Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Tutaj wersja na X360. Mocno zastanawiam się nad zakupem bo to śmieszne pieniążki jak za kolekcjonerkę gry na konsolę. W sam tytuł też chętnie bym zagrał, chociażby dla nabicia aczików, z drugiej jednak strony zaległości mam przeogromne i nie sposób mi zaznajomić się z czekającymi na mnie must-have'ami a co dopiero siadać do Warhammera chytry_prosty.gif Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwu1978 - rozczaruję Cię to nie jest mój egzemplarz:D Nie myślę w ogóle o rozstaniu z nim:)

Co do Borderlands 2 to może zagrywa z strony Muve, że niby dadzą niedostępne żeby wykupić na konsole albo drugą wersję kolekcjonerki. A potem nagle się pojawi dostępność z ceną większa o 100-200zł biggrin_prosty.gif Zapewne pojawi się w innych sklepach ta EK.. a może i nie?

Warhammer 40,000 Space Marine zakupiłam wersję zwykłą za 40zł i jestem zadowolona:) Choć EK ciekawie wygląda, to zastanawiam się również nad zakupem. Chyba Crix zakupił w empiku taką wersję za 50z jak sie nie mylę?

P.S Czy wy mówicie o tej EK Dead Island?

http://www.ultima.pl/dead_island_pl_edycja_kolekcjonerska/i10577/

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się skusiłem w muve na Borderlandsów, zobaczymy czy będzie z tego jakiś biznes :)

ciekawi mnie inna sprawa, w opisie pisze Wersja językowa: Pełna angielska czyli co nie będzie nawet polskich napisów ? jesl itak to tym bardziej edycja w cenie, zawsze możliwa odsprzedaż za granicę

a odnośnie przetrzymywania zafoliowanych kolekcjonerek, co w sytuacji gdy po otwarciu okaże się że jakaś część jest uszkodzona albo jej w ogóle nie ma ? a termin zwrotu, gwarancji dawno minął

PS. widzę ze w wirtusie dość długo już wisi kolekcjonerka Tron Legacy - jakby kogoś interesowało to w pakiecie jest ta figurka

http://www.fanatyk.pl/deluxe-sam-flynn.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odnośnie przetrzymywania zafoliowanych kolekcjonerek, co w sytuacji gdy po otwarciu okaże się że jakaś część jest uszkodzona albo jej w ogóle nie ma ? a termin zwrotu, gwarancji dawno minął

Cóż... Będzie Cię czekać mały dreszczyk emocji podczas ewentualnego rozfoliowywania :trollface:. Można w tym momencie pójść jeszcze dalej w rozważaniach i postawić takie pytanie: "Co w przypadku, gdy żaden z właścicieli NIGDY nie rozfoliuje danej kolekcjonerki, w której (przez nieszczęśliwy przypadek) znajduje się uszkodzony element?" Już nie raz się nad tym egzystencjalnym zagadnieniem zastanawiałem i... do dzisiaj nie otrzymałem odpowiedzi :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

gorzej jak sprzedajesz komuś nówkę w folii a tam będą braki confused_prosty.gif

kolejny wiedźmin wczoraj się objawił za 1100 smile_prosty.gif

epidemia normalnie

@down

bleub no nie wiem czy się zamyka?

zastanawiam się czy nie robi się z tego spirala :)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zwęszyli interes. Dochodzi do tego że Ci którzy kupili pół roku czy rok temu egzemplarze za 500-600zł (i już wtedy było to przez nas uznawane za szaleństwo) teraz sprzedają je za >1000zł. I koło się zamyka :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam coraz bardziej żałować, że nie zamówiłem kolekcjonerki GW2. Jeśli chodzi o dostępność, to kreuje się drugi Skyrim, i raczej nie będzie można jej ot tak kupić. Muve.pl bardzo "hojnie" udostępniło nam ją za jakże wspaniałą cenę 700 złotych. Wszystkie nakłady na stronie Empika również wyczerpane, tak też próżno tam szukać. Pozostaje się jedynie zadowolić wersją podstawową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądając na allegro natrafiłem na coś takiego http://allegro.pl/world-of-warcraft-mists-of-pandaria-kolekcjonerska-i2521058180.html. Cena z kosmosu,poza tym sprzedający myśli iż przekona mnie tak mało przekonującą propozycją(nie przemówiło do mnie to iż tyle samo osób nagle wyda swoje pieniądze wyłącznie w te wydanie).

Wydać tyle pieniędzy na edycje skromniejszą w porównaniu do poprzedniczek i nieporównywalnie mniej okazałą niż z Diablo 3 too strzał w stopę. (Moim zdaniem - naprawdę najciekawszym elementem jest czaszka z tworzywa sztucznego z całego zestawu ale narazie daruje sobie kupna EK Diablo 3)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, doszliśmy wczoraj z Yaperem do wniosku że ktoś wyraźnie monitoruje nasz temat - aukcja ta pojawiła się na allegro następnego ranka po wyciągnięciu kolekcjonerki "na tapetę" i naszych wieczornych rozważaniach na jej temat. Apel do czytelników - nie dajcie się nabrać :>

Wiadomym jest że imć handlarz próbuje złapać naiwnych mając jak dotąd jedyną taką ofertę na allegro. Sam jestem mocno sceptycznie nastawiony co do sprzedawania towaru którego się faktycznie nie posiada. W samej kolekcjonerce dziwnym jest brak kart z karcianki TCG obecnych w każdej poprzedniczce, cena zapewne nie będzie odpowiednio niższa..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Aukcja z EK Pandarii cuchnie wyłudzeniem pieniędzy, bo polski wydawca (CDP?) nadal nie wypuścił oficjalnych pre-orderów wraz z cenami. Te powinny nie być większe niż 299 złotych. Magia jedynej oferty w Polsce, jakiej manipulacji dopuszcza się ten Allegrowicz, może zmylić wielu desperatów, którzy tylko wyrzucą kasę w błoto. Obrobić zdjęcie w Photoshopie to każdy może.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dole ekranu widzę 5 użytkowników i... 1 gościa :trollface:...

Macie rację. W ogóle w tej materii, trzeba mieć choć nikłe pojęcie, które pozwoli nam nie nabić się w butelkę przez nieuczciwych sprzedawców. Mam na myśli to, że trzeba chociażby wiedzieć, że kupowanie od osoby prywatnej kolekcjonerki, której dystrybutor nawet oficjalnie nie ogłosił pre-orderów... po prostu "śmierdzi".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat znów lekko zamarł czyżby olimpiada pochłonęła użytkowników smile_prosty.gif

a co do Pandarii i aukcji z nią, czytał "nas" albo nie, równie dobrze mógł trafić na info w sieci i pomyślał że zarobi na tym że będzie pierwszy smile_prosty.gif

@matrix

zależy jak komu bardzo na folii zależy :)

wg mnie drogo

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o tą aukcję to to biedronka edyszyn - gra na DVD w DVD-boxie okraszona kartonowym pudełkiem. Już wolałbym sprawić sobie wydanie na 2CD z Extra Klasyki :>.

Może posiada ktoś kolekcjonerkę Warhammera Space Marine (tą z artbookiem i pieczęcią) - intryguje mnie zawartość album i feeling dotyczący całości EK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może posiada ktoś kolekcjonerkę Warhammera Space Marine (tą z artbookiem i pieczęcią) - intryguje mnie zawartość album i feeling dotyczący całości EK.

Czy ten "artbook" to nie jest przypadkiem spis broni z genialnym Las Cannonem jako snajperką na czele? Bo posiadam wydanie specjalne, ale jeśli się nie mylę, to różni się ono tylko tą pieczęcią i pudełkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maliniorz: Dokładnie tak, jak prawi imć bleub. Premierówka, oprócz samego Big - Boxa zawiera jeszcze kilka wypaśnych gadżetów:

- Instrukcję mającą 159 stron, ze świecą szukać czegoś takiego w erze tych dzisiejszych, ,,ekologicznych''

- Mapę świata

- Grę w Jevel - Case (tak to się pisze?) na dwóch krążkach CD

- Książkę ,,Świątynia Złych Żywiołów''. Nie całe 300 stron, a na dodatek w PL, co dziś jest rzadkością

No i jeszcze w folii i prawie idealnym stanie, co przy grze mającej 9 lat ma znaczenie.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawartość bardzo ładnie się prezentuje, jak dla mnie warta tych 105 złotych. Szczególnie (chociaż mnie) podoba się "opasła" instrukcja, których swoją drogą, w dzisiejszych czasach jak na lekarstwo. Powoli zaczynam się przyzwyczajać, do tego, że w grze zamiast pięknie wykonanej instrukcji znajdę kilka ulotek reklamujących pizze i jakiś sklep z butami. Zastanawia mnie zawartość edycji podstawowej Guild Wars 2. Co do samej gry nie mam dużej pewności, więc darowałem sobie kolekcjonerkę, mam jednak nadzieję, że w samym pudełku znajdę chociaż instrukcję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...