Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Przecież zdaję sobie sprawę, co w niej jest, a tym bardziej musiałem zobaczyć spis elementów, bo ze zdjęcia bym Sesional Passa i ULC nie wywnioskował. Opakowanie zbiorcze może i klimatyczne, ale Specjalka B2 pokazała, że pudełko może być nie tylko klimatyczne, ale i trwałe oraz zapewniające bezpieczeństwo wnętrznościom. Digipack w porządku, Bobblehead natomiast w jakiejkolwiek edycji kolekcjonerskiej to dla mnie pójście na łatwiznę :)

Cena akurat adekwatna do zawartości, zważmy na to, że to edycja konsolowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś, czy będzie EK 'Far Cry 3' na PC? Póki co widzę same wersje konsolowe, a takowe mnie nie interesują. Jeśli cena będzie w granicach rozsądku (do 200 zł) to mogę rozważyć zakup. Za więcej się nie opłaca, bo nie ma tam nic szokującego. Mimo wszystko jest nadzieja, bo wszystkie, podobne jakościowo kolekcjonerki Ubisoftu startowały w ceną 170-200 zł na PC.

Super, że startują pre-ordery na EK AC3. Czekam na takowy w sklepie gram.pl, Ultima i muve już mają. Cena, o ile nie wzrośnie, jest jak najbardziej w porządku za taki zestaw. Do premiery daleko zatem można wstępnie zamawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o pomoc - na jaki adres mailowy Kompanii Graczy mogę wysłać zdjęcie faktury za Duke'a, by odpowiednia ilość punktów została dodana do mojego konta? Jakie informację muszę zawrzeć w mailu, oprócz samej fotki ofc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kolekcjonerka AC III nie przypadła do gustu. Znowu dali figurkę, artbook i zapakowali w stalowe opakowanie. Gra mnie średnio interesuje, więc nie muszę się obawiać, że w dniu premiery gry zbiednieję. Natomiast EK Far Cry 3 też nie zachwyciła mnie na tyle, bym musiał ją kupić. Pozostanę przy standardowym wydaniu gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleub pisałem to już na Kolekcjonerzy.pun.pl i pisałem i tutaj.

Ale skoro trzeba to powtórzę po raz 1000000000000000000000

kompania_graczy@cenega.com

Piszesz że dołączasz skan paragonu żeby ci wygenerowali kod na punkty do KG bo w pudełku nie było kartki z kodem. Tyle.

@DOWN

Jak to nieznanej postaci? To ty nie wiesz kim on jest?

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zaraz skrobnę maila.

Co do Bobbleheada - różnica pomiędzy tym z FC3 i Fallout 3 jest spora. Do F3 dodano dyndającą główkę legendarnego już Vault-Boya, tutaj natomiast dostajemy bliżej nieokreśloną i nieznaną postać, więc automatem figurka traci w moich oczach. W każdym razie - traktuję to jako miły dodatek, a nie konkretny element edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

I po co mam każde pudełko otwierać? Nie wiesz jak wygląda płyta DVD? :D Nie ma to sensu, a ja mam ograniczony czas nagrania bo mało miejsca na dysku.

Po to, żeby to był prawdziwy unboxing ? Może się mylę, ale unboxing polega właśnie na przedstawieniu wszystkich elementów, razem ze środkiem pudełka z grą, czyli płytą, instrukcją itd. Takie moje zdanie, chociaż rozumiem, że wolisz się skupić na gadżetach.

To miło, że edycja Freedom AC III jest jednak dostępna w polskich sklepach (w przeciwieństwie do Animus Edition). Poczekam na ogłoszenie oficjalnej ceny i zamówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Ja zawsze piszę np. że proszę o wygenerowanie kodu za X (tu wstaw nazwę gry/edycji) i że skany dodane w załączniku.

kompania_graczy@cenega.com

W temacie możesz wpisać "Prośba o wygenerowanie kodu"

Edit: Nie zauważyłem następnej strony :)

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedną rzecz trzeba stwierdzić z całą stanowczością: Assassin's Creed III - The Freedom Edition, to wypas przez duże W. Przede wszystkim figurka przedstawia się genialnie. Notatnik Georga Washingtona też jest klimatyczny. Ciekawe, jak będzie z dostępnością w momencie premiery? I dlaczego wersja na Xbox 360 jest o stówę droższa od PC-towej :trollface: ? Wydaję mi się, że w ten typ gier lepiej się gra na konsoli ze względu na sterowanie i te kochane achievementy :trollface: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu1978 - czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jak piszesz w tym temacie o jakiejś EK z tą jakże charakterystyczną emotikonką, to liczysz na łatwy zysk? :trollface:

Freedom Edition wygląda bardzo ciekawie, ale seria Assassins Creed kompletnie mi nie podeszła. Jedynka mnie zniesmaczyła, w dwójce oczekiwałem - zgodnie z zapowiedziami - prawdziwej rewolucji, a była równie brzydka, nudna i sztampowa co poprzednik. Dalej nie widziałem sensu próbować. Dobra, wiem, że zaraz mnie gawiedź cegłami obrzuci za te słowa, ale ja tam czuję się wyjątkowy mając wyszukany gust. :tongue: A nie to, co wszyscy: CoD, Asasyn i te sprawy. Żeby nie było, nie jestem jakimś hipsterem, po prostu nie podpinam się pod innych (ot, większość lubi to ja nie będę gorszy).

Natomiast Far Cry 3, jako, że to gra Ubisoftu (jak AC) oficjalnie olewam - za wybitnie bezczelne podejście do klienta (jak EA, tyle, że oni mają parę gier, które mieć muszę) i co ciekawe, większość ich gier nie jest kompletnie w moim guście (Hawxy, Ghost Recony, Splinter Celle - niet, podziękował, zresztą do francuzów mam uprzedzenie). W prawdziwy powrót do pierwowzoru nie wierzę, zapowiada się połączenie dwóch poprzednich odsłon, czyli ni grzeje, ni ziębi. A EK? Niezgorsza, ale łba nie urywa. Dla mnie można ją sobie zwyczajnie darować, tym bardziej, że gra żeruje na znanej marce i nie zapowiada się jakoś nadzwyczajnie.

@ DOWN / Yaper - wreszcie ktoś mądrze prawi. :tongue:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Wuwu1978 - czy tylko ja odnoszę wrażenie, że jak piszesz w tym temacie o jakiejś EK z tą jakże charakterystyczną emotikonką, to liczysz na łatwy zysk? :trollface:

W wielu przypadkach... tak :trollface: .

Z ciekawości chciałem zobaczyć na angielskim Amazonie, czy mają też The Freedom Edition, co by porównać ceny, ale niestety jeszcze chyba dla nich za wczesna pora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vantage

No bez jaj... Żerująca na znanej marce? Przecież to FAR CRY 3. To jak by powiedzieć że HL 2 żeruje na znanej marce jaką jest HL 1... No bez przesady z takimi tekstami...

Z resztą nikt nikogo nie przymusza do zakupu EK, a tym, bardziej jakiegoś tytułu. Nie istnieje coś takiego jak "must have" czy "must paly".

Gry mogą być co najwyżej - warte zagrania.

Ja bym kupił jak będzie niedrogo EK FC 3 bo mnie się podoba.

Od AC 3 nie wymagam za wiele bo gry z tej rodziny nigdy do strasznie wybitnych nie należały, mimo że posiadają wiele elementów które bardzo mi się podobają. Jednak EK chciałbym mieć dla figurki która jest super, w grę na pewno bym zagrał jak bym nadrobił poprzednie części. Jednak przeżyję bez tego wydania szczególnie że wychodzi sporo dużo lepszych i ważniejszych dla mnie EK.

PS.

Z powodu bardzo słabej oglądalności, ostatniegu unboxinga, nie wiem kiedy będzie następny... jest mi obecnie zbyt smutno, że filmik się nie podobał...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie marki 'Far Cry' do 'Half Life' jest akurat najgorszym z możliwych. HL robi od samego początku Valve i dzięki temu można oczekiwać pewnej wysokiej jakości. 'Far Cry' to dziecko Cryteku. Dobrze wiemy, co się później z tą marką stało. Crytek stracił do niej prawa na rzecz Ubisoftu, a Francuzi wysmażyli wybitnie nudną produkcję, do której nadal nie chce mi się wracać. 'Far Cry 3' zapowiada się odrobinę lepiej, ale nadal posiadam do tej gry spooory dystans i pięć razy się zastanowię zanim się w nią zaopatrzę. Zresztą, 2 tygodnie po premierze FC3 jest Borderlands 2, gra nieporównywalnie lepiej rokująca i będąca gwarantem poprawionych doznań z jedynki (tutaj również liczę na solidną kolekcjonerkę, ale jeśli będzie ona równie biedna jak w DNF to podziękuję, bo nie zamierzam płacić wysokiej ceny premierowej za tak biedny zestaw).

Co do AC to zupełnie inna bajka. Mi ta seria się bardzo podoba, choć z roku na rok jest coraz gorzej. Jedynka była dla mnie czymś zupełnie nowym i niezwykle ciepło ją wspominam /pomimo braków i niedoróbek, które wychodzą na wierzch po premierze AC2/. Z kolei dwójka była IMO najlepszą odsłoną serii, dzięki bogactwu i zróżnicowaniu gameplayu. Brotherhood zapoczątkował rozmienianie marki na drobne, ale nadal grało mi się w niego bardzo przyjemnie. Ukończyłem go stosunkowo niedawno, dlatego nie mam ochoty na Revelations, bo wizja robienia tego samego wzbudza ze mnie niesmak. Kiedyś zagram, bo obecnie kupuję gry z serii AC dla fabuły, a samą rozgrywkę dawkuję, bo zachwyty to były, ale 2 lata temu. AC3 jako gra to nadal zagadka, ale można się spodziewać kolejnych wyeksploatowanych rozwiązań. Mimo wszystko dam jej szansę, bo nowe realia mogą usprawnić i odświeżyć gameplay z wielu obszarach. Co więcej, ujawniona niedawno kolekcjonerka trafia mooocno w me gusta i przebija nawet edycję Codex. Swoją drogą, w najbliższych miesiącach planuję zakupić Encyklopedię AC - rzecz niemal obowiązkową dla fana serii. Z dostępnością tego cuda nadal nie ma problemów, ale trzeba zamawiać z zagranicy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, faktycznie napisał o wydawcy :D Jakoś to przeoczyłem i nie pomyślałem o tym :D Stąd to porównanie.

A teraz każdy niech sobie sam odpowie - kupuje grę dla zawartości EK czy dla gry?

Kto ma dla mnie jakiś pomysł na najbliższy unboxing? Jaka Ek? A może chcecie figurki? Lub Big Boxy. Lub coś o grach - np. moje ulubione, lub moja kolekcja czy coś?

Jak tam filmiki od pozostałych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy byście bez tych waszych trollfejsów zrobili. :tongue:

trollface

CriX - rzecz jasna, ze pisałem o wydawcy. Ja kupuję EK dla gry - ona ma pierwszorzędne znaczenie. Lipna gra - nie widzę sensu kupować nawet mega wypasionej EK po świetnej cenie. Bo co mi po tym? Żeby się na półce kurzyła? Zresztą to oczywiste i było wałkowane milion razy. :rolleyes:

Co do unboxingów, proponuję coś z klasyków. Może krótki przegląd big boxów? Oczywiście tylko sugeruję. Bylebyś otwierał te pudełka, bo same boxy to ja mogę sobie w profilu obejrzeć. :trollface:

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crix

jedź z kolekcjonerkami, w bigboxach z fotki prócz instrukcji i płyt raczej nic nie ma :)

a ostatni unboxing mało widziało bo może czasu brak (a co do niego to chyba Rafi wspominał że powinieneś wyjmować płyty, płyty jakie są każdy wie ale dla "porządku" rzeczywiście mogłeś wyjąć - albo zupełnie odpuścić ten "niekolekcjonerskie" wydania)

@Vantage

no tuś mnie ukłuł, jakbyś o mnie pisał, bo nie grałem w ani jedną grę spośród moich EK :)

a trochę ich już mam (niestety czas i sprzęt nie pozawalają [Celeron 1,6 + 504 RAM + 8MB grafika zintegrowana :D nie nie robię jaj taki mam laptopik])

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzisz że big boxy są mniej wartościowe i nie zasługują na własny odcinek? No proszę... takie rzeczy...

Kolekcjonerzy - odc. 8 - Seria Fear

Filmik dla tych co się zagapili.

Po co wyciągać płyty ze zwykłych wydań? W dalszym ciągu nie mogę tego pojąć... No ale następnym razem pokażę wam płyty skoro nie wiecie jak wygląda krążek z grą :D

@UP

Kupowanie gier dla kupowania - tego nigdy nie strawię... Jak dla mnie to za duży grzech...

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...