Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Czyli z EK Diabolo 3 mogę się pożegnać, bo zamówiłem na Wirtusie i to za pobraniem. Nie no, ja rozumiem olbrzymią popularność, ale niektóre EK są wyprzedawane pół roku albo dłużej ,a D3... 3 dni i po nakładzie. I na pewno sporo osób - mimo wszystko - kupiło na łatwy zarobek, będą wystawiać po 500 zł na alledrogo a i tak ktoś kupi. Nie to samo co w przypadku ME3, ale raczej ograniczą ilość EK D3.

Co do kolekcjonerki DNF, mogę ją podsumować tak: jaka gra, taka EK. :tongue: Jak ktoś kupił za premierową cenę, to zrobił "interes życia" (bo przy DNF do EK dopłacało się jakieś 170 zł, a w przypadku ME3 TYLKO 50 zł, a obie gry dzieli przepaść, tak jakościowa jak i w ilości godzin gry). :laugh: Kości i żetony wybitnie kiepskiej jakości, "rzeźba" nieźle wykonana, znacznie lepsza od gipsowego Wiedźmina 2, który jest strasznie tandetnym i najgorszym elementem kolekcjonerki, komiks - nic specjalnego, jedynie artbook daje wrażenie czegoś porządnego, choć Wiedźmin 2 i tak ma sto razy lepszy. Jak pisałem, za tą cenę nie ma czego żałować; jak bym wziął za premierową, czy nawet za 100 zł, to bym sobie mocno pluł w brodę do dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że nie dostaniesz. Szykuj już 1k zł żeby odkupić na Allegro...

Ja uruchomię swoje kontakty i dostanę EK i na Muve i na Gram.pl przy czym jedną za darmo.

Żetony z DNF wykonane są chyba z czegoś podobnego do żywicy, ale nie mam pewności. Jednak one nie są jak w wypadku F NV głównym elementem EK więc nie wiem skąd to zdziwienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie że nie dostaniesz. Szykuj już 1k zł żeby odkupić na Allegro...

:laugh: Nie oszalałem, maniakiem nie jestem. No, ale w takim razie sklep jest niepoważny, skoro piszą, że wycofają sprzedaż jak już nie będzie dostępnych, a wciąż niby można zamówić. Żenada. No, ale przynajmniej 3 i pół stówki zaoszczędzone. Jakoś bardzo nie żałuję. :] A i tak preordery będę zamawiał za pobraniem, nie zawsze mam możliwość ot tak rzucić na stół 3 i pół stówy. A że połowa nie dojdzie? Trudno, świat się nie zawali... EK które mnie naprawdę interesują jest niewiele. Ja nie idę na ilość, tylko jakość, a te świetne jakościowo mogą mnie nie interesować ze względu na chorą cenę albo tytuł nie w moim guście.

EDIT:

CriX - z dwojga złego wolę żałować, niż słono przepłacić, a te 350 zł to i tak dla mnie bardzo wysoka cena. Że za Diablo 3, za hit? I co z tego, mnie to akurat nie interesuje. Jest bardzo drogo i już.

Tak, a potem będziesz nam płakać, że nie kupiłeś Ek...

No to co mam zrobić, cofnąć się w czasie? :laugh: Już i tak nie kupię, a złotówki więcej niż cena sugerowana nie wyłożę.

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak, a potem będziesz nam płakać, że nie kupiłeś Ek... :D

Ludzie, narzekacie teraz bez przerwy jak stare baby. Widzicie żebym ja się martwił o którąś z zamówionych EK mimo że mi zależy na nich bardziej niż wam wszystkim razem wziętym? NIE. Dajcie więc spokój bo się śmietnik zrobił w temacie. Od kilku dni czytam tylko obawy że się nie dostanie EK...

Może wrócimy do właściwego tematy, pomijając już WSZYSTKO co związane z zamawianiem najbliższych Edycji Kolekcjonerskich? Ja bym ładnie prosił.

Ja obecnie czekam na coś SPECJALNEGO. Jak do mnie dojdzie ten gadżet to zrobię unboxing z pewną grą :D Na razie nic więcej nie mogę zdradzić bo ten gadżet, a przynajmniej jego wygląd to tez dla mnie wielka niewiadoma. Dostałem go dzięki mojemu świetnemu kontaktowi - o którym nie mogę wam nic więcej powiedzieć bo nie chcę go stracić - jest on moim skarbem :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ludzie, co to za lament wszczynacie i to właśnie dzisiaj? Moje zdanie jest takie, że ten kto zamówił w miarę szybko swój egzemplarz dostanie i kropka (pierwsze dwa-trzy dni od startu pre-orderów zwłaszcza). Teorie o faworyzowaniu zamówień przedpłaconych nad te za pobraniem możecie sobie schować wiadomo gdzie. W każdym poważnym sklepie liczy się kolejność składanych zamówień, a nie jakieś rasistowskie praktyki. Skoro istnieje opcja 'za pobraniem' to nie jest ona od parady - zresztą, za taki luksus płacicie więcej. Sam jeśli chodzi o pre-ordery korzystam jedynie z tej opcji, bo na kasie nie śpię i zawsze wstrzymuję zapłatę do samego końca i jeszcze nigdy nie zostałem oszukany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie wierzę w jakiekolwiek dzielenie klientów na lepszych czy gorszych. Zamówiłem towar (jeszcze tego samego dnia, którego to wystartowały preordery) i jestem pewien, że go otrzymam. Sklepy internetowe nie mogą sobie na takie praktyki pozwolić, bo każdy normalny człowiek zrobiony w ten sposób w konia weźmie i tak obrobi sklepowi tyłek, że smród pozostanie co najmniej na następne miesiące.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam ten temat to ~80% zamawiających EK Diablo III wybrało właśnie opcję zapłaty przy odbiorze. Odzwierciedla to mniej lub bardziej realia krajowe na zamówienia przedpremierowe i dlatego wnioskować można, że włodarze wirtusa czy muve za bardzo nie mają nawet kogo dzielić na lepszego czy gorszego, skoro spora większość ich klientów wybiera na preorder przesyłkę za pobraniem :) Więcej optymizmu, świat się przecież nie zawali, jak jakimś cudem Diabolo do Was w dniu premiery nie trafi.

@up

Figurka Elizabeth byłaby mega, tylko automatycznie ilość dodatków zmalałaby w porównaniu do EK części drugiej. Osobiście wolałbym pakiecik właśnie a'la Bioshock 2, czyli konkretny artbook i parę innych, nie mniej klimatycznych i trzymających dobry poziom dodatków. Oczywiście nie pogardziłbym bardzo bogatym wydaniem, tylko wtedy trzeba by się pogodzić z ceną 400-500zł.

PS. Jeśli wyślę zdjęcie faktury za EK Jaj ze Stali to dostanę punkty do Kompanii Graczy?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Bioshock: Infinite' to póki co moja najważniejsza strzelanka tego roku (do tego gatunku pasuje najbardziej, przynajmniej ja tak uważam). Kolekcjonerka będzie, tradycji musi stać się za dość. Po świetnej EK do drugiej części apetety fanów są spore. Oczywiście i ja liczę na przynajmniej małą, ale za to pieczołowicie przygotowaną figurkę Elizabeth (póki co urodziwe dziewczę jest jedyną sensowną twarzą najnowszej gry, nie licząc gołębia strażnika, który może pełnić tutaj rolę Big Daddy'ego). Oprócz tego marzy mi się typowy standard kolekcjonerek z najwyższej półki, czyli spore pudło z gustowną grafiką, soundtrack oraz pokaźnych rozmiarów artbook - taki jak z B2 jak najbardziej wystarczy. Premiera w październiku, zatem miło byłoby zobaczyć zawartość EK już na czerwcowych E3. Ciekawe, jak będzie z nakładem. Ten z B2 był spory, skoro po 1,5 roku można było kupić nowy zestaw za 50-100 zł. Oczywiście, zawsze można czekać, ale w tym razem chyba nie wytrzymam. 2k Games kupiło mnie swoją wysoką jakością.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bleub

Oczywiście że dostaniesz. A jam myślisz skąd ja uzbierałem ponad 7 000 punktów?

Figurka Elisabeth, artbook, soundtrack i zestaw nie byłby wcale biedny. 300 zł myślę że było by ceną optymalną. Nie mówimy tu o figurce z polsytone a z PVC. No i oczywiście metal box :D

@Yaper

Śmiem twierdzić że Elisabeth jest obecnie jedną z najładniejszych postaci żeńskich w grach EVER. Jakoś jak na nią patrzę to mam takie bardzo przyjemne uczucie, podobnie jak w wypadku Alyx z HL 2. Jakoś nie wieje od nich sztucznością jak od większości postaci żeńskich.

@Treser

Pamiętaj co mi obiecałeś.

@DOWN

Tak... Ciekawe kto był tym pośrednikiem :trollface: A tym bardziej o jakiego bywalca chodzi :D

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nadszedł czas żeby się przyznać o swoim najnowszym zakupie :trollface:

Po pierwsze primo: Marek79 - dzięki za stosownego linka :wink:

Po drugie primo: dzięki dla stałego bywalca tego tematu (którego nicku tu nie przytoczę :P ), który zgodził się być moim pośrednikiem przy zakupie gry Neverwinter Nights w edycji Kolekcja Wszech Czasów.

Grę miałem w swoich łapach już wczoraj, lecz dopiero dziś postanowiłem (na prośbę "pośrednika") podzielić się z Wami wrażeniami płynącymi z unboxingu mojego najnowszego nabytku :smile: Pierwsze co ujrzały moje oczy to lekko uszkodzone pudełko zbiorcze, jednakże nie zrażając się tym zabrałem się za pozostałe elementy tejże edycji. Na początek koszulka z logiem gry i brelok. Oba elementy bardzo mi się spodobały - koszulka na mnie pasowała, a brelok na pewno będzie przeze mnie w jakiś sposób używany :smile: No, ale to dopiero początek zawartości KWC. Pod koszulką i brelokiem znalazłem artbooki i mapy zarówno do pierwszej, jak i drugiej części gry. Mapy jak to mapy - nic nadzwyczajnego, ale artbooki.. No cóż.. Tzw "Lawful Good Art-book" z części drugiej jest biedny, ale za to ten z części pierwszej prezentuje się na całe szczęście bardziej okazale jak poprzednik. Przedostatnimi elementami gry jest zestaw "Instrukcja" oraz "Poradnik" do części pierwszej, części drugiej oraz do dodatku Maska Zdrajcy - w sumie 6 książeczek. No i rzecz jasna na samym dole pudełka zbiorczego znalazłem gry :wink: I tu sytuacja podobnie jak z instrukcjami i poradnikami - część pierwsza w osobnym pudełku, część druga podobnie, dodatek do części drugiej także osobno. Razem 8 płyt - oprócz gier na płytach znaleźć można tzw materiały dodatkowe, muzykę z gry i inne mniej lub bardziej przydatne bajery :smile:

Jak oceniam swój deal? Ano tak, nie wspomniałem o cenie.. Za nieco ponad 100zł dostałem wyżej wymienione elementy. Jak dla mnie udany zakup. Cieszy mnie, że koszulka na mnie pasuje oraz że mam w końcu wszystkie części bardzo przyjemnej gry w jednym dużym pudełku. Akurat te dwa brakujące dodatki do części drugiej niezbyt mi się spodobały, więc ich brak w tej edycji mnie nie smuci :P Przy pierwszej części serii NWN zarwałem caluśką nockę - i mam nadzieję że się to kiedyś jeszcze powtórzy.. :smile:

@up - Cichooo.. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak przeglądam ten temat to ~80% zamawiających EK Diablo III wybrało właśnie opcję zapłaty przy odbiorze.

Potwierdzam :trollface: .

Odzwierciedla to mniej lub bardziej realia krajowe na zamówienia przedpremierowe i dlatego wnioskować można, że włodarze wirtusa czy muve za bardzo nie mają nawet kogo dzielić na lepszego czy gorszego, skoro spora większość ich klientów wybiera na preorder przesyłkę za pobraniem :)

Lepiej bym tego nie ujął.

Figurka Elizabeth byłaby mega, tylko automatycznie ilość dodatków zmalałaby w porównaniu do EK części drugiej [...]

Akurat dla mnie, żadne inne dodatki się nie liczą, oprócz Elizabeth :jezyk2: .

A teraz z innej beczki. Czy jakiś forumowicz zdecydował się wesprzeć Briana Fargo w jego nadchodzącej produkcji pod tytułem Wasteland 2 i w związku z tym wyczekuje października 2013 roku, jako daty otrzymania "kolekcjonerki" wyżej wymienionej gry :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dla mnie, żadne inne dodatki się nie liczą, oprócz Elizabeth.

Cycki są, ale jej fryzura mi się nie podoba... :trollface:

@Crix

Chodziło mi raczej o to, że za tą samą kwotę wolałbym raczej artbook A4, soundtrack + 3-4 równie dobre dodatki niż figurkę, soundtrack i artbook A5 (zestaw bez dwóch zdań biedniejszy pod względem ilości dodatków). Na ten przypadek cierpi troszkę w moich oczach EK pierwszej części Bioshocka. Mamy figurkę, co prawda bardzo dobrą, ale oprócz tego "zaledwie" soundtrack i "making off". Chciałoby się czegoś więcej pomimo obecności Big Daddy'iego w skali.

Żeby nie było - nie pogardzę żadnym z ww. set-upów, nowy Bioshock i jego EK to dla mnie must-have tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było - nie pogardzę żadnym z ww. set-upów, nowy Bioshock i jego EK to dla mnie must-have tego roku.

"Must have" bez dwóch zdań i powiem Ci, że jestem też ciekaw, jak ta edycja kolekcjonerska będzie rozchwytywana oraz jak będzie wyglądał popyt na nią, rok - dwa lata po premierze. Czy podzieli losy "survivalówki" Dead Island :trollface: ...? Nakład na pewno będzie miał stanowczy głos w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wszyscy już dosłownie rzygacie EK diablo 3,ale pewien sklep którego jestem w 100% że wyśle 14,wystawił właśnie EK tylko że za 380(w wirtusie za 330 ale jak dla mnie to firma "krzak").

Więc tu pytanie "daj pan spokój,kup zwykłą edycje" czy jednak dopłacić te 5 dych i mieć EK.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma która od lat z powodzeniem trzyma się na rynku to dla Ciebie "krzak" :huh: ? Skąd u Ciebie taka opinia?

To, czy dopłacać 5 dyszek do "pewniaka", zależy tylko od Ciebie. Ja zamówiłem na Wirtusie tylko dlatego, że oferują EK 20zł taniej. Nie przejmuję się "dziwnie" niską ceną (raczej konkurencyjną po prostu) i jestem dobrej myśli.

Z tego, co wiadomo, na Wirtusie EK jest na wyczerpaniu, ale zamawiać dalej można. Ja na Twoim miejscu zaklepał egzemplarz jak najszybciej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto was tak nakręcił przy tym nie dotrzymaniu realizacji EK Diablo 3? Każdy sklep doskonale wiedział ile otrzyma (potwierdził to oficjalnie Bashiok na forum Blizzarda) i więcej nie dostaną. Dlatego też każdy sklep wystawił dokładnie tyle ile miał otrzymać i nie będą robić ludzi w bambuko. Sam zamówiłem na gram.pl 15 marca zaraz po 14 jak ogłoszono datę premiery i dopiero kilka dni potem zablokowano (w tym samym czasie EK Diablo 3 skoczyła na 2 miejsce w top 10 sprzedaży przebijając samą podstawkę, co oznacza, że ilość pozostałych egzemplarzy była naprawdę spora). Dzwoniłem do gram.pl 3 razy rozmawiając z 3 różnymi osobami i każdy potwierdził, że wszyscy, którzy grę zamówili ją otrzymają. Mogło się zdarzyć, że dodali kilkanaście sztuk więcej by pokryć straty gdyby ktoś zrezygnował, nie mniej jednak osoby zamawiające do dnia przed zamknięciem sprzedaży nie powinny się niczego obawiać. Sam wybrałem odbiór osobisty w Sferisie. Gra ma być rozsyłana 14 maja (co dla mnie jest przesadą) i będzie dostępna do odbioru/u graczy 15 maja w różnych porach. Co do ilości jaką gram.pl dostało - nie mogli zdradzić ile. Sam spekuluję, że skoro D2 było 70k, to D3 na cały świat pójdzie ok 300k.

Co do zawartości - podoba mi się wszystko poza czaszką i pendrivem (wolałbym figurkę). A peta do WoW można sprzedać (chodzi po ok 50-60zł) i mamy tańszą kolekcjonerkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce zobaczyć kolekcjonerkę Assasins Creed 3? Łapcie - TUTAJ.

O zawartości niewiele wiadomo, bo pojawiła się ta EK na krótko w ofercie jednego ze sklepów po czym zniknęła. Fajnie się natomiast nazywa - Join or die edition ;).

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszyjnik i coś w stylu kodexu z Brootherwooda? Me gusta! Jeśli to prawdziwa informacja i cena nie będzie zbyt wygórowana, kupię na 100%

P.S. Właśnie piszę foto - recenzję EK X - Blades. Myślę, że do 22 skończę. Kto chętny? Na zachętę zdjęcie podkładki: http://i.imgur.com/dVg4u.jpg

Edytowano przez matrix312
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mało coś unboxingów... Może dlatego że niektórzy muszą pracować a nie siedzieć w domu i nic nie robić :P

U mnie w robocie na to wygląda, że będzie tygodniowa przerwa. Tak więc powinienem zmajstrować kilka unboxingów. Może nawet będzie po jednym filmiku na dzień :D Tak więc było by 5 filmików do końca tygodnia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...