Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

W środku wakacji mam zamiar zakupić ACR Animus na PC. Jedyna bolączka, to cena prawie 400zł z wysyłką... Liczę że nie zginę z tego powodu, bo październik nie będzie litościwy. ;)

Edit:

Nakład na AC2WE wyczerpany... ;)

Wersja na PS3 200zł i samą grę za 80zł można spylić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nic specjalnego.

Avatar EK

Co do AC 2 WE to mam nadzieję że uda mi się jeszcze ja dostać. Za taką cenę to naprawdę warto :D

@DOWN

Nie powiem ci bo już sam nie pamiętam... Chyba były polskie napisy, i tyle. Głowy jednak nie dam.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Prawdopodobnie przeistoczyłem się w fanboya, ale wszelakie napisy sugerujące, że gra nie była na platformę na której gram mnie rażą i drażnią. Dlatego jestem gotów do takich poświeceń... Sam się sobie czasami pół roku po zakupie dziwie "na co wydałem te 50zł więcej...", ale cóż taka moja natura, dlatego pozostanę przy kupnie ACR Animus Edition na PC za cholendarną cenę...

@CriX

A jak z wersją językową gry? Bo różne głosy słyszałem. Słyszałem każdą możliwą wersje, czyli że gra ma dubbing PL, że ma tylko napisy PL i że w Polsce jest tylko po Ang, więc sam już nie wiem...

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Prawdopodobnie przeistoczyłem się w fanboya, ale wszelakie napisy sugerujące, że gra nie była na platformę na której gram mnie rażą i drażnią. Dlatego jestem gotów do takich poświeceń... Sam się sobie czasami pół roku po zakupie dziwie "na co wydałem te 50zł więcej...", ale cóż taka moja natura, dlatego pozostanę przy kupnie ACR Animus Edition na PC za cholendarną cenę...

Wiem coś o tym, na szczęscie ja gram na PS3 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta figurka wygląda jak z jakiegoś straganu:D Chyba niewarte kupienia, jedynie że gra ciekawa:) Może tez cena spadnie w empiku jak EK AS II:)

TTTr96: Napisy PL. Pisze na opakowaniu:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

ciesze się że udało mi się trafić tego AC w empiku

dzięki Andzia za cynk (bo to chyba Ty byłaś)

ale widzę że przepłaciłem 14 zł :)

swoją drogą ciekawe czemu aż tak przecenili

a avatar za te 6 dyszek wg mnie to niezła propozycja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to za darmo miałbym opory wziąć tą EK Avatara :tongue: Gra gorzej niż średnia a i figurka totalnie nie wpada w moje gusta, niemniej jednak dla nazwy "kolekcjonerska" może ktoś się skusi :happy:

Po namysłach doszedłem do wniosku że nawet wziąłbym tą Białą Edycję AC, bo niezła figurka + gra za 6 dyszek to dobry "deal", lecz dzisiejszy "rzut" przeszedł mi koło nosa i nosem tym wyczuwam, że kolejnymi porcjami już nas raczej Empik nie uraczy. Może uda mi się coś wyrwać na allegro w sensownym pułapie pieniężnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po zastanowieniu wziąłbym kolekcjonerkę Avatara, ale boję się odwołać zamówienie na AC2WE, żeby dodać do tego Avatara, a niestety BOK* Empika nie może zmieniać nic w zamówieniu. 2 razy za wysyłkę też płacić zamiaru nie mam. Tak więc poczekam, na kolejną okazję. Może jak jutro będzie rzut AC2WE to zamówię z Avatarem, a dzisiejsze zamówienie wtedy odwołam. ;)

PS: W Empiku Far Cry 3 Edycja Szaleńca za 212,49zł. Nie pamiętam dokładnie ceny, ale coś koło tego było. Widać Empik ma układy z Ubi. AC3JoD za 152zł, AC3FE 50zł tańsze od UbiShopu. No robi się ciekawie. ;)

*Biuro Obsługi Klienta

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale cóż taka moja natura, dlatego pozostanę przy kupnie ACR Animus Edition na PC za cholendarną cenę...

:laugh: Chyba miałeś na myśli horrendalną. Dwa błędy w jednym wyrazie, no no... :brawa:.

Co do Empiku - bardzo neiczyste zagranie - najpierw puszczają wspomniane AC2 za 65 zł (?) a kilka dni później jeszcze taniej... I co ma klient, który kupił w "promocji" sobie pomyśleć? Tak samo swego czasu postąpili włodarze sklepu muve.pl z Batmanem: AC, który pojawił się za 100 zł, a za parę dni dali partię w cenie 50 zł.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek

Bez obrazy, ale już się lekko ocierasz o tzw "poloczkowanie". Rozumiem, że Empik zagrał nie fair wobec klientów którzy zamówili wcześniej, ale zauważ że mogli teraz dostać tańszą partię gry. Dlatego więc i cena jest teraz niższa. Do tego zauważ że AC2WE to edycja obecnie unikatowa i sądzę, że 15zł nikogo nie zbawia w takim przypadku. Jeśli 15zł to dla Ciebie taka różnica to odwołaj zamówienie. Problem sam się rozwiążę, tyle że nikt Ci nie gwarantuje że znowu zamówisz.

Co do mojego błędu w wyrazie. Nie wiedziałem całkowicie jak ten wyraz zapisać i podkreślam -- nie jestem chodzącym ideałem, a do tego jestem umysłem ścisłym, dlatego cudem jest, że stawiam okazyjnie przecinki i tego typu podobne. ;) Ofc na przyszłość postaram się unikać tego błędu, gdyż odwiecznie dążę do ideału.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polaczkowanie? Ulubiona wymówka "prawdziwych polaków"... Jeśli już robią wyprzedaż, co pochwalam, to niechaj zejdą z ceny raz, a nie stopniowo schodzą z sobie jeno znajomych powodów. Tutaj akurat róznica jest dosyć mała, bo 15 zł, ale idzie o zasadę - wszystkich klientów powinno się jednakowo traktować.

Swego czasu kupiłem EK Batmana za 100 zł a kilka dni później dostępny był za 50 zł... Wg mnie papierek z wizerunkiem Kazimierza Wielkiego piechotą nie chodzi.

A co do błędów - sam też nie raz i nie dwa walnę byka, ale z doświadczenia wiem, że jak ktoś mi go publicznie wytknie to więcej juz raczj identycznego nie popełnię ;). Także nie była to złośliwość ;).

@Bleub:

Wyrażenie swojego zdania to już hejt? Nice :). Nie jadę po Empiku, że takie akcje to jawny sabotaż a ich pracownicy to kolaboranci, jeno zaznaczam, że częsta zmiana ceny danego produktu nie jest uczciwa.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pankamilek

I hejtujesz takie a nie inne zachowanie sklepu - to miałem na myśli. Osobiście nie mam nic przeciwko jeśli sklep takowymi obniżkami raczy swych klientów i wisi mi, że ktoś ma teraz lepszą cenę od mojej, bo skoro zdecydowałem się na zakup to te 65zł było kwotą dla mnie zadowalającą i powinienem być szczęśliwy. Gorzej, podając przykład Diablo 3, miałaby się sytuacja gdy cena za produkt (fakt - wraz z jego malejącą podażą) stopniowo szła w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ludzie, trochę przesadzacie z tym lamentem odnośnie AC2:WE. Fakt, spuszczenie 15 zł z ceny może budzić lekki niesmak, ale już cena 65 złotych była świetna. Prawa rynku są nieugięte - kupujesz za akceptowalną dla Ciebie cenę. Ja owe 65 zł zaakceptowałem i byłem solidnie podjarany, jaki to dobry deal zrobiłem. Zdanie podtrzymuję, bo nikt nie jest jasnowidzem, a i tak na pierwszy rzut tych EK się nie załapałem, a na drugi wstrzeliłem się w 10 minutowe okienko, kiedy gra znowu była dostępna. Empik robi ostatnio dobre oferty i trzeba się cieszyć za taki rozwój wydarzeń. Odrobinę optymizmu w życiu :> Paczka powinna jutro do mnie dojść /wchodzę teraz na stronę Empiku i miast sugerowanej daty wysyłki 31.05, która widniała od początku, widzę 'Wysłane' dziś :trollface:, brawa za szybką reakcję/, więc zdam wtedy relację, czy towar jest nieskazitelny, czy może są to jakieś mocno podniszczone leżaki magazynowe.

@TTTr96,

Dramatyzujesz jak zawsze :P Animus w wersji na PS3 był w rewelacyjnej cenie 200 zł. Wystarczyło odsprzedać grę za 80-100 zł i miałbyś nadal kapitalne pudełko zbiorcze i encyklopedię. Grę w końcu już masz, więc niczego nie przeoczysz. Nie bądź takim wielkim purystą znaczkowym, bo dużo okazji przeleci Ci koło nosa. Np. ja obszedłbym się ze smakiem, gdybym nie kupił EK 'Skyrima' w wersji na X360, albo 'Batmana: Arkham City' wersji na PS3. Obecnie Animus stoi na Ultimie za 250 zł, co nadal jest bardzo korzystną ceną. Nie przepłacaj tych 100 zł, zostanie Ci na kolekcjonerkę trójki.

@eldorado2009,

Dzisiaj doszła do mnie owa figurka Nathana Drake'a. Postaram się zrobić w najbliższym czasie zdjęcia to sam ocenisz, czy warto. Ilości mocno ograniczone, więc niezdecydowanym radzę wziąć już teraz, albo bawić się w sprowadzanie z zagranicy i przepłacać co najmniej stówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

dobre

a ja "przepłaciłem" 15 PLN ale uważam że wręcz powinna być zasada że sklep coraz bardziej schodzi z ceny, wtedy doszłaby dodatkowa atrakcja dla tych z nutką hazardzisty i pytanie czy będzie piąta obniżka ceny w ciągu 2 tygodni czy nie no i czy wiara już się rzuciła czy dopiero zamierza po kolejnej obniżce, to by były emocje i adrenalina plus planowanie i strategia :)

albo jeszcze lepsze co powiecie na takie hasło "wyprzedaż ""końcówek serii"" - co godzinę obniżamy ceny o kolejne 10%" :)

@Yaper

ja podobnie jak TTTr96 stawiam na jedną platformę (PC - konsoli nigdy nie miałem i nie zamierzam) ale gdyby trafiła się gigantyczna okazja to nie wykluczam że mógłbym się przełamać ;)

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie sami burżuje się tu udzielają :). Cóż, rozumiem Was, że Wam to nie przeszkadza, ja natomiast jestem dosyć oszczędny i gdy się po fakcie dowiaduję, żę w pewien sposób mnie obriobiono z 50 zł to zachwycony nie jestem :).

A wyprzedaż to nie jest jakiś specjalny ukłon w stronę graczy, panowie, co powinniście dobrze rozumieć, jeno opylenie resztek/słąbo sprzedającego się towaru po cenie chcąc nie chcąc niższej od nominalnej bo lepiej sprzedać po kosztach niż składować towar w nieskończoność. Tak więc po rękach całować raczej nie lza.

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper

Widzisz, nie kupuję gier z Nowego Premium Games, Pomarańczowej Kolekcji Klasyki i Extra Klasyki nie dlatego że nie ma tam fajnych gier, jest i to wiele, a dlatego że pudełka są fatalne. Wysokość pudełka jak tego od BluRaya, do niczego mi nie pasuje... Idąc dalej, jestem graczem PeCetowym i dla mnie akcje pokroju braku kolekcjonerek Deus Ex'a HR na PC w Polsce, albo F.3.A.R to strzał w kolano, bo osoby które chcą utrzymać jakiś serek nagle wszystko tracą, cały efekt idzie się bawić. Dlatego z tak ciężkim sercem byłoby mi ACR Animus Edition na PS3, bo wtedy moja kolekcja nagle traci całą magię. Owszem, dla multiplatformowca nie robi to wielkiej różnicy, ale dla zatwardziałego PeCetowca, z dość średnim komputerkiem już tak. Dlatego unikam jak ognia źle wydanych edycji PC kolekcjonerek.

@pankamilek

Oszczędność oszczędnością, ale ten towar by zszedł po 200zł na takim Empiku. Ten towar raczej leży, bo ktoś go przeoczył, a nie ktoś specjalnie go przetrzymał(to by nawet sensu nie miało).

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a EK Twierdzy 3 w premierowej cenie to był szał, jak widać, ludzie się rzucili... to samo z Jajcami ze Stali, Cartelem czy Polskim Imperium. To było przeoczenie, że te edycje się nie sprzedały :laugh:. Koniec końców niechaj każdy kupuje co chce za ile chce i gdzie chce i czy straci 15 bądź 50 zł to już jego rzecz ;).

Tak się zastanawiam czy pojawi się EK nowej gry CD Projekt RED. Oczywiście jeszcze za wcześnie na szczegóły, ale jak uważacie, co mogłoby się w takiej znaleźć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] platformę (PC - konsoli nigdy nie miałem i nie zamierzam) ale gdyby trafiła się gigantyczna okazja to nie wykluczam że mógłbym się przełamać ;)

Zapewniam Cię, że gdyby jakimś cudem pojawiło się ostanie kilka sztuk The Elder Scrolls V: Skyrim - Edycja Kolekcjonerska (ta ze smokiem) w wersji na konsolę Xbox 360 i w cenie 99 zł, to... byś się przełamał :trollface: .

Wydaje mi się, że cena Risen 2: Dark Waters - Edycja Kolekcjonerska idzie w górę (i ten trend będzie raczej się pogłębiał): http://www.empik.com/risen-2-mroczne-wody-...53,multimedia-p.

Zaznaczę, że w tym samym Empiku (podczas premiery) kupowałem za 239.99 zł.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, oto przed nami powtórka z Animusa -- Assassin's Creed III UbiWorkShop Edition! Dla mnie nic praktycznego. Druga encyklopedia nie będzie miała wartości tej pierwszej, więc pewnie samą będzie sie dało szybko kupić za ok 120zł, a komiks trafi do sprzedaży normalnej. Ciekawe tylko, jak to będzie spakowane. Liczę że tak jak zagraniczne wersje ACR Signature Edition + Biała Encyklika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

o tak przełamałbym się na pewno :)

a teraz czekam na mroczną edycję wiedźmina za pół ceny na gramie i to będzie moje pierwsze przełamanie :)

a co z Risenem prognozujesz podwyżkę cen?

na muve i gramie jest, na empiku i kilku innych też leży więc nie rozumiem ruchu

@pankamilek

nie chodzi o to że śpimy na kasie, ja ciągle z czegoś muszę rezygnować (ostatnio właśnie Risen)

ale ceny są raczej ruchome

nie wiem czy zauważyliście jak skacze na muve cena AC Revelations od 100 do 190 potem 130-40 znow 190 znow 140

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ mare79 - ceny są ruchome, to normalne, zależy od wielu czynników. I ja też na kasie nie śpię, dla mnie nawet i 15 zł w tą czy w drugą to nie jest nic. No ale zgadzam się z tym, że mają prawo dać jednego dnia za 65 zł, drugiego za 50... natomiast jak obniżka jest dwukrotna w bardzo krótkim czasie to i owszem, wpieniłbym się niemiłosiernie. Nie mam w sobie żyłki hazardzisty i nie lubię przewidywać, bo i tak nic z tego nie wyjdzie. Reasumując - takie coś mi się bardzo nie podoba, choć nie da się ukryć - sklep może dyktować ceny jak mu się podoba. Nie jestem tylko pewien, czy z dnia na dzień (w sensie że w bardzo krótkim czasie jedna obniżka, a krótko potem jeszcze większa) może być jakaś ogromna obniżka. To już byłoby mocno nie fair wobec klienteli...

A cena Risen 2 może sobie iść w górę. Popyt jest raczej umiarkowany, w szczególności, że premierę Risen 2 przyćmiły Diablo 3 i parę nadchodzących hitów. Także zobaczycie, jeszcze na dobrą obniżkę na muve będzie można liczyć.

I tak nie zdarzę, bo handlowcy z allegro czytający ten temat się rzucą - dziękujmy sobie nawzajem.

:trollface: Na szczęście wydanie premierowe jest na tyle bogate, że kupię prawdopodobnie właśnie je. Także rzucajcie się śmiało. :tongue:

@ Yaper - no to ja z chęcią tą figurkę zobaczę. To ta sama co Dj Andzi? Nie wiem czemu, ale jakoś od figurek wolą coś dla prawdziwych koneserów: pięknie oprawione, z prawdziwego zdarzenia artbooki. :) Do dziś zachwycam się tym z Diablo III, a i ten dokupiony z Mass Effect Universe robi ogromne wrażenie i wart jest swojej ceny.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ To nie jest ta sama figurka, moja pochodzi z edycji kolekcjonerskiej, a Yaper zamówił figurkę, która miała premierę w maju.

Co do cen, to rozumiem ze zmiana ceny pojawiła by się za 2 tygodnie, a nie że wszyscy zamówili i kolejny rzut z kolejną obniżka. akurat 15zl to nie jest dużo i tak cena atrakcyjna, ale jeśli by zmalała o 50% no to już byłabym trochę zła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...