Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

U mnie w szczegółach zamówienia nadal jest 349,99 zł, zatem mnie żadna podwyżka nie dotknęła. To by było trochę nie fair podnosić cenę bez uprzedniego maila z pytaniem, czy nam to odpowiada. Nevermind, ważne, żeby gra dotarła tego 15.05 i nie było faila :D

Rzeczywiście, patrzę na gram, ultimę i muve i wszędzie już niedostępna :trollface: Oby było właśnie tak, że te sklepy zamknęły wtedy pre-ordery, gdy liczba zamówień przekroczyła ich założenia co do wielkości dostawy. Na gramie pre-order wisiał przez kilka dni zatem jest nadzieja, że zamówienia złożone w pierwszych godzinach są bezpieczne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tiaa, Wuwu trolluje i nakręca zajawkę :cool:

Na wirtusie natomiast cały czas jest dostępna, i to mimo faktu, że jest tam również najtaniej. Chyba rozumiem tok myślenia społeczeństwa - tam jest 20zł taniej więc coś muszą kręcić ;)

@adam1118

O te 20-30zł świeżo po premierze na allegro może tak, później natomiast cena jeśli już będzie opadać, to bardzo powoli. Dobrym przykładem jest Starcraft 2 EK, który nadal wisi w okolicach 300-350zł, a od premiery minęło już ponad 1,5 roku. Osobiście wolę mieć Diablo III EK w dniu premiery i cieszyć się nią jak najszybciej niż czekać na (w tym wypadku) cud i obniżkę cen.

Ja Wam mówię - jak nie wierzycie mi, to uwierzcie w statystyki. Każda EK od Blizza wzrasta na wartości z biegiem lat, tak samo, jak każda ich gra zbiera świetne recenzje i jest wielbiona przez miliony graczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wracam z empiku kraków rynek z preorderem maxa payne'a 3, który poza dlc 'powinno-być-w-grze' zawiera piękny gadżet kolekcjonerski - koszulkę. rozmiar L, biała, z czarnym łysym na środku i pionowym napisem-logiem gry. niestety wziąłem ostatnie pc/dvd z tego salonu, ale jak u kogoś jeszcze jest, to polecam.

ps. preorder polega na tym - kupujesz dziś za 30 zł pudełko z koszulką i dotajesz paragon. z paragonem jesteś w salonie do 60 dni po premierze, dostajesz grę 30 zł taniej i kod dlc. dlaczego tak bardzo mi się to opłaca? bo grę i tak bym kupił w dniu premiery, bo nawet jak gdzieś zgubię paragon to za 130 (zamiast 150) będzie w saturnie, bo taka koszulka to 70 zł na level77.eu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to, co teraz się wyprawia wokół EK D3 optuję za trudnością ze zdobyciem egzemplarza normalnymi kanałami dystrybucji w okolicach premiery. Taki obrót spraw jest pożywką dla handlarzy, którzy wywindują ceny od 500 zł wzwyż. Nie chciałbym być w skórze tych desperatów, którzy będą musieli kupić grę w takiej cenie :laugh:

Jest jeszcze jedna metoda: brytyjski amazon. Cena: 70 funtów plus darmowa dostawa, czyli niemal tyle samo co u nas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się trochę obawiam o swoją kolekcjonerkę D3. Bo zamówiłem ją dzień po ogłoszeniu. Niby wiadomość dostałem że tydzień przed premierą dostanę potwierdzenie ale jak okaże się że nie otrzymam EK, bo się okaże że już nie starczyło dla mnie to się wkurzę trochę. Bo nie będę miał EK ,a jak będę zamierzał odkupić od kogoś EK to wyniesie mnie to więcej. No ale cóż jeśli będzie to cena niższa niż to co nazbierałem to i tak będę zadowolony. Mam nadzieje że nie wypną się na nikogo i każdy otrzyma swoją edycję kolekcjonerską D3. :D

Mnie się też nie zmieniła cena jak coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po gruntownym przeglądnięciu edycji kolekcjonerskiej 'Batman: Arkham City'. Moje obawy były bezzasadne, bo wszystko jest w najlepszym porządku. Pudełko bez wgnieceń (Boże, jak ja nienawidzę sposobu jego otwierania!), figurka bez defektów, artbook to samo (:D), kodów DLC nie brakuje, płyta nie porysowana (chyba, że jest pusta, ale nie wnikam, bo nie mam PS3). Za 50 zł to chyba był mój interes życia :laugh: Nie wiem, jaką korzyść miało muve.pl z takiej przeceny? Reklamę sobie wyrobili i to sporą :D Jeszcze tydzień temu nawet nie śniłem o fakcie tak szybkiego zdobycia tej kolekcjonerki. Najpierw wersję konsolową przecenili na 180 zł i zastanawiałem się 3 dni, czy jej sobie nie wziąść, na szczęście tego nie uczyniłem :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niestety mam mały problem z zamówieniami z muve. Zacznijmy od początku - zamówiłem FEAR-a i KB Legenda. Jako pierwsze postanowiłem otworzyć pudełko z FEAR-em. Pierwsze co widzę na górnej ściance - napis PS3(zamawiałem na PC). Myślę sobie ocb, przecież brałem edycję na komputer. Wyjmuję całość, a tu na przodzie pudełka napis z logo Play Station jest zaklejony paseczkiem z napisem PC ! Otwieram pudełko. Gra - na szczęście - pecetowa. Ale otrzymałem najzwyklejsze pudełko, jak w edycji premierowej, a przypominam, iż normalnie miał być steelbook. Mało tego - nie ma kodu na DLC. Po dłuższych poszukiwaniach odnalazłem komiks. Figurka - po raz drugi "na szczęście" - bez skaz, wszystko ok. Tak, czy tak, niesmak(spory) pozostał.

Lekko przerażony sięgam po King's Bounty. Wyjmuję skrzynię. Po dłuższym oglądzie większych skaz nie znajduje - są tylko ślady po nalepkach i sporo kurzu. Otwieram pudło, wszystkie elementy obecne. Choć, niestety, małego problemu się dopatrzyłem - rękojeść sztylecika jest solidnie wygięta. Ostatecznie jednak z KB tak źle nie jest. Na pewno nie tak źle jak z FEAR-em. Mimo wszystko reklamować nie będę - w końcu reedycja FEAR-a jest droższa niż te wydane przeze mnie 50 zł na wybrakowaną kolekcjonerkę, a przecież otrzymałem premierówkę, no i niezłą figurkę.

Mimo wszystko trochę zaufania do muve straciłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... ola boga...

Napisz do nich czy nie mają przypadkiem Steel booka z Fear 3. Jeśli mają to powinni ci dosłać. Ja tak miałem. Poza tym co to za niesmak? Za takie pieniądze i narzekasz? Z resztą tak jak ja masz wersję konsolową przerobioną na PC. Ciesz sie że Muve poszło nam na rękę bo inaczej byśmy nie mieli nic. Oni informowali że taka konwersja będzie miała miejsce jeśli chce się mieć wersję PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafi,

Nie było kolekcjonerek F3AR na PC - muve robiło właśnie takiego myka, że przekładało grę PC do pudła konsolowego, niestety z kosztem steelbooka :/ Sam miałem chrapkę na edycję x360 właśnie z tego względu, ale niestety byłem za wolny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafi wystarczyło czytać bo pisałem o tym wiele razy :D

My się teraz męczycie a ja tak sobie czytam i stwierdzam że jednak wolę kupować w dniu premiery :D

Później to jest za duża loteria i za dużo problemów. A ja należę do wybrednych kolekcjonerów i lubię mieć wszystko super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CriX

No widzisz, jakoś mi to umknęło :). Albo po prostu nie odwiedzałem wtedy tego tematu, jak o tym pisałeś. Ale zobaczymy, może jeszcze otrzymam tego steelbooka, bo mimo wszystko fajny jest :).

PS

Miałem nadzieję, że po tym konkursie z Risenem 2 i lunetą cenega oficjalnie odsłoni zawartość polskiej EK i ruszą preordery. A tu na razie nic nie wiadomo.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na maksa wkurzony na muve.pl. Już od ponad tygodnia mają moje pieniądze na koncie i żadnej odpowiedzi. Pisałem do nich w czwartek, piątek i dzisiaj - zero kontaktu. Jutro pewnie zadzwonię na telefon (dziś już za późno), zobaczymy co z tego będzie. Już nawet nie mam ochoty na to EK King's Bounty, nie wierzę że nie mają czasu mi odpisać, choćby poinformować, co się tam dzieje. Zawsze miałem ten sklep za profesjonalny.. jak widać przejechałem się. Sorry za tyle narzekania, ale musiałem gdzieś się wyżyć, a i tak nie wiem co dalej robić z tą sprawą.

Dostałem dziś upragnione EK New Vegasa na Xbox'a, w wersji NTSC, której nie da się odpalić na europejskich konsolach, więc o sprzedaży nie ma mowy, ale opiszę wrażenia.

Pierwsze, co rzuca się w oczy to malutkie pudełko zbiorczę, na prawdę spodziewałem się czegoś w rozmiarze kartonowego boxa, słyszałem że pudełko jest niewielkie, ale nie aż tak, za to w dotyku wykonane jest z czegoś bardzo fajnego i prezentuje się elegancko. Dodatki świetnie oddają klimat gry - komiks jest porządny, w twardej oprawie, choć krótki. Karty i żetony wykonane są pieczołowicie, platynowy chip jest na prawdę ciężki, ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony, a co do samego New Vegas to chyba najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem (a trzeba zaznaczyć że jestem też fanem starych Falloutów), więc nie mogłem odpuścić sobie jej kolekcjonerki.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety Duke Nukem nie doczekałam się z Muve, jak zawsze wielki bałagan u nich. Ale nie ma złego co nadobre by nie wyszło, dorwałam za 40zl wersję na PS3 i jestem zadowolona bo jeszcze doszły dwie kolekcjonerki od tej samej osoby:)

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo... ola boga...

Napisz do nich czy nie mają przypadkiem Steel booka z Fear 3. Jeśli mają to powinni ci dosłać. Ja tak miałem. Poza tym co to za niesmak? Za takie pieniądze i narzekasz?

no chyba sobie żartujesz... jak znajdziesz stację benzynową z troszkę tańszy paliwem, to też nie będziesz miał pretensji, że wody dolewają? Towar jest niezgodny z opisem i to, czy kosztuje złotówkę, czy 250zł nie ma znaczenia. W kulki sobie polecieli i już.

Ja od początku żałuję, że po raz pierwszy zamówiłem coś na gram.pl, a jeszcze próbowałem się z nimi skontaktować dla pewności w sprawie ilości kolekcjonerek w piątek i dziś i odpowiedzi przez gg nie otrzymałem. Podziękowałem stosowną laurką i więcej u nich nic nie zamówię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP@ Te listy ktoś weryfikuję? Bo jakoś nie wiem jak można ukoniczyć dragona age 2 w 30 min. Gra długa nie jest ale wątpie zę ktoś ją pszeszedł w 30 min. Same walki więcej trwają!

EDIT: Jednak był tam dopisek żę "ttle grałem aż sobie odpusiciłem".

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...