Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ja jestem bardzo zadowolony z kolekcjonerki Anno 2070. Sam zestaw solarny to ciekawy bajer, można się pobawić, choć niestety materiały, z którego został wykonany są mocno tandetne. Gra sama w sobie oczywiście wspaniała.

Edytowano przez JackReno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ferrou: na jakim zjeździe mogę zdjęcia pokazać :) Co do żony... ja się muszę chować. Fakt zakupu Anno 2070, Bioshock 2 EK i dwóch płyt z muzyką muszę chować bo pogryzie. Ale po części ją rozumiem...jak się ma kredyt na 35 lat... :D

@Fredos: Zależy czy jesteś fanem czy nie. Jeżeli tak, to ta cena jest ok. Jeżeli nie to poczekaj na obniżkę licząc, że EK nie zniknie z rynku.

@JackReno: dokładnie. Zabawki byłyby megaśne i pomysłowe, gdyby nie materiał z których je wykonano. On zwyczajnie odstrasza...

@lunatyx: dzięki za podpowiedź...

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki ME3 to bez przesadyzmu - za rok będzie można ją wyrwać za przysłowiowe 50 zł. Nie jest wcale lepsza od EK ME2, chyba, że dla kogoś cyfrowy (do pobrania) soundtrack jest cokolwiek warty, a tą udało mi się kupić kilkanaście miesięcy po premierze za 50 złociszy w idealnym stanie. To jest po prostu bogatsza premierówka i tyle. A to, że do działania potrzebne jest teraz konto Origin wcale mnie nie odstrasza (jeśli bym chciał odkupić EK) - jak nie ma konta, to kupuję sobie na allegro, a jak jest, to zmieniam hasło i po sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kraven

Bardzo fajny unboxing. Co mi się podobało to to, że można cię było bardzo dobrze zrozumieć, nie jak na niektórych filmikach z odpakowywania. Po za tym nie było zbędnego gadania.

Najbardziej jednak zaskoczyło mnie zakończenie :D Nie spodziewałem się, że o mnie wspomnisz :D Tak więc dzięki, i czekamy na nowe unboxingi - jeśli będą. No chyba, że ja coś też wymyślę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - bardzo mi miło z powodu pozdrowień, także wielkie dzięki :)

Co do filmiku - nagrany fajnie, pokazałeś i opisałeś wszystkie części EK, także wyszło naprawdę dobrze. Sama EK wygląda ciekawie. Pudełko zbiorcze ładne (do SC2 rzeczywiście mu brakuje, ale podrabia go całkiem nieźle), CD'ki z soundtrackiem w porządku. Artbook natomiast średnio mi się podoba, bo o ile sam pomysł na srebrny kolorek miażdży, to artworki w środku jakoś mi nie podpasowały (może dlatego, że te klimaty zwyczajnie mi nie leżą). Przynajmniej jest wypaśny. Zestaw solarny jest bardzo interesujący, pomimo nieciekawie wyglądającego plastiku. Zawsze to jakaś odmiana od figurek czy popiersi.

Nie mogę doczekać się unboxingu Bioshocka 2, tym bardziej, że przy każdym z elementów ciśnie się na usta słowo "klimatyczny" ;)

W ogóle pomysł na kręcenie takich filmików to dobry kmin, bo ogląda się je z przyjemnością, tym bardziej, jeśli kręcone są przez znajome nam z forum osoby. Info o AoE 1 i 2? Czekamy :)

@matrix312

Czemu nie? Dodaj tylko PL w tytule, gdy będziesz go wrzucał na Youtube.

Zamiast pokazywać pierdoły pochwaliłbyś się lepiej owocem swoich lędźwi ;)

Haha :laugh:

PS. Fotki Bioshocka 2 wrzucone do profilu.

Edytowano przez bleub
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000, Powielę opinie poprzedników, bo unboxing bardzo mi się spodobał. Sama kolekcjonerka już mniej - miałem większe oczekiwania co do formatu i oprawy artbooka. Mimo wszystko nie spisuję tego wydania na straty i jeśli będzie okazja to za 100 zł przygarnę. W chwili obecnej bardziej się nastawiam na analogiczne wydanie 'Might & Magic: Heroes VI' - tam artbook jest wypaśny, niestety gra może mnie delikatnie zawieść.

Jeśli już jesteśmy przy tematach unboxingów video, to poczekajcie cierpliwie do wiosny, bo wtedy startuję ze swoim vlogiem, gdzie dużo miejsca poświęcę tego typu sprawom (plus gameplaye itp.). Co więcej, w niedalekiej przyszłości moją kolekcję kolekcjonerek zasilą naprawdę zacne tytuły zatem miejcie oko na moje posty, a jeśli zainteresowanie będzie spore to będę ciągnął ten pomysł [najpierw niestety muszę kupić przyzwoitą kamerkę].

Edytowano przez Yaper
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWC Heroes za 150zł to naprawdę dobry zakup. Pomijając korzyść cenową, ma bardzo wartościowe dodatki i ładnie komponuje się z KWC Neverwinter Nights. A Space Marine EK widziałem chyba nówkę za 99zł, choć głowy nie daję.

Yep, na allegro jest sporo ofert w granicach 99-109 zł z już wliczonymi kosztami wysyłki. Pomimo tego polecam jednak KWC HoMM, o ile jest kompletna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bylo od razu zaznaczac, ze chodzi o edycje na PS3. W koncu roznia sie od siebie diametralnie :)

W taim razie decyduj, ktora gra bardziej Ci podasuje, bo w obu dodatki sa godne zaimteresowania. Warto jednak zaznaczyc, ze KWC jest o polke wyzej, jesli chodzi o klimatycznosc i epickosc wydania. Ja wybralbym wlasnie nia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ta bogatsza kolekcjonerka 'Space Marine' i tak nie powala bogactwem zawartości, nawet po solidnej obniżce tak absurdalnej premierowej ceny. Swoją drogą, dziś widziałem na Allegro jak nówka KWC Heroes zeszła za 200 zł, zatem nadal jest na nią dosyć duże wzięcie. Sam kupiłem swoją za 180 zł, zatem cena utrzymuje się na wysokim poziomie i będzie tylko drożej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraven2000? Bardzo fajny unboxing. Przedstawiony treściwie i z sensem. Najlepsza była potrójna folia na początku - bezpieczeństwo przez duże "B" :wink: . Wydanie kolekcjonerskie gry Anno 2070 jest całkiem, całkiem i pomimo, że futurystyczne czasy, to nie moje klimaty, to ogólnie pozycja jest atrakcyjnym kąskiem dla kolekcjonera.

P.S. Ja w ogóle nie wiedziałem, że te pojazdy mają swój napęd... Miła niespodzianka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...