Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Unboxing fajny, bardzo dobrze się go oglądało. Jest jednak wielkie niedopatrzenie - nie wspomniałeś o mnie gdy mówiłeś o figurkach :D

Jak to nie? Wspomniałem przecie o 'znawcach z forum' i to było m.in. o Tobie, a że po xywkach nie mówiłem to już insza inszość :).

@bleub:

No widzisz, każdy ma gry, w które chciał pograć a jakoś go ominęły, ja też ;). Ale na Wiedźminy zawsze jest taki hajp w Polsce, że po prostu wydawało mi się, że każdy kojarzy wydanie. W każdym razie recz odnotowałem i robiąc unboxing W2 EK nie omieszkam wspomnieć o pudełku z grą, kto wie, może nawet napomkne o jedynce.

A co do telefonu - bądź spokojny :) dzisiaj chcąc sprawdzić mój stareńki aparat nim właśnie nagrałem film. Dlateog też taka pikseloza jest widoczna ;). Także LG P500 zdecydowanie lepiej sobie poradził. Jednak kolejny film na 80% będzie nagrany porządnym urządzeniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym się wystrzelać szybko z amunicji w postaci limitowanych wydań, których mam mało. Kolejny unboxing w niedzielę, będzie to pierwszy mój film stworzony w nowej formule, mam nadzieję, że znacznie atrakcyjniejszej. No i nie będziecie musieli cały czas oglądać mojego krzywego ryjka ;P.

@repta2:

Na film o W2 EK trzeba będzie poczekać do wtorku ;).

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem w swoje łapki EK The Settlers 7. Za obecną cenę (ok. 50 zł) polecam wszystkim, którzy nie mają. Jedyne czego mi brakuje w tej edycji to artbook, czy coś podobnego. Tak po za tym jest naprawdę nieźle (nasionka wymiatają :cool: ).

@pankamilek

Fajny unboxing, czuć, że Wiedźmina uwielbiasz. Figurka wygląda całkiem przyzwoicie, ale ze względu na jakość filmiku nie widać za bardzo detali i wykonania. No i rozwodzić się 7 min nad samą statuetką też trzeba potrafić :wink: .

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

No właśnie też mnie kusi kolekcjonerka Settlersów, chociaż w żadną część serii nie grałem (no, może przelotnie w którąś, pamiętam, że byla dołączona do ŚGK) i wstydzę się tego :sad:.

A co do unboxingu Wiedźmina to nadrobię wszystkie nieścisłości i już jutro zobaczycie wszystko, mam nadzieję, bardzo szczegółowo. Bardzo też liczę na to, że wskażecie mi kierunek, w którym mam pójść, w ankiecie, która pojawi się niebawem na moim blogu.

Czekam z niecierpliwościa na kolejny unboxing Shortyyego, bo ten ACR bardzo mi się podobał ;).

@kraven:

Bardzo fajna recenzja Anno 2070. Szerszą opinię wydałem na Utubie ;).

Edytowano przez pankamilek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy? Ciekawy unboxing. Ten jazzowy podkładzik muzyczny w tle, nadał specyficznego klimatu tej prezentacji.

Co do gry, to fajnie się prezentuje pudełko z tym mechanizmem otwierającym w kształcie pieczęci assassynów. Problem jest tylko w tym, że gdy w końcu znajdę czas, zagram i skończę pierwsze dwie części + "Brotherhood", to "Revelations" już pewnie spadnie do serii Ubisoft Exclusive...

[DOPISEK]

Do Pankamilek:

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać i muszę Ci powiedzieć, że jestem zaskoczony jakością tej figurki wiedźmina. Też się na tym nie znam, ale jest na czym oko zawiesić. Możesz powiedzieć, czy ona ma jakąś podstawkę, czy i bez niej można to coś postawić stabilnie na półce?

P.S. Pojechałeś z tym tekstem na końcu o subskrybentach :trollface: .

[DOPISEK 2]

@pankamilek

Nazwij mnie ignorantem, ale sam dużej styczności z pierwszym Wieśkiem nie miałem - tyle, co podłapałem nieco fragmentów gejmpleju u znajomka (również fana Wiedźmina btw), gra natomiast po prostu z jakiś tam powodów mnie swego czasu ominęła, jak GTA:SA chociażby (nie linczować :smile: ) [...]

Mnie ominęła cala seria Grand Theft Auto (nie strzelać :trollface:).

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Pankamilek:

Właśnie przed chwilą skończyłem oglądać i muszę Ci powiedzieć, że jestem zaskoczony jakością tej figurki wiedźmina. Też się na tym nie znam, ale jest na czym oko zawiesić. Możesz powiedzieć, czy ona ma jakąś podstawkę, czy i bez niej można to coś postawić stabilnie na półce?

P.S. Pojechałeś z tym tekstem na końcu o subskrybentach :trollface: .

Figurka wiedźmina nie ma zadnej podstawki, ale na półce spokojnie się utrzyma. Polecam ją, zwłaszcza, że na alledrogo widziałem ostatnio (bez gry) za 6 dyszek.

Co do textu o subskrybentów to nikt nie powinien czuć się urażony ;). Jest to próba wywarcia presji na tych, co się wahają z daniem suba :).

No panowie i panie, mój kolejny unboxing już nakręcony, pozostaje jeno wrzucić... ale to dopiero jutro :).

Czekam z niecierpliwością na filmik Shortyyego :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

To raczej nie jest offtop ;P

Właśnie obejrzałem sobie recenzję Anno 2070 autorstwa Kravena i sama recenzja byłaby b. fajna gdyby nie kłopoty z dźwiękiem mam nadzieję, że uda Ci się to poprawić bo jakość jest dość słaba :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Muve.pl edycja kolekcjonerska Batman Arkham City kosztuje już tylko 99,99 zł ;). Jest też dostępna EK Splinter Cell Conviction za 129,90 zł. Sorry za mały offtop.

A oprócz tego znowu dostępna jest edycja kolekcjonerska far cry 2 na pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki wszystkim, którzy załapali się na Batmana. Zdążyłem wypełnić dane adresowe i ogarnąć całe zamówienie, po czym wyskoczyło mi, że produkt jest już niedostępny... Płakał nie będę, ale ominęła mnie niemała okazja.

@up

Bardzo mozliwe. Damn, zaluje, ze nie zamowilem o razu "na pauke" i nie zostawilem zmiany danych adresowych na pozniej. Moze ktorys z forumowiczow zamowil "przypadkiem" 2 sztuki i bylby sklonny odstapic 1 egzemplarz za rozsadna cene :)?

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shortyy - Bardzo klimatyczny zestaw. Ta, tzw. "książka samolotowa" jest w dechę - szczególnie ta stylizacja czcionek rodem z maszyny do pisania. Miodzio. Zresztą całość wygląda bardzo dobrze. Instrukcja słusznej objętości, no ale nie ma się co dziwić - do symulatorów (dziś to chyba już gatunek dla koneserów...) manuale zawsze takie były. Dołączona do zestawu mapa niewątpliwie podnosi wartość całości. Myślę, że byłoby jeszcze lepiej jakby pudło zbiorcze było z metalu z prawdziwymi a nie malowanymi nitami.

A sam filmik - krótko, zwięźle i na temat :) No i ta muzyczka w tle... Czułem, że jestem w Empiku ;)

@Kraven - w komentarzu do swojej recki na YT wspomniałeś, że musisz się zaopatrzyć w nową kamerkę? Sorki, że pytam ale ma to jakiś związek z zamieszczaniem gameplay'ów w sieci? Pytam, bo też mam plan pobawić się w takie video z komentarzem.

Ile miejsca na dysku zajęła Tobie recka Anno? (moje testowe, 3 minutowe nagranie zajęło coś około 600mb - lekkie przegięcie...)

Rozumiem, że korzystałeś z Frapsa - wystarczy mieć podłączony mikrofon, odfajkowaną opcję nagrywania dźwięku i już? Czy jednak należy tez pogrzebać w opcjach programu?

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferrou: szczerze mówiąc nie wiem. Ja nagrałem gameplaye (10 giga!) a potem dodałem ścieżkę poprzez gadanie do mikrofonu. Jeszcze nie znam Frapsa na tyle...chyba jest taka opcja. Ogólnie właśnie sam mam problem z wagą plików. Są ciężkie a jakość średnia...nie wiem jak to poprawnie zdekodować. Ale to w razie co pogadajmy na priv, żeby nie śmiecić.

kamerkę chcę kupić bo chcę aby w tle leciał gameplay a w małym okienku mój ryj wraz z komentarzem.

ehhhh...dopiero 15% się wgrało...ehhhh

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou,

Do porządnie skleconego gameplaya z komentarzem wystarczy FRAPS i dobry mikrofon plus programy do obróbki video, konwersji bezstratnej i innych zabiegów. @kraven pewnie nie posiada mikrofonu i kupuje kamerkę, która takowy posiada, przez co sama w sobie pełni również funkcję rejestratora dźwięku. Możesz nagrywać gameplay z komentarzem live, możesz nagrywać osobno video i osobno fonię live, możesz też nagrać samo video i dodać komentarz przy edycji, co sam chyba będę uskuteczniał.

Miałem dzisiaj przetestować FRAPS'a, ale jakoś zleciał czas i tego nie uczyniłem. Ciekawi mnie, czy będę wogóle mógł coś nagrać, bo jeśli gra przez ten program znacząco zwolni to nagrywanie gameplayów z mojej strony mija się z celem. Wiem jak ogromne później wychodzą pliki, nawet przy filmikach 5-10 minut, co mnie również demotywuje, bo nie mam Internetu z kosmosu tylko budżetowe Neo.

@EK Arkham City,

Zastanawiałem się 5 min i również poległem na wypełnianiu formularza. Nie ma tego złego, bo rozważam zakup wersji X360, na którą jeszcze 1-2 miesiące temu miałem chrapkę, ale cena 300 zł wydała mi się absurdalna. Grę na PC mam, dlatego chciałem wersję konsolową, aby móc pograć w tą zacną grę na konsoli: raz, że płynniej, dwa, że na padzie, trzy, dla aczików, więc same pozytywy. Niestety, nie mam teraz kasy, więc liczę, że owa wersja zachowa się na dłużej, co nie powinno być nierealne patrząc na rynek gier konsolowych w Polsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dziś wieczorem pojawi się mój kolejny unboxing, obstawiam, że w okolicach 23-24. Zachęcam oczywiście do oglądania i komentowania. Niestety teraz zorientowałem się, że straszliwą gafę popełniłem, ale najzwyczajniej w świecie nie chce mi się już robić wszystkiego od nowa, więc ten i prawdopodobnie kolejny film będą w pewnym stopniu spierdzielone. Później na szczęście pojawi się porządny sprzęt i mam nadzieję, że moje problemy znikną jak sen jaki złoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EK Arkham City

Taka okazja przeszła koło nosa :wallbash: . Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia trudno.

Po zalogowaniu się na konto wyświetla się status niedostępna.

Za to Shortyy swoim najnowszym filmikiem przekonał mnie ostatecznie do zakupu EK IL-2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...