Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@CriX

Po prostu całe to kto pierwszy ten lepszy jest bez sensu. Powinni dać np. jakiś określony czas do kiedy można zamawiać kolekcjonerkę i dla tych osób zostanie ona wyprodukowana i koniec.

Bo co jak co ale ja chcem moją figurkę Asasyna :P

PS: Meme to takie zmobie. Memepokalipsa?

Edytowano przez Blik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Blik

Rany w jakim ty świecie żyjesz ?

Sorki ale to jest rynek, dystrybutora nie interesuje czy cały nakład wykupi jedna osoba czy będzie tyle kopii co chętnych. mają zakontraktowane tyle i tyle i guzik ich obchodzi

Prosty przykład, zostało mi z dzieciństwa zbieranie komiksów, "Joker" Azzarello, po miesiącu wyprzedany nakład 15000 egz. wydawca się cieszy bo nie ma problemu i ma kasę, na aukcjach cena okładkowa + 50 %. Chcesz to płacisz jak nie załapałeś się wcześniej.

Jak wchodzi w grę kasa nie ma sentymentów.

Ciekawostka biologiczna (neu)

link

Edytowano przez Mikel666666
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blik

Pisz do nich nie do mnie. Ja nie odpowiadam za sklepy.

@Marek

Ale się naprodukowałeś bezsensownego gadania, które do mnie nie trafia. Zapamiętaj jednak jedno - ja nie jestem sympatyczny. Krótko tu jeszcze jesteś więc może nie miałeś okazji się jeszcze przekonać. Zapytaj tych co dłużej ze mną piszą.

I nie wyjeżdżaj mi z takimi jałowymi wywodami, jak byś tylko ty wiedział jak się żyje i jak powinno się żyć. :pokerface:

Podobno - ile ludzi, tyle poglądów. Tak więc dlaczego nie szanujesz moich? Oczekujesz szacunku, a sam go nie okazujesz.

Wracając do tematu.

Pomijając już przereklamowanego AC 3. Mam nadzieję że Bioshock Infinite wyjdzie w jakiejś naprawdę dobrej i oryginalnej EK. Poprzednie EK wyszły im naprawdę super, więc i tym razem spodziewam się czegoś jeszcze lepszego. O grę się nie boję, raczej boje się o zawartość EK. W dzisiejszych czasach panuje głupia moda "na łatwiznę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC III w Freedom nabyty - oby tylko z czasem cena do okrutnych i serce me kalających pięciu stów nie dotarła.

Jedyną kolekcjonerkę, jaką postanowiłem nabyć a "już jest", to Epicka Edycja trzeciej części Gearsów - mam nadzieję, że uda mi się wyskrobać na boku potrzebną na nią sumę jeszcze w pierwszej połowie tego roku. Yaper- swoją kopię nabyłeś ostatnio z Ultimy?

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu jak licytowałem Thief 1 premierowego big boxa to na początku myślałem że będę sam - w końcu stara gra. Potem okazało się że było nas 5-ciu. Koniec końców wygrałem ale musiałem zapłacić 2x więcej jak planowałem. Takie już jest życie.

Ja dzisiaj zakończyłem licytowanie w aukcji z Need For Speed: Shift 2 - Unleashed (Xbox 360), w której było nas 6-ciu, a ceny zmieniały się nawet w ostatniej godzinie trwania licytacji. Wygranej przez wiadomo kogo :trollface: . Warto było, bo egzemplarz jest zafoliowany, po polsku i myślę, że kupiony w dobrej cenie.

Dzisiaj znowu wszedłem na Amazona, a tam dalej nie mają Assassin's Creed III - The Freedom Edition, co bym mógł sobie porównać z polskimi ofertami...

P.S. Bleub? Dzięki za wskazówki na PW :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Masz swoje prywatne forum, tam rób co chcesz.

Dla ogółu propozycja. Przyjmijmy zasady że cynizm, konstruktywna krytyka mogą być ale nie obrażanie innych, stwierdzenia o gadaniu głupot czy krytykowanie obaw o zamówienia itp. są niedopuszczalne.

Co Wy na to ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram szanujmy swoje zdanie, a w jakiej branży pracujesz?

Na razie tam, gdzie dają pieniądze. :tongue: Jestem po turystyce i rekreacji, ale po krótkim czasie uświadomiłem sobie, że choć zamiłowanie do podróży zostało, to nie dla mnie ta branża. Dlatego przekwalifikowuję się na grafika komputerowego. Nie rzemieślnika od ulotek, tylko kogoś z pasją i zawzięciem. :smile:

Co do tych EK, fajnie, że cieszy Cię zawartość kolekcjonerek, a gry "mogą poczekać." Ja jednak od 15 lat jestem zatwardziałym graczem (PC, bo na Pegasusie to się grało ze 2-3 lata wcześniej) i nic ani nikt tego nie zmieni (nienawidzę powiedzenia "nigdy nie mów nigdy" - pewnych rzeczy jestem pewny bardziej niż niejeden światowy wróżbita). Jak będę chciał założyć rodzinę, to będę szukał takiej dziewczyny, która lubi grać (w coś więcej niż pasjans i Simy). Bo po mi po kimś, kto nie dzieli ze mną mojej głównej życiowej pasji? A obok grafiki to właśnie granie jest moją ulubioną rozrywką.

Duszę kolekcjonera odkryłem w sobie dosyć późno, bo dopiero ze 4 lata temu, jak wygrałem EK Wiedźmina od redakcji CD-Action, ale że same EK to dość późny "wytwór", nie dziwota. Od niedawna pewne EK po prostu muszę mieć, a jak CriX nie raz wspomniał - jak ktoś chce, to odłoży. Jak kogoś na legalne granie stać to i na EK odłoży, wystarczy metoda ustępstw - wiem coś o tym, bo mam niesomite poszanowanie dla pieniądza. Dla mnie paczka czipsów to strata kasy (i zdrowia). :) Nie, nie jestem skąpcem, ale olewając drobnostki i inne pierdoły typu napoje wysokoprocentowe, niepotrzebne rzeczy oszczędza się każdego dnia i nagle oszczędzając te 10 zł dziennie mamy już na porządną EK - czy cokolwiek bardziej pożytecznego. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się odnieść do tego długiego posta Marka79. Otóż... lepiej bym tego nie ujął. Widać, że jesteś tolerancyjną osobą, która twardo stąpa po ziemi.

@Marek

Ale się naprodukowałeś bezsensownego gadania, które do mnie nie trafia [...]

Nie uważasz, że lekko przesadziłeś?

@ Blik

Jak wchodzi w grę kasa nie ma sentymentów.

Niestety, to smutne, ale jakże prawdziwe stwierdzenie. I mówię to z własnego doświadczenia.

Ciekawostka biologiczna (neu)

link

194 ? za nówkę? Nieźle... :trollface:

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

Ale się naprodukowałeś bezsensownego gadania, - masz rację w tym jednym, po tym co napisałeś dalej widzę że szkoda czasu było obiecuję że to mój ostatni wpis w tej sprawie

które do mnie nie trafia. - a szkoda, może kiedyś dojrzejesz do tego by szanować innych

Zapamiętaj jednak jedno - ja nie jestem sympatyczny. - to by sporo wyjaśniało

I nie wyjeżdżaj mi z takimi jałowymi wywodami, jak byś tylko ty wiedział jak się żyje i jak powinno się żyć. - hmm ciekawe bo odniosłem wrażenie że na tym forum tylko Ty wiesz jak żyć :)

Podobno - ile ludzi, tyle poglądów. Tak więc dlaczego nie szanujesz moich? Oczekujesz szacunku, a sam go nie okazujesz. - a tu to już totalny odjazd z Twojej strony bo chyba nie rozumiesz tego pojęcia w ogóle, możesz sobie pluć na innych i ich poglądy a Oni mają to szanować... ciekawa koncepcja, ja jednak polecam słownik PWN

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Nie, nie przesadziłem. To wy odbiegacie od tematu, a ja głupi lezę za wami...

@Vantage

No i brawo. O to mi chodziło. Jak człowiek chce to pieniądze znajdzie / odłoży. :D Dobrze że zrozumiałeś o co mi chodzi :D Takich ludzi szanuję :D

A jakie planujesz Ek kupić w tym roku, albo na jakie Ek gier liczysz że się pojawią?

Ja już kilka razy wspominałem na co czekam najbardziej.

Muszę sobie kupić jeszcze raz pegazusa, albo spróbuję mojego naprawić. Pograłbym w Contrę i Tanks :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie planujesz Ek kupić w tym roku, albo na jakie Ek gier liczysz że się pojawią?

Raczej nie zaszaleję z ilością, tym bardziej, że Diabolo numer czy już dużo środków pochłonie, a praca raz jest, raz nie ma, bo łapię się na zlecenia, byleby coś było. Jak już będzie nowy zawód i doświadczenie, to się powoli będę rozkręcał. :smile:

Oprócz już wymienionej - o ile będzie dobry stosunek cena / jakość / zawartość - jak wspominałem, Borderlands 2, bo do jedyneczki GOTY mam ogromny szacunek. Tak dobre gry rzadko kiedy się poijawiają. Niby fabuła błahostka, ale ileż radochy z siekania. :tongue:

Jak starczy kasy, to - prawdopodobnie, z warunkiem wymienionym wyżej - Bioshock Infinite. Również i tu do pierwszego Bioshocka (jak i System Shock 2) mam ogromny sentyment (a za "dwójkę" Bioshocka do Levine'a mam ogromny żal... zrobić to samo, tylko lekko ulepszone to był błąd - w jedynce powoli wszystko odkrywałem i to było super, a tu - szkoda gadać), więc kto wie?

No i to pewnie tyle. Na pieniądzach nie śpię, ale 3 porządne EK na rok to dla mnie i tak pokaźna liczba. Mam ograniczone miejsce w pokoju, a zadowalać się byle EK to nie sztuka. :tongue: Jak już pisałem: ja zbieram tylko najwyższą ligę. Średniaki i gry "tylko" dobre, o ile kupuje, to w reedycjach.

A tak BTW, jak kiedyś wyjdzie wreszcie ten cholerny Half Life 3, na którego czekam od 5 lat, to ciekawym, czy zrobią kolekcjonerkę. Choćby i 400 zł kosztowała, to biorę musowo. :biggrin:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie... HL 3 chyba się nigdy nie doczekamy... Ja już zdążyłem o nim zapomnieć... Smutne.

Ja akurat z B 2 jestem bardzo zadowolony bo zrobili wszystko lepiej jak w B1. Może fabuła nie była już tak zaskakująca jak w części pierwszej ale mimo wszystko dla mnie jako całość było znacznie lepiej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie o gadżety kolekcjonerskie chodzi, więc spytam tutaj :P Jak wygląda sprawa realizacji przesyłki fantów z Kompanii graczy? Zamówiłem teraz 2 pudełka śniadaniowe z kolekcjonerki F3 i figurkę Vault Boya i mimo, że pod nagrodami była informacja o cenach wysyłki, po wybraniu "Weź nagrody" odjęło mi punkty, potwierdziło zamówienie mailem, ale nie miałem do wyboru sposobu przesyłki ani jej adresu. Dostanę później jeszcze od nich jakiegoś maila? Zależy mi na innym adresie wysyłki niż ten rejestracyjny.

I głupio spytam, ale mam złe zdanie o Cenedze: mam nadzieję,że oni to wszystko w jednej paczce wyślą, tak? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellspawn,

Swojego Epica kupiłem od prywatnej osoby na Allegro - import z zagranicy kilku sztuk. Cena Ultimy jest wysoce atrakcyjna, bo jedynie 50 zł wyższa. Dla takiej kolekcjonerki jak najbardziej warto - sama statua Marcusa jest warta zachodu.

Assassin's Creed III: Freedom Edition nadal jest dostępna TUTAJ. muve.pl to nie jedyny sklep zatem zamawiajcie śmiało póki jest. Z Ultimą mam same dobre wspomnienia, zatem jak najbardziej polecam tam zakupy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Ja już dawno tam nic nie brałem więc dobrze nie pamiętam. Chyba wysyłali ci a potem płaciłeś przy odbiorze. Może się coś zmieniło.

Powinieneś dostać wszystko i do zapłaty 15 zł u kuriera. Jakoś chyba tak. W razie czego napisz do nich maila, oni ci wszystko wyjaśnią. Ja pisałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Właśnie pisałem zaraz po złożeniu zamówienia, bo mnie to, że piszą o dwóch rodzajach przesyłki, a zamówienie polega tylko na potwierdzeniu przedmiotów mocno zdziwiło :) Niestety dostałem tylko odpowiedź od bota, że do poniedziałku włącznie są na urlopie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP

Jak ja zamawiałem jakieś 2 tygodnie temu, to też sie zdziwiłem,ze żadnej płatności nie było ani nic,tylko potwierdzenie tego co chce zamówić, a 2 dni później przyjechał kurier i u niego płaciłem 15zł za przesyłkę.

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rip1998 - KONIECZNIE sprawdź wysyłkę przy kurierze. Do dziś sobie pluję w brodę, że:

a). figurkę i pudełko zamówiłem oddzielnie (czyli 2x płaciłem za kuriera), ale myślałem, że figurek już nie będzie, bo było < 10, a o pudełkach nie wiedziałem.

b). nie sprawdziłem przy kurierze. Efekt? Figurka była odczepiona od podstaki, a podstawka miała małą, acz wyraźną rysę, zaś pudełko lekko... pogniecione w paru miejscach. :dry: A tego metalu za Chinu ludowe nie wyprostujesz.

@ CriX - na 99,9 % Half Life 3 wyjdzie wraz z next genami. Cierpliwości. Pamiętasz niedawne słowa Gabe'a: "nie skończyliśmy jeszcze z Freemanem". :smile: Za dużo pieniędzy im ta marka przyniosła, by zn iej zrezygnowali. EDIT: Zresztą jak mi na słowo nie wierzysz, zarzucę dowodem.

@ DOWN - bo to za darmo. Z punktów Kompanii Graczy oni nic nie mają, "jedynie" więcej lojalnych klientów, bo to taki trochę program lojalnościowy. A skoro za darmo, to po co mają wydawać na kartony? Byle do folii, a potem niech się martwi odbiorca. Celowo nie napisałem "klient", bo skoro nie płaci, to żaden klient. Parszywe czasy, czyż nie?

[uPDATE]:

CriX, bój się, zaraz opierdziel dostaniesz, wies.niak odwiedził temat. :trollface: Coś czuję, ze zaraz się posypie ochrzan, żebyście nie offtopowali i nie pouczali siebie nawzajem, bo to temat od EK i TYLKO od EK. Już ja wies.niaka znam, on rzadko interweniuje, ale jak juz to robi, to nie ma przebacz. Obok pezeta najbardziej sie go boje :tongue:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Że HL 3 wyjdzie to pewne. Ale bardziej mnie martwi data... Jakoś mało zachecająco wygląda rok 2013 :P

Ja się czasami dziwię że oni nie pakują tego w pudełko, a dopiero potem w paczkę kurierską. Zdrowy rozsądek nakazuje takie postępowanie...

@Kraven

I po co mi to piszesz? Myślisz że mnie to obchodzi? Obecnie jak widzę to wy chcecie się pokazać, nie ja skoro wałkujecie ten sam - zamknięty już - temat.

Krytykę mogę przyjąć jeśli ma ona sens. Jak na razie nie miała sensu i raczej była spamowaniem.

Jesteś już dorosły, niewiele starszy ode mnie a sam zaczynasz rozgrzebywać temat, który i tak niepotrzebnie się pojawił.

No ale skoro musisz to sobie pogadaj, w końcu wolno ci. Tylko proszę mnie w to nie mieszać.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix:

z całym szacunkiem ale:

1. nie jesteś wyrocznią,

2. nie jesteś najlepszy

3. sam obrażasz innych nie potrafiąc przyjąć krytyki.

Jesteś bardzo młody bez zobowiązań, Dzięki temu możesz budować wspaniałą kolekcję bo Cię na to stać. Nie jesteś jednak wyrocznią i wybacz, ale nie masz prawa obrażać innych. Jeżeli, jak to ująłeś, nie należysz do osób miłych, to może humory zachowaj dla siebie.

Większość uczestników tematu to fani czy kolekcjonerzy, każdemu należy się szacunek. Ty masz ogromną potrzebę "pokazania się" ale często przesadzasz (co zresztą modzi ci wyjaśnili dając ostrzeżeń bez liku). Zbastuj i zacznij szanować zdanie innych - dowcipy i nawet przekomarzanie się jest potrzebne. Jednak momentami przekraczasz granicę chamstwa.

End of off top.

EK Assasins Creed zakupiona...ale pójdzie raczej na handel. Gra mnie nie interesuje a może ze 100zł da się wyciągnąć. W najgorszym razie pójdzie po kosztach.

@Ferrou: czekam na EK Shoguna 2 :D

@Bleub: za tydzień robię przelew za Twoje premierówki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - nie wiecie gdzie można jeszcze znaleźć kolekcjonerke Metra tak do 100 zł? Na allegro jest aukcja, ale cena jak dla mnie zbyt wysoka. Chciałbym zapoznać się z tą grą i przy okazji dołączyć do kolekcji klimatyczne EK.

Jeśli chodzi o nadchodzące nabytki, to jedyne na co czekam to jakakolwiek wzmianka o Fallout 4, jeśli tylko pojawi się choć krótka zapowiedź nie będę spał po nocach oczekując EK : )

CriX, zawsze miałem cię za równego gościa, ale to co dziś pokazujesz przekracza wszelkie granice. To jest forum dyskusyjne, jak sama nazwa wskazuje. Z tobą nie można nawiązać żadnej dyskusji, gdyż na wszystko co ci nie pasuje masz argument "co mnie to obchodzi", na forum też są inni ludzie, uszanuj ich i odmienne opinie. Zamiast przyznać się do błędu, nawet nie mówię żeby przeprosić to coraz bardziej się pogrążasz. To straszne że nie można nawet zwrócić ci uwagi, bo zaraz atakujesz z mocą internetowego trolla. Napisałem bo zrobiło mi się przykro jak traktujesz tu inne, nawet starsze od Ciebie osoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Pogadaj sobie... Skoro wszyscy to ty też możesz...

Raczej nigdzie indziej jak na Allegro nie dostaniesz. Sklepy już dawno wyczyściły swoje magazyny z tej EK.

Musisz polować na okazję na Allegro, raczej innej możliwości nie ma. Chyba że udało by się znaleźć gdzieś na eBay ale to wątpliwe. A już tym bardziej za nieduże pieniądze. Wiele polskich EK chodzi tam za naprawdę duże kwoty.

Zawsze też możesz napisać do sklepów czy coś im przypadkiem nie zaległo na magazynie. Szansa mikroskopijna, ale jak ci zależy to może warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...