Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Bez przesady. Jakos podobnej jakosciowo podkladki no-name uzywam juz bodaj 2 lata i nie narzekam :dry:

Porównaj sobie ich jakośc do chociażby najtańszych mousepadów od steelseries czy razera.

Najgorsza wada takich podkładek to ich beznadziejna guma antypoślizgowa, czy coś, co ma ją przypominac. Wyobrażasz sobie jakiegoś gracza preferującego low sense na takim czymś?

Edytowano przez Groteska666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady. Jakos podobnej jakosciowo podkladki no-name uzywam juz bodaj 2 lata i nie narzekam :dry:

Porównaj sobie ich jakośc do chociażby najtańszych mousepadów od steelseries czy razera.

Najgorsza wada takich podkładek to ich beznadziejna guma antypoślizgowa, czy coś, co ma ją przypominac. Wyobrażasz sobie jakiegoś gracza preferującego low sense na takim czymś?

Ja mam myszkę samochodzik od Tchibo i nie mam pojęcia co to znaczy ,,low sense", więc tak, wyobrażam sobie gracza na takiej podkładce. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że takie podkładki nie będą używane do codziennych spraw przez kolekcjonera tylko trzymane w pudełku i podziwiane.

Osobiście nie używam żadnej podkładki, ale kilka lat temu miałem podobną jakościowo do tej z EK WoW'a. Wiadomo, że teraz żądzą gamingowe produkty od Razera czy SteelSeries, ale to już są zabawki głównie dla wyczynowych / kapryśnych graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także uważam, że taki gadżet jest raczej do cieszenia oka niż używania. Jeśli ktoś korzysta z mousepadów tej jakości, to i pewnie ma nienadzwyczajną myszkę, a do takich zdecydowanie wystarczy blat biurka, a nawet jest to wyjście wygodniejsze. To oczywiście tylko moja opinia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tej gry to bym nawet za dopłatą nie wziął ,a co dopiero bulić 50 dych za kolekcjonerkę. Znając życie pewnie niedługo znowu rozpęta się nieśmiertelna dyskusja "czy warto kupować koleckjonerki dla samych gadżetów" :)

A tak w ogóle to dostałem dzisiaj całkiem ładną z gry world of warplanes ,z jakiegoś konkursu który wygrałem (chyba na gram.pl). Całkiem fajna rzecz jak na grę która nie ma nawet pudełkowego wydania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś to linkował(wydaje mi się że nie), ale znalazłem unboxing zagranicznej edycji kolekcjonerskiej Risen 2. Jak sobie popatrzyłem na rozmiary pudła z tej edycji, to zaczynam się bać, czy będę miał gdzie postawić naszą rodzimą wersję. :)

A unboxing znajdziecie

.

Znalazłem jeszcze bardziej ekskluzywną edycję, tym razem radzę uważać, bo po niemiecku... <

> Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem dumny z naszej cenegowskiej edycji kolekcjonerskiej 'Risena 2', bo zapowiada się o wiele lepiej niż edycje zachodnie. Różnicę robi oczywiście antałek, na który mocno liczę :) Gabaryty będą naturalnie spore, ale w tym tkwi magia tej EK. Tekturowe pudełko stylizowane na skrzynię z edycji niemieckiej wygląda, deliktanie mówiąc, badziewnie. Figurka Jaffara zgodnie z oczekiwaniami, czyli bez szału, ale stanowi miły i jeden z najważniejszych elementów zestawu. Trochę rozczarowuje brak artbooka w pełnym tego słowa znaczeniu, ale te litografie / pocztówki częściowo rekompensują mi ten brak - zawsze coś innego, a ich jakość jest dobra. Oby do piątku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...