Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Dzięki wielkie bleub... confused_prosty.gif Ja to licytuję i nawet wygrywam, ale teraz dzięki tobie pojawi się wysyp konkurencji... Nie ma co, wielkie dzięki... -_- Może od razu strzelisz mi w placy?

Ja planuję zrobić świecącą - radioaktywną nuka colę. Mam nawet pomysł jak to zrobić bez użycia żarówek itd.

Edytowano przez CriX
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja obserwuję od paru dni ale nie wklejałem żeby nie nabijać ceny (dałem tylko cynk paru fanom z forum nie byli zainteresowani :D)

i właśnie widziałem że CriX wygrywa (miałem nawet zapytać czy dla siebie czy amerykańców licytujesz?)

@bleub

może zedytuj i usuń link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw niezły, ale cena już z czapy - nie dałbym tyle (o ile w ogóle). W sumie nie wiem, skąd u mnie te opory przed Wiechem - miałem niesamowitą ochotę na EK drugiej części na Xboxa, ale koniec końców spauzowałem - z takim wysypem gier, jaki się nam tutaj wszystkim zbliża, wolę zostawić te 200 zł na coś nowego (chociaż pudło z wilczym łbem wygląda naprawdę przekozacko).

Kupiłem EK Halo 3, a ta skubana Legendary Edition dalej mnie męczy:

http://allegro.pl/ha...2500812445.html

Nie wiem, kurde balans....

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400 zł za legendarkę Halo 3 to nadal spora sumka, przynajmniej sprzedawca się tym razem określił, bo ostatnie jego aukcje nie przekraczały nałożonej uprzednio ceny minimalnej. Do dziś żałuję, że nie kupiłem tej edycji za 160 zł, jak była ku temu okazja. Jedynym mankamentem był brak pudła zbiorczego, ale przy takiej okazji cenowej było to do przełknięcia. Anyway, jak sprzedawca opuści do 300 zł to można się zastanawiać, bo to unikacik jest i sam materchiefowski hełm to marzenie kolekcjonera piewszoligowych gadżetów - ikon gier.

Mam podobne opory przez zakupem Mhrocznej Edycji Wiedźmina 2, ale myślę, że jako prezent gwiazdkowy sobie ją sprawie. Z dostępnością nie ma nadal problemów, pomimo fochów gramu, które występują w ich sklepie sporadycznie, ale to prędzej zagrywka psychologiczna niż rzeczywiste kłopoty z dostępnością towaru. Sam medalion i artbook są sporo warte osobno, tym bardziej opłaca się ostatecznie to klepnąć, ale nie teraz. Racja, w tym roku na horyzoncie jawi się jeszcze kolekcjonerka Assassins Creed 3, zatem trzeba rozważnie zarządzać finansami.

... a Master CriX chyba rozbił kabonę z dużą ilością złotych skoro ostro licytuje developerkę Wiedźmina. Sam mam tą aukcję na oku od niemal samego początku, ale dzisiejsza przebitka wyjaśnia wszystko. 1515 i nadal rośnie, what da...? :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenędza robi badanie rynku. trollface.gifBorderlands 2 Ultimate loot chest: 440 zł (cena na Muve 20 zł mniej). Na PC! tongue_prosty.gif Chętni? Myślę, że nawet w Polsce nie ma aż tylu maniaków gotowych wyłożyć circa pół tysiaka na bogate wydanie B2, zważywszy na fakt, że gra kosztuje 120 zł (czyli dopłacamy ponad 300 zł!!!), a część gadżetów nie różni się od tych z kolekcjonerki Duke Nukem Forever (tandetna statuetka, mini artooczek - ochłap itd).

Ponadto Cenędza poszła znów na skróty - nie chciało im się spolszczyć gry (a raczej szkoda im było pieniążków, w końcu za coś prezes firmy musi sobie kupić nową posiadłość w Dubaju). Jestem srodze zawiedziony. Aż tak się nie jaram, by wykładać takie pieniądze, a ta tańsza kolekcjonerka jeszcze będzie na wyprzedażach Muve za 100 zł, coś tak czuję. trollface.gif

PS Z tym komiksem do pobrania to mnie rozwalili... teraz to się koszta tnie na maxa. W EK DNF komiks był może cieniutki i tandetny, ale przynajmniej namacalny, kurka pieczona. -.-

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpuszczam i B2 kupuje w edycji podstawowej. A jesli chodzi o Cenege, to nie przepadam za tym dystrybutorem. Juz trzy razy musialem im oddawac dostep do mojego konta Steam przez te beznadziejne blokady regionalne, ktore uniemozliwialy mi samodzielne zainstalowanie gier sprowadzonych z Polski. :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest i krzynka smile_prosty.gif

http://sklep.muve.pl...miere-club/5414

@Edit

Oj, ktoś mnie ubiegł smile_prosty.gif

Powiem Wam szczerze, że mam duuży ból głowy przez te wydania. Borderlands 2 to pozycja dla mnie absolutnie obowiązkowa, poza tym do pierwszej części gry mam taki, kurczę, sentyment, że chcę mieć jakieś gadżety kolekcjonerskie. Ale za taką cenę? Ta tańsza edycja z artbookiem powinna być za 200 zł, ulimate loot chest za max. 340. Według mnie tyle to jest warte i tyle bym za to dał. Artbook i bobblehead furory nie robią, te dodatki wirtualne też aż tak bardzo nie nęcą (chociaż te DLC...smile_prosty.gif) Nie wiem, zastanowię się jeszcze, ale na 99 % wezmę podstawową edycję. Cenędza robi sobie jajca, porównajcie te edycję sobie chociażby z...Freedom Edition Assassyna, gdzie za 250 zł dostajemy wypasionego Connora, artbook i steelboxa.

Edytowano przez I3ig
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny obu edycji zabójcze, choć sam fakt, że obie pojawią się na naszym rynku to plus. Vault Hunters Edition za 180 zł wziąłbym bez wahania, a tak trzeba się będzie czaić na wyprzedaże. Edycje ze skrzyneczką oficjalnie dopisuje do mojej listy "w marzeniach".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

420 zł nie jest jeszcze dla mnie aż tak zaporową ceną, żebym odpuścił, ale muszę to przemyśleć. Taka kasa za wersję PC- trochę grubo, w szczególności, że nastawiałem się na grę na konsoli (ostatnio co kupię na kompa, to ledwo kończę - tak się do pada, TV i wygodnego fotela przyzwyczaiłem). Once again - muszę to przemyśleć tongue_prosty.gif

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a część gadżetów nie różni się od tych z kolekcjonerki Duke Nukem Forever (tandetna statuetka, mini artooczek - ochłap itd).

Let me guess - nie kupiłeś tej edycji i oceniasz? Po twojej wypowiedzi tak sądzę. Po za tym użycie słowa "tandetna" jest w tym wypadku ogromnym nadużyciem.

Ulitmate Loot chest trochę drogie, i na pewno mniej opłacalne jak EK Guild Wars 2.

I teraz zapytam się was tak - w głowach się wam poprzewracało z tymi cenami? Chcielibyście bogatszą EK na 160 zł? Przecież tyle nawet EK Fallout 3 nie kosztowała. Przynajmniej nie przesadzajcie. 260 zł to wcale nie tak dużo. Ja wiem że każdy by chciał za darmo, ale nie przesadzajmy...

No i super edycja Wiedźmina zwiała mi sprzed nosa za bagatelną kwotę... ale żal... mogłem próbować kupić za te 2500 zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crix: nie, nie przesadzamy. 300zł za figurkę i pakiet DLC to stanowczo za dużo. Ponad 400 za kilka dodatkowych kartonów...no sorry ale nie. Nie mamy pensji zachodnich żeby płacić w zachodnich cenach. Po drugie Tobie powinno zależeć na jak najniższych cenach...no chyba, że w zamian za reklamy i namawianie Twoje kontakty coś ci przekazują co? ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Gdzie ty tam masz za 300 zł? 260 zł to nie 300 :D

Nie. Mi też zależy na jak najniższej cenie ale bądźmy realistami.

A te 400 zł to nie za kilka kartonów a za pełnoprawną skrzynkę która nie jest wykonana z kartonu. Jednak jak już mówiłem - ponad 400 zł nie warta, szczególnie jeśli porównać ja z EK Guild Wars 2, które na gram.pl było za jak najbardziej rozsądną cenę. Niestety dla spóźnialskich Muve wywindowało znacznie cenę.

Podstawowa EK B2 mimo wszystko najdroższa nie jest ale najbogatszą za ok 300 - 350 zł bym pewnie wziął.

Nie wiem jak wam - mi sie nie pali, poczekam to może stanieje. No chyba, że po raz kolejny Empik wyskoczy z jakąś super ofertą :D

A o jakich kontaktach mówisz bo nie mam pojęcia?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Let me guess - nie kupiłeś tej edycji i oceniasz? Po twojej wypowiedzi tak sądzę. Po za tym użycie słowa "tandetna" jest w tym wypadku ogromnym nadużyciem.

Ja pisałem o statuetce z DNF, a nie bobblehead z B2. Statuetka z DNF jest tandetna tak samo jak reszta gadżetów i sama gra. Tyle, że tandeta w grze nadaje jej swoistego uroku, jednak nie tego się spodziewałem. 50 zł to była uczciwa cena za tą kolekcjonerkę, ale każda złotówka więcej to - IMO - marnotrawstwo pieniędzy, tym bardziej, że sama gra krótka i mocno średnich lotów, nawet dla takiego fana serii jak ja (ja w przeciwieństwie do większości zagrywałem się jeszcze w Duke Nukem 1 i Duke Nukem 2 - platformówki z początku lat 90-tych).

Zakład, że EK Borderlands 2 będzie miała tego samego chińskiego producenta, co EK DNF? Widać to choćby po składzie: to samo kartonowe pudełko, ten sam, maleńki artbook (zmora bardzo wielu EK - choćby Batmana czy Mass Effecta). A skoro producent i materiały te same, to i jakość podobna - czyli mocno średnia. 260 zł to cena przesadzona, a 420 za wersję bogatszą - cena ZŁODZIEJSKA. Tyle ode mnie, Cenędza na mnie nie zarobi. Obiecałem, że kupię zachodnie wydanie, skoro im się nawet spolszczyć paru monologów i interfejsu nie chciało i tak też zrobię. Bardzo mi podpadł ostatnio ten wydawca i żaden "taniutki" Alan Wake za 50 zł* nie odkupi mojego zaufania.

* To nie jest wcale atrakcyjna cena! Pudełko z najtańszego możliwego plastiku i płytka są warte - hurtowo - grosze, a sama gra ma 2 lata, więc i cena stosownie niska.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometeus skoro popiersie z DNF to tandeta to jak nazwać głowę Geralda z W2? Przecież popiersie z DNF jest o niebo lepsze i lepiej wykonane od wspomnianej głowy. Po za tym nikt nie miał z nim tylu problemów co z Geraltem...

I ja bardzo dobrze wiem o czym pisałeś - za kogo mnie bierzesz :D

Chcesz pudło wykonane z dobrego materiału, zamiast jak to zwykle bywa - z plastiku? Może z polystone? Tylko co z tego jeśli taka edycja przekroczyła by wtedy 1000 zł. Fajnie było by dostać metalową skrzynkę do B2 ale przecież nikt ci tak drogiego gadżetu nie doda... Trzeba się cieszyć, że EK w ogóle powstają, bo niedługo mogą przestać. Ceny to już inna sprawa.

Skoro ceny są jakie są to powinniśmy postąpić tak jak robią rozsądni ludzie - poczekać. Kłótnie i spory nic nam nie dadzą. Przeczekajmy cenową głupawkę a na pewno dostaniemy tanio EK tak jak to było w przypadku EK Batmana AC. Kto jest za? Skoro dystrybucja chce na nas zarobić, to może nie dajmy jej okazji. Konkurencja cenowa znajdzie się bardzo szybko.

Przypominam że Empik.pl pokazał że da się tanio załatwić EK - najbogatsza EK AC III za 250 zł.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ CriX - popiersie Geralta stoi w zasadzie na podobnym poziomie co popiersie Duke'a - czyli kiepskim. Tyle tylko, że EK Wiedźmina 2 bije na głowę i wgniata w Ziemię kolekcjonerkę Duke'a: zawartością, jakością materiałów i unikatowością. Porównaj kości wiedźmińskie (majstersztyk od Q workshop!) do kostek z DNF, porównaj artbooki... niebo a ziemia! Nie ma co gadać.

BTW, kilka dni temu zamówiłem EK Batmana AC i w poniedziałek doszła. Całkiem fajny zestaw, za 95 zł z przesyłką kurierską (i prezentem od sklepu wartym minimum ze 20 zł) - było warto. Figurka porządna, ale reszta dość cienka. Artbook chyba najsłabszy jakie widziałem - nie dość, że maleńki, to cieniutki; soundtrack do pobrania - szkoda gadać; skórki batmana do pobrania - bez komentarza. :P Ale ogółem nie jest źle. Szkoda tylko, że nawet normalnego DVD Boxa nie ma... musiałem sobie wydrukować okładkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przykozaczyli z ceną krawaciarze z Cenegi, nie ma co! Pośrednia edycja wypada tutaj najgorzej - 260 zł i brak chociażby steelbooka to bezczelność w żywe oczy. Najbogatsza edycja warta 300 zł i za tyle byłbym w stanie ją kupić. Obecne ceny nie na polską kieszeń. Ciekawe, czy ktokolwiek im to kupi, a mówię póki co o edycji PC, a nie konsolowej, która jeszcze więcej kosztuje. Czarę goryczy przelewa brak polonizacji. Czyżby zanosiło się na taki stan rzeczy? Nieładnie, nieładnie. Jak dla mnie mogą się udławić takimi 'ofertami', poczekam do marca na wyprzedaże, bo że im to nie zejdzie to pewne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prometeus co do popiersia a głowy to bym się nie zgodził. No ale są gusta i guściki.

Co do Batmana - zobacz kto wyprodukował figurkę a będziesz wiedział wszystko. Co do reszty - wszystkiego za mało. 100 zł to super cena szczególnie, że sama figurka jest znacznie droższa.

Ale co ja tam wiem - na EK się nie znam...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie bez nerwów:) Ceny mogą sobie ustalać jakie chcą, tylko czy znajdzie się chętny do zakupu? No właśnie:) Co do Empik-u może akurat rzucą niższą cenę. Nikt wam nie każe zamawiać z muve.pl.

Prometheus - co za gadżet dorwałeś w zestawie?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

ceny z przeproszeniem to z .... czapki chyba wzięli

ktoś już pisał 180 za chudszą i 300 za tą ze skrzynką byłoby "uczciwie" a tak dołączam do czekających na przeceny o co najmniej 50 % smile_prosty.gif

PS i jak już wspomniano Empik z AC 3 Freedom pokazał że można dobrze i w dobrej cenie

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ceny EK B2 są troszkę za wysokie ale znowu - bez przesady. Wydaje mi się że tymi wszystkimi promocjami zostaliśmy trochę rozpieszczeni. Cena 250zł za pomniejszą kolekcjonerkę Borderlands 2 byłaby w dniu premiery idealna, te 260zł można jeszcze przeboleć. Cieszmy się że pomimo inflacji nie jest to kwota 280zł którą wołano za Jaja ze Stali. Pragnę również nadmienić że nie należy oceniać faktycznej, prawdziwej ceny danej kolekcjonerki po wartości poszczególnych dodatków. W każdym przypadku nie płacimy faktycznej ceny za dodatki a przepłacamy za unikatowość wydania i markę. Nie można więc powiedzieć że bogatsza EK B2 warta jest nie więcej niż 300zł - skrzynka to bardzo fajny dodatek a w odróżnieniu od biedniejszego wydania dostajemy steelbook, płucienną mapę i co nieco więcej. Zestaw jest bogaty więc w dniu premiery można by dać za nią 350zł. Fakt, mając w pamięci chłam wrzucony do Jaj ze Stali ciężko byłoby przełknąć 420zł za Ultimate loot chest którego połowa elementów jest podejrzanie do siebie podobna.

@Crix

Nie nazwałbym tej wymiany opinii kłótnią czy sporem dopóki po obu stronach przedstawiane są konkretne i mądre argumenty. Niemniej - z ostatecznym osądem należałoby jednak poczekać przynajmniej do ukazania się pierwszego unboxingu (nie żadnej wizualizacji). Jakość skrzyneczki to jedna wielka niewiadoma, tak samo wątpliwa jakościowo jest reszta dodatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się gdzieś jeszcze za sensowną cenę zdobyć edycję specjalną Saints Row: The Third? Albo jakąkolwiek inną niebędącą podstawową? Tak mi się ten tytuł spodobał, że chciałbym mieć więcej do zawieszenia oka związanego z tą serią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...