Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Co racja to racja - takich wyprzedaży to chyba nawet na STEAM nie ma ;)

Szkoda tylko, że żadna z wyróżnionych cenowo gier mnie nie zainteresowała. Kupowanie kolekcjonerki tylko ze względu na zawartość kolekcjonerską akurat dla mnie mija się z celem. To gra ma pierwszorzędne znaczenie. Dlatego jak już, to brałbym Twierdzę 3. Jako kolekcjonerka jest dość biedna (niemniej pendrive'ów czy koszulek nigdy za wiele) ale jako sama gra... no cóż... Jak ktoś lubi tę serię czy generalnie gry strategiczne, to te 50zł za skrzyneczkę wydaje się ceną bardzo dobrą ;)

Liczę, że podobny los spotka Anno 2070 i Heroes VI ;)

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie odpuszczam DKF Ek. Poglądałem recenzje i nie są zbyt zachęcajace. Ale konto założyłem i mam ręke na pulsie. Może znówu BACKI rzucą.

Recenzje czego? Gry czy Ek? Recenzje ludzi których pierwszą grą był Crisis? Czy może tych dla których Doom 3 to super gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście jakie muve jest okrutne? Kiedy człowiek nie jest zalogowany pokazuje mu że i KB ,i BACEK są dostępne ,a jak człowiek się zaloguje okazuje że to wszystko jest nie dostępne. Wzbudzają w ludziach fałszywą nadzieje :(

Dokładnie :) To jest robienie nadziei biednym graczom :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duke nukem forever 50 zł >:O gra nie jest zła (w mojej ultra zawyżonej skali, czy jak kto woli, 'gram tylko w dobre gry', dostała 8), kilka osób napisało że to nie to na co czekali (oczywisty bulls**t, bo duke taki właśnie miał być - czekali na call of duty skrzyżowane z serious samem) i poszedł anty-hype.

w każdym razie kolekcjonerka jest świetna - popiersie a la wiedźmin, pocztówki z dukiem, idealne na ścianę czy tablicę korkową, artbook i komiks. koledze, który jest fanem poleciłem od razu, wziął bez chwili zastanowienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie ale plamaaaaa !

zadałem głupie pytanie (ok 18:00) gdzie ten fear 3 za 50 i odszedłem od kompa

leń przebrzydły nawet mi się nie chciało pomyśleć żeby kuknąć na muve a tu takie okazje śmignęły

wprawdzie limit miesięczny zakupów już wyrobiłem ale po 50 zł EK to złamałbym go bez zastanowienia :)

maila dostałem o 20:06 akurat mnie nie było wszedłem na muve o 21 i zostały tylko jaja ze stali :)

wziąłem choć to na pociechę zwłaszcza że nie miałem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja własnie teraz to zobaczylam. I mam przez to zalamkę. na nic się juz nie załapalam:(

Opalca sie wziasc któraś z tych gier z oferty move:

Duke Nukem PC czy Polskie Imperium PC? A moze Settlers 7 eedycja kolekcjonerska za 44zł?

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze w koszyku DNFa za 49 zł i mam jednak nadzieję, że zrealizują mi zamówienie, jeśli zdecyduję się dokończyć zakup. Ile sie tam czeka na kuriera i jak to z nimi jest? Wziąłbym w niedzielę, to może w poniedziałek by dojechał (oczywiście w Wawie jestem)...

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale czas dostawy to mają oni błyskawiczny ,więc nie powinno być z tym problemów. Myślę że oni realizują zamówienia tylko w dniach powszednich ,czyli gdybyś zamówił dzisiaj ,to jutro by ci kurier przywiózł. Czy tak samo byłoby z niedzielą ,tego nie wiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do tej szybkości to mam wątpliwości - Zamówiłem EK KB w niedzielę i w ten sam dzień przelałem kasę. Czekam do dzisiaj, myślę że jest to spowodowane tym, że strasznie dużo osób rzuciło się na kolekcjonerki i nie wyrabiają z zamówieniami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to teraz czas na pre-ordery Edycji Kolekcjonerskiej :) Uuuu, na głównej piszą, że cena kolekcjonerki będzie wynosić 349zł a standardu 199zł...

Hmm... sądzę, że te kwoty, szczególnie ta druga nieco zejdzie w dół

http://sklep.wirtus.pl/produkt/703448#opis

http://www.gram.pl/sklep/pc/diablo-3-edycja-kolekcjonerska

Pre-order złożony :) Mam nadzieję, że nie będzie tutaj wałków jak z ME3

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...