Skocz do zawartości

Edycje Kolekcjonerskie


Polecane posty

Świetny. :) Szkoda, że ja nigdy, jak żyję, nie spotkałem się z żadną sensowną promocją w fizycznym sklepie poza czyszczeniem magazynów Electro World (kupiłem BioShocka, Another World 20th Anniversary Edition, Team Fortress 2 i Dark Void).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zodiak

Świetny deal. Premierówki chodzą zapewne w tej cenie, a Ci udało się wyhaczyć może nie najciekawszą, najbogatszą, ale jednak kolekcjonerkę.

@up

W Białym jest gdzie szukać ciekawych promocji, np. Alfa i parę innych centrów handlowych. U mnie natomiast, w Łomży, 60-tysięcznym ponad mieście (więc wydawałoby się, niemałym), nie ma żadnego większego, sensownego sklepu z grami. Jest Empik i od biedy Media Expert (w obu ceny jednak skutecznie odstraszają od zakupów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: przeczytaj kilka ostatnich stron...

Dzisiaj w końcu wpadła w moje łapki kolekcjonerka Anno...nie mogę się doczekać kiedy otworzę! No ale wpierw żona musi wyjść z pokoju żeby nie krzyczała o wydawaniu kasy na bzdury:D

Bleub: jak ta EK od igora? Długo czekałeś, w dobrym stanie?

down: anno 160zł w empiku

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven

Paczke otrzymalem w srode, wyslana zostala w poniedzialek (2 dni dla paczki ekonomicznej na drugi koniec Polski to dobry wynik w sumie, plusik dla PP), zgodnie z umowa.

Pudlo przyszlo do mnie w dobrym stanie, calosc owinieta czarnym "skreczem", koszta przesylki tez w porzadku. Gra nowa, zafoliowana, bez zadnych ukrytych wad. Takze pelen pozytyw dla Igra jako kontrahenta ;)

Natomiast wrazenia dot. samej zawartosci zdazylem naskrobac juz wczoraj.

PS. Zona juz wyszla :D? Jak tam ta EK Anno? Warta swej ceny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Update EK pojawił się u mnie na blogu - link w sygnaturce.

Co do konkursu to teraz mogę się już brać za ustalanie zasad.

Tylko, że Limbo to naprawdę świetny tytuł. Po za tym jak by EK wypuścić za ok 50-60 zł (sugerując się ceną z Amazon) to chętni by się znaleźli. Sam bym ją kupił. Jeśli chodzi o Indie games to akurat to jest obecnie chyba jedyny tytuł który bym był w stanie kupić.

Edytowano przez CriX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodziło Crix - po jednym zdjęciu każdej kolekcjonerki z widoczną jej zawartością.

Co do Limbo - 15 Euro to na pewno cena znacznie niższa od sugerowanej przez producenta, więc nawet, gdyby taka edycja została wydana w PL, musielibyśmy za nią zapłacić co najmniej 90-100zł, a więc sporo.

A i nikt nikomu nie broni ściągać jej z Amazona ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widział ktoś jeszcze w sprzedaży gdzieś Mass Effect 3 EK (PC) ? ( sam już dobry czas dostępnego nie widziałem... jestem jakoś nie pocieszony że nie zamówiłem w grudniu )

EDIT: No i takiej odpowiedzi się bałem, ale tez spodziewałem. :(

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam unboxing oceniam bardzo pozytywnie.( szczególnie końcówka :laugh: ) Nad Anno 2070 się zastanawiałem przed premierą. Ale ten zestaw solarny mnie odrzucał. :tongue: Gdyby to była jedna rzecz, ale jakiejś lepszej jakości.

Za to sam artbook... cudo. Sam myslę że jak stanieje to się skuszę. Bo gra jest tego warta. Ale nie za taką cenę na razie.

Swoją drogą gdzieś ostatnio była ta kolekcjonerka za ~130 zł+KW do tego ... ale już bym nie chciał skłamać.

Edytowano przez fredos2001
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kraven2000

Zamiast pokazywać pierdoły pochwaliłbyś się lepiej owocem swoich lędźwi ;)

Fajny zestaw, szczególnie spodobały mi się te modele. Trzeba przyznać, że to dość oryginalne bajery :)

Może jednak zrobisz pokazówkę już złożonych gadżecików solarnych?

PS.

Ja mam akurat żonę-graczkę. Nie wiem która gorsza, Twoja czy moja :tongue:

Edytowano przez Ferrou
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...