Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

@CriX

Jest wiele opcji - weź kredyt, sprzedaj nerkę :wink: .

A tak po za tym to czy będziesz sprowadzał EK Gulid Wars, jeśli nie będzie dostępna w naszym kraju ?

PS

Widzieliście to zdjęcie ? Figurka wygląda ciekawie, a w tle widać chyba tą beczkę - również prezentuje się świetnie.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na nieszczęście jestem fanatykiem gier od Piranii, a dodatkowo sama kolekcjonerka trafiła mocno w me gusta. Obejść się wielce trudno :D

Guild Wars 2 nie jest moim absolutnym priorytetem, zatem nie wiem, czy kupię kolekcjonerkę. Jeśli data premiery będzie najwcześniej w lipcu, a jej cena nie przekroczy 350 zł to może może. Na razie czekam na 10.04 i oficjalny start pre-orderów wraz z ustaleniem ceny za zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Piranha Bytes robi naprawdę dobre RPGi więc zabawa powinna być przednia.

@Crix

Żebyśmy tylko takie problemy mieli w życiu ;) "Skąd wziąć kasę na kolejne edycje kolekcjonerskie gier" ;)

@Rafi

Wielkie dzięki za linka do zdjęć. Rzeczywiście - figurka prezentuje się bardzo ładnie, beczułka również trzyma klasę. Wiadomo, że wersalu nie dostaniemy, ale to drewniane pudełko zbiorcze jest świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 EK zamówiony i zapłacony - -270 zł

Diablo 3 + EK - zamówione i oczekuje - -550 zł

Guild Wars 2 + EK - -cena nieznana zł

Bioshock Infinite EK - -cena nieznana zł

Ale kasy pójdzie na te kilka EK... A co dopiero jeśli się jeszcze coś pojawi... Do tego mam do zapłacenia jeszcze prawie 500 zł za figurki na Yatta.pl bo brałem na raty...

@UP

Od razu lub przy odbiorze.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem EK Kings Bounty i DNF Balls of Steel.

KB stan idealny, jedynie w dolnej części mały odprysk tak z 1,5cm. Numer 884. Zawartość zacna. Widać jednak że była otwierana bo "plomba" z pudełka z grą zerwana i ze skrzyneczki też. Jednak jak na 30zł to prawie jak za darmo :)

Duke Nukem Forever nie mam zastrzeżeń, jedynie mała dziurka w pudełku z boku.

Mam pytanie. Bo widzę że całość EK DNF nie jest polska. Pudełka z grą nie wyjmowałem z folii bo w grę już grałem. Czy w środku jest kod do kompanii graczy czy zdobywa się go w inny sposób?

Co do EK Risena 2. Cena bardzo ładna jak za taki zestaw. I teraz obstawiajmy, czy zostanie szybko wyprzedana czy za pół roku znajdzie się na takiej wyprzedaży na Muve jak ostatnio :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 EK pojawi się też w innych sklepach? bo jakoś ten sklep muve już mnie zniechęcił po raz kolejny... No i wiadomo że grę wydaje cenega, wiec nie wiem czy jest jakaś szansa...

Nie wiem czy było i czy kogoś interesuje, wielkie okazje to nie sa, ale może ktoś szuka edycji specjalnych.

Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution - Edycja Specjalna 49,99

http://www.gram.pl/sklep/pc/warhammer-40-0...dycja-specjalna

Saints Row The Third - Edycja Specjalna 99,90

http://www.gram.pl/sklep/pc/saints-row-the...cja-specjalna-1

Tom Clancys Splinter Cell: Conviction - Edycja Kolekcjonerska 99,90

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?e=9QPrHe1

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak obstawiacie z tym Risenem EK

bo w kwestii D3 się przełamałem i zamówiłem na Wirtusie, nie mam kasy więc wziąłem z płatnością przy odbiorze (może do maja coś wykombinuje - a przecież żyć też za coś trzeba)

ale ten Risen to już za duże przegięcie dla mojego skromnego budżetu, więc szczerze mówiąc mam nadzieje że będzie długo i w różnych miejscach ta EK i może doczekamy się przecen

@bleub

jaj już nie ma

PS wiecie że na Wirtusie nie ma regulaminu ! wiem nie każdego to obchodzi ale ja wole znać zasady panujące w sklepie w którym kupuje, no i tu zdziwko bo jest tylko dział pomoc i tam mnie odesłano gdy zapytałem o tekst regulaminu, dziwne bo to duży sklep a tam w tej pomocy zapisy nieprecyzyjnie i ogólnikowe

widzieliście to:

http://www.gram.pl/news_8AnrG,q6_Zapomnijc...ne_na_lato.html

jak zrobia kolekcjonerkę tego to będę chyba musiał wygrać w totka żeby nie zbankrutować

i jeszcze to:

http://www.gram.pl/news_8AnrJOu3_Beamdog_c...urs_Gate_3.html

PPS Risen na razie tylko na Muve więc pewnie tylko u nich będzie :(

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen 2 EK pojawi się też w innych sklepach?

Mam nadzieję że tak, choć wolałem nie ryzykować i zaklepałem sobie na muve. Jeśli pojawi się na gram.pl przeskoczę tam.

Przy okazji natkną się ktoś na informacje dotyczącą nakładu tej edycji? Patrząc na beczkę obstawiał bym 999 sztuk co może utrudnić jej późniejsze zdobycie w tańszej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kolejny tytuł z 2000 będzie odświeżony. Tylko czy to każdej grze wyjdzie na dobre to się okażę. A wiecie może czy Age Of Empires doczeka się jakiejś kontynuacji?

Adzan: No niestety na gram nie mam EK i nie wiadomo jaki los. Jakoś tez bardziej ufam gram.pl :)

Do do nakładów ile wyszło EK King's Bount?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy Age Of Empires doczeka się jakiejś kontynuacji?

Już się doczekał - nazywa się Age of Empires Online. Gorszej profanacji marki RTS dawnom nie widział. :tongue: Myślę, że Robot Entertainment (obecne Ensemble Studios) już dawno porzucił dawną ideę serii na rzecz tego badziewia z mikropłatnościami.

No, to nie jest tak źle - jak dojdzie EK DNF będę miał aż (!) 5 Edycji Kolekcjonerskich. Jak na moje możliwości to sporo, bo moja sytuacja finansowa do najlepszych niestety nie należy. Ale myślę, że niedługo gdzieś się wreszcie zatrudnię to i nie będzie tylu dylematów. Niestety w tej sytuacji muszę z Diablo III EK zrezygnować - nie na moją kieszeń. Niby kasę mam, ale chcę wydać na kursy itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja ze Stali w drodze - dostałem niedawno potwierdzenie wysyłki gry, więc w czwartek powinna dojść. Duuużo było nią zabawy, w końcu jednak dogadałem się z obsługą muve.pl i doradzono mi, bym po prostu anulował zamówienie i stworzył nowe. Udało się i za drugim "podejściem" nie miałem już problemów z wpłatą pieniążków.

Jutro natomiast po powrocie z zajęć powinna już czekać na mnie WoW: Cataclysm EK - nie omieszkam oczywiście opisać i jej, i moich spostrzeżeń na jej temat.

@marek79

Raczej nie oczekuj edycji kolekcjonerskiej odświeżonych baldurów. Nie mniej jednak, gdyby się takowa pojawiła i miała jakieś senśne dodatki to można by pogdybać nad zakupem.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że EK 'Risena 2' będzie wydana w bardzo małym nakładzie - max 1000 sztuk. Zawartość jest spora, a produkcja tylu beczułek i figurek to nie jest pikuś. Cenega odpowiada za tą edycję, a jeśli będzie naprawdę mało egzemplarzy to inne sklepy po prostu jej nie dostaną i będzie ją można zamówić tylko na muve.pl. Jak na razie wszystko na to wskazuje, dlatego jeśli ktoś rozważa zakup, niech to uczyni teraz, żeby później żalu nie było.

W Polsce gry Piranhy cieszą się ogromną popularnością, zatem nakład może zejść równie szybko, jak przykładowo EK 'Dead Island' (choć to nowa marka i edycja nie powala, a mimo to nakład zeszedł na wszystkich platformach) i późniejszy zakup będzie bardzo ciężki oraz w mocno podbitych cenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to jedynka Borderlands nie miała kolekcjonerki. W sumie wszystko możliwe, bo Gearbox we współpracy z wydawcą zrobił EK do DNF, zatem mogą pójść za ciosem i uświetnić wydanie sequela swojej najlepszej marki. Artbook i figurka Claptrapa i mają moje pieniądze :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Borderlands 2 to pamiętam, że swego czasu na forum gry ruszył temat, gdzie można było podawać co chciałoby się zobaczyć w EK(pisali o tym nawet nawet na głównej CDA) . Nie wiem co z tego wyszło, bo o kolekcjonerce ani widu, ani słychu.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Yaper - będzie będzie. Fani decydują o tym, co znajdzie się w środku. Ja jak już wspomniałem musowo biorę, jeśli cena nie będzie zaporowa i ogólnie zestaw będzie miał "to coś". "Jedynka" była genialna, takie Diablo FPS, to jest miks, który ubóstwiam - nawet DLC były niezłe, szczególnie Wyspa Dra Neda. :tongue: Zresztą o tą EK sam się pytałem niedawno i było tu już pisane setki razy.

@ bleub - i w tym momencie chylę czoła oraz wycofuję wszystkie moje marudzenia na marności tej EK. Jest naprawdę świetnie wykonana. Żetony to nie byle co, bardzo szczeółowo odwzorowane, komiks teżfajny. No i pudełko zbiorcze prezentuje się elegancko. :smile:

[EDIT]: Heh, ktoś mnie uprzedził z tą EK B2. :)

Edytowano przez Vantage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, był taki news, dzięki @Rafi za przypomnienie. Zatem można się spodziewać EK do Borderlands 2, to niemal pewne. W końcu DNF to nie wszystko, bo kolejna gra Gearboxu, czyli 'Aliens: Colonial Marines' również doczeka się EK, którą już dokładnie opisano i zapowiedziano. W każdej z tych EK jest mini figurka, zatem Claptrap jest jak najbardziej realny. Jeśli nie on to nie pogardzę Siren bądź Gunserkerem :D Z artbookiem może być gorzej, jeśli wydadzą go w mini formacie. Marzy mi się solidne A4 w twardej oprawie :>

@bleub,

Dzięki na fotki NV. Muszę przyznać, że zawartość tej EK nie powala, ale każdy element ma klimat i jest wykonany z duchem Fallouta. Jej największą zaletą jest unikatowość wynikająca z małego nakładu, bo pod względem bogactwa nie dorównuje takiemu 'Bioshockowi 2', który z racji przesytu staniał do cen wręcz śmiesznych, jak na tak zacny zestaw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...