Udzielaj się aktywniej wink_prosty.gif. I pochwal się swymi kolekcjonerkami, jeśli takowe już posiadasz smile_prosty.gif. Masz linka może do tych wypowiedzi Cenegi?

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ matrix312

Co do kolekcji to na razie skromna, Batman AC, Driver SF, Wiedźmin 2 i zamówione Darksiders 2 i Freedom AC3, tak jak mówiłem dopiero się w to wkręcam.

Co do linków proszę :

Tu jest lekki bałagan ale mniej więcej na początku jest napisane, użytkownik kenshin_cenega

http://polygamia.pl/...e_gry_THQ_.html

i tu, taki sam nick

http://forum.gram.pl...d=78201&tpage=4

Edytowano przez Orchi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Orchi: Dzięki, łapaj szczałki w górę za info :trollface:

I jest nadzieja :). Swoją drogą tak mnie nagle naszło na włączenie kompa, tylko nie widziałem konkretnego celu :P.

Tylko może zaistnieć taki sam problem jak dziś rano. 3/4 forumowiczów nie wiedziała, a gdy już wiedzieli EK nie było. W związku z tym proponuję wymienić się telefonami w gronie osób nastawianych na kupno tej edycji, by w razie czego dać cynk nie będącym obecnie aktywnym na FA :).

PS. Wysłałem do Cenegi maila z zapytaniem, kiedy można spodziewać się wrzucenia tej edycji, o ile dogadają się z THQ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do osób zamawiających Guild Wars 2 z empiku, to mój status zaktualizował się do wysłany i że do odbioru będzie 7 sierpnia, o co z tym chodzi? Przecież premiera jest później?

Teraz też zobaczyłam że na str przedmiotu maja taką dziwna informację:

"Ze względu na specyfikę produktu płatności za edycję pre purchase dokonujemy w momencie składania zamówienia. Zamówienia tylko złożone , nie opłacone, zostaną anulowane ."

Wychodziło by na to, że nie można brać płatność w salonie :D Mimo tego, ja taką wybrałam, chore to jakieś.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andzia, to samo miałem z muve wczoraj. Tutaj chodzi o to, że oni zaklepują grę dopiero po wpłynięciu należności, chyba, że wybierze się płatność przy odbiorze, bądź, w przypadku Empiku - odbiór w salonie. Bądź spokojna smile_prosty.gif.

----____-----____-----____-----____-----____-----____-----____-----____-----

Ostatnio nahajpowany Darksiders, postanowiłem sprawić sobie coś ciekawego z tego uniwersum. Ale co? Chętnie kupiłbym sobie któryś z oficjalnych poradników a do tego książkę ,,Darksiders: Abomination Vault'', ale ceny sprowadzenia z zagranicy skutecznie odciągają od tego pomysłu, w dodatku ze świecą szukać wysyłki do Polski. Więc może figurka? Najtańsza za 500 zł. Odpada. Więc... może zrobię coś sam? To jest myśl! Efekty: http://imgur.com/zEYyW,PthJ4,HsIJU, wzorowałem się na tym: https://fbcdn-sphoto...009568108_n.jpg.

Nazwę gry powlekłem kilkoma warstwami bezbarwnego lakieru do paznokci (pół buteleczki), by uzyskać efekt wypukłości, ale nie pomyślałem, że po nałożeniu antyramy efekt zniknie. Ale przynajmniej świeci się ,,pod światło''. Nie jestem do końca zadowolony, bo nieco krzywo wykleiłem litery i z lenistwa nie chciało mi się ich dokładnie wyciąć, ale tak na 70 % mi się podoba.

EDIT: Przeglądam sobie komentarze pod niusem o wyprzedaniu nakładu EK Darksidersów, a tam... http://forum.cdactio...showuser=467004 chytry_prosty.gif

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Przeglądam sobie komentarze pod niusem o wyprzedaniu nakładu EK Darksidersów, a tam... http://forum.cdactio...showuser=467004 chytry_prosty.gif

Macki ośmiornicy dosięgły i to forum :trollface: .

Na stronie australijskiej sieci sklepów EB Games znalazł się pre-order na edycję specjalną gry Dishonored.

Link: http://ebgames.com.au/pc-157376-Dishonored-Special-Edition-PC .

Dobrze, że to nie kolekcjonerka, bo stuffu w niej nie za dużo, a jak już jest, to elektroniczny, a nie namacalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...