Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Ale kompendium można uznać bardziej za Art-book,zmiana nazwy miała służyć wyłącznie zwiększenia rangi przedmiotu,na co nie wiele się zdało z wiadomych względów.

Za cholerę nie nazwałbym tego artbookiem. Nie z taką ilością tekstu :P.

Niedługo zdjęcia i recenzja z mojej strony. Powiem tyle - to bardzo klimatyczna i fajna kolekcjonerka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Bardziej nazwałbym to czymś w rodzaju dziennika, jak w EK SW:TORa.

A recka Afterfalla bardzo mile widziana.

@Groteska666

Skoro muve.pl ma ją jeszcze dostępną w sprzedaży to widocznie nie wyprztykali się do końca z preorderów i wciąż można zamawiać. Ale czy edycja ta dostępna będzie w tradycyjnej dystrybucji po premierze - można tylko gdybać. Są też edycje konsolowe więc jest duża szansa że nawet, jeśli pecetowe wydanie zostanie wyprzedane to wciąż dostępne będą edycje konsolowe.

Zaczął się szał - Specjalka Wiedźmina kup teraz za prawie 4 stówki. Wrzucam ku przestrodze, gdyby ktoś przypadkiem się na tą aukcję natknął i był chętny zakupić :trollface: Z drugiej jednak strony - wrzucając linka do tego tematu robię gostkowi niezłą reklamę...

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taką samą i też w folii ile dajecie :)

jak ktoś da tyle co w tamtej aukcji to ostatecznie mogę się przełamać i ją oddać :diabelek:

byłoby akurat na D3 :)

obłęd normalnie

@bleub

ale zauważ że w tamtej aukcji było tylko 2 takich nagrzanych

i myślę że ta aukcja którą wkleiłeś skierowana jest do tego drugiego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aukcja którą wkleiłeś skierowana jest do tego drugiego

Ten drugi nagrzany to ja i nie mam zamiaru za tyle płacić,sądziłem iż kwota którą zalicytowałem czyli 220zł będzie wystarczająco za wysoka by zapłacić za tą edycję. Nie fortunnie zaskoczył mnie wygrany który 3 minuty przed zakończeniem co 20 sekund podbijał aukcje (co mnie już wydało się dziwne), dlatego nieśmiało spróbowałem go przelicytować i po kwocie 375zł zrezygnowałem stwierdzając iż jednak nie chcę tyle płacić za tą edycję.(może i irracjonalnie się zachowałem - zależało mi na jak najszybszym zakupie 100-200zł,ale przelicytowano mnie wiec jest jak widzicie)

Jak to zauważył @bleub, ciekawe iż za tą samą cenę teraz jest wystawiona. Nie rozważałem tego pod kątem konieczności moich możliwości zakupu,ale jest to najprawdopodobniejsze wytłumaczenie. Zresztą poczekam i za oszczędzę pieniądze na inne cele. A jak ktoś to kupi to będę miał niezły ubaw z osoby kupującej.

@marek79 Jeśli to jest wiążące i na poważnie z z chęciom bym odkupił od ciebie owo edycję,ale o szczegóły na PW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochlebne recenzje samej gry jak i załączone przez was zdjęcia przekonały mnie ostatecznie do zakupu Edycji Kolekcjonerskiej drugiego Risena- beczka jest naprawdę przekozacka!

Poza tym, rozwieszone wszędzie po Hamburgu, gigantyczne plakaty Maxa Payne'a 3 narobiły mi apetytu na najnowsze dziecko studia Rockstar i do koszyka wpadła również jego Special Edition. 25-centymetrowa figurka Maxa już na zdjęciu wygląda smakowicie i wierzę, że Rockstar zadba o tak samo genialne odwzorowanie w rzeczywistości. Nabój też jest niczego sobie, sporo całkiem fajnych dodatków z sieci, no i soundtrack (niestety pewnie również w postaci DLC). 4 stówy to trochę dużo, ale jak już rzekłem, najarałem się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup, 4 stówki to jednak sporo. Taki Skyrim oferował w tej cenie jednak nieco więcej, to samo w przypadku np. Survivor Edition Uncharteda 3 czy zapowiedzianej nie tak dawno Freedom'ki AC3. Dlatego póki co absolutnie się na tą edycję nie "napalam" i jeśli uda się jakimś cudem wyrwać pod koniec roku taniej - będzie miło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. O ile na samą grę ('Max Payne 3') nabieram coraz większej ochoty z uwagi na kapitalny feeling strzelania, tak kolekcjonerka nie przemawia do mnie w takim stopniu, że byłbym skłonny wydać te 3-4 stówy. Figurka zupełnie nie w moim guście. Zamiast tego obciachowego latnio garniaka, wolałbym design amerykańskiego maxa z czarną kurtką / płaszczem i byłoby kozacko. Poza figurką nie ma niczego, co mogłoby zachęcić do wydania tak wysokiej kwoty. Jeśli kiedyś będzie można to zdobyć za 200 zł, to jestem na tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było już sporo filmików z unboxingiem gry Shogun 2 Edycja Kolekcjonerska. Ale gdyby ktoś chciał zobaczyć inny to zapraszam:

Świetnie się Ciebie słucha, masz mojego suba. :) Szkoda, że tak mało wyświetleń zgarniasz, ale nagrywaj dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lobo1985? To naprawdę świetny pomysł z tym dołączaniem bonusu :trollface: do omawianej i przedstawianej gry. Powiew świeżości w tym zaczynającym już powoli kostnieć nurcie "unboxingowym". A ktoś by pomyślał, że "co tu niby można jeszcze nowego wymyślić?" Jak widać można :) .

Leci subskrypcja.

P.S. Podrzuciłbym Ci kilka propozycji do "przetestowania" w te nadchodzące letnie dni, tylko nie wiem, czy to przejdzie przez moderację :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobo1985

Również bardzo podobają mi się otwarcia z dołączonym "bonusem" w postaci unboxingu browarka :trollface:. Podrzucaj linki do nowych filmików, chętnie będę je oglądał.

@marek79

Zapewne będzie można dostać tam kolekcjonerkę, ale już wyobrażam sobie te tłumy ludzi pchających się do kasy. Jednak imprezka fajna, bo można zgarnąć autograf twórców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że się podoba. Jeżeli się uda będzie unboxing Starcraft 2, Diablo 3 i Assasin Creed 3 Freedom Edition. Wszystko oczywiście zależy od tego czy moje zamówienia nie zostaną anulowane przez sprzedawców. Najprawdopodobniej w weekend zestawienie polskich czasopism o konsolach a następnie recenzja Castevanii na PS3. No a w każdym odcinku oczywiście nowy złoty napój.

@wuwu możesz podrzucać jednak nie mogą być to produkty które już próbowałem. Takie założenie kanału :)

Edytowano przez lobo1985
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, wiecie może, co zrobić w następującej sytuacji:

Biorę udział w licytacji pewnej EK, a ilekroć nie przebiję oferty konkurenta on i tak podnosi swoją o 25 groszy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że data jego przebicia to zawsze ,,wto 01 maj 2012 20:15:00''.

OCB?

Bardzo fajny unboxing Lobo, bonus zaiste ciekawy :trollface:.

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matrix a nie jest tak czasem, że gdy ustawiasz i wysyłasz swoją propozycję cenową, od razu wyskakuje komunikat, że oferta została przebita? Nie zapominaj, że allegro tak jakby licytuje za ciebie. On mógł powiedzmy wystawic cenę 400zł, ale widoczne będzie tylko 110zł(tyle, ile jest potrzebne aby przebic poprzednią ofertę) Jeśli Ty zaproponujesz 111zł, to wyskoczy Ci, że on przebił kwotą 11,25zł, jeśli jest ustawione, że minimalna kwota przebicia to 25gr.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem tematy pomocy allegro i wyszło na to, że to jedna z funkcji Allegro, która umożliwia ustawienie swojej kwoty na aukcji, a jeśli drugi licytujący jej nie przebije, wyświetla mu się specjalny komunikat. Dzięki za pomoc Groteska :).

EDIT: FAK JEA, przebiłem :P

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarła dzisiaj EK "Might & Magic Heroes VI" i niestety uszkodzona;/ ja to mam pecha... Poszłam zareklamować do sklepu a oni do mnie tekstem "że to tylko karton" no może dla nich tak, ale co tam. I teraz mam pytanie do Was jak myślicie producent rozpatrz moją reklamacje? Uszkodzenie polega na tym że lewy dolny róg jest perfidnie wgnieciony za co pękło w środku czarne plastikowe opakowanie zbiorcze gdzie są wsadzone rzeczy. Dodam jeszcze, że przy odbiorze tego nie było widać, dopiero jak przyszłam do domu i zdjęłam tekturkę z opisem zawartości która wchodziła na część tych rogów. Ewidentnie wada ukryta.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie wyłapane przez użytkownika Mystic8 (tego forum) jednak postanowiłem się podzielić z innymi kolekcjonerami, którzy nie wchodzą do tematu o diablo ;).

Pudełko zbiorcze bardzo ładne (przypadło mi bardziej do gustu, niż to z EK SCII). Widać, że dwa wypukłe elementy raczej będzie się zdejmować, tak, że po uśnięciu owych elementów, otrzymamy coś w rodzaju Big Boxa. Ciekawi mnie jednak, czy pudełko będzie otwierać się od góry, czy od boku (jeśli od boku, to elementy będą lepiej poukładane, jeśli od góry, jak tradycyjnego Big Boxa elementy będą raczej wrzucone "luźno" do pudełka). Martwi mnie jednak opakowanie. Przy transportowaniu gry rogi pudełka mogą ulec zgięciu (wydaję mi się, że są dość podatne na tego typu uszkodzenia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Cholera, gram.pl już mi 1 ek pogniotło przy odbiorze osobistym w punkcie :(. Kurde, chyba dopłacę te kilka zł i zmienię na kuriera, szkoda się srodze rozczarowac.

Innym z własnego doświadczenia też tak radzę. Nie da się samemu zmienic opcji dostawy, a ja przynajmniej nie zauważyłem takiej możliwości. Trzeba do nich dzwonic.

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...