Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@jacekw123

Śmiem twierdzić, że ta EK WoW naprawde jest tyle warta. Oczywiscie nie dla pierwszego lepszego zjadacz gier i chleba - target to raczej najwieksi fani blizzardowskiego MMO. EK WoW jest tak unikalna ze nawet na swiatowych portalach oscyluje cenowo w granicach 1000-5000zl (przeliczajac z USD, rozbieżność jest spora). Normalne prawa popytu i podaży.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą ceną EK WoW jest wszystko w porządku, o czym przekonałem się przez ostatnie tygodnie, gdy lepiej zgłębiłem temat kolekcjonerek WoW'a. Vanilla, bo tak mówi się pierwszczotliwie na pierwszą wersję WoW'a, jest unikatem na skalę światową i nowe egzemplarze chodzą właśnie za podobne, jak nie większe pieniądze. Nadal można znaleźć kilkanaście zafoliowanych, a sprytni, którzy sobie je zachowali mogą liczyć na spory zarobek. Podobna sprawa jest z pierwszym dodatkiem 'The Burning Crusade'.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vantage - online to już nie to samo. Mówię o normalnej wersji Age of Empires :)

Nie ma na to IMO szans - mikrotransakcje przynoszą widać większe zyski niż miałby przynieść AoE IV (choć myślę, że ogrom osób rzuciłoby się do sklepów po tą grę). Ale nie róbmy statsu, bo nam się oberwie. :tongue: Jak coś zapraszam do dyskusji na GG, na ogół siedzę na niewidoku.

Co do Duke Nukem akurat też mi się podoba:) Za tą cenę warto kupować.

Czyli dotarła EK, czy wreszcie zeń zrezygnowałaś? Bo czytałem, że jakieś kłopoty były z muve.pl Ja tam z nimi jeszcze problemów nie miałem, a raz jak nie odpisywali długo, to mi wysłali gry kurierem w cenie odbioru osobistego i jeszcze jakiś wyżej postawiony człowiek dzwonił przeprosinami. :tongue: Ale to było wtedy, jak była promocja na gry Codemasters, nie wyrabiali z zamówieniami. Ciekawe, czy w blizśzej przyszłości będą jeszcze jakieś promocje na EK - za 5 dyszek to ja mogę brać, jak gra jest dobra, a nawet i za stówę. Tego Batmana to chyba długo będę żałował... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ponawiam pytanko czy w DNF Balls of Steel wewnątrz pudełka z grą jest kod na punkty do kompanii graczy? Bo widzę że cała EK jest ENG także nie wiem czy zdejmować folię z pudełka z grą bo w DNF już grałem a za tą EK jest ponad 500 punktów :)

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal można znaleźć kilkanaście zafoliowanych, a sprytni, którzy sobie je zachowali mogą liczyć na spory zarobek.

To zdanie w aspekcie kolekcjonowania gier pudełkowych ma ponadczasowe znaczenie :trollface: .

Po Diablo III i Risen 2: Dark Waters, pozostała w zasadzie, już tylko jedna kolekcjonerka w moim planie na 2012 rok. Dlatego tylko jedna, ponieważ (czego bardzo żałuję) nie została zapowiedziana i na 99% nie zostanie wydana edycja kolekcjonerska Torchlight II. A jest nią Bioshock: Infinite, który ponoć ma zadebiutować w październiku. Modlę się w myślach, aby znalazła się w niej figurka Elizabeth :wub: . Pre-order poleciał by wtedy bez mrugnięcia okiem.

Ach - jeszcze jedna sprawa - oryginalna wersja językowa musi zostać, ponieważ głosy dobrano GENIALNIE (nawet na GameTrailers.com był osobny film o tym, jak Ken Levine wydzierał się na aktorkę podkładającą głos pod postać Elizabeth, aby ta się popłakała i nagrała w tym czasie odpowiednią kwestię dialogową...).

Wracając do Risen 2: Dark Waters - Edycja Kolekcjonerska, to tak jak DjAndzia słusznie zauważyła, Cenega i jej sklep patronacki Muve mają na nią exclusive'a. Szukałem na Gram.pl, nawet na wyszukiwarce Ceneo i... nic. Tylko wersje pudełkowe z jakimś tam DLC. Nie mamy alternatywy moi drodzy i patrząc na te ponumerowane beczułki, można dojść do prostego wniosku, że do premiery zapowiadanej na drugą połowę kwietnia może ich najzwyczajniej w świecie zabraknąć i <szuka szklaną kulę>, <znalazł, ustawia...>, <patrzy w nią wnikliwie...> zabraknie :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co racja to racja, obok Diablo III równie dużą premierą w tym roku (dla mnie) będzie nowy Bioshock i związana z nim edycja kolekcjonerska, na którą już zacieram rączki. Liczę na co najmniej tak mocno klimatyczne dodatki co w dwójeczce i cenę nieprzekraczającą 3 stówek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978,

Widzę, że myślimy podobnie, bo i ja czekam na 'Bioshocka: Infinite' (pewnie będzie równie klimatyczna!), poza tym wcześniej przytaczane 'Borderlands 2'. Ostatnio wrócił mi wilczy apetyt na jedynkę i planuję przejść ją drugi raz tą samą postacią, co otworzy mi worek z epickimi pukawkami.

Nie wiem, czy będzie jeszcze coś ciekawego w kwestii kolekcjonerek. Czekam na cenę EK 'Guild Wars 2', bo to od niej uzależniam zakup, bo wielkim fanem serii nie jestem, a mam ochotę pograć w grę. Z kolei ogromne oczekiwania wiążę z drugą grą Blizzarda, którą ma on wypuścić w tym roku. Nadal nie wiadomo, co to będzie, ale ja po cichu liczę na dodatek do SC2 /Pandy mogą poczekać xD/. Jak wiadomo dodatki do WoW'a doczekały się edycji kolekcjonerskich, zatem tutaj może, a wręcz musi być podobnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

Dlaczego szaleństwo ?

Trzeba się cieszyć, że Wiedźmin zyskał uznanie na zachodzie. Poza tym weź pod uwagę poza Polską nakłady były mocno ograniczone. Wiesz co się będzie działo z edycją na X-boxa jak już teraz mają wykupiony nakład.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem moją pierwszą kolekcjonerkę SC II :D I jestem pozytywnie zaskoczony jakością. Genialny artbook, a na dvd z making offem jest nawet możliwość włączenia polskich napisów :) I nie spodziewałem się że ten pendrive będzie z metalu :D

Moim drugim zakupem do kolekcji będzie D3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto historia nieudanej inwestycji :)

Kiedy ktoś zarzucił linkiem że na Merlinie mają jeszcze Mass Effect 3 EK za 180zł, dolarki pojawiły mi się w oczach i zamówiłem kilka dni temu. Był plan: nawet nie otwierać z folii, od razu na allegro. Co prawda hajp już nie ten sam co po premierze więc zanim dostałem przesyłkę wystawiłem przedmiot na allegro za 285zł.

Dzisiaj dostaję maila:

"Przepraszamy, niestety nie możemy zrealizować zamówienia nr 8174033

złożonego 17-03-2012.

Pozycje

(tytuł, liczba egzemplarzy, wartość)

1. EAX07708702 - Mass Effect 3 Edycja Kolekcjonerska (PC), 1 szt., 178,99zł

nie są dostępne u naszych dostawców".

I teraz mogę sobie wykrzystać 190zł u nich w sklepie albo poprosić o zwrot.

Nein-udanen eksperymenten :)

Aha, na Merlinie mają (ciekawe w jakim stopniu) jeszcze EK Diablo 3 jakby ktoś był zainteresowany za 330zł.

Edit:

Właśnie dostałem inofo że wygrałem lunetę z Risen 2 w konkursie na grampl :)

Całkiem miła informacja.

Szkoda tylko że "Nagrody będą wysyłane w drugiej połowie kwietnia.".

Edytowano przez Kaczek93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem rację co do zamieszczonej przez bleuba fotki domniemanej kolekcjonerki AC3 mówiąc, że to press-kit. TUTAJ macie dowód. Cena końcowa iście kolekcjonerska zważywszy na zawartość tej perełki.

@marek79,

Fakt, z kasą jest zawsze ciężko, ale w obliczu EK 'Risena 2' i 'Diablo 3' myślę, że warto zrobić sobie kilka wyrzeczeń. W moim przypadku to logiczne, bo na obie gry czekam jak diabli, a i zawartość kolekcjonerek jest moim zdaniem prima sort. Obie pozycje klasyfikuję w moim absolutnym czubie. Są takie gry, w które chętnie bym zagrał, ale nie jest to moim priorytetem. Dlatego też mogę spokojnie odczekać kolejne miesiące, aby cena ewentualnej ciekawej EK spadła do w miarę rozsądnych granic. Nieraz się na tym przejechałem (patrz: ostatni przykład 'Dead Island'), ale w większości nie żałuję. Jedną z takich gier jest np. 'Cartel', którego kupię sobie w tym roku, a cena będzie o połowę niższa niż przy premierze. O najnowszym Batmanie AC nie muszę chyba wspominać. Cena premierowa wysoka jak na zawartość tej edycji, a wystarczyło poczekać te kilka miesięcy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper jeśli uważasz, że cena premierowa Batmana AC była wysoka zważając na zawartość to nie mam pytań... Cena była już wtedy naprawdę dobra, szczególnie jeśli chodzi o zawartość. To że potem tak staniała to już inna sprawa. Jednak jeśli ktoś kupił ją w dniu premiery to na pewno nie przepłacił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...