Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@ marek79 - mam ogromną chętkę na tego AoE III w Złotej Kolekcji, ale muszę obejść się smakiem - za dużo wydatków (w tym EK D3), a gry nie mogą mi przesłonić życia :). Gra, mimo iż już nie ta (nie ten klimat, bardziej nastawiona na fabułę z dialogami niż to, co było wcześniej: historię) wciąż pozostaje magicznym tytułem. Kufel mało ciekawy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/sklep/ps3/risen-2-mrocz...-kolekcjonerska

Kusi mnie ta oferta, oj kusi... ale chyba muszę sobie darować. W końcu w maju wychodzi TD: Ferrari + muszę sobie kupić Microsoft points bo dodatki wychodzą do gier:) 360zł. to w końcu nie dużo jak na taki zestaw, ale budżetu chyba nie starczy. Zazdroszczę ludziom którzy będą mieli tą edycję w dniu premiery...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku EK Risena 2 na konsole zwróćcie uwagę na jedną rzecz - samą grę na konsole możemy sprzedać za ok. 200 zł i... zostaje raptem 150 zł za pełną EK na PC ! Mi chyba nie chce się jednak kombinować.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak zwykle z ciekawymi (wg mnie) linkami

http://allegro.pl/dawn-of-war-uniwersum-pl...2251585080.html

http://allegro.pl/total-war-ery-wielkich-w...2251584102.html

fajny zestaw niestety dla "szprechenzi dojcz"

http://allegro.pl/super-zestaw-kultowych-s...2258096639.html

i perełka, tania nie jest ale każdy fan strategii powinien ją mieć (tak sądzę :D )

http://allegro.pl/sid-meier-s-civilization...2260154739.html

PS a na gog.com mozna za free sciagnac fallouta 1 :)

@down - Hellspawn

może to wynikać z metryki :)

ja osobiście zagrywałem się w Civilization 1 i 2, Pirates i Piretes Gold UFO Enemy Unknown i X-COM, Diablo 1 i HoM&M 2 potem już tylko HoM&M 3 mnie tak wciągnął no i powoli fascynacja opadała ale te tytuły nadal sprawiają że serce szybciej bije (czy jakoś tak :))

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskakujecie mnie Panowie tymi aukcjami prawdziwych oldschoolów- sam na nic takiego parcia nie mam (ani tytułów z tamtej epoki, które chciałbym mieć - no, może poza PSX'em), wy natomiast ciśniecie temat ostro :happy:

Kolekcjonerka Mass Effect 3 dotarła, niestety nieco wygnieciona - koperta nie stanowiła wystarczającej ochrony przed trudem związanym z podróżą z Pocztą Polską. Tragedii nie ma, ale szału też nie - wgniotła się jedynie góra i dół. Cóż począć.

Ostatnio myślę intensywnie o EK drugiej części Risena, w szczególności po lekturze zapowiedzi w ostatnim CDA jak i ze względu na małą zajawkę prezentowanymi w grze klimatami (no i jakością samej EK). Chyba jednak wstrzymam konie i przeznaczę te pieniądze na mój ostatni cel (poza Halo 3 Legendary Edition) - prześladujące mnie Epickie wydanie trzecich Gearsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek79 - Warhammer się nie opłaca, tu mamy to samo, tyle że w folii i za 15 zł.

Jako że posiadam już Fallouta NV do szczęścia brakuje mi tylko kolekcjonerki drugiego wiedźmina, a ten rzadko pojawia się na aukcjach w jakiejś ludzkiej cenie, szczególnie gdy jest zafoliowany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście, ale jeden z forumowiczów ma w swojej kolekcji bardzo ciekawe wydanie Fallouta 3 klik. Szczerze mówiąc pierwszy raz widzę taki egzemplarz, może było już tu omawiane ale mi umknęło. Jedyne co znalazłem to info że edycja była przeznaczone na rynek UK i jeszcze aukcja klik. PW z prośbą o fotki poszedł.

Przy okazji na forum strony collectorsedition.org można obejrzeć bardzo ciekawe kolekcje graczy (co już pewnie wiecie) z różnych krajów. Tu przykład gracza z Niemiec który podkrada nam kolekcjonerki :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolekcja tego Niemca że proszę siadać

wprawdzie bez staroci które dla mnie są ważne ale zestaw nowości (czytaj dla mnie wszystko po 2000 roku) zaiste imponujący

jakbym kiedyś wygrał 6 w totka (ciężko będzie bo gram jakieś 2 kupony na rok) to wydam co najmniej 10000 na gry które mieć bym chciał - taki mam plan ;)

a ten fallout ciekawy

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, ten Fallout to edycja tylko dla UK, bardzo interesująca zresztą, bo figurka prezentuje się świetnie. Cena odstrasza, ale może kiedyś rzucą w przecenie za ~40 funciaków? Edycja ta bardzo przypomina tą z pierwszego Bioshocka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79

Empik zaliczył wpadkę bo wysyłkę mieli tydzień po premierze, więc wysyłali najpierw puszkę później grę. W zamówieniach z muve (wtedy jeszcze sklep cenega) do zamówień przed premierowych dodawano koszulki co prawda w rozmiarze L, ale z to większa.

@ Shortyy

Dodatków do Fallouta było od groma w zależności od kraju i sklepu, oficjalnie wyszły 3 wersje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pacx

aby w ogóle je dostać to jest wyzwanie :)

a jedyne miejsce w tej chwili w Polsce to allegro chyba

@Mikel666666

jesteś pewien??

z tego co ja kojarzę to dostawało się puchę koszulkę i paragon przed premierą a potem leciało się do empiku po premierze po grę (choć mogę się mylić oczywiście i może to inny tytuł tak się załatwiało)

mówię tu o sklepach stacjonarnych a nie empik.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób pytało o pecetowe wydanie kolekcjonerki 'Wiedźmina 2' w całkiem sensownej cenie i co najważniejsze - nową, zafiowaną. TUTAJ macie ciekawą aukcję nowej EK o ciekawym numerze 0008. Warto poobserować i zalicytować, jeśli cena będzie dla Was akceptowalna.

Wtrącę też trochę prywaty - może ktoś będzie zainteresowany ;)KLIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79

Z Empikiem taka akcja była a Cenega w preorderze akurat tam zamawiałem i dwie koszulki dostałem nie były w puszcze, kupel z pracy kupował w Emipku i najpierw puszkę dostał później gra doszła.

@ Pacx

Na obecną chwilę najlepiej Amazon UK - 69,85 GBP ok. 350 PLN, plus darmowa wysyłka do Polski, 100 % pewności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę osób pytało o pecetowe wydanie kolekcjonerki 'Wiedźmina 2' w całkiem sensownej cenie i co najważniejsze - nową, zafiowaną. TUTAJ macie ciekawą aukcję nowej EK o ciekawym numerze 0008.

Zafoliowana "kolekcjonerka" Wiedźmina 2: Zabójcy Królów, w cenie 203 zł (do końca aukcji pozostały 4 godziny), to niebywała okazja. Jeżeli ktoś poluje na tą pozycję, to nawet nie ma co się zastanawiać, bo potem będzie tylko żałował.

A tak w ogóle, to Wesołych Świąt życzę wszystkim.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...