Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@pankamilek,

Fajna edycja 'Jagged Alliance: Back In Action'. Pamiętasz ile kosztowała? Szkoda, że my nie doczekaliśmy się takiego wydania, bo na grę mam ochotę i z chęcią kupiłbym ją w ładnym pudełku dla ozdoby kolekcji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek,

Fajna edycja 'Jagged Alliance: Back In Action'. Pamiętasz ile kosztowała? Szkoda, że my nie doczekaliśmy się takiego wydania, bo na grę mam ochotę i z chęcią kupiłbym ją w ładnym pudełku dla ozdoby kolekcji.

Cena jest widoczna na zdjeciu tongue_prosty.gif Niecale 60 ojro.

Mnie ujely EK Terrari i Limbo, ale ceny pokroju 20 ojro za jakies liche pudelko to nie jest dobry interes, zwlaszcza, ze na steamie mozna te gry kupic bardzo tanio.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pogłosek wynika że może ono być niedostępne w PL na nawet w całej Europie, ostatnio ktoś rzucił info jakoby cały nakład został już wyprzedany poprzez zamówienia przedpremierowe :> Niemniej liczę iż tak się nie stało i choćby pareset egzemplarzy na najbardziej najaranych fanów będzie w PL dostępne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porzuciłem już wszelkie nadzieje na zdobycie tej ultra treasure chestowej kolekcjonerki Borderlands 2. Zresztą, nawet jakby była u nas dostępna to więcej jak 300 zł dawać nie zamierzam (oczywiście mowa o wersji PC), a wyczuwam nosem absurdalne 500 (dla samej skrzynki nie warto). Mimo to gra zapowiada się tak dobrze, że podstawkę biorę z miejsca, a ewentualnie przecenione kolekcjonerki w przyszłości biorę na spekulacyjny radar. Mam już zamówione 2 figurki z Borderlands, a mianowicie Claptrapa i Psycho, oraz niewykluczone, że złożę pre-order na Gunserkera, jeśli takowy będzie dostępny. Wyjdzie taniej niż to przehype'owane wydanie dla nielicznych i świat się nie zawali.

@Zodiak,

bleub dobrze prawi, kolekcjonerkę Terrarii możesz sprowadzić z brytyjskiego amazona, ale z tego co widzę, to nie oferują już darmowej dostawy, a jeszcze 2-3 tygodnie temu była takowa opcja dostępna. Koszt samej edycji to 15f czyli plus minus 80 złotych. IMO nie warto, bo nic tam nie ma szczególnego, a sam klucz można zdobyć za grosze.

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Wprowadzasz człowieka w błąd, Terrarię można zamówić prosto od Amazona wraz Super Save Delivery - klik!

@TTr96

Wielkie dzięki za podesłanie filmiku z wizualizacją (unboxing to to nie jest ;)) kolekcjonerki AC3. Figurka prezentuje się naprawdę zacnie i stanowi główny atut przemawiający za zakupem edycji Freedom w dniu premiery. Świetny wygląd, 24cm i prawie kilo wagi? Me gusta :trollface:

Książka natomiast trochę kuleje, liczyłem na nieco więcej niż marne 60 stron. W środku przypomina mocno kodeks Assasynów z Codex Edition Brotherhooda także przynajmniej jakościowo będzie górna półka. Oby tylko znalazła się kaska przed premierą na pokrycie preordera ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Freedom Edition zamówiłem w Empiku zaraz po tym, jak okazało się, że Ultima swoich zamówień zrealizować nie będzie wstanie - pozostaje mi mieć nadzieję, że i ten drugi sklep nie okaże się gołosłowny.

Jeśli Borderlands i jego "krzynka" przepadła, zadowolę się Hunters Edition. Kiedyś tam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Wszystko OK, ale w danej chwili nie mają gry na stanie, stąd nie wyświetlają statusu SSD na stronie głównej produktu. Trzeba czekać.

@Freedom Edition

Szkoda, że to kolejna wizualizacja, ale smaczek jest i napinka na premierę. Zamówiłem tą edycję na wersję PC, więc poczekam te kilka tygodni później (mam nadzieję, że na Mikołajki już będzie). Zapewnienie, że wersja PC ukaże się jeszcze w tym roku trochę uspokaja. Miejmy nadzieję, że Empik wywiąże się ze złożonych tam pre-orderów. Ponadto zamówiłem edycję Join or Die na PS3, zatem w grę zagram dużo wcześniej, będę miał do tego porównanie obu edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki hardkor :D Czasem kupię tą samą grę dwa razy (ostatnio przytrafiło mi się tak z Prince of Persia z 2008 roku, w Steelbooku na XKloca), ale żeby tak pokaźne kolekcjonery zamówić, tej samej gry, i to w dniu premiery - Yaper, cytując klasyka, "ale urwał, ale to było dobre" ;)

Tak swoją drogą - pewnie już to omawialiście sobie tutaj, ale co tam - jakie Panowie macie zdanie na temat EK Absolution? Rusza was ta figurka Hitmana, czy nie? Oczywistym zdaje się fakt, że każdy cieszyłby się z normalnego Mr 47, ale sam muszę się przyznać, że ten umowny wygląd, zadziorna mina i przerośnięta głowa przedstawionej figurki nawet do mnie trafiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn,

Eee tam, jaki znowu hardkor :trollface: Edycja Join or Die różni się od Freedom, a do tego odkąd posiadam PS3 mam łaknienie na wbijanie kolejnych trofeów. Zawsze mogę później się pozbyć tej kopii, jeśli gra mi wybitnie nie podejdzie. Zresztą, wychodzi na to, że mój wydatek będzie rozłożony w czasie, bo edycja PC zalicza obsuwę względem wersji konsolowej. Może AC3 nie zapowiada się na przełom, ale przez ostatnie miesiące wzrósł mój apetyt na asasynowanie, a edycja Freedom to nie lada gratka dla kolekcjonera (gry na PC pewnie nawet nie zainstaluję, skoro przejdę na PS3, ale edycja PC wyjdzie i tak taniej).

Odnośnie kolekcjonerki Hitmana: Absolution. Odpowiem moim standardem. EK szału nie robi, zatem nie znajduje się na mojej priorytetowej liście. Ale... No właśnie. Na samą grę nie mogę się już doczekać i kupno podstawowej wersji uznaję za standard. Jeśli ta kolekcjonerka będzie max 100 zł droższa od gołej wersji to mogę rozważyć. Każdą cenę powyżej uznam za nieporozumienie. W końcu zawartość owej edycji nie powinna oznaczać jakichś extra wygórowanych cen. Figureczka bobblehead i mini artbook to nie są gadżety predestynujące daną edycję do miana legendarnej, jak to zrobiły takie gry jak Skyrim, czy Gears of War 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały temat do przegadania (o ile nie pojawił się już wcześniej). Mianowicie: gadżety domowej roboty. Według mnie to świetna alternatywa, gdy jakaś gra nie doczekała się oficjalnych dodatków, lub gdy takowe są dostępne, lecz kosztują za dużo. Poza tym, można wykazać się pomysłowością przy tworzeniu takich małych "dzieł", i używając rzeczy które są "pod ręką" zrobić coś wyjątkowego (gdzieś kiedyś widziałem Falloutowom wersje Coca-Coli, ktoś przypomni jak to się nazywało? smile_prosty2.gif).

Tak więc, co sądzicie o takich "gadżetach dla biednych"? Lepiej zostawić robienie gadżetów "zawodowcom", czy lepiej spróbować własnych sił w robieniu "zbieraczy kurzu"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że 'każdy orze jak może'. Wiadomo, na rynku najlepszą ceną cieszą się tzw press packi i to one najbardziej cieszą kolekcjonerów, bo niektóre są 'wyjechane w kosmos'. Co do gadżetów własnej roboty, jeśli masz kunszt i umiejętności, to sądzę że jesteś w stanie zrobić wiele gadżetów, podobnych jakościowo do tych oficjalnych. Wiadomo, nie wszystko da się zrobić łatwo, ale nie oszukujmy się też, wiele kolekcjonerek po prawie 300zł ma tak naprawdę taniochę z bazaru w ilości masowej, zamiast prawdziwych gadżetów które aż chce się postawić na półce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@xvi26

Ano, Nuka Colą zwana cola z universum Fallouta została nawet zrobiona przez jednego z naszych forumowiczów. To pokazuje że wystarczą chęci i trochę wkładu własnego by można było stworzyć coś naprawdę interesującego. W internecie krąży mnóstwo poradników na takie gadżety domowej roboty, wystarczy pogrzebać :)

A propo grzebania, chyba nikt jeszcze nie wrzucał tutaj linka do tej aukcji :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...